• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
29. lis 2009 ve 22:43  • Odpověz
to je mi zas oučast
30. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
Čus bus Micouši! A ostatní - jestli sem teda někdo dorazí :angry: .
Venku to pěkně fičí :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale byly jsme v ochodě a neodfoklo nás to :grinning: .
Mic, co chcete krom stromku v tom Polsku?
30. lis 2009 v 11:48  • Odpověz
Chci ten stromek ... ozdoby ..... ten velkej traktor z vlečkiu /né šlapací/ něco jak jsou ty tatrovky ..... a podívat se na boty + koupit nějaké dárky
30. lis 2009 v 11:56  • Odpověz
Hm, tož to ti neporadím, jedině vzít Mikeše s sebou, ale s ním to zas bude stát za prd, co? :unamused:
30. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz
Kde zas všechny strašíte? :rolling_eyes:
30. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
Ahoj, tak já se hlásím po kontrole u mudry, dostala jsem další antibiotika a máme novou diagnozu...začínající zápal plic...super, takže jdu s čajem do postele, letos dárky nebudou, bo já je nemám kdy koupit, co půjde budu muset objednat z netu, protože budu minimálně ještě 14 dní doma...fakt super....no a chtěla jsem začít péct, jenže to by mi musel někdo nakoupit a nějak není kdo...takže já doma nemám ani blbou mouku, tak cukroví bude muset počkat až do příštího pondělí, kdy jdu na kontrolu a pak bych si mohla jít nakoupit, chjo....

Mic,řekla bych ti dovez Mikeše k nám, jenže by něco mohl chytnout a se mnou by nemohl ani ven, jsem ti moc nepomohla co?? :sweat_smile:
30. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz
Tak Mikeš ještě nespal ....2x jsem ho našla vylezlího z postýlky ...fákt na tečku.

Půjdu se zbalit a valím do BK .. pojede přes Bosky ..musím se jít zeptat na to UPC ... aby jsme měli anténu na TV a abych nezůstala bez netu.
pak bych chtěla Mirkovi v Boskách koupit tu sekyru nejakou pořádnou. Mamka mi dala pro něj 600,- tak něco přidám a bude.

jani, ty brďo Zápal ...hlavně se brzo uzdrav.
jak nemáš, kdo by ti nakoupil, vždyť nebydlíš snad v baráku sama, ne ...máš tam Martina.

Zuzi ...Mikeše nemá cenu do Polska brát .... zadalší by chudák seděl celej den na prdely , takže by byl protivnej jak sračka.
30. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz
Ahojky

byla jsem na preventivni prohlídce na gyndě tak vše je ok.

Jinak jsem zklamaná objednávala jsemu paní na MMB hračky za nás za všechny a paní většinu z toho nemá, tak nevím proč to tam aspoň nenapíše...čekala jsem asi příliš dlouho a ted to budu shánět nevím kde...

Mic tak kdyby ti to pomohlo a Miška by u nás vydržel, tak ho klidně můžeš dovézt nebo Mirek nevím v kolik do Polska vyrážíš my jezdili různě. Třeba by si s kubíkem vyhráli... :wink: :wink: :wink:
30. lis 2009 v 15:01  • Odpověz
Ahojte,

tak já jsem víkend jaksi zazdila, pomáhala jsem taťkovi v Lipníku stěhovat obývák a trošku uklidit, příští týden tam má nějakej vánoční večírek, tak aby se tam nikdo nelek V sobotu jsem večer usnula s Toboušem už v 8, v 10 jsem se vzbudila a jen sjem si přelezla do své postele a spali jsme až do půl 8

