• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Ahojky ženy.

jsem dneska jakási přejetá.

taky musíme do Makra ... jen ještě nevím kdy ....ale nemáme doma nic nakoupíno .. natož na vánoce .

Ten Wader to je fakt cena jak blázen ...byla jsem v Tescu u Ikei ....ale myslím, že to budou mít všude.
8. pro 2009 v 11:45  • Odpověz
Hezké poledne všem!
Zas jenom přežívám :rolling_eyes: , noc stála za pikaču furt jsem byla vzhůru a dusila se :rolling_eyes: , k tomu ta úžasná rýma... :confounded: :pensive: . Hlavně ať to nechytne Nellda :unamused: .

Mic, myslíme to s tebou ohledně šetření dobře :wink: , hrozně rychle se ty koruny rozkutálí :unamused: .

Ještě nevím jak to bude u nás s tou sobotou a dárkama bo je mi fakt blbě a hlásí chundelení :unamused: .

Mak, chápu, že tě to tam všechno sejří :pensive: , kdyby aspoň nechcandilo :confounded: .
8. pro 2009 v 11:57  • Odpověz
Leni, snad už bude Davídek brzo ok :wink: a ty taky, snad se ty viry zničí s přicházející zimou - a že fakt už hlásí ochlazení.
8. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz
Kdepak je Janča? Ta tady taky dloho nic nenapsala, snad je ok :wink: .
Na pátek jsem objednaná k holičce, tak doufám, že mi bude obstojně a buď mamča nebo taťka budou doma, aby pohlídali cácoru. SLávovýho taťku mají pustit až v pondělí 14. a to rovnou pojede na sanatorku na rehabilitaci. Jenže tam už je taky zákaz návštěv :confounded: . Ale naštěstí tam dělá moje ségra, takže není problém cokoliv poslat.
8. pro 2009 ve 12:05  • Odpověz
Hoj ženy,

tak jsem doma...byla jsem v tom hnusu v Bozaku na to přefocení, dneska to bylo super, prcek byl dobře vyspaný tak máme krásný fotky, teda snad budou hezký.
Pak jsem chtěla jít zaplatit to plavčo a ta paní byla dnes u lékaře, tak mě to dost nasralo...takže tam musím jet asi ve čtvrtek znova...

My jsme taky na toho Wadera koukali v tescu u Vaňkovky,fakt je to čupr cena, málem jsem taky neodolala, ale MM naznal, že jedno velký auto Kubíkovi stačí a asi měl pravda, když mě lákala ta cena, takový velký auto.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Kuba vlastně dostane o dost menší s kostkama a to stálo 295,-..

Dneska jsem ty hračky občíhla jak vypadají naživo a už se na ně moc těším, wader měli u Novotnýho v hračkářství, lego jsem občíhla v tecu, na tom jsem ušetřila 150,- na autě 100,- atd. prostě když se to nasčítá tak na tom netu je to fakt o hodně levnější...

Mic tak doufám, že jsi pokoupila vše nutné...

Zuz přeji brzké udzdravení stejně tak i Davídkovi..

a Mak přeji ať už mají nahoře tu střechu, má teď chcát ještě dva dny,tak ať to přežijete...
8. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz
Zdarec,

tak já jsem zralá na postel :rolling_eyes: ,je mě hrozně :confounded: .ještě odhlásím lidi na zítřek,nachystám na véču a mizím dom...už aby to bylo.

Davídka hlídá tchýně 2 hodiny a pak dorazí dom naše mamka,tak je s ním.
8. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz
Jsme doma ze školky, opět pohoda, nevím zda ho paní učitelka moc nepřechvaluje :grinning: :grinning: Ale vypadal, že se mu tam fakt líbí :slight_smile: Dneska kvůli dešti nebyli na prochajdě, ale prej tancovali a že se Tobouš už dneska zapojil :slight_smile: Tak aspoň, že tak :slight_smile: na zítra jsme se domluvily, že si tam zkusí poprvé spinkat, tak jsem na něj moooooooooc zvědavá, protože mi dneska říkal, že spinkat tam nechce, že jen doma :sweat_smile: No uvidíme, budu doufat, že to přežije :slight_smile:

