• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Ty jo ... teď čekáme až nám příjdou ty dveře ... doufám, že to bude co nejdřív ..... jak se tak stane tak bude pro mě v baráku práce na posrání ... teď mám pocit že mám ještě velký prostoje .... natírám a tak
9. pro 2009 v 17:57  • Odpověz
Aha, jsem si říkala, to byl dobrej kauf, za těch 599 :wink:

Já si taky dělám svým způsobem radost, ale letos už vím, že z toho bude Tobiš odvařenej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Máme toho nakonec docela dost pro něj a tak se nebojím, že by se mu tam něco nelíbilo. Chtěla jsem mu tam dát i obléčo, ale prdím, na to, on to ještě neocení, tak si to nechám na další roky, když už zase neocení ty hračky :grinning: :grinning: :grinning:

Mic, ale přes dveře se stejně taky dost práší :unamused: To vidím u nás, jeden den to vysaju a vytřu a můžu pak začít znova :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: za 2 hoďky, jako bych to nedělala :unamused:
9. pro 2009 v 18:14  • Odpověz
tady až se budou montovat dveře, tak by měl už i ten stavební bordel bejt pryč .... zítra tam taťkla zavolá, kdy nám je dovezou ... doufám, že brzo.

Ty jo ... dneska je dům hrůzy ... budu na to čučet jak jantar .... doufám že vyhrajou modří ... pokud by to vyhrály šedí tak mě asi jebne a řeknu si, že ty lidi nejdsou normální ..... hm ....ale asi nejsou když vyhodili Bendíka
9. pro 2009 v 19:06  • Odpověz
Tak jelikož nám nejde satelit, tak se budu dívat leda do zdi, ale pustila jsem si DVD, před chvílí jsem dokoukala Dům u jezera a teď jsem si pustila Sněženky a machři po 25 letech,, mám tu ještě spoustu dalších filmů, mám tu i Milionáře z chatrče, ale tam jsou titulky a to se mi nechce :grinning: :grinning: :grinning: furt cosi číst :grinning: Mám tu pak ještě nějaký horory, ale to se budu sama doma bát :sweat_smile:

Tak Bendík mě taky překvapil, ale musím říct, že v poslední době mě nadchnul Miro Šmajda, je fakt dobrej, Benďoch je mlaďoch a taky bych řekla, že tady je to spíš rasová otázka :wink:
9. pro 2009 v 19:52  • Odpověz
mě se vždycky líbyl CHODŮR..ale už mi fakt příjde nemastnej neslanej a hlavně mistr světa amoleta .... takže jsem fandila cikánkovi anebo staré ... takže teď fandím Staré
9. pro 2009 v 19:55  • Odpověz
Tož jdu zas vypnout PC a ještě vás pozdravit :wink: .
Taky jsme uvažovali nad pokladnou pro Nelldu, ale i tak toho má dost, tak ju dostane asi v únoru k svátku :slight_smile: . U nás bude hlavní dárek kuchyňka, je k tomu i spousta nádobí, tak věřím, že to pofrčí :slight_smile: .
Mic, už se na kuchyňku nesmíme ani podívat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , leda bysme se naštvali, i když kdyby záleželo na mě, tak bych objednala menší a levnější, ale SLáva chtěl, aby Nellinka měla dost místa na vaření a odkládání hrnců :grinning: .
9. pro 2009 v 19:55  • Odpověz
Mě se ta holka vůbec nelíbí, je divná, příjde mi namyšlená, Chodúr je borec :dizzy_face: ale Miro taky :wink:
9. pro 2009 v 19:57  • Odpověz
Mic, Mikeš je teda střevo :sweat_smile: .
Mě už v Superstár rozčilujou všichni, Dominika Stará mi přijde jak tuctovka a Chodúr mi přijde, že zpívá furt na jedno brdo. Ovšem jeho Elvis byl nezapomenutelnej. :sunglasses:
9. pro 2009 v 19:57  • Odpověz
Zuzi, tak to jsi měla SLávovi ukázat tu, co jsem sem házela já, ten odkaz :grinning:
9. pro 2009 v 19:58  • Odpověz
:grinning: jo to tak, až začnem krást, tak možná :grinning: .
9. pro 2009 v 19:58  • Odpověz
Jako musím vám napsat, na to, že letos nemáme žádný dárky, tak su klidná :confused: :sweat_smile: . Slávovi nemám ani ň a k narozkám, který má 25.12 taky ne :sweat_smile: .
9. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
Tak už bys měla začít, bo časy jsou furt nic moc, tak aby bylo na chleba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jako fakt vůbec nic? :confused: :confused: :confused:
9. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz
Jako fakt vůbec nic :sunglasses: a su klidná jako kdyby byl leden a do Vánoc 12 měsíců :grinning: .
9. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz
Furt spolíhám na to, že někam pojedu s našima :wink: . No hovidíme, hlavně, že máme pro Nelldu :slight_smile: .