V neděli ráno jsme se nasnídali a pak vyrazili s Tobikem domů, akorát jsme přijeli a 5 minut po nás dojel MM, no a jelikož jsme přijeli domů, kde byla akorát čestvě uvařená polívka, tak jsme si zahřáli pupíčky polívkou a vyrazili na obídek Brutálně jsme se všichni přecpali Procházkou jsme šli navštívit MM babičku, poseděli, pokecali a vyrazili na rozsvícení vánočního stromečku. Byl tam Bob a Bobek, Tobeš byl jak u vytržení Potkali jsme se tam s MM sestřenkou a jejím přítelem a tak jsme ještě zaskočili do jedné staré, ale nově otevřené hospůdky MM kámoše, nově se tam nekouří, je to tam ale takové dost vesnicky typické, nábytek každej kus jinej ale mají tam krb, bylo to útulný, nakonec jsme tam do 8 stvrdli, dali si vínečko a svářáček a šli domů Zalezli jsme všichni do postele a půl 9 to jistila

MM je dneska doma, byla jsem dneska ještě na gyndě, tak mi to vyhovovalo, všechno je ok, tak jsem ráda
Zítra už jede zase kamsi pryč a vrací se ve středu a ve čtvrtek odjíždíme na víkend do Karlovic. Moc se těším, sestřenka mi slíbila sehnat Mikuláše pro Tobouška, tak jsem mooooooooooc zvědavá
30. lis 2009 v 17:18  • Odpověz
Mic tak si letos kupte ještě živej stromeček a příští rok si do Polska zajedeš v klidu. Když vidíš, že to stojí za prd a nejde to moc nijak vyřešit, tak se tím nestresuj, akorát si tím ty Vánoce znechutíš, hledej na tom nějaká pozitiva :wink: Na všem musíš hledat ty pozitiva :wink: A velký auto koupíš i u nás a neřekla bych, že je to s Polskem velkej rozdíl :wink: Třeba v Tescu maj novou značku, ten Wader a to je bytelnej plast a super věcičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mrkni i na MMB, tam je prodávají levněji a super. To je ta značka, co má Krejculka ten kamion s těma kontejnerama, dělaj i jiný věci :dizzy_face:

Mrkni třeba na toto :wink: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27743805&tab=0 Nosnost píší do 100kg, takže se můžeš svést taky :grinning: :grinning: :grinning: a další a další :wink:
30. lis 2009 v 17:22  • Odpověz
Jinak hlásím, že máme vyzděno a dneska se začal dělat věnec, sice to už mělo být, ale už se to hýbe :dizzy_face: :dizzy_face: Už během příštího týdne dorazí krytina, tak to asi bude naknop :dizzy_face: :dizzy_face: Jakmile se naučím stahovat fotky z toho novýho foťáku, tak stáhnu :slight_smile:

Co zítra? :confused: :confused: Jak to zatím vypadá, sraz je po 12 v Kryštůfkách? :confused: :confused:

Já hlásím dopředu, že Tobouš kašle, ale už je to suchej kašel a řekla bych, že infekční to už nebude, má to už týden. Jinak mu nic není, kdyby s tím měl někdo problém, tak písněte, zkusila bych ho nechat doma, že bych na chviličku přišla jen já :slight_smile:
30. lis 2009 v 17:27  • Odpověz
Ahoj,

tak my jsme se váleli dole u našich a dělali ptákoviny :grinning: ,tak jsme s malym zmoženi.

Davídek kašle a smrká už 2 měsíce,všechny výtěry má v pořádku(poslední měl min.týden),tak to už neřeším,bo to je zase potřeba ten sirup z té alergologie..jdeme tam myslím že 10.12... kašel nám nevadí,bo když vidím ve školce ty zachrchlany děti,tak už mě to nepřipadne zvláštní být s někým,kdo je nachlazenej :wink: ..My bychom dorazili tak nějak po práci..Aspoň na chvilku.

Jdu udělat malýmu večeři,půjdeme se vykoupat a spát,malej je k.o... .Tak pá a zítra dopo nakouknu,jestli není nějaká změna.pá
30. lis 2009 v 18:23  • Odpověz
Ahojky ženy.
Hlásím se z BK...Miky dneska vůbec nespal, jsem fakt hotová a brzo ráno vstáváme na ortopedii.

ak ... kfdyych mohla mít obyč stromek, tak to tak neřeším ... jenže já bych se udusila ...proto jsme vždy měli umělej.
A jen provizorní se mi kupovat nechce a bez stromku vánoce si nedovedu představit.

