• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Ahoj všem!
Tak Nellinka odpočívá v posteli, uvidím, zda vůbec usne, vstávala až skoro v 8.30. Včera večer nechtěla usnout :unamused: .

Dívala jsem se na mail od toho pronajímatele chaty, psal, že se ještě před naším příjezdem ozve, uvidíme, kdy to bude. Kdyžtak bych mu příští týden - pondělí/úterý zavolala. Na mikrajdu jsme myslela, na fotkách jsem ju neviděla :unamused: , ledničku myslím ani řešit nemusíme, když bude venku zima :wink: .

Byly jsme s Nelldou v obchodě, jen na otočku, stejnak mrčela, že chce chovat :unamused: , ale nakonec došla až dom.
Dneska bysme měli jet k té zubařce, ale nevím, nevím, moc se mi nechce :rolling_eyes: .
14. pro 2009 v 11:41  • Odpověz
Zuzi .... my jedem k zubařce všichni v pátek na preventivku .... taky se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. pro 2009 v 11:52  • Odpověz
Mic, já stroj nemám a šít taky neumím :grinning: . Jsem ti pomohla, co? :grinning: Jinak teda asi valíte jak draci, co? Držím pěsti, ať to zvládnete :slight_smile: :dizzy_face: .

Mak, no vidíš, střecha na obzoru! SUPER!!! Taky držím pěsti, ať to tesaří zvládnou a další sníh, co bude padat, ať už je na nové streše :slight_smile: .
14. pro 2009 ve 12:00  • Odpověz
Mic, a už se mooooc těším na návštěvu vašeho domečku :slight_smile: . I když jsem přemýšlela, že my bude smutno po tom vašem současným bydleníčku.

Já jsem se dívala na MAPY.CZ, kde že je to v tom Jesesníku, tak je to hned na kraji :wink: . Teda z kraje, musíme uhnout doprava, myslím :wink: .
14. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz
Máš štěstí Micouši :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Hele v poho, já jen tak, že bych ti s něčím pomohla, budu stejně celej týden skoro sama doma, tak mě to nevytrhne :wink: Kdyžtak písni :wink:

No, střecha snad bude :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Pevně v to doufám :slight_smile:

My jdem na preventivku až v lednu, ale i tak se mi tam vůbec nechce :unamused: :unamused: :unamused:

Stroj nemám a šít taky neumím :grinning: :grinning: :grinning: Tak to zkrať a zapošij to v ruce, ne? :wink: :wink: a jak někoho seženeš, ti to zašije na stroji :wink:

Tož jdu, za chvíli přijede Tobiš a čekáme mě v půl 2 kontrola na gyndě, se mě tam teda fakt chce, že :rolling_eyes:
14. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz
Mě čeká GYN ve středu, tady u nás :rolling_eyes: , to je vždycky minimálně na 2 hodiny :confounded: . Hnus.
Mak, ať je na GYN vše ok :wink: .
14. pro 2009 ve 12:24  • Odpověz
Jak říká Nellinka - děda od Boníka už je na Sanatorce :slight_smile: , jen tam jsou návštěvy taky zakázaný. :rolling_eyes:
14. pro 2009 ve 12:25  • Odpověz
Já to jechci v ruce ... to není pěkný ... já umím pořádně zašít jen monterky, lae podle toho to taky vypadá.

mak, neb se můžem domluvit, jak budu mít zakobercovanej obejvák ... tím pádem by ta místnost měla bejt čistá, tak by jste mohly přijet zamnou .. kluci by sei tam hrály .... a já bych mohla třeba odbjehnout do patra, protože bbych věděla, že jsi s nima ... však uvidíš. Je mi pořád blbé říkat Evě o hlídání.
14. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz
Ahoj mařenky,

Micouši,já mám stroj,ale teda dlouho jsem nešila,tak nevím,jestli by to nebylo šórem :grinning: :grinning: :grinning: .nerada byc hti to zku.vila :sweat_smile: ...no,jak si troufneš :grinning: .

Marky,jak jsem jela dneska okolo,tak se k vám hrnula taková tlupa chlapů...to byli asi řemeslníci,co? :grinning: ..a jeden mě byl povědomej..nejsou tady z okolí?

Držím vám pěsti,ať máte střechu brzy nahoře a Micoušům brzké stěhování!!!