ZUzi a Leni, přeju vám brzké uzdravení, já jsem ráda, že jsme se z toho konečně dostali, byli jsme s Tobim rozsypaní oba a Vašek ten odjel s pekelnou rýmou :unamused:

Já sjem dala ještě péct maso na večeři, dneska jsem koupila pěknou krkovičku, tak jsem ju dala píct aj s bramborama, pórkem a smetanou, tak snad to bude dobrotka :slight_smile:

Tesaři tam dělají konstrukci na plachtu, tak snad to aspoň trošku spraví, aby to tak neteklo, teď už to jen trošku kape v kuchyni, tak to vypadá, že to dali do kupy, ale zase mě čeká ten debilní úklid :confounded: :confounded: Všechno je spinavý a hrozně zacákaný od barvy, jak to kape :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
8. pro 2009 ve 13:19  • Odpověz
Přeji všem brzké uzdravení...dneska to počasí stojí za hov.......prší a prší...pak zase mrholí, už ani malej nechce být pod tou slídou..

Holky nemáte některá doma připojení na net přes O2, řešíme teď paušaály a digi tv a mají to v nějaké nabídce ale nevím tomu hlavu patu, jaký tu mají signál, v Brně nám řekli že bysme měli rychlé připojení, že jsme jen 350 m od vysílače či co...

Mic jak ty jsi vůbec pochodila u nich??
8. pro 2009 v 16:07  • Odpověz
krásný den,můžu se k vám připojit :slight_smile:
8. pro 2009 v 17:05  • Odpověz
Luci ... já tam vlastně nepochodila ..... nemáme tam natáhlou pevnou a signál žádnej ... takže se bojím, že budu bez netu.... jako né na furt

Miriamn ....vítej ...odkud jsi?

Zuzi ... fakt nevím co pořád máte ... jsem psal, že jedu nakoupit jen to NUTNÉ ... jako mám pocit, že už zde radši nic o kupování psát nebudu.
8. pro 2009 v 17:49  • Odpověz
Hoj ženy, já nějak přežívám...ale máme doma mamku :dizzy_face: :dizzy_face: úplně nečekaně ji včera pustili, chvilku si myslela že si doktor dělá srandu, když ji ráno řekl ať se sbalí a jde :grinning: ale musím říct, že vypadá fakt děsně...zhubla deset kilo, to by bylo docela v pohodě, protože mamka není žádnej drobek, ale museli ji vytrhnout přední dva zuby, protože se ji lehce vyklaly ,t ak aby je nespolkla, když ji intubovali, no mazec a tu jizvu na krku má naprosto děsnou, to ji snad šilo nějaký děcko v kurzu vyšívání :rolling_eyes: hrůza.....v pátek ji ségra bude vytahovat stehy po té trachei, tak tam ta jizva vypadá docela dobře, tak snad to bude vypadat líp, no takže mamka si na Vánoce naporučila kupu šátků :grinning: tak musíme nějaký koupit....
ale hlavně že je doma a je jí líp....

já jdu v pátek na kontrolu, musím na rentgen plic, teď v pondělí mi ho dělat nechtěli, že je brzo, takže v pátek a asi budu muset i na plicní, což jsem nadšená, bo to není v nemocnici ale na Růžovým náměstí, fajne....

no nic, zase jdu...dojede kámoška na kafo, snad se sem dostanu zítra, Martin dělá na PC nějaké věci do práce, tak mě sem nechce pustit...pa
8. pro 2009 v 18:30  • Odpověz
mic ta fotka je krásná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak pěkně teda jak ty na žádný nebudu...to už ti poslala ona takhle opravený???
8. pro 2009 v 19:16  • Odpověz
Luci ...jj ..... posílala mi jich víc, jaký budu chtít nechat udělat a tenhle návrh vyhrál :o)) ...pojedu si pro ěn v pondělí.

Jinak to je jediná fotka, kde vcelku ujdu ...ale zas je tam Mirek nahrbenej ...a Míša rarášek :grinning:

Jani, to je dobře, že už máš mamču doma ... a stím krkem půjde na plastiku? ....nebo bude mít veliký víběr šátků ?

