• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Jani jasan, vožerem se do němoty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak s prádlem to je pech, já si koupila v sobotu na Vsetíně 2 krásný podprdy, smetanovou a černou, nechala jsem tam za ně 1500 :angry: :angry: :angry: Jo a Jani, už nemáš největší kozy, mám větší :grinning: :grinning: Jsem si paní stěžovala, že mi jaksi nejsou ty starý podprdy, tak mě přeměřila a říkala, že se nediví, protože mám malej košíček, takže se ženy podržte, koupila jsem si krásný podprdy vel. 85E :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale jsouuuuu krásný a velice pohodlný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ale štve mě to , protože tam měla tolik krásnýho prádla, ale většina z nich byly do velikosti košíčků C max. D a to už jen některý, dál prej dělaj jen obyč :angry: :angry: :angry: :angry: Saláti :angry: :angry: :angry:
10. pro 2009 v 19:34  • Odpověz
Ty vole E ... to už můžeš používat místo čepice ne :grinning:
10. pro 2009 v 19:39  • Odpověz
Ty jo, tak to je mazec....Ečko košíček...já se teď ještě měřila a furt je to naštěstí to déčko....jsem si postěžovala Matesovi, jaký jsem pako, tak mi řekl, že to mám nechat tak a objednat si teda ještě nějakou,stejně jsem zjistila, že všechny bílý podkozeny mám totál zašlý, tak si objednám ještě jednu, černých mám dost , tak si objednám ještě jednu bílou a bude :grinning: v práci je stejně zničím....a pod bílý oblečení nemůžu mít černý prádlo, pak mi každej děda čumí na kozy :rolling_eyes:
10. pro 2009 v 19:49  • Odpověz
Mic...já ti pak písnu do IP vlastně všem, protože jsem se dneska dozvěděla nový věci a vypadá to že pojedeme leda tak do p....e :pensive: :pensive: :pensive: :angry: :angry: takže se Vám všem pak ozvu jak se věci mají...takže s autem si nedělej starosti.... :cry: :cry: :frowning2: :frowning2: :pensive: :pensive:
10. pro 2009 v 19:51  • Odpověz
Luci .... :cry: ...co se děje ?

Jani , ty jsi to udělala schválně, že :grinning: ....aby jsi měla dvoje :grinning:
10. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz
Luc, ty nás děsíš :pensive: :confused:

Mic, vypadá to tak :grinning: :grinning: ...ale paní je rychlík, už mi psala, že jí stačí poslat ten kód emailem...takže super :grinning:
10. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz
No nic .. jdu vykoupat Míšu ...pak se ukážu
10. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz
Koukám na záznam ze včerejška na Dům snů a ten přítel od holky, co vyhrála ten pozemek byl dobrej :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Kurňa, takovej soused :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
10. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz
Neserte mě Blaženy, já za to snad můžu, že mám Ečka, jsem si je snad nadělila :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Jako je to otrava věřte :pensive:
10. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz
Nebuj beru...počkej, se nechám zbouchnout, vyplknu to a budu mít minimálně efka :grinning: :grinning: to bude pajáda :grinning: :grinning: :grinning: si pak koupím dva stany a bude :grinning:
10. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz
No to doufám Jaňouchu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 ve 21:43  • Odpověz
Ahojda,

tak jsem si pořešila něco na účtu,ať od toho mám klid...už to mám :dizzy_face: .

Jáááááááááááááááááááááááááá chci jít pařit!!!!!!!!!!!!!!!!Ale půjdu tak leda do prdelky,bo jsem nachcípaná jako sviňa!!!

Ty voe mkalíno,daruj mě aspoň 2 čísla :grinning: :grinning: ...kdyby to tak šlo,že.....

Ženy,tak synoveček má už 1960g :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ještě bych měla zabalit dárky,ale kašlu na to,jdu chrnět...už takhle mám přesčas! :sweat_smile:

Tož brou nocinu
10. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz
Hele buchty, jsem se dodívala na Dům hrůzy, no bylo to dojemný a modrým to mooooooooooc přeju, to je dobře, že to vyhráli oni. A řekla bych, že šedí s tím byli na 100% smíření, že to nevyhrajou, po tom, co se viděli v televizi, jim to asi bylo jasný :grinning: :grinning: Jim jsem to teda vůbec nepřála, byli to pěkní hajzlíci :angry: :angry: :angry: :angry: Ale já chcu taky takovej domeček :grinning: :grinning: :unamused:
10. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz
Jo a dneska jsem byla platit to plavča..tak jsem jukla do alpinka a koupila jsem kubíkovi jednu tu čepu za 49,- kč a suprově mu sedí, je to nějaká velikost uni a taky sobě čepu a Tomovi triko co jsem chtěla, teda kterém vím že bude nosit takový to polo tričko...tak aspoň něco málo mám...
10. pro 2009 ve 22:05  • Odpověz
Holky nemáte někdo doma pěkný CD s koledama, kdybych byla v práci tak si vypálím nějakou směsku, ale takhle můžu leda kulový... :angry: ani tu flashku nemám ach jo....
10. pro 2009 ve 22:08  • Odpověz
Luci ... já někde koledy mám ...ale kde????

mak z nás mluví jen závist

no nic jdu pokračovat v žehlení...boleli mě moooc nožičky, tak jsem si šla odpočnout .....
10. pro 2009 ve 22:50  • Odpověz
Mic jako fakt nevím, co mi závidíš? :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: To, že mě stojí podprda 750? nebo to, že když se rozběhnu, tak si div nevymlátím zuby? :sweat_smile: A když si tu podprdu sundám, tak to lovím kdesi u pupku? :rolling_eyes: :rolling_eyes: To je mi teda závist :rolling_eyes: :rolling_eyes: Jestil si taky nebudu závidět :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :angry:

Já jsem dneska grogy, tak si jdu lehnout, abych zítra mohla v klidu vypravit Tobouška :wink:
10. pro 2009 ve 23:28  • Odpověz
Néé .. po pravdě jsem ráda za to, co mám, ale nemuselo by to bejt vytahaný .... mít éčka tak vypadám jak kopačák

jdu pokračovat ... jo kdyby mě tak nebolely nohy
10. pro 2009 ve 23:50  • Odpověz
Ufff ... tak mám vyžehleno ... jdu se vykoupat a spáááát ... tak dobrou noc :dizzy_face:
11. pro 2009 v 01:08  • Odpověz
Dobré ráno,

tak dnešní noc byla u mě porbdělá,nějak jsem nemohla spát....ale jsem v pohodě :wink: .Dneska tu je lážo plážo,akorát musím počkat zase do 13hod.kůli odhláškám na pondělí...jinak bych šupitala dom už dopo po zobží.Vypadá to,že budou příští týden chřipkovy prázdniny,tak tu budeme jen zaměstnanci a lidi,co si chodí do obědníku pro obědy.Smradi budou mít 3 týdny prázdniny!!!!!!

to mě se prsa trochu zpravily,že je nemám jak blato...ale teda velikostně už se nevrátily :angry: :angry: ..jsem měla takovy pěkny plny "b"čka a teď mám leda tak kulový :angry: .

Už jsem vám dlouho neřekla,že vás móóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóc milánkuju :dizzy_face: a jsem ráda,že vás mám :dizzy_face: .

Jak to máte dneska s tou pařbou? :slight_smile:
11. pro 2009 v 07:45  • Odpověz
nikde nikdo? :confused:

Já frčím za chvilku domů :dizzy_face: .Jdu se naobídkovat,ať se pak nezdržuju :grinning:
11. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz
Ahojte,

Tobouš už jel s dědou do Lipasu :slight_smile: Já jsem doma a trošku poklízím, přemýšloím, zda jít do toho humusua jít se podívat do města na jarmark :confounded: Moc se mi nechce :unamused:

Byla jsem se podívat nahoře :slight_smile: Jak tam teď máme udělanou tu provizorní střechu, tak už jsem se tam procházela, po kuchyni, v koupelně, v ložnici i Tobiho pokoji :grinning: :grinning: Je to tam ale malinkatý :confounded: :confounded: Tak furt uvažujeme, jak to vyřešit. Kdyby to tam bylo jenom na spaní, tak by to bylo super, veliký, prostorný, ale takto tam budem jak sardinky :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: No jsem zvědavá, jak to vyřešíme :confounded:

Přišla nám faktura od Eonu za elektriku :angry: :angry: :angry: :angry: No na posrání, doplácíme skoro 15tis :angry: :angry: :angry: :angry: Nenávidím elektriku, už abychom měli ten kotel :angry: :angry: Vašek se zase nehorázně nasral, prej to odstřihne a budem vařit venku na ohni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Mrchy jsou to :angry: :angry: :angry:
11. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz
Jo a už máme konečně nachystanej ten železnej bazmek, co se musí dát na střechu, bohužel tesaři maj teď jinou práci, když jsme je tak zdrželi, takže nastoupí v pondělí a je na to potřeba jeřáb, hurááááááááááááááá, už to bude :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Moc se na to těším, na Štědrý den bychom už měli být pod střechou :slight_smile: :wink:
11. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz
Leni netuším, jak to večer bude, měla bych se u Miciny asi objevit, Vašek dojede až zítra, tak k ní asi pojedu už večer, tak že bys dojela? :wink:
11. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz
No co toto je? to je mi teda dneska oučast :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: se zase někde flákáte, babizny :angry: :angry: :angry: :angry:

Já jdu hodit koupel a pak se zkulturním a vyrazím k Micoušovi na víno :grinning: :wink: :wink:
11. pro 2009 v 15:47  • Odpověz
Zdár ženuchy ... tak dnešní kosmetikejš béžííí jako vždy ..... pak jsme jeli očučnot baterkya umyvadla .. jediné, co jsme koupily tak umyvydlo do garáže :sweat_smile: ... za 299,-kč ...dobrý ne :o))
11. pro 2009 v 17:48  • Odpověz
makelína už by měla bejt na cestě.

LENi ...doraz ... nebo klidně dorazte všechny ... zhulíme se :grinning:
11. pro 2009 v 17:50  • Odpověz
Zduř pařmenky!
Chrchlu jak při posledním tažení :confounded: , budu si muset skáknout do lékárny pro cosi :unamused: na ten kašel.

A zas mám v hlavě tmu :rolling_eyes: , ale dočítala jsem vás poctivě.
Dneska jsme byli s našima ve Třebové a Svitavách, ale koupila jsme houbelec :rolling_eyes: .
Doma jsme pak spáchali marokánky, vzešly teda z toho jakýsi hrůza placky a polovinu jsem nemohla dostat z plechu :angry: .
Jo, taky jssem se byla dneska očíhat, jenom teda zkrátit :wink: .

Luc, co se děje? :frowning2:
11. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz
Ahojte,

teda, tady za celej den nikdo nebyl? :confused: :confused: :confused: :confused: Já sjem právě dorazila od Miciny, byla tam sranda, včera jsme vínkovaly a ráno jsme všichni zaspali, ale bylo to super :grinning: :grinning: :grinning: Hory budou masakr :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Zuz, snad je to s tebou lepší :wink:

tak já si jdu namalovat obličej a jedu za Vaškem do Blanska a odtamtud jedem do Brna na dárečky :wink:

Hezký zbytek víkendíku :slight_smile:
12. pro 2009 v 15:24  • Odpověz
Ahojky, já sem koukala už ráno, ale nestihla jsem nic napsat, musela jsem vytáhnout oběd z trouby a vlezl mi sem Mates...tak Marky, nakonec jsi teda zapařila? To je super :grinning: Martin měl včera ten večírek, tak byl v půl jedné doma a dneska od rána pořád něco šušníme,já zrovna dodělávám poslední dva plechy marokánků...a pak si lehnu k telce a nic už dělat nebudu, dneska jsem akorát vysála a zbytek dodělám v týdnu, k doktorce jdu v pondělí musím ještě na jednu kontrolu, v pátek jsem dopadla docela dobře, takže super,k jenom pořád kašlu, ale prý to chce klid a vyležet to pořádně, takže vycházky furt nemám a vypadá to, že je dostanu až vyloženě před svátky.... :angry: Martin jel do Brna se seznamem, co koupit, tak to zvládl a já včera objednala naušnice pro ségry a parfémy, švagrové dostanou poukázky do Hervis sportu tak snad budou spokojení, tchýni došel včera foťák, já teda mám pro Martina akorát boty, co si vybral a nějakou drogišu co mi teprve dojde, teda aspoň doufám, ale nejsme malý děti, takže chápe, že prostě nemám kdy jít nakupovat...no ještě zmáknout babičky a je to.....Martin jede do Brna ještě v týdnu, tak udělá nákup na svátky a naší mamce koupí zrcadlo a hromady balícího papíru a já budu balit jak vzteklá :grinning: :grinning:

tož přeji krásnou sobotu...pa pa
12. pro 2009 v 18:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.