• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Ahoj holky,
tak koukám, že Lucka zvládla kluky na jedničku, to máš Luci trénink na to druhý dítě :grinning:
Mic, tak jsi nakoupila, to je super, já fakt asi dárky budu kupovat až toho 23.12. a i tak budu doufat, že budu mít vycházky, mudra mi řekla, že je taky možný, že kvůli té chřipce mě do práce nepustí do konce roku, až začátkem toho příštího, tak si doma pěkně pobudu, zítra si chci večer nachystat nějaký těsto a v sobotu budu sama doma, tak budu péct....dneska se má zastavit Míša (z narozek) tak se těším, že si pokecám i když dojede až kolem sedmé a předpokládám, že se moc nezdrží....

Jo Leni mám pro tebe ty věci, ale jsem debil, zapoměla jsem ti napsat!!!! Určo nech Davídkovi udělat rentgen, protože u mě nic nenasvědčovalo tomu, že bych měla mít zápal plic, doktorce se jenom nelíbilo, že mám pořád rýmu a kašel, tak mě tam poslala, v pondělí jdu na kontrolu, tak jsem zvědavá....
Tož pa a já se zase ozvu

JO mamka domů ještě nepůjde, musí ji na plastice spravit jizvu po té trachči, špatně ji srostla, takže si ji tam raději nechají teď, než aby tam musela potom znova, takže domů půjde asi příští týden, ale stejně to utíká, já jsem doma víc jak 14 dnů, děsný.....a to jsem prakticky jenom doma, pokud nepočítám vynášení odpadků :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 17:51  • Odpověz
AHojda,

tak já jsem hodila horkou vanu :dizzy_face: ,malýho jsem jen tak v rychlosti opláchla a už jsme i po večeři.Beztak zase odpadne kolem 19hod.,tak mu musím dát léky...

Jani,kuju moc,akorát teď o víkendu mě to nevýjde se stavit :confounded: ,neva?Buď v týdnu a nebo tu další SO na 100%!!!
Dneska jsem byla s malym u Mudra,měla jsem strach,jak kašle,tak na poslech je čistej!!!!!!V úterý máme kontrolu.Říkal,že když se mě nebude něco zdát,tak že máme dolítnout...to se mě nebude zdát vůbec nic :sweat_smile:

tu máte odkaz na mýho malinkýho synovečka :dizzy_face: :

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3593670#navigator
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3593669#navigator

už má 1740g,dneska se bude teprve vážit :wink: .
3. pro 2009 v 18:09  • Odpověz
Leni v poho, já budu doma :grinning: takže klidně až budeš mít čas, tak se zastav, vzhledem k tomu, že ti to stačí do Vánoc, tak v pohodě....
Malej je strašně krásnej a vůbec na něm není poznat že je to takovej drobínek :dizzy_face:
teď odjela Míša,dovezla mi za litr nákup z alberta, tak neumřu hlady a můžu začít péct :grinning: super.....

Ještě čekám až dovalí Mates a půjdu se zabořit do peřin...tak pa pa
3. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz
Zdar ženy ...

krapet jsem se dneska doma z našima opila ... řešily jsem kdo chce bejt jak pohřbenej :grinning: ... to je naše věčné téma :grinning:

Mluvila jsem z Mak ... tak jí se kazoš rozjel ... tak jsem ráda za ni ... kurňa ... proč jsem si nenechala ten její :grinning: :grinning: :grinning: ... jinak baba mi na ten můj ještě neodepsala ... fakt jsem zvědavá ... ale točí mě to.

