• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Zdar ženy ... jsem doma.

Včerejšek byl super... jen mi zas v noci bylo ouvej :sweat_smile:

Jinak jsme makali jak čerti ... bylo to fajne ... až na tátu, kterej to dokrmil. :angry:

No nic dneska na to dlabu ... pa páá
12. pro 2009 v 19:56  • Odpověz
Ještě jsem tu ...

koukám z okna a na palamáj policajti blikaj a a sanitka ... už strašbně dlouho .... te´d jse zjistila že tam asi nekdo přejel kluka s Pořičí ...........
12. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz
až teď odjela sanitk a bez majáku ... t vypadá na smr´ták ...... :frowning2: :cry: :pensive:
12. pro 2009 ve 21:16  • Odpověz
Zduřte kuřte :slight_smile:

Tož jsem nás našla kdesi v půlce druhý stránky :rolling_eyes: To je teda oučast, všichni tu nato prdí :unamused:

Já jsem včera dojela vláčkem za Vaškem do Blanska, vyzvedl mě na nádru a jeli jsme se podívat ke známým na novej byteček, maj krásnej, velikánskej 2+1 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak velkou kuchyň v paneláku jsem v životě neviděla :confused: :confused: :confused: Od kámošky tatínek je truhlář, takže maj všechno nový, linku, posuvný dveře, krásnou velkou vestavěnou skříň do ložnice, no parádička :slight_smile: Dali jsme si čaj a vyrazili s MM do Brniska, v Ikei jsme pokoupili nějaký dárky, tcháníkovi koš na prádlo, co chtěl, nějaký svíčky pro Vaškovy sestřenky, mýmu taťkovi stojací lampu, nakonec ne tu papírovou, ale klasickou černou s menší lampičkou, super :dizzy_face: :dizzy_face: Pak jsme se najedli a šli ještě vedle do Tesca, chtěli jsme pro Tobouše ještě od Wadera domíchávač, ale už neměli ani jednu hračku, jen všechno od Leny, ale koupili jsme neteři overálky a krásnej bryndoš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: V tom velkým Tescu vedle Ikei maj tooooooooooooolik věcí na děti, to jsem neviděla, Vašek už byl nasratej, že tam trčím tak dlouho :grinning: :grinning: :grinning: Pak jsme se stavili ještě v Krpoli v Tescu, sehnali jsme tam poslední ten domíchávač a koupili Tobimu ještě boby na hory :slight_smile: :slight_smile: Tak jsem spokojená, máme v podstatě všechny dárky, chybí nám nějaký pičičmundičky pro babičky a dědečky, ale to jsuo už maličkosti :wink: Domů jsme dojeli v půl 1 a šli mrtví spát :sunglasses:
13. pro 2009 ve 13:40  • Odpověz
Jak tu není Tobeš, tak jsme spali jak baryni a vzbudili se v půl 11 :grinning: z postele jsme teda lezli až v půl 12 :sweat_smile: takže teprve jdu dělat oběd :wink:

Vašek jel ještě montovat jakýsi žaluzky do Letovic a měřit jedny okna a už právě volal, že už je na cestě domů, tak jdu rychle spáchat ty brambory, ať můžem baštit :slight_smile: Uděláme si biftečky :slight_smile:

No a pak půjdu balit dárečky :dizzy_face: :dizzy_face:

Krásnou třetí adventní neděli všem ženuchy :slight_smile:
13. pro 2009 ve 13:42  • Odpověz
Hezkou stříbrnou neděli!

Furt je mi na prd :confounded: . Včera jsme Nelldu zavezli našim a frčeli jsme do Brna, tam jsme pokoupili dárečky, počítám tak z 85% máme rodinu pořešenou :slight_smile: . Přijeli jsme celkem brzo - před 16. hodinou.
Dneska už jsem upekla linecký, ještě udělám nějaký koule a prdím na to. Letos se mi fakt nic nechce :rolling_eyes:.
Dárky bych taky měla balit, ale nemám jaksi náladu :unamused:.
13. pro 2009 ve 13:47  • Odpověz
Přeji všem krásno stříbrnou neděli...a konečně nám padá sníh, tak už to vypadá jak zima :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

My jsme v pátek byli tady u známých na vínu i s Kubíkem tak to stálo za to, přišli jsme kolem půl jedné.

