• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Ahoj ženy, já to přežila v pohodě hned jak jsem odevzdala Mišky tak jsem po druhé vyrazila ven a vrátila se až teď, takže tři hodky utekly jak nic

Miška byl moc hodný a krásně si pohrál s Kubíkem, aji si dobře pokecali mám to i na mobilu.

mic to byl super nákup...jinak já z té kombinézy taky nejsem moc odvázaná zdá se mi tenká a ta z toho topolina je lepší a hezčí, pak mi písni od koho z MMB si ji objednávala nebo já si to najdu na MMB kde to budou mít nejlevněji. :wink: :wink:
2. pro 2009 v 17:17  • Odpověz
Jo a jinak prý hospitalizovali od nás kluka v mým věku s prasečí chřipkou ale vůbec nevím kdo by to mohl být :frowning2: :frowning2: :frowning2: :confused: :confused:
2. pro 2009 v 17:18  • Odpověz
Luci .... já si myslím, že je hodně teplá ... já jen nechtěla, aby jsme jeli na hory uplně ve stejném :pensive:
2. pro 2009 v 17:40  • Odpověz
Ty br´do ....... fšak dneska jen hlásily další 4 kousky mrtví ........ hrůůůůůza :pensive:
2. pro 2009 v 17:46  • Odpověz
fšak :grinning:
2. pro 2009 v 18:12  • Odpověz
mic já na ni kouknu ale zdá se mi tenká...no já bych třeba chtěla tu stejnou, ale vzala jsem 80 a ta je Kubíkovi tip top a moc toho pod ni nanerve takže bych raději 86 tu máš ty?? že by jsme to nějak udělali obchod, ale já za ni dala v akci 290Kč...
2. pro 2009 v 18:25  • Odpověz
s tu topolino to vyjde na stejno ... ba bych řekla, že je možná i teplejší ...možná se to zdá , je to uplně jinej matroš. Já mám 92jku ... to by bylo Kubíkovi určo ještě veliký ... to jsi ji koupila za dobrou cenu ...já za 370 + pošta ...ale to už je teď jedno.
2. pro 2009 v 18:34  • Odpověz
hm to je škoda, no paní je měla právě v akci ale jen ty 80 no zkusím mu to některý den oblíct a uvidím mám v rezervě ještě bundu a HM lyžařský kalhoty v hnědé barvě... :wink: :wink:
2. pro 2009 v 19:00  • Odpověz
tak to naše dítko se celé odpoledne staví na zadní, jako že je na všech čtyřek, pak natáhne nožičky a čumí mu na mě jeho zadeček nevím jak to popsat...
2. pro 2009 v 19:01  • Odpověz
Luci ... se ti už za chvilku určo zvedne ...holt už ho to dole nebaví :dizzy_face:
2. pro 2009 v 19:15  • Odpověz
Micino, však jsem ti napsala, že to bude určo don novýho :wink: Zákeřně jsem to nemyslela, ty joudo :rolling_eyes: g

Já jsem doma z angličtiny, dneska to bylo fajn, i jsem si přišla, že konečně něco umím :grinning: :grinning: :grinning:

Balím a uklízím, zítra mezi 5-6 razíme do Karlovic, ozvu se až po neděli :wink:

Luci to dělal i včera, jsem na něj koukala, to se za chvíli postaví a bude chodit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

kde je dneska Zuzouš? :confused: :confused: :confused:
2. pro 2009 v 19:15  • Odpověz
Mic hoď si do bazárku jinou fotku, nebo ti to adminka zase smaže, máš tam kontakt na MMB a to nesmí být :wink: Stopla mi teď tak dva inzoše. Nebo to v malování přemaluj černou barvou :wink:
2. pro 2009 v 19:16  • Odpověz
A trochu nechápu proč máš u toho bombra napsaný, že to odpovídá spíš velikosti 80-86 :astonished: :astonished: :astonished: To mi příjde jako blbost, když to bude mít někdo ve velikosti 80, tak už to přeci nebude bombr ale normoš bunda :confused: :confused: :confused:
Trošku mě mrzí, že jsem ti ho prodala, sory :pensive:
2. pro 2009 v 19:18  • Odpověz
Já to nafotím tu kombinézu znovu ...... jen jsem to dala aby to tam bylo hned .... jinak vím, že to tam nesmí bejt ... mě naposled stopla 9 inzerátů :grinning:

ten bombtr mi tak příjde .......... a podle mě je lepší napsat menší velikost a je to dítěti vetší, než naopak.

