• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
zítra dopo si tam brnknu a pak uvidíme..

předpokládám že je to tohle...

Mámo, táto – voda je náš kamarád
Středa 8.30 – 11.00 Věra Opatřilová, Jana Sedláková
Čtvrtek 8.30 – 10.00 Jana Sedláková, Kamila Ahneová
Hry ve vodě, základní plavecké návyky pro děti od 1-3let s využitím speciálních pomůcek.
30. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz
asi jo ...jsou to půl hoďky a my chodíme ve středu od 9:00
30. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz
hm ... tak Bagárová ... ale už asi byla nejslabší ...ale je to fakt moooc pěkná cikorka.
30. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz
Zuzi já vím, proč ti je zle, protože ty se už třeseš na zítra na ten zákuseček :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A na ovoce se šlehačkou :wink:

Zítra teda dorazíme, Tobeš furt kašle, ale suchej, tož nevím, zda ho spíš nedráždí to domácí prostředí :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: je tady teplo a asi sucho :unamused: No, zítra ještě koupíme Stodal, tak uvidíme :slight_smile:

Mic tak kupte jen malinkej stromeček, kterej si pak dáš třeba jako dekoraci do kuchyně a nebude to zbytečnost :wink: My máme stromeček asi půl metru vysokej, umělej a je super, krásně vypadá, když je nazdobenej a pak ho plánuju jako ozdobu :wink: Nezáleží přeci na velikosti :grinning: :grinning: :grinning:

Luci gratulujem Kubouškovi k 11 měsícům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Na plavčo si určitě zavolej, protože jinak nebude místo :confounded:
30. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz
Makouši ... já mám obejvák s kuchyní dohromady ... přeci tam nebudu mít 2 stromky ...jo ale už je to vařešeno ...pokud \mirek nebude moct, tak si \mikeše vezme na hlídání lůca ... tak jsem ráda.
30. lis 2009 ve 21:19  • Odpověz
Ty jo ...teď jsem si volalal z mirkem a v bk na špitále už je praseči chřipka ... jako fakt mazec ..... je to hrůůůza

Ty jo ... ted na to čučím ...nám je dneska přesně rok a půl :grinning:

No nic ...jdu hajat vstávám v 4:30 to je taky hrůza ...tak pa páááááá a dobrou nocinu
30. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz
Mic já jsem slyšela že je už i v Boskovicích ve špitále, ale nevím zda je to na 100% pravda...
30. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz
V Bozaku už je bohužel taky :unamused:

Mic ty voe, tak zapoj fantazii, tak třeba na chodbě nebo v koupělně ne :grinning: :grinning: ALe jak máš hlídání :wink:
30. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz
Dobré ránko,

tak u nás srazík ohrožen v plné sestavě....malej má laryngitidu :pensive: .Musím s ním k Mudrovi,bo už nevím ty dávky jak se dávají a pak bych se teoreticky na chvilku utrhla a dojela bych sama...ještě uvidím,jak mamka s hlídáním..Te'd musím jít makat..musím začít dělat uzávěrku a kupí se mě to tu,tak ať to stihnu dopo...tak zatím pá
1. pro 2009 v 06:48  • Odpověz
Tý jo Krejčulíno, to je na pytel :unamused: :confounded: , ale to je to debilní počasí, furt kolem 5-10°C :confounded: , to je rej pro bacily :angry: .

Jináč jsem včera zapomněla reagovat na Janču, taky nevíš už co bys chytla :stuck_out_tongue_closed_eyes: , brzo se vykurýruj :wink: a jak psala Mic, to máslo nebo co potřebuješ na pečení ti snad Martin koupí, ne? :wink:
Mak, zatím vám počasí na zdění jakžtakž vychází, tak držím dál pěsti, ať to máte co nejdřív pod střechou a Vánoce v klidu :dizzy_face: .

Byly jsme s Nelloušem v obchodě, končí tady průmyslový zboží, tak mají 30% slevu, ale něco tam mají tak předražený, že i po slevě je to dražší než v jiným obchodě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Koupila jsem Nelldě aspoň 2 pančuchy, skoro ze všech vyrostla :unamused: , měří už skoro 93cm :fearful: .