Mic,fotečky jsou úžasny :dizzy_face: ,nejlepší je Mišiš s tím vztyčeným prstem mezi nohama :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzouši,jsem vás dneska viděla,ale na poslední chvilku,tak jsem nestihla ani zamávat :frowning2: .
14. pro 2009 v 15:22  • Odpověz
Leni ..... jééé to by bylo super ............ máš na špulce namotanou červenou ... já mám jen niť.

Tak na kdy se domluvíme, abyh k vám s tím sfoukla???
14. pro 2009 v 15:56  • Odpověz
namotám :slight_smile: ,no problémo,to si ještě pamatuju :grinning:

no kdy ceš?Kromě víkendu,to mám v plánu jet dokoupit Ježka.
14. pro 2009 v 16:28  • Odpověz
Kuř buřt :wink:

jsem doma, byla jsem na gyndě, tam nic moc, za měsíc musím jít ještě jednou, tož hovidíme, zatím nic nepovídal, jen si mě ještě jednou pozval, tak fakt nevím :confounded:

Pak jsem vyrazila do víru velkoměsta jménem Bozak :grinning: Domluvila jsem nám focení na zítra, tak budem mít první společný foto, se na to budu šlechtit celej den :grinning: :grinning: :grinning: Tobeš jde do školky, tak mu věci vezmu sebou :slight_smile: Vašouna musím donutit, aby se oholil :grinning: :grinning: :grinning: Taky jsem prošmejdila ALpinko a hlásím ženy, že jsem utratila tu poukázku a koupila su bundu na lyže :wink: Ještě jsem MM koupila ty krásný kostkovaný kalhoty s těma jakoby záplatama na kolenou, furt je chtěl, jsou béžovo modrý, hezounký a takovou taštičku přes rameno na doklady třeba na ty hory, nebo když jdem ven, aby furt nenosil všechno po kapsách :wink: měli slevy, tak jsem tam ani nenechala moc peněz, naštěstí, taky už mi po dnešku došly :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: mateřská je v čoudu :confounded: Na námku jsem dokoupila akorát drogišu a Vašounovi alkohol tester, tak se budem na horách testovat, ale má to omezení jen do 4 promile, takže kdo bude mít víc, je mrtvej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2009 v 16:59  • Odpověz
Mic v poho, jestli se ti to bude některej den hodit, tak písni, dojedem :wink:

S tím plavčem uvidím, prej pokud dostanu do konce roku krámy, neměla bych se ještě moc koupat ve veřejných koupalištích, nebo baznech :wink: tak uvidím :wink: zatím nic není :wink:

Leni jj, to byli tesaři, jsou z Kořence, tak nevím, zda je znáš :wink:
14. pro 2009 v 17:01  • Odpověz
Jo a ještě mi řekněte jak to probíhá na tom focení, tam příjdu a co bude? Musím jí říct, jak chci fotky, bo co? Tož informace mi sem hrňte, jasný :wink:
14. pro 2009 v 17:11  • Odpověz
Hele ženy, neuděláme ještě sraz, tento týden? Nebo ještě příští? :confused: :confused: Chtělo by to pevnou domluvu na hory :wink: Já navrhuju čtvrtek nebo pátek, jinej den nemůžu, zítra focení, ve středu máme z AJ vánoční večírek, v pátek jdu sice na krev, ale to nevadí, to jdu hned ráno :wink:
14. pro 2009 v 19:02  • Odpověz
Zduř buřt!

Micouši fotky super :dizzy_face: , jen ten Mirek tam vypadá jak při mučení :sweat_smile: .
Leni, taky jsem tě zahlídla na poslední chvilku - frfnila jsi zrovna :grinning: .

Jináč jsem taky pro srazík :wink: .
14. pro 2009 v 19:45  • Odpověz
:grinning: :grinning: ,furt frfním...už nevím,co na to!Mudra mě říkala,že už to mám nechat bez kapek,přeléčeny to mám,tak že to musí odeznít na vincentce...to stejny i s kašlem :confounded: .

Já v pátek nemůžu :pensive: ..máme předvánoční pařbu z práce...

Jdu vytáhnout malýho z vany a dojdu.
14. pro 2009 v 19:51  • Odpověz
teda Vánoční :slight_smile:
14. pro 2009 v 19:58  • Odpověz
tak to se musím do alpáče vydat!Akutně potřebujeme čepky :slight_smile: ...
14. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
Tak jsem doma ... byla jsem na baráku.