V sobotu jsem uklízela a žehlila...a odpoledne jsem dělala a manžel byl u kamoše na pivě...za to jak jim pomáhal na stavbě měli pivečko, rumeček a gulášek a pak došel za mnou a kolem jedný v noci jsme byli doma...

Dneska už jsme byli na vycházce, zrovna sněžilo tak to bylo super a odpo se chystáme na otočku do boskovic do alberta MM pokoupit jídlo na celý týden...jedou už naposledy a pak budou doma až do novýho roku...a pak když se zadaří a bude práce tak budou dělat v Boskovicích, páč už je to nebaví jezdit pořád pryč....

Jo a jinak už máme stromeček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: stříbrnej smrk...jsem to namyslela a pán co to prodává ve Voděradech tu má ten lesík, tak jsem mu cinkla že nemáme auto jestli je možný se s ním sejít tam a oni zrovna jeli pro novou várku stromků, tak jsme tam i s kamoškou naklusali a rovnou odnesli domů...ted nám stojí na zahradě v hrnci a už jen bádáme kam ho dáme, aby ho Kubík hned neshodil...

Valím za klukama tak zatím papa... :wink: :wink:
13. pro 2009 ve 13:58  • Odpověz
mak a ty auta od toho wadera mají vyprodaný nebo jen ten domíchávač?? :confused: :confused:
13. pro 2009 ve 14:17  • Odpověz
Jsme po obědě a Vašek šel ven montovat dveře na zahradu, tak mu asi budu muset udělat svařáček, je tam fakt zima, ale snížek :dizzy_face: Taky jsme chtěli jít na procházku, ale nevím, jestli to stihnem, ještě máme spoustu věcí namyšlených, co chceme stihnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zuzi, tak ať už se z toho dostaneš, je to naprd :unamused: :unamused: :unamused:

Luci jo, ve velkým Tescu u Ikei je měli totál vyprodaný a v Krpoli měli poslední 4ks Wadera, jeden jedinej domíchávač, jeden ten kamion s kontyšama, co má Léňa a dva kamiony :confounded: :confounded: :confounded: Mají ale spoustu hraček od zn. Lena a to jsou taky krásný hračky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a nejsou o moc dražší než ten Wader :wink:

Já jsem ještě dodělala šopák na večeři, piju tu vínko, co nám přišel nalít tcháník a jdu poklízet, ať mám místo na to balení dárků :wink:
13. pro 2009 v 15:57  • Odpověz
Já jsem viděla právě sníííííííííííííííííííh na horách, supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer, dneska v Jeseníkách napadlo 15cm sněhu, děcani, už můžem vyrazit na hory, já se tak moooooooooooc těším na lyže :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. pro 2009 v 17:04  • Odpověz
Luci až teď jsem si všimla, že máš dneska sváááááááátek :slight_smile: Takže všechno nejlepší k svátečku, štěstíčko, zdravíčko a hlavně, abyste brzy všechno s úspěchem vyřešili :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Posíláme pusu :sunglasses:
13. pro 2009 v 17:39  • Odpověz
Ahoj babuchy,

tak já jsem spinkala do 10 :dizzy_face: ,pak jsem umyla koupelnu,pak jsme šli na hoďku ven,pak jsme se najedli,pak jsem si schrupli :grinning: ,pak jsem vytřela a jeli jsme do Bozaka.Malej se cestou prospal a teď tu řádí jak černá ruka.Taky jsem slyšela,že má být na horách metr sněhu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..doufám,že tomu tak bude.David říkal,že by nerad jezdil na pytlu na blatě :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .

Luci,taky přejeme k svátku hlavně zdraví,štěstí a spokojenou rodinu!!!Posíláme pusu.

Ženy,já se z té rýmy nemůžu dostat :confounded: ...díky Bohu jen za rýmu bez žádné bolesti hlavy a horečky,ale i tak je to vopruz,už ji mám víc jak týden :confounded: .