Právě soutěžím s T.mobile ...abych vyhrála telefon ... brácha za 10 sms vyhrála 3 mobily ----- a já to omylem poslal Makel :grinning:
3. pro 2009 ve 22:26  • Odpověz
no nic ...jdu hajííí ... pa páááááááá
4. pro 2009 v 00:36  • Odpověz
Dobré ráno,

:grinning: ,Micino,ty hovado,takhle se v týdnu vožrat :grinning: :grinning:

Já jsem v pracovním procesu,dneska je volněji,tak jsem ráda,snad brzo vypadnu :wink: .Počítám tak po 13hod..
Akorát založím do šanonů uzávěrku a to je moje dnešní práce :slight_smile: ...no,ono by se ještě něco našlo,ale nebudu to přehánět :grinning: .

Jaňouchu,je fakt,že mě nikam nutečeš :slight_smile: ..ale aby ti nechyběly korunky-o to mě jde....mám ti je poslat na účet?Kdyžtak hoď IP.

Vojtík vypadá jak miminko narozeny v termínu,ale prý je to drobíneček :slight_smile: .On to dožene...počítám,že do štědrýho dne jsou doma :wink: a když ne do štědrýho dne,tak SIlvestr určo....ale hlavně,ať jev pořádku..Ségra chudák chytla zánět do prsa,tak má horečky..na štěstí jen do jednoho,ale i to stačí.Vůbec ji to nezávidím.
Jak budu mít nějaky novy fotečky,tak zase pošlu,se musím pochlubit :slight_smile: .Škoda,že bydlí tak daleko,bych muchalal každej den :wink: .Kristýnka s Davídkem už nehrozí a Tomík už taky není muchlací,tak mám po ptákách :sweat_smile: .

No nic,jdu něco dělat :grinning:
4. pro 2009 v 08:14  • Odpověz
Zdarec ženy.

tak na 16:30 jsem obhednaní na focení ... tak doufám, že to Mirek stihne :sweat_smile:

Kapku mě po včerejšku bolí hlavule a pupíček :grinning: .... na hory si budu muset nabrat hooodně pankreolanu :grinning: :grinning: :grinning:

JSEM SE DÍVVALA, ŽE NAHORU JSOU TAKY PĚKNĚ OSTRÝ SCHODY ............. jsem říkala Mirkovi ať na hory nezapomene šroubovák, že bude muset v pokoji přemontovat kliku :sweat_smile:

Dneska si chci obarvit škopíček ... tak čekám, než za nám a příjde babička, abych měla na to klid od Mišky.
4. pro 2009 v 09:41  • Odpověz
Leni ....malinkej je fááááááááááákt náááádhernej ... já chci taky mimíííííííííííí ..............ale holčičku :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 v 09:42  • Odpověz
Ty vole Jani ... ty s tím zápalem ...a dělaly ti i nějaký testy zda nemáš tu sviňskou chřipku ????
4. pro 2009 v 09:43  • Odpověz
Bych zapoměl a....dneska jdu na čoch :grinning:
4. pro 2009 v 09:51  • Odpověz
já ci taky mimi :sweat_smile: :confused: :zipper_mouth: :pensive:

za chvilu fičím dom,jen si zajdu na oběd,počkám,až přijedou se zbožím a půžu pádit.Ozvu se pak....musím ještě někde ukrást větvičky :slight_smile: do vázy a nazdobím si je :wink: .tak zatím pá
4. pro 2009 v 11:25  • Odpověz
Zdarec ropušky!
Malej Vojtíšek vypadá už velkej :wink: .
Micino, ty se fakt vyplatíš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .

My jsme byly s Nelldou dopo v obchodě, byla tam čert, Mikuláš a anděl. Jak jsme vešly, tak Nellda sklopila hlavu a konec. Tak jsem ju vzala do náruče, to zas hlavu zabořila do mýho ramene a ani ťuk :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale jak viděla, že jí dávají balíček, tak po něm chňapla. Vyčůránek. :grinning:

Dneska se chystáme na ten ples, moc se mi teda nechce :confounded: , kdyžtak tam budem jen chvilku.
4. pro 2009 v 11:41  • Odpověz
Zuzi ...plesík ysi užij ...taky bych šla ... si na tebe na čocu vzpomenu :grinning:

Škopli už mám obarvenou ... teď ještě vyfunět a jsem zas jak člověk ...krapet.
4. pro 2009 v 11:58  • Odpověz
Já si musím taky ještě večír umýt škebli a něco s ní vymyslet :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Mic, ty si to zas užij na zábavě a moc se nevožer :grinning: .