O té prasečí chřipce v Blansku to říkali včera v jihomor.večerníku :confounded: . Hnus. :angry:
1. pro 2009 v 10:44  • Odpověz
My se půjdem za chvílu naobědvat, hlavně teda Nellda, protože než se vyprďolíme to zas bude doba :unamused: . A nevím kde parkovat :unamused: , zkusím zezadu u Kryštůfka, snad tam nebude narváno. Kdyby se aspoň skoro všude neplatilo! :confounded:
1. pro 2009 v 10:46  • Odpověz
Dobré skoro poledne, předokládám, že tady se to už všechno chystá na srazíka...vy se máte, já dopíšu a jdu zpátky do peřin....
Martin by nakoupil, ale to by musel vlézt do Alberta a tam on nepůjde a tady obchod nestihne...on má snad fobii z nakupování, ale už jsem si to pošéfovala :grinning:

Leni to je teda na pytel, že jste nemocní, ach jo....
Mě už to doma nebaví, nudím se, tak jsem si vytáhla hromadu starých časáků a čtu je furt dokola, DVD mám zhlídnutý snad úplně všechny....Maky nemáš doma ještě nějaký :grinning: :grinning: :grinning:
A do toho nám ode dneška nefunguje ČT2, tady dobrý, takže máme jenom dva kanály :grinning: ale už je objednaný satelit, tak snad bude fungovat a ten starej se hodí do prdelky a odhlásí se, bo zmetek nefunguje už rok....se na to můžu....

Jo v Bozaku je zákaz návštěv už od minulého čtvrtka, mě ale docela překvapilo, jak jsem byla včera u doktorky, tak byli prázdné čekárny, u té naši nás sedělo asi pět, protože ordinuje až od deseti a u těch dalších dvou co tam jsou seděli tak dva lidi, čekala jsem že to bude horší....no já jsem ráda že jsem doma, bo kdyby chytla chřipku,t ak mě mrskne, já ji nikdy neměla, tak bych měla strach, co to se mnou provede :unamused:

tak pa a užijte si sraz a dejte si za mě zákusek :grinning:
1. pro 2009 v 11:11  • Odpověz
Hoj ženy,

jsem doma, dítě hlídá baby...

Dneska to bylo opět super....Kubík si krásně vyhrál..teď už to bude jen a jen lepší...

už se mi ozvala paní co má většinu těch hraček stejně to musím objedna u dvou různých prodavačů

místo něčeho jsem vybrala tohle auti...myslíte že je to pro kubíka už vhodné, pak bych se věnovala jen této značce wader...

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25540497&tab=0

Ahoj Jani, nám Tv nahoře už taky nejede ani jeden program a dole jedeme jen na digi takže to musíme dát taky nějak dokupy, protože vypnuli včera brněnský kojál takže nám nic nejede a mamce taky ne, tam má digi jen taťka, takže to musíme pořešit jestli set top box nebo si dodělat toho partnera k digi... :wink: :wink:
1. pro 2009 v 19:10  • Odpověz
Hoj, jdu jen vypnout PC a zalehnout k tv :wink: . Nelliša usnula v autě před barákem, když jsem čekala, až se mi otevře brána :angry: . Ale hned jsem ju probudila :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Jojo, dneska to bylo super :dizzy_face: . Leni, jen je škoda, že jsi pobyla jen tak krátko, i když kvůli Davídkovi se nedivím :wink: . Snad se z toho dostane co nejdřív, bobek :wink: .
1. pro 2009 v 19:55  • Odpověz
Ahojky ženy.

Mišánek už mě usnul v autě a jak jsem ho vzbudila, tak strašně začal plakat a začal kulhat ...a plakal až než jšel zas hajat :o( ....asi na něj zapůsobylo to očkování. ..už spinká.

Musím jít dneska brzo do hajan ve 4:00 odjíždíme ...to bude zabíjárna.

