• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Zdar ženy .. jsem doma...ještě jsem musela pro Mišku do BK ... už chrní ..i táta :grinning:

makouši, já ti dám vyspává kocovinu ...makala jsem jak aku vrtaačka na našem baráku.

jakej stavebná deník ????? .............. na to se u nás vůbec nehraje ...co to je ? .....to je něcp jak máte deník narozenýho dítěte, tak máte i baráčku ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz
Holky, fakt mám strach, že ti dježucha nestihnem .. je tam ještě tooolik práce :pensive: ..... a už teď mám pocit, že strašně zanedbávám Mišku ...chudák je pořád někde na hlídání, abch mohla bejt na baráku. :pensive:
22. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz
Babuchy zdarec.

tu zas nikdo.

Hele , neuděláme třeba ve čtvrtek srazík? ...ať se aspoň potkáme?
23. lis 2009 v 09:36  • Odpověz
Ahojte :wink:

byla jsem ve městě koupit Tobouškovi nový tepláky i s kapsou, bo ty co máme kapsu jaksi nemají :unamused: Tobík je od 8 hodin ve školce, zvládl to na 1, ťuk ťuk ťuk :dizzy_face: do školky šel suveréně, v šatně už se ptal, zda už může jít dovnitř :grinning: :grinning: :grinning: brouček a pak jsem šla na chvíli s ním, ale vůbec si mě nevšímal, díval se po nových hračkách :wink: tak jsem se akorát pobavila s paní učitelkou a šla jsem :wink: řekl mi sice ahoj, ale koukal úplně jinam :grinning: :grinning: :grinning: Za chvíli si pro něj vyrazím a jsem zvědavá, jak to zvládl, je tam i na oběd, tak mám veget a nemusím nic vařit :grinning:

JInáč se mi včera nic nechtělo, ani psát, jen jsem si vás pak ještě přečetla :wink: nebylo mi večer moc dobře :rolling_eyes:

Mic, stavební denník musíš psát ze zákona, vím, že to spousta lidí nedělá, ale když příjde kontrola ze stavebního úřadu, tak jej musíš předložit, proto jsme ho teprv včera začli psát že :grinning: :grinning: Protože zítra příjde kontrola :wink: Taky se horko těžko vzpomíná :grinning: :grinning: :grinning: Hlavně by mě moc zajímalo, kterej dobrák nás udal :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
23. lis 2009 v 11:09  • Odpověz
Mic Mišák to vydrží, je v dobrých rukách, tak ho nezanedbáváš, věnujou se mu jiní :wink: ber to tak, že je to lepší, jak kdyby tam byl s tebou a tam nic nedělal :wink:

Se srazíkem souhlasím, jen my bychom přijeli až po obědě, Tobiš bude celej týden chodit do školky :wink: A kde, u vás? :confused: :confused: :confused:
23. lis 2009 v 11:10  • Odpověz
Marky .... on to asi dělá otec .... zbytečnostma nás nezatěžuje :grinning:

jako vás někdo udal ... to jsou čuráci....fákt.

JJ ... přijeďte k nám ..... ale můžu udělatakorát nejakou baštu .... buchtu neupeču, jelikož doma nemám v čem.

Já jsem ti to říkala, že Tobík to zvládne v pohodě ... on je fakt společenskej ... takže je to super.
23. lis 2009 ve 12:31  • Odpověz
Jé tak Tobiš už školkuje :slight_smile: , to je super, snad mu to vydrží :dizzy_face: a bude pořád v poho :slight_smile: .
Jináč všem ahoooj!
Mně se nic nechce, tak si asi půjdu lehnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:. Měl bych zas vysát celej barák, ale asi na to prdím :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
Dopo se tu stavovali naši, tak nás vytáhli ven, aspoň jsem nakoupila :sweat_smile:.
23. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz
No tak můj tatík tvrdí, že kontrola nechodí jen tak, že na to dlabou, že většinou jenom na udání :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: takže asi tak :rolling_eyes: asi se to tu někomu nelíbí :angry: :angry: :angry: :angry:

