• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Jo a JAŇOUCHU, jsem na tebe krapet zapomněla co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: Se ti teda vele vele omlouvám a doufám, prdelko že za náma taky někdy dorazíš :grinning:
24. lis 2009 ve 20:52  • Odpověz
Zdar ženuchy ... jsem doma.

Normálně jsem měli na baráku 2 myši ....hrůůůza ... jedna byla tuhoš v pastičce a druhá na mě vyskočila, tak ji Mirek zabil ...ale myslela jsem, že mě raní.

No jo ... to je to , že němáme dveře a ještě nemáme opravený ty vrata ...chjo ....fakt z LOMAXEM nejsme vůbec spokojení ... za vrata jsme dali nehorázný prachy ... když borec věděl, že udělá kšeft, tak nás všude naháněl ...a teď je pořád v trapu a němá čas ..... ale asi zavoláme se ztížností přímo na LOMAX , třeba se to pohne.
24. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz
Hoj ženy vůbec nestíhám...

kubík nám začal konečně lézt :dizzy_face: :dizzy_face: takže předělávám tak nějak pokoje aby si moc neublížil..do toho doděláváme postupně tu chodbu takže pořád uklízím a není to nikde vidět...

teď tu mám kolem sebe bordel a to bych měla ještě žehlit... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mic bydlení vypadá suprově...

já mám vybránu tuhle vanu, nevím jestli to není ta co máte vy...

http://www.ravak.cz/cz/vana-gentiana

ale to je daleká hudba budoucnosti... :pensive: :pensive:
24. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz
Co máte s vratama? :confused: :confused: :confused:

Luci čágo, to je dost, že se ukážeš, taky na tom nesmíte furt ležet, aby jsi měla čas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 ve 21:16  • Odpověz
To je týčovina ta Ordinace :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 ve 21:24  • Odpověz
Marky a nakom mám jako ležet když jsem věčně doma sama...už i toho Kubíka učím na postýlku přes celou noc...tak jsem v posteli opuštěná... :pensive: :pensive:
Ale Kubík ráno vstane jukne na mě...pak začne vykládat, nadzvedávat mantinely co má v postýlce a je hned veselo...už umí dej a na....a taky dělá auti brrrr jako při zvuku motoru...no je to moje zlatíčko. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: taky má v pondělí 11.měsíců to tak šíleně letí...dneska je tomu roka co jsem nastoupila na mateřskou... :confused: :confused: :confused:
24. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz
Luci, jj ... to je ona ...akorátr ty opěrky a madýlko jsme si koupily bílé ... ta zelená by nám neladila ke koupelně.
Už se do ní moooc těším :grinning:

Marky .. vrata ..ani nemluv ... vůbec netěsní, divně ti namontovaly , zespodu se rozí ... hrůza aděs běs ... no a myš tama pronde.
24. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz
Aha, asi vím proč chce Vašek Hormany :confused: No snad vám to spraví :wink:

Luci tak to je šikulka velikej :slight_smile: dorazíte ve čtvrtek k Micině? :confused:
24. lis 2009 ve 22:00  • Odpověz
co to je hormony ...ajo ...to je Hormany :grinning: .. to je taky nějaká firma na vrata?
24. lis 2009 ve 22:15  • Odpověz
Ty voe, neumím přehlásku ne? "Hermany" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: VOe
24. lis 2009 ve 22:18  • Odpověz
Ještě že to nejsou Hartmany :grinning: :grinning: :grinning:

Hele ženy ... potřebuju vědět, kde najdu nejblišší prodejnu UPC Direkt .. i když jsem na jejichstránkách, tak to neumím najít .......prosím prosím, kde ji nejblíž najdu?
24. lis 2009 ve 22:22  • Odpověz
No nic ... dneska vypínám komplík .... jdu umejt nádobbí, vykoupat se a hají ... zítra se ukžu až na večer ...pa páááááááá a dobrou nocinku
24. lis 2009 ve 22:29  • Odpověz
24. lis 2009 ve 22:49  • Odpověz
Jo a Zuzi, jsi říkala, že chcete pro Nelldu kuchyňku, tak tato je určito No.1 :wink:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28180526&tab=0 :grinning:
24. lis 2009 ve 22:55  • Odpověz
ještě sen tu ... v těch Boskovicích .. to je kde????
24. lis 2009 ve 23:04  • Odpověz
Jinak bych zapoměla ....dííííkk

třy brďo , ta kuchyňka je ulně brutálně božííí ....ale ta cena ... takovou jsem ještě něviděla.
teď už idu ...pa páááá
24. lis 2009 ve 23:05  • Odpověz
Elektro Ryšávka je dle mého to dole na náměstí, pod cukrárnou :wink:

A jdu hajat :slight_smile:

Dobrou :slight_smile:
24. lis 2009 ve 23:30  • Odpověz
Tý jo, kde zas couráte? :astonished:

Venku je zas jak na jaře :dizzy_face: , tak doufám, že se to do odpo neposejří a my ještě povalíme ven.
Mak, kuchyňka úžasná, ta cena už trošku míň :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Ať Vašek pořádně občíhne to ubytko :wink: .

V boskovické nemocnici už jsou zakázaný návštěvy :unamused: , tchán tam nastupuje v pátek a v pondělí mu budou měnit ten kyčelní kloub :fearful: . Chudák, bez návštěv, to si užije :unamused: .
25. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz
Teď jsem mluvila s Makoušem a zítra nedorazí, což mě mrzí a nevím teda, jestli neposunem srazík na jindová?
25. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
Ahojda,

tak jsem vám dopo napsala a než jsem to dopsala a odeslala,tak se mě to odhlásilo :angry: .