Dneska dorazila ta kuchyňka :dizzy_face: , šoupla jsem ju do garáže, aby ju Nelloušek neviděla, tak se na ňu juknem jak Sláva odvede večer Nelldu k bábi.
4. pro 2009 ve 12:05  • Odpověz
já musím ještě nachystat mikuláše ... ani mě to letos neba ... vždycky už to mám v košíčkách týden dopředu :pensive:

Vožrat se nesmím ... nechci aby mě zas bolel pupíček :grinning:
4. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz
zuzi, dej sem link na tu kuchynku ... chci se mrknout
4. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22172053&tab=4

Jsem na ňu zvědavá, jaká bude ve skutečnosti.

O balíčkách na zítra ani nemluv, musíme to ještě nakoupit :unamused:. Chjo ale nechce se mi lítat po obchodě. Dáváme si symbolicky i s našima a Kafkovejma.
4. pro 2009 ve 12:27  • Odpověz
Ty brďo ... tak tA VYPADÁ NÁÁÁDHERNĚ

já taky dávám našim i Mirkovi a Fidovi do Kuřima a synovcovi

Miky zas nechce spát ... pokud neusne, tak bude na těch fotkách brutálně utahanej :angry: :frowning2:
4. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz
Mic, tak si třeba zdřímne aspoň v autě.
Mě se tak nic nechce :confounded: . Zítra je u hasičárny Mikuláš, tak se tam půjdem juknout a postrašit Nelloucha. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Poslední dobou vůbec neposlouchá :angry: .
4. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz
Už chrní ...dala jsem mu mlíčo tak vytuhl
4. pro 2009 ve 14:25  • Odpověz
Ahoj ženy tak jsem doma,

ráno jsem měla fofry jeli jsme na to focení,ale moc nadšená z toho nejsem, malej usnul o půl jedenácté tak jsme tam šli hned jak se vzbudil o půl dvanácté aby se to stihlo, jenže byl nevrlej a jak mu blikala bleskem do tváře tak brečel, takže fotky jsou o ničem,ale něco jsme vybrali ale není to ono, máme ho na těch sáňkách to vypadá moc pěkně a pak společný a s taťkem a s mamkou zvlášť, tam už se řechtá...jo a ukazovala jsem mu tu velkou fotku Miše, říkám dívej tam je kamoš a oni na mě, no ten se dneska taky přijde fotit... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Akorát jsem jim zapomněla říct o CD tak jim písnu email.

pak jsme šli na pizzeri vedle na oběd, a tam už se na náš řechtal tak mu říkám teď už nemuším, to jsi měl dělat vedle u Anny...no a pak jsme fičeli na to plavání, tak malý trochu kosil, ale pak si zvyknul, byl v kruhu po ségře,ale ucházel nám tak jsme ho měli jen v rukách ale jen asi na 35 minut pak už mu byla kosa, pak jsme šli nakoupit do alberta a ted jsme dojeli domů...konečně mám vánoční papír tak můžu pomale balit...

Mic.. doufám, že to stihnete, večer si to užij..