Jo a už mám úvěr na účtě ...jupííí
1. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz
Marky ... normálně mě nefungije ten CD přehrávač co má dostat Mikeš ki ježuchovi :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
1. pro 2009 ve 20:54  • Odpověz
Mic tak to jste ten úvěr měli super rychle vyřízený, protože mě jen většinou 3 týdny trvá schválení papírů a pak ještě převod peněz, je vidě, že známý na vyšších místech se vyplatí... :grinning: :grinning:

V sobotu se mi přijede podívat jedna maminka na kočárek až z frýdku místku tak ho musím načančat a nachystat...třeba si ho odvezou, když pro něj pojedou takovou dálku. :wink:
1. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz
No ... mě to přišlo jak věčnost ....ale čenda nám do dovezl přímo do Prahy osobně .. tak mořmá proto :dizzy_face:
1. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz
Dobré ránko,

tak já makám jak o dušu,abych mohla brzo vypadnout dom za bobkem.Noc byla o.k...akorát strašně kašle :frowning2: ...takhle nikdy nekašlal-vykašlává.Bojím se,aby ještě neměl zápal plic nebo prudůšek nebo něco takovýho.V pátek máme jít na kontrolu.

Včera jsem opět zbytečně stresovala :rolling_eyes: ...chjo..je toho na mě jaksi moc :pensive: .

Jaňouchu,tak to je síla...doufám,že budeš brzo v pořádku!!!
2. pro 2009 v 08:25  • Odpověz
Ahojte,

včera to bylo náročné, dorazila jsem dom a v kuchyni voda, takže jsem chytala vodu do kastrolů a misek, ale naštěstí to brzy ustalo :wink: Musím ještě douklidit tu spoušť, co tu po tom zbyla a taky nachystat věci do Karlovic, Vašek včera volal, že si to splet a školení mají ne pátek-sobota, ale čtvrtek-pátek :grinning: :grinning: :grinning: Takže do Karlovic jedeme asi dneska večer, případně zítra brzy ráno, kolem 5-6, dle toho, jak to dneska Vašek stihne s prací :wink:

Jaňoušku snad budeš brzy ok, jenom lež, nevař, nic nedělej, ať navaří něco Mates, to zvládne :wink: Hlavně se pořádně vykurýruj, v Boskovické nemocnici je potvrzená prasečí chřipka a sedá to prej na oslabenou imunitu, tak ať náhodou něco nechytneš, jenom do práce nespěchej :dizzy_face: A dárky pak spláchneš 23, můj otec to tak dělá už asi 10 let :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mic já to teda nezkoušela :confused: Musím zaúkolovat mamku, protože to Tobeš dostane od ní, takže vůbec netuším jestli jde nebo ne :confused: :confused: :confused:

Luci to by bylo super, kdyby jsi prodala kočár :dizzy_face: Já ho chcu taky prodat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
2. pro 2009 v 10:25  • Odpověz
Hoj lidi, tak mládata už spí, chtěla jsem jít s Mikešem ven a než jsem si oblíkla boty tak byl tuhoň v kočárku, takže čekám až se oba vzbudí a pak bude ten náš papat..Mikeš už je po obídku..tak snad to pak bude ok když si budou hrát spolu.... :wink: mirek by tu měl být brzy Micina mu prý nenechala techničák od auta tak nemůže moc jezdit...
2. pro 2009 v 11:03  • Odpověz
Zduř buřt!
Micouš je éro, odjede si i s techničákem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: .
Luc, to je dobře, že to zvládáš s obouma klukama :slight_smile: , aspoň budeš mít trénink :grinning: . A snad to s tím kočárem klapne :wink: . Já bych se ho taky ráda zbavila :unamused: .
Leni, dej si čokoládu, ať si obalíš nervy :wink: . Je toho na tebe moc :unamused: .
Jani, co mamka? Jak je na tom?
Makouši, ani nekecej, že ta sviňárna je už v bosk.nemocnici :confounded: . No snad k tomu tchán nepřijde :unamused: , včera ho pustili z JIPky na normální pokoj. Musí to tam být strašně dlouhý bez návštěv :unamused: .
2. pro 2009 ve 12:08  • Odpověz
Jsme po obídku a šla bych si dát šlofíčka :grinning: :grinning: :grinning: Ale musím jít ještě něco dělat :confounded: Tobeš si vyprosil poslouchat koledy, tak nám tu svítí svíčka a posloucháme koledy :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

