• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Ahojda,

já jsem v práci,teď jsem dodělala papíry,co se mě tu kupily od začátku měsíce a nemohla jsem je dřív udělat.Ve 13 udělám uzávěrku oběda na zítřek a valím dom..Rýmoš je mazec :confounded: ,takovýho jsem neměla ani nepamatuju.

Taky bych měla balit dárky,ale teda nevím kdy.Večer usnu s malym...včera teda jsem se držela..taky jsem byla ráda,že to vyhráli modří :dizzy_face: ,moc jsem jim to přála.taky bych potřebovala dokoupit dárky,ale nevím hlavně co :confounded: ...Odpo jedu s Peggy na kontrolu na veterinu,tak držte všechno co máte,aby jsme nemuseli s ní do Brna na vyšetření.
10. pro 2009 v 10:54  • Odpověz
LENI ...A CO JE BAFUŠOVI?
10. pro 2009 v 11:10  • Odpověz
Ahojte,

holky, mám takovej návrh, Tobeš jede v pátek do Lipasu, co si udělat malej chlastací večírek? Hlásí se někdo? :confused: :confused: :confused: :confused:
10. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz
mak ... já určitě ne .. pokud teda nepřijedete k nám ...musíme makat na baráku

Miky zas nechce chrápat a já jsem hyn :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2009 ve 12:26  • Odpověz
Zduř buřt!
Že bych přijela zachlastat? :grinning: :grinning: :sunglasses:
Jakto, že jede Tobiš bobiš do Lipasu?

My jsme měly na návštěvě mamču, tak si s Nelldou pohrály :grinning: . Byly jsme na poště pro koňury, tak můžem jet na dárky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
10. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz
Sakra, dočítala jsem vás, ale pamatuju si velký kulový :confounded: .
Taky jsme včera sledovali Dům hrůzy a přála jsem to modrým :slight_smile: .
10. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz
Marky, fotky jsou super :dizzy_face: , už aby to bylo celý hotový :dizzy_face: .
10. pro 2009 ve 12:43  • Odpověz
Ty jo ......... fuuurt nespí ... jsem fakt ko.

Zítra jedu na tu kosmetku, tak se moooc těším ............ zaprvé si odpočnu a za druhé mám fakt brutus obkličej .... už ať zas beru antikoncepci :sweat_smile:
10. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz
Dneska Nellouška konečně spí, jak se vyspí, tak půjdeme za SLávou.
Jak mi Sláva volal, tak mi říkal, že dneska nahlásil dovču na hory šéfovi a ten mu řekl, že ještě musí počkat, co SLávův kolega, jestli taky nebude chtít dovolenou! :angry: :angry: :angry: :angry: Že by se museli nějak podělit :angry: , kuwafix. :angry:
10. pro 2009 ve 14:18  • Odpověz
A přitom Slávův kolega je debil první třídy, chová se jak největší IQ, průserů měl nepočítaně a furt nějaký dělá, ale je to bratranec šéfa :confounded: :angry: . Ale přitom Slávův šéf ví, co to je za debila :angry: . Do pr.ele jsem si musela ulevit, omlouvám se :unamused: .
10. pro 2009 ve 14:20  • Odpověz
Nos váma je teda zábava, já chci jít chlastaaaaaaaaaaaaaaaaaat :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
10. pro 2009 v 15:28  • Odpověz
Zuzi ...Mirek taky možná bude muset z hod odjet do práce ... tak se modlím, aby to tak nebylo.
10. pro 2009 v 17:15  • Odpověz
do vánoc zbejvá 14 sdnů .. chce se mi řvát :pensive:
10. pro 2009 v 17:23  • Odpověz
makouši .. pokud přijedeš v sobot na brigádejšn, tak můžeš přivalit už zítra ... dáme lahvinku :grinning:
10. pro 2009 v 17:25  • Odpověz
Ahoj ženy, já bych šla taky chlastat, ale Maky, jestli chceš, tak si zajisti odvoz a dojeď,v lednici mám tři litry bílýho :grinning: :grinning: můžeme zapařit, ale já toho teda moc nevypiju, předevčírem jsme si dala dvojku a byla jsem nalomená jako prase :grinning:

já jsem včera střídavě taky koukala na Dům hrůzy...ale Mates mi to furt přepínal :rolling_eyes: ale mooc jsem to přála modrým, taky jsem jim poslala hlas, ale už jak tam ti lidi skandovali a Honza Musil řekl ty procenta, tak mi to bylo jasný, i tady na koníkovi psala snad každá holka, že ji poslala hlas, takže jsem to čekala, ale fakt to bylo super, ti šedí mi byli strašně nesympatičtí, ale já to před tím přála těm co vypadli těsně před finále a dost mě točilo, jak tam vykládali, že jsou mladí a můžou si postavit svůj dům a takové kecy...to ti šedí, na to jak jsou staří měli mít tím pádem našetřeno a taky si mohli postavit svoje...ale myslím, že lidi jim neposílali hlasy i kvůli tomu, že si byli moc jistí tím, že vyhrajou....fakt jsem měla radost....

