• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
No vidíš, já včera prodala ten zimní komplet po Tobišovi a další věci, asi 4 :wink: taky to mám kolem litříku, ale jsem líná fotit další věci :sweat_smile:
14. pro 2009 ve 21:58  • Odpověz
Tak klidně ve čtvrtek u nás ... to mi vůbec nevadí ...ale teda vůbec nevím, co uvařit, jelikož už mám krapet zásoby pppřestěhované na baráku ... třeba nějakou majdu z rýží ... to by šlo
14. pro 2009 ve 22:47  • Odpověz
Mě se ůprávě teď mimáč dost seknul ... tak jsem ráda ... ještě jsem prodala zvlášť box na led a vypadáto, že prodám i ten projektor od FP .... šikne se to. a aspoň to nebudu muset přetahovat z baráku do baráku :sweat_smile:
14. pro 2009 ve 22:48  • Odpověz
No nic .. jdu si nalít domácí vínečka ajdu na zítra nachystat poštu.
14. pro 2009 ve 22:59  • Odpověz
Teď mi paní psala a ptala se na zappky ... kurňa .. byxh byla ráda, kdyby to vyšlo :sweat_smile:
15. pro 2009 v 00:02  • Odpověz
Luci ... prodala jsi vůběc ten kočár ?????
15. pro 2009 v 00:03  • Odpověz
Ahoj po ránu! :slight_smile:
Potřebovala jsem něco zjistit na netu :wink: .

Nellda spala s nama bo má rýmu, tak abysme k ní nemuseli lítat co 5 minut.
Zítra bych měla jít na tu GYN, ale nevím jak to dopadne, protože mi nemá kdo pohlídat Nellouše :unamused:.
Holky pozvala bych vás k nám, ale fakt to jaksi nedávám :pensive: :confounded:. Ach jo.
15. pro 2009 v 07:57  • Odpověz
8888 :slight_smile:
15. pro 2009 v 07:57  • Odpověz
Zuzi, tak klidně Nelinku doves k nám ... já ti ji pohlídám.
15. pro 2009 v 09:34  • Odpověz
Ahojte,

Tobeš ve školce, já chlastát svařák :grinning: :grinning: :grinning: To je morálka :grinning: :grinning: :grinning:

ZUzi navrhla bychti to samé co Micina, ale je to sem kus :unamused:
15. pro 2009 v 10:44  • Odpověz
Normálně .................... te´d mi volali z Brena, že tam máme to PVC co mělo přijít až 15.1 . .................. jupíííííííííííííííí

tak teď ještě by mohly zavolat, že máme dveře :sweat_smile:
15. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
No vidíš, super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Nebudete muset mít ani ten provizorní koberec :wink:

Jo a vy jste teda vůbec neprojevily radost, že jsem si koupila něco za tu poukázku :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
15. pro 2009 v 11:10  • Odpověz
makel ..... projevuji radost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

taťka nám zrovna sehnal hnědej zátěžák :grinning: ....ale tohle bude určo lečííííííííííí :grinning:
15. pro 2009 v 11:12  • Odpověz
ty jo ... teď je v telce to vaření a na pánvičku pod rybu dávaj pečící papír ... to mě nenapadlo ... to je dobrej nápad na pangáááska :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2009 v 11:19  • Odpověz
Marky, hoď sem aspoň fotku bundy,ne?
15. pro 2009 v 11:20  • Odpověz
To je málo projevená radost :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 11:20  • Odpověz
tak projevuji jeeeštttěěěě vííííííííííííííííííííííííccccccccccccccccc :grinning:

Jo a mám pocit že jak se přestěhujem na barák, tak budu chvílu bez netu, tak bych taky byla ráda, kdyby jsme se domluvily na všem než na netu po vánocích.
15. pro 2009 v 11:37  • Odpověz
No nevím, jestli je to dostatečně, ale budu ti to teda tolerovat :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No tak to musíme domluvit ten sraz, případně po mobilu :wink: Tak kdy teda? :confused:
15. pro 2009 v 11:48  • Odpověz
Hoj hoj hoj!
Jste hodný, že byste Nelldu pohlídaly, ale je to fakt trochu z ruky :unamused: , nějak to budu muset vymyslet - buď si ju vezmu s sebou nebo si ju Sláva vezme do práce, i když to je spíš utopie :unamused: . No ještě uvidím.