JJ Zuzi, je potvrzená, bohužel :unamused: :unamused: Byla to jen otázka času, kdy to příjde až sem :confounded: :confounded:

Luci tě obdivuju, jseš borec, dvě děti :slight_smile: Aspoň víš, že si už můžeš pořídit to druhý :grinning: :grinning: :grinning:

Mě zajímá, co doveze Micina :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz
Zdar ženy ..jsem doma,

eště jsem ani nevolala Luci ... umřel mi telefon, tak ho musím našťavnit.

Luciii moc za všechno díííky ... hne dti napísám do IP , jen co dokončím tenhle článek :grinning:

Ve finále nám musel Mirek z Mikeškem na proti jelikož taťkovi začalo blbnout auto ...z ostravy jsme jeli nanejvejš na 3 ale většinou na 2... děs běs, ale hlavně že jsme dojely.

jj technyčák jsem nechala nechtěně u sebe v dokladech ....ale mohl jet z velkým ... takže v práci byl udělal, co potřeboval ...akorát nejel do Třebíče pro ty obklady na koupelnu ... teď už je teda na cestě tam.

odkliknu to a budu pokračovat .....
2. pro 2009 v 15:08  • Odpověz
... pokračuji :grinning:

Takže jsem po dlouhé době přijela z Polska s tím co jsem potřebovala a hlavmě mít moooc peněz, tak je tam všechny nechám ... fakt náááádherný hadry.

Koupila jsem krásnej velkej stromek 220cm ...za 700,- fakt super cena ...... 2 balíky po 12ks nerozbytnejch baněk,osvětlení na stromek, Miškovi pyžamo, rukavičky, křupky, traktor z vlečkou, tyč na závěsi do obýváku a Miškovího pokojíku ...Mirkovi k ježichu stříbrný gumy do auta /jako koberečky/ má je , ale totál prodraný ... takže s toho bude mít určo radost ...chci koupit ještě obal na volant .... a baterku ...... no a já si jkoupila kšiltovku a kabelku .... a to je asi sjo ...jo ještě Mirkovi 2 balíky ponožek :grinning:
2. pro 2009 v 15:13  • Odpověz
Jinak Mirek říkal, že Miky dneska v bazeně strašně řval ..tak zas nevím , co mu je .......Luci jak to proběhlo u vás???? .... a po pravdě
2. pro 2009 v 15:14  • Odpověz
Kuř buřt,

vidím, že se Micina rozjela :grinning: :grinning: :grinning: Jsem zvědavá kam si dáte ten stromek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale snad do novýho :wink:

Já utíkám spíkovat, ozvu se večír, Vašek si vzal Tobika sebou na jednu zakázku, tak mu tam bude záškodničit :grinning: :grinning:

Lucka se ještě ani radši neozvala :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 16:31  • Odpověz
tak měla ho tam 3,5 hoďky tak to doufám nebyl takovej brutus :sweat_smile:

Makelíno ....MUSÍME ho dát do nového :confused:
2. pro 2009 v 16:50  • Odpověz
Jsem zvědavá kam si dáte ten stromek ............ tahle věta mi přišla od tebe dost zákeřná
2. pro 2009 v 16:58  • Odpověz
Jo a bych zapoměla od Topolina jsem Miškovi objednaůla kombinézu ... je uplně úúúžasná ....s tou co mám se bnedá srovnat ...asi ju prodám .. pokud ne, tak bude mít Miky na hory 2 kombinézky.
Budu ji prodávat o něco dráž než na mimáču , i s poštovným, abych neprodělala. :sweat_smile:
2. pro 2009 v 17:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.