No aty se hlavně brzo uzdrav .... a jak ti vůbec je ..jako jak se cítíš?
8. pro 2009 v 19:21  • Odpověz
mic nevíš jestli ta telefonica 02 je někde i v blansku, prý ten chlap v boskovicíh prd ví, ten pán v té Vańkovce nám toho řekl hodně...
8. pro 2009 v 19:27  • Odpověz
Jo a aby toho nebylo málo tak mám kaput telefon :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: na displeji nic nevidím,musím ho nahnout abych věděla kdo mi píše nebo volá, nevím jestli je to kontaktem či co...nebo displejem...takže si ho asi vyměním s mamkou ta mám ten stejný, jen je u něj kaz na foťáku ale to mi nevadí, naši stejně nepřečtou kdo jim volá...a těch hovorů moc nemají...
8. pro 2009 v 19:29  • Odpověz
Hm .. tak se asi taky zeptím v Bk ..... tam je jak bejval telecom ...naproti benzině a otevírají tan v 8:30
8. pro 2009 v 19:42  • Odpověz
Micino, co se urážíš?! :unamused: To teda už radši příště já nenapíšu ani ň o tom, abys šetřila :unamused: . Myslela jsem to dobře :rolling_eyes: .
Jinak přáníčko pěkný, Míša tam má dobrej výraz :grinning: .

Jani, to je super, že je mamka už doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Snad budeš na kontrole už ok :wink: .

Mak, snad už aji přestane chcandit, myslím, že ste si to už vybrali :unamused: .
8. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
Zuzi .. já se neurážím ...ale štvě mě že je napíšu že jsme jela do Brna pro nutné věci apro dárky, tak se hned do mě pustíte.

Ráno valíme do plavča ..... už bude i DVD tak jdem zvědavá ... jenom Mirek zítra nemůže , tak doufám, že mi ho ta lektorka vezme do bazénu.

Jdu trochu pošomtat bordelos
8. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz
J8 žehlím jak magor, nejde nám televiza a je tu všude bordel, tak si to dovedete představit, tak jdu radši pokračovat :wink:

Miriam zdar, odkud jsi? :slight_smile:

Jani to je super, že je mamča doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Zuby bude mít nový, hlavně, že je ok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a šátky jsou dneska kráááááááásný, to bude kočka :dizzy_face:

Zuzi díky, snad to už bude ok. :slight_smile: Ještě nám bohužel chybí jakejsi železnej nesmysl, co se musí dát na věnec a pak prej budou dělat tesaři, tak snad to bude zítra nejpozději ve čtvrtek, jinak ti tesaři nezačnou :rolling_eyes: :rolling_eyes: chjo :rolling_eyes:

Mic foto hezký, akorát Mirek tam má divnej výraz, to není jiná fotka, kde se smějete všichni? :confused: :confused: :confused: Mě příjde na té fotce, jako by tam byl za trest :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz
mak ... nemám .. on tam byl za trest
8. pro 2009 ve 22:19  • Odpověz
No nic ...dneska valím do hajan ... tak pa ááááá a zítra vám nahlásím jaké je dvd dobrouuu nooooc
8. pro 2009 ve 23:13  • Odpověz
Dobré ráno,

včera jsem vytuhla s malým tak už jsem nedošla.. :grinning:
U toho telefonu měl být tenhle smajlík :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: naštěstí naši tak moc nevolají tak jim to chybět nebude...dnes dopo jedu do Bk a odpo chceme jet s kamoškou plavat, tak snad to budu stíhat..

V Alpine mají novou akci, mají tam pěkné čepice tak bych se chtěla juknout snad jen za 99,- a ještě něco, ale začlo to už včera, tak beztak už nic mít nebudou...