Tobík zvládl školku na 1, paní učitelka ho moc chválila, že vůbec nebrečel, ani nic, taky ho chválila, že je moc šikovnej, že krásně jí, umí si sám dojít na záchod, převlíkne se, obuje, no prostě samostatnej, že to spousta dětí v jeho věku i starších není :wink: Tak prej dostáváme pochvalu i jako rodiče :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ani se mu ze školky moc nechtělo :grinning: Ale říkal, že zítra zase příjde :sunglasses: Tak jsem zvědavá zítra, prej si některý děti uvědomí, že jsou tam samy až třeba druhý či třetí den :unamused: Ale snad to bude ok :wink:

Mic tak udělej něco nepečenýho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: abys neměla výmluvu :grinning: :grinning: :grinning:

Já bych šla taky hajat, ale je tam hezky, tak ještě půjdem ven :wink:
23. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz
Já jsem ještě ztvrdla u PC.
TO je super, jak to Tobi zvládl :dizzy_face: , je to šikula a co ty? Neukápla slzička? Já budu asi naměkko a bude mi líto, že už nemám to miminko, který potřebuje maminku 24 hodin denně :sweat_smile: :pensive: .
23. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz
No měla jsem na krajíčku, ale jak jsem viděla, že je v pohodě, tak jsem to zvládla taky :wink: Vašek říkal, že ho tam budem nechávat denně do té půl 5, než zavírají školku, když se mu tam tak líbilo :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem mu říkala, že v žádným případě :grinning: že pro něj tak ve 3 budu chodit :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
Se teda projevil otec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . To tady max. tak do 15.45 mají otevříno ve školce :unamused: , naštěstí Sláva dělá do 15.30, tak to bude zvládat poklusem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
No nic, jdu si konečně lehnout. :wink:
23. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz
Marky ...a jako co nepečenýho ....myslíš jako že něco umím, jo ... no i když můžu vytáhnout tyčinky a brambůrky :grinning:

Budu meset pomalu vzbudit Mišku ... musím ho dát k našim ... do 15:00 má přijet Mirek a na 15:00 máme bejt u baráku a obec nám bude odprodávat ještě kousek pozemku.

Když potřebuju aby spal, tak nespí ...a když naopak tak chrní jak dudek.
23. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz
Ahojda beruny

jestli se doplazíme,tak já udělám třeba tiramisu?????A nebo já vím co vám upeču!!!Orgasmus!!! :grinning: :grinning: ..Ale jinak bych si dala Micinin výbornej těstovinej salátek :slight_smile:.

Byla jsem na hřbitově,malej mě cestou usnul,tady doma se vzbudil,vyslíkl se,napil,vyčůral a že jde spát,že je strašně unavenej,tak zalehl a spí :sweat_smile: ..to bude až do rána... .

Marky,gratulujeme k úspěšnému nástupu do školky :dizzy_face: .Tobík je šikulka...zvládne to i nadále!

Malej je taky v pohodě,někdy i usne,někdy jen leží a odpočívá :wink: .Jsem ráda,že tam chodí rád...o víkendu se ptá,kdy půjde do školky :slight_smile: .

Já si malýho vyzvedávám o půl 3,max.ve 3,ale to se stalo zatím jen jednou

Lidi jsou zmetci :rolling_eyes: ..no koment...

Jdu si dát véču,pak hodím koupando a zalehnu k telce...dneska na všechno kašlu.Užíjte si dnešní zbytek dne.Zítra se snad ukážu..pá
23. lis 2009 v 17:03  • Odpověz
Tak upečeš něco třeba s Blanenskou pekárnou ne? :grinning: :grinning: :grinning: Nebuť labuť :grinning: :grinning: :grinning: Tiramisu je jednoduchý :grinning: :grinning: :grinning:

ZUzi je to drzej fotřík :grinning: :grinning: :grinning: ale taky říkal, že to hrozně rychle uběhlo, ty 3 roky :unamused: Bylo nám smutničko :grinning: :grinning: :grinning:

Tak mě vyhovuje, že je školka tak dlouho, protože nevím, jak to bude, až budu chodit do práce :confused: :confused: Takže uvidíme :wink: Třeba ho tam někdy budu potřebovat nechat i do 4 a jinak by to nešlo :wink:

Leni nic nedělej, Micina se vybičuje a něco udělá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 18:18  • Odpověz
Ahoj holky jdu vás pozdravit a některé dostanou na budku...hele Makelínová jak jsi to jako myslela, že sem nikdo nechodí...pak napíšeš Micina vyspává kocovinu, Zuzka je v pýžu v posteli, Lucka zde nebyla, Lenču si nepamatuju a zbytek nevím!!!!!!Jakej zbytek...ty voe, dyť jsem zbyla jenom já...no totok!!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :angry: :angry:

No a se mnou samože ve čtvrtek nepočítejte, doufám, že se domluvíme ještě před Vánocema na jednom srazu, i když mám obavu, že to už asi nebudete mít tolik času, budou svátky, úklidy, pečení...ale já budu mít dovolenou, ještě nevím přesně od kdy, chci si ji vybrat až bude mamka doma, bude potřebovat pomáhat, tak abych za ni mohla jezdit, tudíž by jste mohly potom na srazíka přijet k nám...ale to se ještě domluvíme....
Jinak gratulace ke školkáčkovi...Tobi je šikula, mamince sice bude asi chvilku smutno,a le jak znám Tobiho, tak ten bude ve školce spokojenej jak blecha....

Jinak mamka už je na JIPce, dneska ji vytáhli z krku drény a dokonce už psala ségře smsku, v neděli i chodila, v sobotu ji teda bylo dost špatně, tak jsme měli strach, že je něco špatně, ale nakonec to bylo z té výživy co dostává, přeci jenom litr sladkýho hnusu do žaludku nesnese každej...tož pa a já se zase ozvu, počítám, že v pondělí jdu do hokny, doma mám ale furt zavirovaný PC, tak musím počkat, jestli někdo vezme disk na nějakou léčbu nebo ne....
23. lis 2009 v 18:42  • Odpověz
Jani, to je fajn, že ses ozvala :dizzy_face: . A s mamkou to je ještě lepší :dizzy_face: .

Ve čtvrtek si bere Sláva dovču - pojede plovat s Nelloušem - kůli natáčení :grinning: . Tak snad to nějako udělám, abych vás konečně viděla. :wink:
23. lis 2009 v 19:10  • Odpověz
Makoušku ... to fakt po mě prosím nechtěj ... fakt nic neumím ... budu se muset teprve učit ... musíte mi dát pak nějaké receptíky.

Jsem dneska smutná ... jsme tak nějak vypočítaly, že se asi nepřestěhiujem :pensive: :cry: . přesně za měsíc je ježíšek ...... tpo jsou 4 víkendy ....neboli 8 celích dní ... přes den toho Mirek večer moc neudělá :cry:
Pokud to stihnem ... tak to bude jen provizorně . vymylovaný jen na bílo a postupně m budem dodělávat. .kéž by bylo aspoň to :pensive:
23. lis 2009 v 19:33  • Odpověz
Mic, stejnak nemá smysl malovat na barevno - doporučuje se aspoň 2 roky počkat - barák sedá a udělá se vám strašně moc prasklin všude. Takhle, když budete mít jen bílou, tak to jen spravíte a nebudete muset přemalovávat celou místnost :wink: . Třeba to přeci jen klapne :wink: :wink: :wink: .

Já se jdu uložit do betle, Nellda se teda ještě koupe, ale Sláva se o ňu postará :wink: .
23. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz
Chtěla jsem ten Miškův pokoj udělat barevnej ... o další místnosti ani tak mi nejde ..... ale Mirek říkal, že by se to kdyžtak udělalo v lednu už za provozu.
23. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz
Tak jsem doteď třídila fotky ... uff ... už to mám ... zas jich je kolem 700kousků :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .... te´d to ještě nechat vyvolat :sweat_smile:
23. lis 2009 ve 23:32  • Odpověz
Tady to zas dneska frčí :rolling_eyes: .
Venku je celkem hezky, jen kdyby nefunělo :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teplo, tak jsme se byly projít. Jinak se mi pro změnu nic nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
24. lis 2009 v 11:53  • Odpověz
Zdar ženuchy.
tak já mám Mikeše už vedle ... šel už tam spát, abych ho nemusela budit ..... ve 14:00 přijede Mirek a valíme zase něco dělat na barák. Takže dorazím až večer.

