• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Já se teda na žádnou návštěvu taky necítím :unamused: , ale snad příští týden to už bude lepší. Záleží taky, jak dopadne v pátek na kontrole :wink: .
9. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz
Dneska musí Sláva navozit dřevo od jejicho, nějak už to máme všechno stopený :unamused: , tak aspoň vezme Nellouška ven :slight_smile: .
9. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz
Ahojky babuchy.
Tak jsem doma .... dvd ...moooc pěkný i slzička kápla ....akorát to vypadá, zda jsme z plavčem skončily ...mám ho teda zaplacený ...jenže Mirek dneska nemohl, tak si hovzala ta lektorka ... řev, řev, hulákání, řev ... no hrůza ...asi po 10 minutách jsem vyměkla a šla s ním do brouzdaliště. a tam byl spokojenej ....chjo :pensive: :pensive:

Mak ... jjj .. u nás bylo šílené doprošování aby vůbec šel :rolling_eyes:

V Alpinku jsem dneska byla .... zháněl ajsem ten poslední dárek pro Mirka sehnala ...dokonce tu zimní věstu měli u ve slevě za půlku, tak jsem ráda, že mám Mirka vyřízenýho ... koupila jsem tam Miškovi 2 čepice 1ks 49,-kč ..mooc mu sluší ale taková obyč flaušovka ... měla poslední :sweat_smile:

Holky, čučnětě mi úrosím doma na te leták ..já blbec jsem ho vihodila .... není náhodou i nová prodejna v letovkách??? ...pokud ano, kde prosím
9. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz
Valím do Letovek do stavebniny ... přišly obklady na vrchní anclík.
9. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz
Hm, tož to ti nečučnu, včera Sláva letáky vyhodil, v popelnici se teda hrabat nebudu :grinning: .
Nevím, jestli by Nellda šla s někým "cizím" plavat. Tak se Mišovi nedivím, ale byla by to škoda, kdybyste přestali chodit, určitě to pomáhá rozvíjet prcka :wink: .
9. pro 2009 ve 14:07  • Odpověz
Mic, ale na jejich webovkách jsem žádnou prodejnu v Letovicích nenašla, tak tam nejspíš nebude :wink: .

Sakra já bych tak potřebovala, aby ještě do Vánoc byla ta 30% sleva v Takku, ale pochybuju :unamused: . Chtěla jsem Slávovi koupit nějakou mikču, košilu event. svetr.
9. pro 2009 ve 14:10  • Odpověz
Zuzi ... v Alpinku máj moc pěkný veci na chlapi .... a nádhernou vestu ... přemíšlím pokud ještě dostanu nějaký kašky od našich na víánoce tak si ji koupím ....bílouz kapucí aje slevněná na 890,- ....ale to ještě uvidím .. podle toho jak budou naši štědří.

Já si myslím tak yže prodejna v letovvkách není ....ale na sloupku u silnice bylo nově otevřená prodejna anečetla jsem kde ...možná to bylo na ty Bosky.

táák a už jedu ....
9. pro 2009 ve 14:20  • Odpověz
Tak školka dobrá :wink: Ráno byl prý jenom nevrlej, prej jak jsem odešla, už byl zase ok, po obídku prej taky pohoda, jen že nespal, neusnul, koukal na pohádku a pak ležel :wink: Jsem si oddechla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Zítra jdou na jakousi pohádku, myslím se to jmenuje Zimní pohádka, do Skleníku, tak jsem zvědavá :slight_smile:

Mic třeba to byl jenom počáteční strach z cizího člověka, ale třeba si zvykne :wink: Byla by to fakt škoda :confounded: :confounded: :confounded:

V Letovicích nová prodejna není, nevím kde si to Mic viděla? :confused: Koukala jsem na ten letách a není tam nic psaný :wink:

Mic tak to jste se na Mirka měli vyprdnout, takhle to fakt vypadá, jak za trest :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: A nebo jsi měla nechat jenom Mišku a bylo :wink:
9. pro 2009 v 15:16  • Odpověz
Mak ...chtěla jsem jednou za rok pěknou společnou fotku ....ale mě to tak hrozný naštěstí jak tobě nepříjde :sweat_smile:

Jo a to jak Miky viváděl ..tak Mirek říkal, že minulej tejden to bylo uplně to stejné .... fakt nevím co s ním ...přitom v tom brouzdališti je šťastnej jak blecha. ...asi budu jezdit za těch 800,- aspoň do brouzdaliště :grinning:

ale je to fakt mazec ...dneska jsem byla po kolemna v brouzdálku + ruce no a samo že jsem slitá . tam musí bejt chloooru jako prase.