Nic jdu se chystat, mamka možná pojede s nama chce se podívat do Kiku, tak ji aspoň vytáhnu do světa :wink: :wink: ta taky jinam než do Boskovic nejezdí.. :pensive:
9. pro 2009 v 07:51  • Odpověz
Zduř buřt všem! :slight_smile:

Venku je to takovej odpoooooooooor :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :confounded: :confounded: , no hnus. Nellda nebyla od soboty venku :confused: :pensive: , tak dneska už ju vyženem :grinning: , odpo musíme zajet k zubařce na další pokus s Nelloušem, posledně jí prohlídla asi 4 zuby a konec, snad to dneska bude lepší :unamused: . Hlavně se jí musí podívat na uzdičku mezi horním rtem a horní čelistí, zdá se nám, že zasahuje mezi horní dvojky, tak aby jí tam nedělala neplechu, tak jí to možná bude muset fiknout :zipper_mouth: . Kámoška na tom taky byla se svou holčičkou a prej krve jak z vola :frowning2: . No uvidíme, jestli to vůbec zubařce ukáže :unamused: .

Já furt frfním jak blbá, do toho chrchlu, takže super :rolling_eyes: . Do toho se mi tradičně nic nechce :rolling_eyes: . Zítra taky máme plavčo, uvidím, jestli mamča nebude muset zítra do práce, jestli bude doma, tak ju zlanařím na plavání se žabou, já bych s ní plavat nešla :unamused: . Na DVD se taky mooooc těšíme :dizzy_face: .
9. pro 2009 v 11:54  • Odpověz
Ahojky tak jsme doma, dáme oběd a valíme do plavání.

Dneska dorazil balík s prvníma hračkama a jsou super. Už se těším na ten další. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz
Čaute pipinky :wink:
9. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz
Mic a on nechtěl jít bo co? :confused: :confused: :confused: :confused: To je jouda, když už tam byl, tak mohl vyloudit aspoň malinekj úsměv :wink: My půjdeme asi příští týden, chceme se vyfotit jen tak, nemáme ještě ani jednu ateliérovou fotku, tak se těším :slight_smile: A Vašek se taky těší :dizzy_face:

Luci a u tebe jsem to nějak nepostřehla, vy jste měli ošklivý fotky bo co? :confused: Že jste byli na přefocení :confused: :confused: :confused: Nějak se v tom nechytám :astonished:

Luci taky sjem si říkala, že bych se do Alpinka jela podívat, vypadá ta akce dobře :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Když nad tím tak přemýšlím, tak tam zítra během dne skočím, jak bude Toboušek ve školce :slight_smile:

Mimochodem tam dneska poprvé spí, ale moc se mu ráno nechtělo, pořád povídal, že tam nechce spinkat, tak snad to nebude velkej šok :unamused: Měl ráno blbou náladu, vstával prdelí napřed, kňoural už u snídaně, pořád se mu něco nelíbilo, tak asi neměl dneska den :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Po druhé hodině pro něj jdu :slight_smile:
9. pro 2009 ve 13:08  • Odpověz
Tak dneska se zubařka nekoná, zas mi to Sláva blbě řekl. Když s ní volal, tak mu řekla, že máme přijet po 10.12., že do tohoto dne dělá ještě zástup jinýmu zubařovi. Takže jsme se špatně pochopili :stuck_out_tongue_closed_eyes:, tím líp, vůbec se mi dneska nikam nechce, tak tam sjedem v pondělí, to je tam taky dlouho odpoledne.

Mak, Tobik to určo zvládne dobře, je šikula :dizzy_face: .
Nellda dneska zase bojkotuje polední spánek, je fakt, že dneska chrněla až do 8:15. Včera jsem z ní byla na palicu bo furt s mamčou zpívaly Pochodují vojácí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: . Dneska se s tím už taky vytasila, ale za chvilku jí to přešlo :grinning: .
9. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz
Leták z Alpinka nám včera taky došel, taky mě tam zaujaly čepky, jak dětský, tak dospělácký :dizzy_face: , tak uvidím, jak na tom zítra budem, zda se nám tam bude chtít stavit nebo ne.
9. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz
Byla jsem taky navštívit Jaňoucha, dala jsem si kafíčko a čajíček. Janča už vypadá líp, ale říkala, že se pořád necítí zdravá, tak je jenom dobře, že bude do konce roku doma :slight_smile: říkala, že by nás ráda viděla, ale nevím, asi bych ju radši teď ještě nechala odpočívat, bo minule to u ní bylo docela hektický :unamused: :unamused: Tak nevím, co vy na to? :confused:

Zuzi uvidíme :wink: za chvíli pro něj jdu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.