Dneska jsem byla v práci sama,tak toho mám plny zuby....a nesnáším telefony :angry: :angry: :angry: :rolling_eyes: .

Jinak já mám rýmoša,tak jsem vám psala,že by jsme nedojeli,aby to nečaply děti...Takže souhlasím s přesunutím na příští týden??Já teda můžu kromě čtvrtka..Ideální pro mě by bylo PO,ÚT...ale v nehorším se nějak přizpůsobím.

Teď jsem to tu trochu pofackovala a čekám,jak dorazí David a půjdeme popřát tchánovi k narozkám,večer zase padnu za vlast už s malym :slight_smile: .

Tak se mějte a zítra se ukážu.pá
25. lis 2009 v 15:12  • Odpověz
Ahoj ženuchy.
Tsak jsme dojeli dom.... v plavču byla sranda ....Mikeš sem tam zakňoural.

Jinak plavčo už se platí na další pololetí. Prvněš jem to chtěla zrušit kuli tomu ekzošu, ale ta mladá teta s úplavča mí říkala, že vůbec nevadí, když Mirek nebude moct, že si ho vezme do bazénu ... takže jsemmoc ráda. Miška tam už totiž začíná bejt spokojenej. :grinning:

Já příští týden určo nemůžu PO,ÚT, ST ... středa teda ještě nevím ...ale chtěla vbych jet z našima do Polska, ale nevím, zda budu mít hlídání.
Takže zítra srazík padá????
25. lis 2009 v 16:00  • Odpověz
Mic, nechala bych ten srazík na příští týden - zítra bych dorazila asi jen já, nevím, jak by dojela Lůca :confused: .
No nic, MM tady vysává vrchní patro, já jsem vyštrachala ozdobičky na adventní věnec, tak kouknu kolik toho mám a kolik jich udělám :wink: .
25. lis 2009 v 17:49  • Odpověz
Tak jsem se z Miškem byla podívat na hoďku do betle ... bylo to moooc fajne :grinning:

No, tak já jak si potrpím na vánoce , tak u nás letos asi žádná vánoční vízdoba nebude ...ani nevím, na kterej barák ji dělat :sweat_smile:
25. lis 2009 v 18:22  • Odpověz
Dobré večír....
já už jsem měla strach, že si toho že jsem zde byla všimne jenom Zuzka :grinning:
já se dopředu omlouvám, ale já asi nedojedu ani příští týden, dneska jsem byla na kontrole a nic moc, mám dojet v pondělí na krev, ale vypadá to, že budu ještě doma, tak uvidíme....ale snad se s váma do Vánoc potkám....

Mic baráček super, pěkně pokračujete, já vím, že by jsi už chtěla bydlet, ale vydrž, za chvilku to bude....já bych taky konečně chtěla někde něco dělat, ale není kde a co....no ale rozhodli jsme se, že se začneme dávat dohromady chodbu, musí se vymalovat, vyměnit okno a dveře a na balkon a pak se pustíme do obkládání schodiště dřevem, tak to bude hned vypadat líp...

Tak pa a já se zase ozvu.....
25. lis 2009 v 19:42  • Odpověz
Jani, to je dobře, že se za náma taky mrkneš ............. takže příští týden ještě budeš marodit?
Co mamka?
25. lis 2009 ve 22:02  • Odpověz
tak jsem právě dožehlila ...jupíííí jsem fááákt ráda .... už jsme neměli co nosit :sweat_smile: ...akorát že další prádlo je ve špíně :sweat_smile:
26. lis 2009 v 00:36  • Odpověz
Hoj ženy ... tu zas mrtevno

Normálně Miška i z dlahama dneska spal do 8:30 .... fákt rekord .......... jen je teda s toho počůraná postýlka, takže mám zase co prát :sweat_smile:

Tu je mlha jak v prd.... , ale vypadá to, že bede krásně , že je za ní schované sluníčko :grinning:
26. lis 2009 v 09:44  • Odpověz
Zdar buchty,

včera byl vyčerpávající den, tak jsem se neukázala :wink: Radši mi poraďte co mám vařit, bo mě nic nenapadá :confused: :confused:

Zítra už Tobi nakluše do školky a po obědě, jak ho vyzvednu, tak valíme na pátek sobotu do Lipasu, v neděli přijedem na obídek, kterej teda nevím, kdo udělá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jani to je blbý, že ještě nejsi oukej, snad to nebude nic vážnýho :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mě se rozbila pračka ženy :cry: :cry: :cry: Prostě se vůbec nezapne, nesvítí nic :confounded: mě jebne a to tu mám horu prádla :pensive:
26. lis 2009 v 10:27  • Odpověz
Jo a ke srazu, určitě nemůžu v pondělí, ve středu mám angličtinu a ve čtvrtek valíme na víkend k babičce do Karlovic, takže já tak max v úterý a nebo ve středu, ale tak do 4 :wink:
26. lis 2009 v 10:32  • Odpověz
Ahojky,

tak teď mě tak docvaklo,když koukám na kalendář,že od zítřka za měsíc máme jet na ty hory!To strašně letí...

Za chvilku jdu se spolupracovnicí na oběd,tak se těším,bo máme špagety :wink: .Dneska to zabalím tak ve 14,zajdu pro Davušánka,skočíme do drogiši,pro nějaky papu a pak se budeme asi poflakovat po venku,když je tak krásně.

marky,tak to je síla...by mě na tvým místě jeblo..není to zrovna levná věc :unamused: ..tak snad to vyřešíte co nejlíp...prádlo si klíďo dovez :grinning: ,můžeš prát celej den :grinning:
26. lis 2009 v 11:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.