• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
to Vašek všude nakoupil, jedna stojí myslím kolem pětistovky, ale máme v nich hlavně počítače a televize :wink: a postupně je dokupujem všude :wink:

No jdu ještě zkontrolovat sklep, jestli neplavem a uvidíme :unamused:
3. črc 2009 ve 14:37  • Odpověz
Marky tak to je mazec, to jsme tu měli včery, je zajímavý že jste od nás pět km a je tam jiný déšt než tady...tady teda taky pořád prší ale ne tolik jako u Tebe
3. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz
Marky, tak to je hnus :frowning2: , ale musel být na tebe dobrej pohled, jak seš v okně a fotíš :grinning: .
Doufám, že sklep bude v poho :wink: .
Leni, kde seš poseroutko :slight_smile: .

Tak tady je jen slabej odvar, už "jen" prší.
3. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz
Zuzi,tak to vypadá tak,že se pro mě stavíš a pojedeme pro Makelínu společně...ale ještě písnu..zatím je toto aktuální.
3. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz
tu som
3. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz
Ono to z těch fotek asi tak nepůsobí, ale fakt jsem měla strach :frowning2: Posílala jsem fotky Vaškovi a byl docela vyděšenej, chudák :unamused: A přišel tchán a já se ho ptám " vy jste šel v té hrůze domů?" A on "v jaké hrůze, to je normální" :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: je to Renault :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
3. črc 2009 ve 14:42  • Odpověz
Leni oki :wink: .
3. črc 2009 ve 14:42  • Odpověz
Holky to nešlo k vám, šlo to zase směr Blansko, tak to vás Luci vůbec nemusí postihnout, prostě vás to mine :wink: Buď ráda :wink:

Zuzi jsem fotograf každým coulem, jak ti borci, co točí na kameru tornáda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dokud se to teda už netočí s něma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz
tak to musel teda vypadat....
Marky, no jo, je to tvrďák. :confounded:
Ajajaj, někdo to tady začíná burácet :angry: .
ale tady hřmí čím dál víc...
3. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz
Ne někdo, ale někde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz
Jdu vysávat, jsem tu coby dup :grinning:
3. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz
jsem viděla blesk nad Jaroměřicema
3. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz
malej má hlad,tak mu jdu udělat sváču
3. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz
Kurva, plavem ve sklepě :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Sice je tam asi jen 5-10cm, ale stojí to tam :angry: :angry: :angry: :angry: :confounded:
3. črc 2009 ve 14:48  • Odpověz
Jsem dneska nekoupila chleba, že nikdo nebude doma, všichni jedou pryč a tchán se mě teď ptá? "nemáme na chleba", tak na něj čumím a znovu se ptám, zda jsem dobře rozuměla a fakt rozuměla, tak říkám, že jsem dneska koupila jen rohlíky, protože neměl být nikdo doma a on zas " ty mě nevidíš?" :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: samoška přitáhl opět nasolenej :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
3. črc 2009 ve 14:52  • Odpověz
Holky, kdo budete chtít přispět :wink: http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3534828
3. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz
Marky máme taky vodu ve sklepě, sem tam kalužiny ale je tam naštěstí to není taková hrůza :frowning2: :frowning2:
3. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz
holky,doprdele,já jsem přihodila a teď mě docvaklo,že když už nikdo nepřihodí,tak to po mě budou chtít????Je mě z tpho úplně zle...asi se tlemíte ale jak to je?
3. črc 2009 ve 14:59  • Odpověz
Nee jak přihodíš tak pošleš těch 50 kč nebo kolik jsi přispěla na ten účet co je tam napsaný...to je jen celková suma kolik lidi přihodili :wink: :wink:
3. črc 2009 v 15:02  • Odpověz
to je tak,když aktivita zvítězí nad přemýšlením :rolling_eyes: ..jsem si to ani nepřečetla :rolling_eyes:
3. črc 2009 v 15:10  • Odpověz
tady se to pomaličku vybírá :confused: ..kéž by..
3. črc 2009 v 15:11  • Odpověz
Leni, v klidu :wink: .
Marky, řekni tchánovi, že snad ví, kde dostane chleba, ne? :angry:

Hřmí tady, od Boskovic je zatažený, ale všechny ostatní směry jsou vyjasněný :wink: .
Zas su splavená jak kůň, to je vedro ....
3. črc 2009 v 15:13  • Odpověz
Ruce mi smrdí chlorem, bo jsem ještě drhla umyvadla a vanu :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
3. črc 2009 v 15:14  • Odpověz
Marky, co s tím sklepem? Dá se s tím něco dělat nebo budete čekat až to vyschne?
3. črc 2009 v 15:15  • Odpověz
Svítí tady sluníčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. črc 2009 v 15:23  • Odpověz
Ale je zas zamračený :angry: .
3. črc 2009 v 15:34  • Odpověz
byla jsem venku a je tam příjemně..doufám,že to vydrží...zatím žádny pršavy mraky nejsou.
3. črc 2009 v 16:08  • Odpověz
ahoj pařmenky :wink:

Maky,ty fotky jsou sila a ja dnes byla v Bozaku od rana a odjizdela kolem ,no pred 12h,to jsem tomu teda tak tak ujela,co?
3. črc 2009 v 16:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.