Zuzi... kuchyňka je nádherná, mě dnes paní poslala potvrzení objednávky a zase to zmastila napsala mi tam ten telefon co chci 2x, tak ji musím písnout že chci jen jeden na co mě budou dva že jo...
4. pro 2009 v 16:20  • Odpověz
Zdarec,kdo se hlásí na pařbu s Krejčulínou???? :grinning: :grinning:
4. pro 2009 v 17:16  • Odpověz
Leni ... já jdu pařit do Křetína ...dojeď ...mlžeš spát u nás :grinning:

Luci ... máme nafoceno hafo fotek ... ale neviděkla jsem je ... všechny mi je vypálila na cd at si vyberu a pak mi je opraví ... tak jsem moc ráda ... tak je jdu prohlídnout než půjdu na čoch .... ale myslím, že budou pěkný ... nebo aspon miška jako čertík ...byl kouzelnej :grinning:
4. pro 2009 v 19:20  • Odpověz
Tady malá ukázka ...ale ta fotka je neupravená, takže tam lítaj stíny http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3596437&vReferer=
4. pro 2009 v 19:33  • Odpověz
jé jakto že Vám to dala dom, já jim ještě musím napsat že chci k tomu i CD...ale bude to asi nic moc tak kde je Kubík sám na těch saních a to mě dost mrzí... :pensive: :pensive:
4. pro 2009 v 19:46  • Odpověz
Proto že už jsme tam byl ipo 17:00 a posíchala domů ... tak mi to vypálila a já ji do pondělka dám vědět které chci na těch čertovskejch je uplně božííííííííí ... zadalší už ví, že si pro to přjdu ...asi stará známá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz
No nic ... valím pařit ... tak pááááááááááá
4. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz
Ty jo,tady se snad ještě spí nebo co ??
Já jsem vzhůru od sedmi, Martin jel pryč, tak jsem opět sama doma, už mě to nebaví, ach jo....včera ségra slavila narozky a já seděla doma, fakt děsný....

Mic jaká byla pařba? A co Zuz na plese?
já musím taky vypálit fotky na cédo a hodit to někam na vyvolání, dokud jsem doma a mám na to čas, jenže to bych musela vědět, ktereej dobrák mi sežral to DVD co jsem na to měla nachystaný :rolling_eyes:
tak se mějte, já jdu vařit a odpoledne budu péct, mám nachystané těsto na linecké a na vanilkové rohlíčky.... :dizzy_face:

Jo holky někdo tu psal, že bude dělat kávová zrna...prosím o nějaký odzkoušený recept, děkuji :slight_smile:
Leni peníze nespěchají, já to budu v práci platit až ke konci roku, takže v pohodě....
5. pro 2009 v 10:11  • Odpověz
Zdar ženy.

čoch byl zase báájo ..akorát že jsem se z pekla vůbec nedostala na parket :grinning: ............ hm a samo že jsem zas blinkala :grinning: ........ to jsem celá já a zase mě bolí pupíček :grinning:

Kurňa , já pokud někdy otěhotním, tak nevím jak to bez alkoholu vydržím :grinning: ....... hm a dneska večer příjde Mikuláš a nadělí mi domací vaječňák ..... takže zas nebudu čistá ...chjo ...to je drina :grinning:

Po los obídos jedu na barák ..... Mirek už bude dělat tu koupelnu ... konečně
5. pro 2009 v 11:47  • Odpověz
Dobré poledne,

tak malý konečně vytuhnul tak můžu jít něco dělat dneska si dával na čas...

MM dělá poslední kousek stěny moc toho není, tak to bude hned hotový...

holky mě pořád v hlavě leží ty fotky :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: přemýšlím, že bych tam v pondělí sjela se na ně podívat a pokud by byl čas, tak bych ty vánoční kde je Kubík sám nechala udělat znova jestli budou mít čas, jedná se mi jen o ty na těch sáňkách páč jiný jsme nedělali a ty v tom kufru bych asi zrušila úplně páč tam není pěkně, pěkně vyšly jen ty společné, myslíte si že je to blbý nápad že si o mě pomyslí že jsem nahlavu?? je fakt že na počítači a na fotce to vypadá úplně jinak, ale když se tam nesměje tak mě to mrzí navíc kouká tam kam nemá :frowning2: :frowning2:
5. pro 2009 v 11:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.