Holky, ten můj ksicht je děs běs ..... vždycky když jsem měsíčka dostala, tak mi to zmizlo ...no ateď ... ty vogo .. jsem jak v ranném stádiu puberty :angry:

Jinak mě volali ti úvěráři, že už ty papíry mají ...ufff ......... takže zítra valíme ráno na plavčo ...oni na nás už počkaj v Boskovicích .. tam musíme na katastr ......... a už se to i pošla ... takže do příští středy počítám, že peníze určo máme. Už na ně čekáme jak na smilovní.

Dneska jsem objednali dveře, koupelnu a vrchní záchod ... jupííí ... teď ještě aby do přišlo včas.
24. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz
peče se mi chlebík ...tu to voníííííííííííí
24. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
akorát že nevykynul , tak ... jak má :sweat_smile:
24. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz
Tak tady jsou fotky našeho staveniště http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/micanek/album/micankovo-bydlenicko-ii ... to má od bydlení ještě fakt hooodně daleko. :pensive:
24. lis 2009 ve 14:09  • Odpověz
Ahojte,

já se omlouvám, ale teprve před chvílí jsme dorazili domů a neměli dneska ještě čas

Po probuzení Tobeš docela solidně kašlal a začal tu týct zelenej sopel, takže jsem ho odhlásila ze školky a valili jsme k Mudrovi Naštěstí je prej jenom nachlazenej, ale pro jistotu máme být tak ještě 2 dny doma, že se to může ještě rozjet, nějaká chřipajzna Ale je ok, tak jsem ráda, jestli mu bude zítra dobře, pofrčí ve čtvrtek zase do školky

No, jak jsme přišli od Mudra, akorát jsme se stihli nasnídat a už tu byla paní ze stavebního úřadu, byla tu téměř do půl 12, hrůza, dohadovali se s mým tatíkem, ale byla to docela sranda, jsme tu s Vaškem koukali jeden na druhýho a tlemili se, potichu samoška Paní nepřímo přiznala, že nás někdo udal, že se mu něco nelíbilo a krapet prozradila, že to byli sousedi Máme nahoře v pokroví společnou zeď a oni mají strach, že jak jsme to teď odkryli, tak to všechno spadne Ale teda takhle to řešit nemuseli No, dopadlo to dobře, všechno je v pořádku, udělaný dobře, tak aspoň tak

Manža byl dneska doma, tak jsme se společně naobědvali a já s Tobim zalehla, ale nemohla jsem usnout, pobolívá mě už druhý den divně břicho Řádí tu jakási střevní chřipajzna, tak jsem ju snad nechytla

Odpolko už jsme se jen nasvačili a vyrazili s tetou do solné jeskyně, tam jsem si fajn odpočinula a pak do cukrošky, nabrat energii

Takže opravdu nabitý den :wink:
24. lis 2009 v 18:55  • Odpověz
Mic barák super :wink:
24. lis 2009 v 18:58  • Odpověz
Mak, to jsou ale zmetci ti sousedi :confounded: . No hlavně, že máte vše ok - no aby ne, když u toho byl tvůj taťka :wink: .
Venku zas chléstá :angry: .
Mic, jojo, baráček super :dizzy_face: .
A já valím na užofku, tož brou brou :slight_smile: .
24. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz
Zuzi no jo, asi se jim nelíbilo, jak se to tu děje, oni nás furt přemlouvali, ať to neshazujem, ať jen vyměníme střechu a necháme domek tak jak je :unamused: Jenže oni oproti nám obývají sami celej barák, takže maj dole v pohodě místo, ale nahoře to býlo zkosený až na zem, takže úplně na prd :unamused: Oni nejsou zlí, spíš jsou nedůvěřiví :wink: :wink: I když paní ze stavebního ouřadu na nás má zasednuto od začátku, takže to přičítám i její iniciativě :wink:
Jo, s taťkou tu byla dneska sranda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Vašek jede zítra zase do Jeseníku a říkal, že okoukne to naše ubytování :wink: tak pak dám vědět, jaký je to naživo :grinning:

V pátek po školce asi vyrazíme do Lipasu, stejně se tu nudíme, jen tak do soboty, v neděli je tu rozsvěcení stromu, tak abychom tu byli :wink: A asi půjdem společně do jeskyně :wink:
24. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz
Žůžofka je dneska sranda :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 ve 20:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.