Jinak v Tišnově už na nás čekají obklady na koupelnu ...jupí ... tak o víkendu se už doufám udělá a budem o kus dál \.o))
30. lis 2009 v 18:38  • Odpověz
mic a jaký obklady tam budete mít to jsou ty bamboo vlastně jak máte na záchodě??
30. lis 2009 v 18:43  • Odpověz
ne,ne ...bamboo to není ... bamboo jsme volily na wc jen proto, že jsme měli nejaký balíky za dáčo ...... jinak to bude taková ta světla , jsou naní jakoby cihličky .. taky ze siko ...ale nevím, jak se to jmenuje. Makel by věděla ...nemám v bk katalog a na stránkách to zas neumím hledat :sweat_smile:
30. lis 2009 v 18:46  • Odpověz
30. lis 2009 v 18:54  • Odpověz
Mišma už je hotovson ...jdu ho vykoupat a dát prdět do peřin.
30. lis 2009 v 19:10  • Odpověz
aha já myslela že to tedy dokoupíte do stejné barvy aby vám to ladilo :wink:
30. lis 2009 v 19:46  • Odpověz
Jo holky chtěla jsem se zeptat jak je to s tím plaváním, už se můžeme jít nyní nějak přihlásit nebo jak to vlastně funguje vy zkušení budete vědět co a jak...

Jinak dneska máme 11. měsíců a za měsíc rok to táááááááák šíleně rychle uteklo..jsem si říkala, že bych zítra skočila k Anně nechat malýho vyfotit..a pak i nás ale to až budu mít novou hlavu teda jestli to do Vánoc ještě stihnu...
30. lis 2009 v 19:47  • Odpověz
Luci ...pokud už není pozdě ...hned zítra si tam frkni ... \mirek už ve středu bude platit další plavčo ...... a te´d už jsme musely nahlašovat kdo bude pokračovat a kdo ne .... že ty naše místa kdo pokračovat nebude hned obsadí.
30. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
Jdu jen vypnout PC, dneska to jaksi nedávám :confounded: . Doufám, že zítra bude líp.
Počítám s tím časem - po 12. hodině u Kryštůfka.

Luci, máš nejvyšší čas si obvolat to plavání bo už nám říká 2. týden ať potvrdíme, kdo budem pokračovat. Buď telefonicky - TJ Rytmus Boskovice nebo osobně - je to za lázněma - jakoby družina, jde se tam z kopečka dolů.
30. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz
No vidíte tak zase další lítání a bude tam někdo když tam půjdu tak kolem té jedenácté a kolik se vlastně platí??
30. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz
Zuzi ...proto že jde poprvé, tak si myslím, že tam musí jít osobně a hned to zaplatit.
30. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz
Luci, buď 800 nebo 850,- já už teď nevím . kdybych byla doma tak ti dám na ně telefon.... skus si na netu najít TJ rytmus \boskovice ...maj tam myslím jen mobil ale webovky asi maj.

Taky máte takovou vychřicu tady je to hnus
30. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz
No tady kolem čtrvté funělo jak kdyby měla přijít nějaká pohroma, ale oni to v Tv hlásili
30. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz
Tady funí neustále a asi to zboří panelák :sweat_smile:
30. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz
http://www.tjrytmus.cz/

v pátek chceme jít plavat teda jako do normálního plavča, tak to zítra aspoň okouknu..
30. lis 2009 ve 20:24  • Odpověz
jj, to je ono .. tak si tam prvně zavolej ...ale není to přímo v lázních ...je to za lázněma ...já to hledala vevnitř lázní :sweat_smile:
30. lis 2009 ve 20:26  • Odpověz
jsem zvědavá, kdo dneska vypadne ze superstááár :sweat_smile:
30. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.