No nic, hezkou dobrou noc, jdu na Přešlapy :wink: .
9. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz
ty jo Zuzi ... to mamka má 60 ... 2 ledna ajá ani nevm co ji koupit a rozhodně klidná nejsem :sweat_smile:
9. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz
Mic, taťka má 6.1. jako Tobiš narozky, sice ne kulatý a dědeček ma 1.1. 80 let :grinning: , ale v klidu, ne?! :sunglasses:

A už jdu. Brou brou-
9. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
http://makelka.rajce.idnes.cz/Rekonstrukce/#P1000128.JPG

Nějaký new fotky ze stavby, sice nic moc :unamused:
9. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz
Zuzi, ale to je správný, o tom jsou Vánoce, o klidu a ne o stresech :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To ti schvaluju :slight_smile:

Já mám pro Vašounka košili, tríčo a už ani nevím jak to vypadá, bo to mám asi od září nebo srpna :grinning: a v sobotu jsem mu na Vsetíně koupila dvoje boxerky a chci pro něj ještě alkohol tester a tím končím :wink: Chtěl hodinky, ale ty mu dám k naroznám, má je už 1.února, tak to vydrží :wink:

Tchán má taky 28.12. narozky a to pro něj nemáme nic ani k Vánocům a vůbec mě to nestresuje :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz
já taky nemám pro mamku ani k vánocům .... no ababička ve valmez u má 9. ...85 ...ale to naštěstí za nás vymyslela mamka, tak se složíme :grinning: ...kdyby to tak bylo u všech :grinning:

mamce teda jak k vánocům jsme přidali 5000,- na to plastové okno do kuchyně ....ale nějakej dárek jí k vánocům musím dát natož k narozkám ... k vánocům asi koumím nějakej dárkovej balíček s krémama od garnier ... je s něma mooc spokojená ...ale co k narozkáM ...... pojedem tam přímo z hor ... zatím mě jediné napadá kytka ... ale co k ní ????

du čučnout na fotky
9. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz
Tak jí kupte kytku v květináči a ne do vázy a k tomu třeba nějaký dobrý mletý kafe, jestli si potrpí :wink: a dobrou čokošku, já už bychty narozky tak nehrotila :wink: co chceš furt vymýšlet a navíc potřebujete každou korunu, tak to každej musí pochodpit :wink:
9. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz
Ty jo Mak ... tak to bydlení te´d teda fáákt mazec .... ale domeček pělně roste ... dneska jsem se v rychlosti čučla jak jsme projížděli ... no ať už máte střechu ...ať vánoce prožijete v klidu.
9. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz
Ale tak docela to jde, když jsi doma, tak to nepociťuješ, že není střecha, ale jak vlezeš ven, je to jasňačka :grinning: :grinning:
9. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz
Potřebuju vybrat pro Vaška ten alkohol tester a vůbec netuším jakej :confused: :confused: :confused: nemáte s tím někdo zkušenosti? :confused:
9. pro 2009 ve 21:24  • Odpověz
9. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz
Ty vole ... to byli nervy .. jsem se i rozbrečela.... :o)))

Jupííííí vyhrály to modří ...dostali 96.5 procenta hlasů ... s evůbec nediví ... a stejně tech 3,5 procenta si poslai sami šedí :grinning:

Mak jeden alkohol testr máme doma .. takovej stříbrnej ...stál myslím 1200,- ... a je uplně na hovno :grinning: ... takže na ten jedinej ti můžu dát hodnocení :sweat_smile:
9. pro 2009 ve 22:03  • Odpověz
Jééééééééé, to je super, se na to zítra podívám na netu :wink: Nejde mi telka :wink: Ale jsem ráda, taky jsem jim jeden hlas poslala :slight_smile: Šedí jsou hajzli :angry: :angry: :angry: :angry: :grinning: A nebul, je to jenom soutěž, však si nic nevyhrála :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mic to mi příjde zbytečný, tolik peněz, viděla jsem různý, i za polovinu, však to nemusí být úplně přesný, je jedno, zda budu mít ráno po diskárně 2,5 nebo 2,7 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 ve 22:16  • Odpověz
Ten alkoholtesr byla jedna z espolečných věcí, který jsme si z Mirkem pořídily :grinning:

Já jim taky jeden poslala :grinning:

A ti červení dostali Me´doura Vito ....... tak neodešly s prázdnou
9. pro 2009 ve 22:57  • Odpověz
Do te´d jsem balila drky ... jdu se umajt ahajat ... tak pa pááááááá
10. pro 2009 v 00:56  • Odpověz
Ahoj ženy..

kdepak jste?
10. pro 2009 v 09:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.