Jdu za ostatníma dolů,tatík dělá bramboráky :dizzy_face: .Tak pá a hezký zbytek neděle.
13. pro 2009 v 17:58  • Odpověz
Ahoj ženy, my dneska máme válecí neděli, ráno jsme teda vstávali brzo,ale po obídku jsme zalezli a vylezli asi ve čtyři :grinning: dárky už máme taky skoro všechny, mě chybí dárek pro ségru, ale už jsem ho objednala a ještě taky nějaký pičičmundy pro babičky a nějaká kosmetika, ale to koupím v DM, takže pohoda, spíš mě štve, že jsme letos dostali prachy ať si něco koupíme a dokud nebudu moct někam vypadnout, tak si je asi dáme do obálky pod stromek :confounded:
jo Luc, my máme taky stříbrnej smrk a hádej odkud....každoročně z Voděrad...pán má ty stromky skoro zadarmo, loni jsme měli dokonce dva, bo ten první se nám nelíbil,t ak se kupoval jinej, ale za dvě kila, nebo kolik za ně chce, je to furt levný....

Jinak taky přeji všechno nejlepší k dnešnímu svátku,hodně pohody a hlavně klid a ať ti všechno vychází a posílám hubana :grinning:

Já si promazala dneska linecký a v úterý udělám koule a namočím marokánky a prdím na to, ještě chci příští týden pořádně uklidit a mám to....zítra musím k mudře, tak si potom obejdu město a něco pokoupím ještě tam, musím koupit ještě dárek pro známé, dětem máme, to bylo letos kupodivu bez problému, i když je to rok od roku horší, dokud ´byli malí, tak to šlo, ale je jim osm a deset, takže něco vymyslet je boj a to má Staník v lednu narozky, takže musíme vymyslet další dárek...chjo....a nemám nic pro strejdy v sobotu má narozky, chceme mu jet aspoň popřát, já teda doufám, že už budu mít vycházky...a když ne, tak mu popřejeme o svátcích....

Luc ještě je Tesco v Bohunicích, tak třeba ty hračky ještě budou mít tam....
pěkný zbytek neděle...
13. pro 2009 v 19:01  • Odpověz
Ježíš, kdyby Mak nezmínila svátek Lůci, tak bych si ani nevšimla :unamused: , su ostuda :zipper_mouth: .

Takže Luci, všechno nejlepší, hlavně zdravíčko a ať ti všechno vychází, jak si přeješ :dizzy_face: .
13. pro 2009 v 19:27  • Odpověz
Já jsem dneska konečně vyprala bundu, co si chci vzít na hory a Slávovy zimní kalhoty, sušíme to u krbu, aby nám to stihlo za těch 14 dní uschnout :grinning: .

Jak dneska chundelilo, tak Nellda nás furt ukecávala na sáňky :grinning: , nechtěla pochopit, že to ještě nepojede. Akorát se jí začíná rozjíždět rýma :angry: , z toho mám fakt radost. :confounded:
13. pro 2009 v 19:29  • Odpověz
No nic Mařenky, vypínám PC a jdu ještě na chvilku za něma dolů, pak asi hodím koupel s Nelldou.

Všem přeji hezký zbytek neděle, užívejte si rodinku :sunglasses: .
13. pro 2009 v 19:30  • Odpověz
tak my jsme vykoupani,David se učí,bo zítra má zkoušky a malej si hraje.Zítra vstávám až v 5:45 :dizzy_face: ... .Jedem na to alergo,tak pokud někdo chcete dát obědík,tak písnite na tel.,zítra ráno se na koňa nedostanu,budu mít fofr... .

Jdu čučet na čuprstáry.Tak brou noc
13. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz
Tak já skoro do půlnoci balila s Vaškem dárky, masakr, jsme se s tím piplali, Vaškovi to šlo líp jak mě :angry: :angry: :angry: :grinning: Ale nemám to všechno, chybí mi maličkosti a pár věco dobalit :wink:

Leni zítra ti písnu, ale moc mi ten obídek nevychází :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:

Zítra už nastoupí tesaři, přiveze se ten železnej bazmek a hurá na střechu :wink: Do konce týdne, jako do neděle, by to měo být hotovo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tož dobrou boženky :wink:
14. pro 2009 v 00:51  • Odpověz
Jáák dobrou ... jsem tu
14. pro 2009 v 01:06  • Odpověz
Luci , myslela jsem celej den na t, že je Lucie ..... ale nějak jsem přišla jals e dívám na čas o den později :grinning: ............ takže dodatečně ... všecko nejlepčíííííííííííííííííííííííííí
14. pro 2009 v 01:14  • Odpověz
Jinak na baráku jsme dneska makali jak barevní ... vcelku začínám si myslet, že by jsme to mohly stihnoout :sweat_smile: ... dneska se to tak nějak změnilo ... hlavně do obejváku se udělali provizorní dveře, tak můži obejvák s kuchyní uklízet a chystat na tvrdo ...Mirek teda ještě zítr musí nahodit krb ....ale pak se do toho pustím.