Mak, tak mám RADOST, že sis něco koupila, ale radost by jsi měla mít spíš ty, ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink:

Mic, gratuluju k PVC :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , super!!!
15. pro 2009 ve 12:03  • Odpověz
Ani jsme nebyly nakoupit, nechtělo se mi :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak jsem aspoň trochu vyšůrovala přízemí :wink: . Na chvilku se stavila mamča, tak si pohrála s Nelldou.
Nellina je pěkná nevděčnice, ráno jsem na ni zvýšila hlas, bo si nechtěla uklidit puzlíky, tak mi řekla, že půjde za babičkou :angry: . Vyčůránek jeden. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2009 ve 12:05  • Odpověz
Jupííííííííííííííí .............. v pátek mi jedou montovat na Horní internet :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz
POZOR POZOR POZOR!!!!

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Teď jsem se dívala na fakturu od toho ubytování a mají tam napsaný, že nástup 27.12. v čase: 14.30 - 19.00
a vyklizení musíme být 2.1. do 10.30hod. Hned ten první den chtějí doplatit zbytek částky - 11.000Kč, což je 2.200Kč na rodinu.

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. pro 2009 ve 12:17  • Odpověz
Tak ale stejně už vyjedem někdy dopolčo a stavíme se někde na los obídos,ne?

Miša kadí anejde mu to ... kdybyjste viděli ten tanec a ty rypáky ...se chláámu ....a on chudáček malej to nemůže vytlačit ........... ty jo ...ale toh smradu ... jak v cařihradu ...........bléééééééééé
15. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz
Mně je to celkem fuk, jenom ještě musím vymyslet, kdy budem balit, bo 25.12. jsme do rána do večera u našich a 26.12. zas u Kafků. Takže mi zbývají noci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .

Mic, no vidíš to, i internet budeš mít :wink: . Na kdy to vidíš? Stěhování jako komplet. :wink:
15. pro 2009 ve 12:24  • Odpověz
Ahojda,

jste toho napsaly tolik,že si nepamatuju už začátek :rolling_eyes: .

Makelíno,samo,že mám radost a velikou :dizzy_face: ..ještě co Jaňouch :angry: .

S tím srazíkem-zítra jsem v práci sama,tak tu musím být tak do 13hod.určo :unamused:..a co dneska???U nás??Micina by vzala závěsy :grinning:..pokud vám nevadí,že ještě trochu frfňám :confused:.
15. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz
kdyžtak pište na tel.,už sem nepůjdu,až doma,tak abych po cestě něco koupila na papu.Budu vyrážet z práce tak za půl hoďky.Zatím pá
15. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz
Leni, kde budete mít vánoční večírek?
15. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz
My máme taky teď v pátek firemní večírek, ale zatím se mi moc nechce :unamused: , aspoň, že tam budu se Slávou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
15. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz
Já bych to taky viděla na oběd po cestě, Vašek už mi tu vyjmenovává hospody, kam se stavíme :grinning: :grinning: :grinning: Tak se musíme domluvit :wink:

Dneska envím ženy, jdem se na 3 fotit, tak to by asi nemělo cenu Leni :unamused: To bychom s Tobim dojeli až navečer, jedině, že bych ho tu nechala Vaškovi a dorazila sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak se tu domluvte :wink:

Jasan že mám radost, bundička je krásná, nechtěla jsem bílou a jakoumám? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ano správně, bílou :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz
Leni ... semnou to dneska určo nedopadne ... už mám zajištěný hlído a jak dorazí Mirek valím na barák ..... no a co zítra ... že každej by dovezl něco na jídlo a já vyřišila závěsi?????

Nebo vlastně Mak zítra cosi má že .... aco .. je to důležitý ? :sweat_smile:

zuzi ... no nejpozděj do příštího čvrtka :grinning: ........... na vánoce tam prostě musíme bejt ...ale předadstava toho krátkýho času je šíílená a to musíme ještě příští tejden do Prahy pro tu sedajdu :pensive:
15. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.