Tož jdu objednat nějaký dárky ať máme aspoň něco :grinning: a musím vymyslet dárek strejdovi k narozeninám...má příští týden šedesát...super....
10. pro 2009 v 18:02  • Odpověz
A Marky a nebo já řeknu Matesovi ať přespí v Bozaku, mají firemní večírek a můžeš tady přespat.... :grinning:
10. pro 2009 v 18:08  • Odpověz
To já to od začátku přála modrejm ...... přišly mi jediní normální ... u toho červenýho páru mi vadil ten Ondra .. byl to takovej fracek
10. pro 2009 v 18:17  • Odpověz
Teda, to je mi najednou nabídek :grinning: :grinning: :grinning: Jani já bych přijela, ale jak mi po dvou deckách umřeš, tak to bych se musela chtě nechtě vypravit dorazit se za Micinou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Holky uvidím, Jaňoušku, my půjdem ještě zapařit až budeš ouplně zdravá ju :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Alkohol na ty tvoje antibouše asi nebude úplně ready. ALe kdyby jsi se moooooooooooc nudila, tak přijeď k Micině, budem spát na jedné posteli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mic my se domluvíme zítra ju? :wink: Vašek říkal, že se večer ozve, co a jak :wink:
10. pro 2009 v 18:42  • Odpověz
Zase sjíždím DVD, pořád nám nejde telka :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: tak jsem před chvílí sjížděla Želary a teď koukám už asi po 4té na Bridget Jonesovou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 v 18:46  • Odpověz
Dneska mám uplně btrutus moooc žehlení ... fakt mě to neba
10. pro 2009 v 18:48  • Odpověz
Ahojky....

tak jsem si musela zvednout náladu :pensive: :pensive: ...tak jsem si zabalila těch pár vánočních dárků co tu máme...není toho moc, ale hlavně že to potěší...teda aspoň doufám, balit si dárky sama pro sebe už mě taky nebaví...

Rozdělila jsem dárky pro Kubíka ale moc toho teda nemá, naštěstí z toho nemá rozum tak ho to nebude mrzet, navíc dostane ještě od babiček a dědečků a pak narozky tak to zase tak hrozný nebude... :grinning: :grinning: :grinning:
Jsem si musela furt pouštět toho pejska, tak jsem ho raději už zabalila a je to :wink: :wink:
10. pro 2009 v 18:57  • Odpověz
Hmm, tak jsem právě zjistila, že jsem blondýna a pěkně blbá....já si zrovna objednala spodní prádlo, na který mám poukázku a co myslíte??!! Já kráva jsem tak zapomněla napsat to číslo, takže poukázka za litr mi leží na stole a já si objednala spodní prádlo, za 1200 který si teď budu muset zaplatit...fakt debil....kuwa jsem nasraná, už jsem jim tam psala, jestli to nejde nějak stornovat a napsat znova, ti blbci to mají na té poukázce napsaný tak malým písmem, že jsem si toho všimla, až se mi to poslalo a nezeptalo na ten kód, u Litexu to mají vymyšlený líp, tam je na ten kód přímo kolonka, no tak co, tak si kdyžtak objednám ještě něco....sakra... :rolling_eyes:
10. pro 2009 v 19:12  • Odpověz
luci .. co se ti příhodilo???

Luci .. prosímtě jak to máte s tím autem ...Mirek říkal, že dá felinu kdyžtak do servisu, kdyby jste jiné nesehnaly .. ale potřebujemn to vědět za včas.
10. pro 2009 v 19:12  • Odpověz
Luc nezoufej, my taky letos nebudeme mít s Martinem moc dárků pod stromečkem a já každý rok píšu dopis ježiškovi, abych měla aspoň nějaké překvápko, bo i tchýně mi dá peníze ať si něco koupíme a mamka taky, takže já si pak balím dárky sama pro sebe...což mě taky nebaví, tak se snažím mít aspoň překvápko pro Martina....ale letos to asi neklapne... :pensive:

Jasný Marky, až budu zdravá, tak se někde ožereme :grinning: já bych dojela, ale nemám auto :sweat_smile: má propadlou technickou a letní kola :grinning: budeme ho prodávat, takže půjde na opravu a já pak začnu chodit pěšky :rolling_eyes:
10. pro 2009 v 19:15  • Odpověz
Jo a ještě Luc, mě se taky rozbil mobil, dneska mi ho Martin vezl do Brna na reklamaci....jsem naštvaná, stál takový prachy....a dělal mi skoro to samý co tobě, jenže mě ta obrazovka zčernala úplně, takže jsem na něm neviděla vůbec nic.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: sakra já mám dneska den.....boooože...já dneska perlím jak sviňa....Martin mi dneska všechno pětkrát opakuje, bo mi to mozek nebere....asi začínám na té neschopence dementnět...ty jo, co budu dělat jednou na mateřské fakt nevím.... :grinning:
10. pro 2009 v 19:17  • Odpověz
Já sem se leos dárku zřekla i peníze co jsem na ně dostala tak šly na barák ...ale mě to neva .. já mám vždyck ystejně větší radst když má radost Mirek z dárku ahlavně swe těším na Mišánka :grinning:
10. pro 2009 v 19:18  • Odpověz
Bráchovi už došly ty telefony co vzhrál, tak mi jednu nokiu dá :grinning:
10. pro 2009 v 19:20  • Odpověz
jani a to jsi platila přes účet? ... pokud ne, tak to prostě jen na poště nevyzvedávej.
10. pro 2009 v 19:22  • Odpověz
Doveze mi to PPL, takže bohužel...no uvidíme, třeba mi napíšou, že mi to nějak započítají...snad...jako to prádlo stejně potřebuju, já na sebe stejně levnější prádlo, jak kolem sedmi set neseženu, ale štve mě to...
fakt jdu na blond...dobrovolně :grinning:

Ty jo Mikeš si letos ty Vánoce konečně užije, to budete mít super...se těším na nějaké vaše fotky.... :dizzy_face:
10. pro 2009 v 19:26  • Odpověz
jani ... vždyť ani PPL nemusíš přiznat, že jsi doma .. neb až ti bude volat, tak mu prostě řekni ať nejezdí ... a on to vrátí ... bych to tak udělala a na ten poukaz bych si objednala jiný .....
10. pro 2009 v 19:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.