Sehnali jsme provizorní zátěžá, jelikož pvc do obejváku nám příjde až 15.1 ......... ale to neva .. hlavně že bude.
14. pro 2009 v 01:16  • Odpověz
Začíná mi bejt zima abolet na plicích ... doufám, že na mně něco neleze ... to bych byla fááákt nasraná ... teď se mi to vůůůbec nehodí
14. pro 2009 v 01:17  • Odpověz
Jo a v Bohunících v tom Campusu .. Tescu ... tak tam už Wádera nemaj ... zrovna jsem si tam totiž volala z makel na čučela jsem po tom.
14. pro 2009 v 01:18  • Odpověz
No ni c... doprala mi pračka .. jdu to pověsit ahajííí ... takl pa pá miláčci
14. pro 2009 v 01:25  • Odpověz
Dobrýýý deen ... halooooooooooo . kdepak jstttte??????????
14. pro 2009 v 09:36  • Odpověz
Dobrá ráno,

děkuji všem za přáníčka k svátku!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Malý byl v noci nějaký špatný, odmítal dudlík i flašku, tak nevím jestli mu leze zub nebo ho něco bolík v krčku, no teď je ok,ale už je protivný takže se oblečem a jdeme ven.

Mic už se těším na další fotečky z baráčku...držím pěstičky, aby jste to všechno stihli...vy si jedete dneska pro fotečky???
14. pro 2009 v 09:39  • Odpověz
Ahojky luci ... já už byla pro fotky v pátek.

Ještě je musím stáhnout do PC apak je sem hned lupnu.
14. pro 2009 v 10:47  • Odpověz
Čus buchty :wink:

Jsem v vstávala až ve čtvrt na 11, chtěla jsem stihnout město, ale to se mi samoška nepovedlo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: takže jsem posnídala a vařím oběd :grinning: Vytáhla jsem z mrazáku hříbky a dělám majdu :slight_smile: pro knedlík do obchodu se mi nechce, tak udělám brambory a MM tu má jakýsi klobásky, tak si to dá k tomu, my s Tobouškme to budem mít bez :slight_smile:

Ten železnej bazmek už je na střeše, teď jsem tesařům vařila kafe a říkali, že už se do toho konečně opřou :grinning: :grinning: :grinning:

LUci a ty ho ještě v noci krmíš? :confused: Jsem myslela, že spíte celou noc a papá až ráno :slight_smile:

Mic teda, tím jsi chtěla říct, že když jsem tam v sobotu byla, tak jsme udělali hovno :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No budu si to pamatovat :grinning: Hele kdybys v týdnu potřebovala helfnout, tak písni, zítra a ve středu půjde Tobeš do školky :wink:
14. pro 2009 v 11:00  • Odpověz
My se taky chceme jít tento týden vyfotit, fotky sice budou až po novým roce, ale to přežiju :slight_smile: :slight_smile: Vašek je doma, tak to musíme zvládnout :slight_smile:

Zuzi, tak mě napadá, nebylo by za škodu se tomu pánovi z té chaty ozvat a připomenout se mu :grinning: Pak taky se ho zeptat eventuelně na mikrovlnku, my tu máme jednu starší v zásobě, takže bychom ji vzali sebou :slight_smile: A ještě jsem si říkala, že by si se ho mohla zeptat, jak velká je tam lednice, abychom věděli :slight_smile:
14. pro 2009 v 11:01  • Odpověz
makouši ... nééééééé jsem dřeli jak bulhaři i v sobotu :o))

maryk, já budu v tejdnu mít hlídání až odpolko, takže to je na prd ... takže čekám jak přijede Mirek a vaůlím na barák. ............ ale díky za nabídku.

Co ta středa ... půjdeš z Míšem plavčit????

Holky, kdo umíte šít a máte stroj??? ... potřebuju akutně skrátit závěsi ...2ks ...neboli 1 pár
14. pro 2009 v 11:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.