Jak to myslíš, že trochu tě to mrzí, že jsi mi ho prodala ????
já to neřeším, tak nevím, proč ty.

Pošly mi prosímtě tu fotku těch kalhot, ať tp můžu dát na net ... třeba to ješně někdo do svátků koupí.
2. pro 2009 v 19:30  • Odpověz
Zdarec palec,
přečetla jsem vás, ale nepamatuju si ani hlavu ani patu bo si píšu se ségrou po ICQ :wink: .
Viděly jste v TV tu bouračku mezi Knínicema a Boskovicema? :frowning2: Hrůza.
Mic, fajn, že ste pokoupili :wink: .
Luci, tak Mikeše jsi tam neměla až tak moc dlouho :grinning: :grinning: :grinning: .
Mak, užijte si to v Karlovicích :wink: :wink: :wink: .
2. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz
Holky nemáte doma někdo dnešní Týden u nás??
2. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
Nemáme :unamused: , co tam má být?
Ale koupila jsem dneska Duel a je tam program na Vánoce a Silvestra a nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Mak, já jsem pouštěla koledy už v sobotu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: . A jak na čt1 furt dávaj reklamu na CD s koledama, tak to furt hustím do Nelldy, že je budem zpívat o Vánocích :grinning: .
2. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz
Nic jen by tam mělo být číslo na pána z Voděrad co bude prodávat Vánoční stromky tak to nechci promeškat...bádáme po jednom pánoci co tu má les a kácí stromy na Vánoce jestli to není on, že bychom si ho šli po domluvě vybrat, zaplatit a odnést...
2. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz
Fotku ti nepošlu, nejde mi spojit PC s foťákem a nevím proč, takže až po víkendu, pokud to rozchodím.
S tím bombrem to neřeš, prostě mě to mrzí :pensive:

Já jdu ještě dožehlit pár kousků a půjdu si lehnout, ráno budem brzy vstávat, tak se tu majte a po neděli

ahoj :wink:
2. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz
Luci, já nemám ...vůbec to nekupujem.

Jinak jak nikdy neposílám žádné sms , tak dneska jsem posílala modrému páru do domu hrůzy ... představa, že to vyhrají šedí mě děsí ... ta baba je fakt hustá.

Luci, tak si dojděte do lesa bez chlapa :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak já bych taky koledovala ...ale letos ani nevím kde cd s koledama mám :sweat_smile:

Jinak Mirek dovezl dneska spodní koupelnu... takže do konce víkendu by měla bejt hotová ..nebo aspoň jakš takš :sweat_smile:

Zítra jedem do BK pro stůl ...a pokud bude hnusně tak Mirek asi ani nepůjde do práce, tak by jsme zajeli k Anně ... už je největší čas na PFky

potřebovala bych si ale ráno obarvit škopulu.

Marky ... užij si víííkend
2. pro 2009 ve 22:05  • Odpověz
Marky, teď koukám, že tu fotku mám ještě uloženou ... tak to nemusíš nafocovat.
2. pro 2009 ve 22:08  • Odpověz
Jdu se vykoupat a spát ... pa pááááááááá
2. pro 2009 ve 23:11  • Odpověz
Dobré ranko milá mamko teda milé mamčo, je ráno a vy snad všechny ještě spíte :grinning: :grinning: :grinning:

Já jsem to včera asi brzo zapíchla a teď už nemůžu spát, tak jsem si nabarvila škopíček, kdyby nám v pátek vyšlo to focení tak ať aspon vlasy trochu vypadají když ten ksicht je na odpis :grinning: :grinning: :grinning:

Mic tady máš ten odkaz kde si na Silvestra bueme ožírat držtičku....http://www.chatauchlapa.10jo.cz/ snad je to ono a nebyla změna...
3. pro 2009 v 05:22  • Odpověz
Zdarec babuchy moje,

makám o sto péro,dělám uzávěrku...ať už ji mám!!!!!!Je to nekonečny..ještě,aby se tam našla nějaká chyba :confounded: ,by mě asi jeblo.