JJ ...Mirek to celí skazil .. i rodina mi psala, že bych měla dát Mirkovi krapet ooddych, že je unavej ... lkurva ... ty mě nasrali ... se mi nechce popoisovat to, jak to bojkotoval :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Od pátku až do vánoc určitě nemůžu a ve čtvrtek nebudu mít auto ...co ve středu???

Leni, tak spíš napiš, kdy by se toi to hodilo ...... já se přispůsobím a frkla bych za tebou
14. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz
Mak .. tak co kdyby jste dorazily ve čtvrtek ?
14. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz
Včera jsem zjistila,že jsou Davídkovi maly zimní boty,co jsem mu kupovala loni už na konec zimy,tak jsme dneska koupili v Jevíčku :slight_smile: ..napřed jsem měla v plánu koupit sněhule a normoš zimní,ale ve finále jsem koupila jedny,ale mají obojetnou funkci :sweat_smile: ..taky 700,- :rolling_eyes: ..no a sobě jsem si koupila taky konečně pořádny..takovy sportovní,ještě bych chtěla kozajdy k sukni,ale teda žádny se mě nelíbí,tak nevím,kam pro ně půjdu.Davidovi jsem pořídila ty kalhoty,jinak má všechno...akorát teda tu čepku...a sobě taky.

No nic,jdu koukat na telku.Tak dobrou noc a naplánujte srazík na jinačí den než pátek.pá
14. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz
Mak za kolik maj ty kostičkovaný kalhoty???? ... chtěla jsem je taky koupit Mirkovi i když pořád remcá že je má každej , že je nechce .. ale mě se líběj.
14. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz
Tak středu fakt nemůžu, máme večírek, od 5, to nestíhám :unamused: Mic a co máš ve čtvrtek? :confused: :confused:

Ty kalhoty mě stály litr, ale byly poslední, takže už je asi nekoupíš :unamused: Mic a proč mu je chceš vůbec kupovat, když se mu nelíbí? :confused: bude je nosit on a ne ty :wink:

S těma fotkama :unamused: Je toho na něj asi opravdu moc :pensive: :pensive: Na horách si odpočine a třeba to pak bude lepší, těch fotek je dost škoda, fakt se tam všude tváří jako těžce nasranej, i Vašek to říkal a to jsem mu neřekla, co si myslím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
14. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz
Já ve čtvrtek nic nemám ... ale to znamená že ani auto :pensive:

Ty kalhoty jsme mu chtěla kupovat, jelikož žádný jiný než rifle nemá .... mu né že by se nelíbyli ..ale že nebude chodit ve stejnokroji ...ale kdyby je mněl, tak je stejně nosit bude ...ale myslela jsem, že když maj slevi tak třeba za 500,- ..... 1000,- už je teď na mně dost.

fotky ... už ani o tom nechci mluvit :angry: :unamused: :frowning2: :cry: :pensive: :angry:
14. pro 2009 ve 21:19  • Odpověz
Tak co kdyby jsme ve středu začali brzo a skončily třeba v 16:30?
14. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz
opl jde totiž do servisu a ve feldě si z Míšem netroufnu jezdit ... jezdím s ní na baráka brzdí fakt hodně málo :pensive:
14. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz
Dneska mi jedna paní udělala radost ... skoro za 1000,- si odemne nakoupila oblečky po Miškovi ... zase mám na jednu židlu :sweat_smile:
14. pro 2009 ve 21:23  • Odpověz
Tak jedině udělat ve čtvrtek sraz u vás Mic, jinak to nevidím :unamused: Tobi jde stejně ve středu ještě do školky, takže když ho vyzvednu v půl třetí, tak nemá cenu, abych na půl hodiny někam šla :confounded: Čtvrtek je jedinej den tohoto týdne, kdy nic nemám, pak ten pátek nebo některej den příští týden třeba dopolko, případně víkend :confused:

My dostali peníze minule v Karlovicích, takže jsme si koupili každej něco, já si doplatila tu bundu na lyže a Vaškovi jsem koupila ty kalhoty, chtěl je, takže asi tak :wink: Slevy tam měli, ale na spoustu jiných věcí :grinning: :grinning: menších :grinning: :grinning:

V tu středu jedině že bych dojela někam za váma bez Tobouše a jela ale tak ve 2 dom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. pro 2009 ve 21:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.