S tou prodejnou škoda ...no ... nebo spíš ještě že tak :grinning: ... tak to byla asi reklama na to Boskovické Alpinko :sweat_smile:
9. pro 2009 v 16:14  • Odpověz
Tak Sláva šel dovízt trochu dřeva, vzal si Nelldu s sebou, nemohla se dočkat, furt mi říkala Dobrou noc, že už jde.
Zítřejší plavčo se nekoná, bo já na to nemám a nemíním tam nakazit malý prcky a na mamču taky něco leze, včera jim v práci netopili :confounded: , tak to nebudem pokoušet. Ani Sláva zítra nemůže, protože je v práci sám :pensive: .
9. pro 2009 v 16:15  • Odpověz
makouši ...co budeš vlastně kupovat Tobíkovi k 3 narozkám?
9. pro 2009 v 16:15  • Odpověz
Mic, mě tam Mirek nepřijde tak hrozně umučenej :grinning: . Zas budete mít hezkou vzpomínku :wink: .
9. pro 2009 v 16:17  • Odpověz
Mirek je taky nachcípanej jak sviňa a mám pocit že i Miška to dostane .. sice je to tak v2x za den ...ale vylítne z něj nudla ...to se určo rozjede.
9. pro 2009 v 16:17  • Odpověz
Mak, však jsem ti psala, že to Tobik zvládne :sunglasses: , to je strašný, že je z něj už školkovák :fearful: .
9. pro 2009 v 16:19  • Odpověz
Chci aby Miky v albumku měl vždycky prostě společnou fotku ....no amirek pořád že na to nemá čas, že musí bejt na baráku ... fakt už se těším až bude krapet v klidu.
9. pro 2009 v 16:19  • Odpověz
Na jednu stranu to fakt na něj musí bý záhul - do práce a pak rychle na barák, udělat co nejvíc věcí.
Ale už se vám to blíží, tak vydržte, oba dva :wink: .
9. pro 2009 v 16:21  • Odpověz
Jo a dovezla jsme ty kachlíky na vrchní anclík .... bude teda s toho i vrchní koupekna, ale na to není financ :pensive:
no a jsou mooooc pěkné, už se těším až budou hotové ...ale to se bude dělat až se nastěhujem .... teď to akoutně nepotřebujem ... jsou nutnější jiné věci.
9. pro 2009 v 16:23  • Odpověz
Zuzi ... víš nejhorší je to, že ho ta práce už nebaví ...má toho plný zuby a o to je to horší . ... s emu teda vůbec nedivím .... já te samoty mám taky plný zuby
9. pro 2009 v 16:24  • Odpověz
Holky, bude před horama ještě nejakej srazík ????
9. pro 2009 v 16:25  • Odpověz
Jo a Zuzi ... sice pozdě ...ale teď Tescu měli moc pěknej víběr kuchyněk.
9. pro 2009 v 16:27  • Odpověz
Mám zas plnou troubu hraček :sweat_smile: ještě že nejede :grinning:
9. pro 2009 v 16:28  • Odpověz
Mak ... jak ti jdou teď inzeráty na MMB ... mě vůbec :angry:
9. pro 2009 v 16:30  • Odpověz
Tak teď jsem myslela , že pojedem do špitálu ...Miky spadl se židličky přímo na hranu stolu ..... má pěknou řachu přes obočí .... ale jako fialovou ...né že by mi tekla krev ...ale první moment .....
9. pro 2009 v 16:48  • Odpověz
Mic ale v Alpinku mají teď ty vesty levnější, než za 890 :confused: :confused: :confused: :confused: Ty pánský tam maj ve slevě za 599, proč jsi nekoupila tu levnější? :confused: Já koupila vloni krásnou Vaškovi v Tescu, F&F jen za 290 :wink:

Ta fotka je jako pěkná, ale mě osobně to tam Mirek krapet narušuje :confounded: Prostě je tam takovej smutnej, naštvanej, nevím, zaujalo mě to na první pohled, ty jsi tam pěkně vysmátá, Mikeš je tam taky veselej a Mirek vedle vás působí jinak no. Pokud se mu tam nechtělo, se mu nediv, věřím, že toho má plný zuby :confounded: :confounded: :confounded: Ale jak se ti to líbí :wink:
9. pro 2009 v 17:21  • Odpověz
Ty jo, dárků máme milion, takže to co jsem teď nakoupila rozdělím na dvě hromady a něco dostane na narozeniny a něco k Vánocům, dělám to tak každej rok, je to jednodušší :slight_smile: Na narozky asi dostane další díly k vláčkodráze a buď toho Wadera nebo ještě jiný auto a knížku. A zbytek, to jest dřevěný korálky na navlíkání, nádobí, pokladnu, policejní plácačku,doktora, Lego, traktor na baterky, dvě knížky,plastelínu se zubařem, pexeso a skákací kravičku, to dostane k Vánocům :wink: a jako hlavní dárek budou lyže :slight_smile: Už i tak se mi zdá, že jsme mu toho koupili dost :confused: jsem to letos jaksi přehnala, to ani nemluvím o tom, že máme 8 babiček a dědečků, 2 tety tu v Boskovicích, švagrovou a MM sestřenku, mýho bráchu a od těch všech dostane dárky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: takež se z toho zase poserinkáme :grinning: :grinning: :grinning: Stačí, ne? :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 v 17:28  • Odpověz
Hlavně že je Mikeš ok :wink:
9. pro 2009 v 17:29  • Odpověz
mak ... já Mirkovi koupila tu za 599,- ...aůle na mě se mi líbyla ta za 890. ale t jsem nekupovala.

Jinak jsem se dívala i v tescu ... měli tam taky za 590,- ...pěkný ...ale jejich velikostXL mi přišla jak L ...ale i v tom alpinku mi to tak přišlo :grinning: ...naštěstí tam měli poslední XXL ... tak jsme ráda .. ta mu bude určo dobře.

Jinak Mikeš má na čele pěknou boulu :sweat_smile:
9. pro 2009 v 17:49  • Odpověz
Děcka ...já se z něho poseru ....camrá s flaškou po stole a pak to utírá utěrkou ... to je vychcan ...asi abych si toho nevšimla :grinning:
9. pro 2009 v 17:51  • Odpověz
Jinak já mu chtěla taky ještě koupi pokladnu ...... ael už toho má tolik ..... tak si to nechám na narozky

stejně mi je jasný že když bude pod stromkem ponk a ten traktor z vlečkou nezabalený tak ani nebude mít o ostatní dárky zájem :grinning:
9. pro 2009 v 17:53  • Odpověz
Někdy mám pocit, že si spíš dělám radost já :sweat_smile:
9. pro 2009 v 17:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.