Makelíno,užíjte si to v Karlovicích :wink:

Davídek měl večer i teplotu,nebo spíž horečku-38,5 :frowning2: .lupla jsem mu nurofen,tak do rána spinkal,občas nějaky zakašlání.Zítra jdeme na kontrolu,tak si myslím,že mu nasadí antibouše.

Micouši,já to taky nepřeju těm druhým,aby to vyhráli....jsou mě nesympatičtí a ta baba je šílená!!!!Asi modrým taky pošlu hlas.A taky bylo docela nefér,jak tam ti vypadlí rozhodovali-tak říkali,že ta Zuzka s tím přítelem jsou mladí a že mají spoustu možností jiných,tudíž jim hlas nedají,pak začali s kecama,že tam hovno dělalli atd...tak mě to přišlo takovy divny.....proč se každej obhlíží na to,kolik tomu člověku je let?je tu snad rovnoprávnost,ne?Mě akorát nasrali

:rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

No nic,jdu pokračovat,už se mě dotiskla sestava,tak jdu na další...Od rána je to zase samej průser

:angry: :angry: :angry: :angry: ,ale ne moji vinnou...

tak se mějte,snad se ještě ukážu a když ne,tak zítra.pá
3. pro 2009 v 11:09  • Odpověz
Zdarec ženy ... dneska jsme si pochrněla.

Miky sice v 6:00 byl vzhůru ...2 hoďky mi seděl na hlavě apak ještě usnul, takže jsme vstávali v 10:30 ... ještě jsem v pyžu.

Mirek dneska přijede pozdě, takže focení nestihnem .. takže uvidím zítra :pensive:

Jinak dneska máme k obídku masíko na šťávě a udělám k tomu těstiviny ...měla jsem to v pražáku ....ňamííííííííííí

mekelína už je v karlovicích . jsme spolu mluvily ... kuli tomu zasranýmu cd přehrávači ... taky jim to nejede. :pensive: Do neděle nebude na netu
3. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz
Mic já jsem se dnes ráno objednávala k anně na zítra a mají to dost nacvakaný, říkala, že máme zkusi přijít po jedenácté, že se uvidí...jenže to malý zrovna spává tak uvidím jak to zvládnem..
3. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz
Zdarec palec máničky!
Teď jsme dorazily z plavča. Dneska s nama jela mamča, tak to bylo fajn. I když cesta tam byla děs a hrůza, mlha jak mlíko, bylo vidět tak na 5 kroků a to jsme se ještě musely za Cetkovicema otočit a jet přes Vanovice bo někde u Světlé byla bouračka :frowning2: :confounded: . Takže jsme stihly plavčo taktak.

Mic, s tím CD přehrávačem to je na figu :angry: . Je to divný, že vám to nejede oběma.
Dneska ve schránce bylo oznámení, že tady byla sběrka z Bodosu s tou kuchyňkou :unamused: , sakra to je jak naschvál.
3. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz
Přemýšlela jsem taky nad vánočním přáním, ale asi něco zkusím přes nějakou službu(happyfoto atd), že bych tam dala fotky od té Anny, jak jsme tam byli v říjnu.

Koukala jsem znovu na fotky toho našeho ubytování a asi to nebude žádnej interhotel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Tak se opovažte mít nějaký narážky! Jasan?! :sunglasses:
3. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz
Jo, Mic, dneska v plavču nám říkala, že v lednu se začíná hned toho 6.1., tak abys s tím taky počítala :wink: .
3. pro 2009 ve 13:46  • Odpověz
Jsem právě babě s těma cd přehrávačema psala meil, tak jsem zvědavá, co napíše :angry:
3. pro 2009 v 16:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.