• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Tak jedině v úterý odpoledne, třeba v Kryštůfkách ... to pojedu z Bk s té ortopedie. Co vy na to?
26. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz
Mak . já ti klidně taky vyperu ...to není problém.
26. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz
Nazdar ženy, jsem doma :slight_smile: .
26. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz
Já si myslím, že příští týden jsem volná :grinning: , tak je mi to šumák :wink: .
26. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz
Sláva ploval s Nellouškou, pak jsme oběhli zepár obchůdků, najedli se na pizzošce a fofrem dom a Sláva už je v práci :unamused: .
Mak, s tou pračkou to je teda na pikaču :rolling_eyes: , co nějakej opravář praček? Ehm, ještě mě napadlo - jestli vám jde elektrika :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
26. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
Na obídek jsme si dali menu, kdyby vás to zajímalo :grinning: - měli jakousi pizzu, byla dobrá a gordon blue, to bylo výborný, k tomu super polívečka :dizzy_face: . Nellda byla celkem hodná, jen toho moc nesnědla bo předtím zbouchla na námku párek v rohlíku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
26. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
Já tyk byla včera na obídku v Bozaku na Pizze ...v Alteregu .... kromě polívky ta byla hnus jídlo moooc dobré ...akorát mi to tam přijde takové špinavé. Ale pochutnaly jsme si.
26. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz
My jsme byli na Venezii :dizzy_face: , tam to mám moc ráda.
26. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz
Já mám taky moc ráda Vendu ...ale moc tam přes obědy nechodím, jelikož tam bejvá narváno ...a měly jsme sebou ty známé, takže jsem šla na jisto kde bude místo :grinning:
26. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz
Jdu poivěsit prádlo a Mišku dát dohajan.
26. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz
Měli jsme štěstí, chytli jsme poslední volnej stůl, jinak tam byly samý rezervačky :unamused: . Ale fakt jsem si pošmákla :dizzy_face: .
Sakryš, dala bych si zas něco dobrýho :rolling_eyes: . Nejlíp to stejný :grinning: :sunglasses: .
26. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz
Nellince jsme koupili ještě k Vánocům sadu domácích zvířátek :slight_smile: a v tom dětským obchodě na 17.-ce jsme jí koupili pepinu, sladkou růžovou, krásně chlupatou zimní, aby jí na horách nezmrzla hlavinka :grinning: a byla levná - jen 115Kč. :dizzy_face:
26. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz
Máme jít příští pátek na ples, synovec má maturitní, ale za 1) nemám co na sebe :angry: a za 2) nevím jak s Nelldou bo nevím, jestli ju tchýně zvládne sama :fearful: .
26. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz
A 18.12. je firemní večírek, tak se půjdem odreagovat :slight_smile: .

A tady zas nikdo :unamused: .
26. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz
Sem si zdřímla chvílu s Tobim a vyhnalo mě čůůůůůůůůůůrání :grinning: :grinning:

Ženy s tou pračkou je to na pikaču :confounded: :confounded: , už jsem taky přemýšlela, jestli neodešla zásuvka, musím to prubnout :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: protože elektrika nám jde, jinak by mi asi nešel PC? že :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz
V úterý ke Kryštofovi? Proč ne :wink: Dáme si do nosu :slight_smile: :slight_smile: byla jsem tam minulej týden pro zákusky, koupila jich 5 a všechny je sežrala :unamused: to bude ta dieta :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz
Jsem furt přemýšlela, co je "pepina" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz
Jo a potěším vás ženy bo Kryštof bral zákusky z jevíčské cucny a ta se od 1.1. zavírá, tak nevím odkud budou brát :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Sakra Makelínová, nedělej chutě :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Já jsem si ani nestihla zdřímnout s Nellouš bo nespala, schrupla si asi 10 minut v autě a hotovo :rolling_eyes: .
26. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
Tak přijeď Zuzi, půjdem na zákusek spolu :slight_smile: Já byla minulej týden s MM tetou a Tobim na teplým ovoci se šlehačkou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mňaaaaaaaaaaam :dizzy_face:

Hele, oni si najdou jinou cukrošu :grinning:
26. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz
Hmmm, horký maliny se šlehačkou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , tak ty bych si dala :dizzy_face: .
A kam chodíte s tetou?
26. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz
Ke Kryštofovi Zuzi :wink:
26. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz
Hmmmm, tak to už se teda těším na úterý :dizzy_face: :grinning: . No nic, asi půjdem ven, i když se mi teda 2x nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
26. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz
Tak jsem dala Mišku spát a poctivě ho celou dobu hlídala, aby se mú nic nestalo.... jak se vzbudímě , tak jsem chtěla aby jsme šly ven, když je tak pěkně ...... a ona tma ..... hmmm tak nic.

Tak si dáme sraz v Kryštůfkách ...v kolik?

Zuzi ... pokud chceš, tak já ti můžu ty plesové půjčit ... v zadu maj šněrování , takže si to můžeš oproti ěm utáhnout.
26. lis 2009 v 16:58  • Odpověz
Klidně v Kryštofovi :slight_smile: My jdeme ve 12 ze školky, tak můžem pak klidně rovnou tam, nebo později? Ale v 6 je zavíračka :wink:
26. lis 2009 v 18:02  • Odpověz
Ok tak v 12:15 tam
26. lis 2009 v 18:12  • Odpověz
26. lis 2009 v 19:23  • Odpověz
Leňouchu, tak dorazíš ve 14:00, ne? :wink: :dizzy_face:
My jsme byly Slávovi naproti, pak jsme šli ke tchánovcům dodat tchánovi energii a kuráž :sweat_smile: a dom jsme dorazili v 17:00hod.
26. lis 2009 v 19:52  • Odpověz
Mic, kdybych byla jóóó v krizi a nic nevymyslela, tak se ti ozvu :wink: , díkec, ale snad na sebe něco vyhrabu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
26. lis 2009 v 19:53  • Odpověz
Klidně kdyžtak napiš ... nebyl by to problém
26. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz
Sem se tu zasekla skoro půl hodiny na jedný diskuzi :confounded: :confounded: :confounded: Ta mi zas hnula žlučí, líbí se mi opravdu některý dámy tady, který nejspíš sežraly rozum světa a jak to všechny neděláme jako ony, tak jsme asi něco podřadnýho :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

No jdu si sednout k telce, za chvíli sou manželky.

Zítra písnu ráno :wink:

Zuzi já ti půjčím, ale mám špatnej pocit, že se do toho nevlezeš :grinning: :grinning: :grinning: bo jsem to nosila na střední :grinning:

Dobrou :wink:
26. lis 2009 ve 22:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.