• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Makouš má ingliš večírek :grinning: zítra tož asi nic a komu se nehodí ten čtvrtek????
15. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz
Tak jsem právě dotelekomunikovala z makelínou ....majland zas v prdeloušovi

něco jsem si nechala přiobjednat u fotografky, tak mi to vyzvedne .... hodná to žena :grinning:

Zuzi ... já nemám ve čtvrtek to auto ... je v servisu a felda nebrzdí... takže bych v ní z Miškem měla strach jet ... ěm stačí když s ní přejíždím na barák.

Takže ve čtvrtek u nás ...... ju .... a Leňouch dojede za náma ........... leni , nemáš náhodou přenosnej stroj :grinning:
15. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz
Makouš už vypla koml ... má 1,5 hodiny do focení, tak se bojí že by se nestihla dočmárat :grinning:
15. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz
ty jo .. to já mám ingliš večírky každou chvilku :grinning: ........... myslím jako tou řečí :grinning:
15. pro 2009 ve 13:30  • Odpověz
Teď mi volal tchán. Včera Sláva hodil tašku s věcma pro něj mé ségře, aby mu to vzala, tak jsem mu tam dala asi 7 vanilk. rohlíčků a pár marokánek, tak děkoval :wink: . A připomínal mi, že si tykáme bo mu furt říkám Vy a vám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
15. pro 2009 ve 13:33  • Odpověz
já taky tchýni vykám ... nejde mi to přes hubu ... zato Mirek a můj taťrka jsou jak otec a syn :grinning:
15. pro 2009 ve 14:45  • Odpověz
Kurva ... fakt mě to už tady sereeeeeeeeeeeeee

Mám domluvený hlídání ............. jsem ho radši zrušila, když jsem to slyšela v telefonu, že to není ani schopný mluvit :angry: ........... fááááákt mě to už sere.

V pátek po zubákovi Mišánka odvezu do Bk a vyzvednu v neděli ... sice mě štve, že ho apoň večer neuvidím ....ale tam vím, že je 100% spolehnutí ... škoda že se mamka vrací až ve čtvrtek :pensive:
15. pro 2009 v 15:08  • Odpověz
Makelína už hodinu a 17 minut dělá akty :grinning:
15. pro 2009 v 16:19  • Odpověz
Mak ... napiš mi prosím, kolik jsi platila ........ dííík
15. pro 2009 v 16:20  • Odpověz
Micino voe, nudíš se? :angry: :angry: :angry: Jak dočmárat :angry: :angry: :angry: Ty voe, ještě jsem do toho dodělávala oběd a chystala věci pro Tobouše, protože šel do školky v maskáčích :angry: Nu, ale jsme doma, fotky jsem ti vyzvedla, stály 154Kč, tož to si zase ušetřila :grinning: No a my a focení? Máme 4 fotky, jednu společnou, jednu Tobiho na sáňkách a pak dvě Toboušáka v kufru s plyšoňama. No, že bych z toho byla nějaká odvařená, vypadám tam jak debil, Tobeš nechtěl moc spolupracovat, furt utíkal, koukal jinam, ukazoval, moc se nám nedařilo ho rozptýlit :rolling_eyes: :rolling_eyes: Takže jsem zvědavá, ale tak aspoň něco :wink:

Mic co je? Že jsi zrušila hlídání? :confused: :confused: :confused: :confused: Eva zas měla řeči, bo co? :confused:
15. pro 2009 v 16:26  • Odpověz
řeči ne ...právě že nemohla moc mluvit :pensive:

Jiank díky za ty fotky ... jak vypadá ten výřez bez Mirka?
15. pro 2009 v 16:44  • Odpověz
Micouši,to je na houbelec takovy stavy...znám to :pensive: ..sice už víc jak rok je to v oukeju a je mega spoleh na babičky,ale teda na ty krušny doby nerada vzpomínám :rolling_eyes: ...
Stroj je přenosnej,tak bych ho mohla vzít...Ale teda nebude na to vůbec klid :sweat_smile:
Jsem u ségra,děti tu řádí,dlouho se neviděly :grinning: .

Zuzi,pařbu máme na Hané :wink: .
15. pro 2009 v 16:50  • Odpověz
Leni ... já tě zavřu do koupelkny a tam budeš mít klidu až až :grinning:
15. pro 2009 v 17:05  • Odpověz
si dělám prdel ..... nebj, nějak to zvládnem ..... já budu vykrejvat rány :grinning:
15. pro 2009 v 17:08  • Odpověz
Ty jo ... fakt mě to sere ... sedím doma na prdeli. místo toiho abych makal na baráku ...dneks jsem měla v plánu natřít konstrukci schodiště .... teda už jen kousek .... futra ve sklepě a vymalovat sklep ...
15. pro 2009 v 17:18  • Odpověz
Mic, když bys potřebovala, můžeš sem Mikeše hodit, ale víš jak, je to kus :unamused: Zítra ti asi moc nepomůžu, ve čtvrtek je sraz, ale v pátek mám kromě ranního odběru krve pohodu, tak případně bych ti mohla pomoct, bo nevím jinak :sweat_smile: Musíš řéct ne, jsem ti říkala, že máš houknout :wink:

Ten výřez je hezkej, ani to nejde poznat, že by to bylo vyřízlý, fakt jsem myslela, že jste se fotili spolu :dizzy_face: :dizzy_face:
15. pro 2009 v 17:54  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: ,trpím klaustrofóbií :grinning: :grinning: ,tam kdybys mě zavřela,tak bys mě našla zašitou v závěsu :grinning:

Jak teda ve ČT?
15. pro 2009 v 18:16  • Odpověz
Taková velká koupelna, čeho se bojíš? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ve četvrtek netuším, bo se nikdo nevyjádřil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a mám v sobě jedno červený svařený a jsu nadraná a mám sexuální choutky a manža na mě čučí jak kdybych byla marťan :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 18:17  • Odpověz
JJ ... chtěla jsem jednu pěknou otku bez kazitele :sweat_smile:

Marky... dík za nabídku ... v pátek už frknu Mikeše do BK a doufám že od pondělka už bude fungovat E.. ....... no uvidím

Zítra asi půjdu z malím na barák apoň něco smolit ...... pokud teda Mirek stihne natáhnout koberec .... sem vám uplně zapoměla napsat ... že to PVC jim přišlo ve 3metrovce a mi ho potřebujem ve 4 metrovce ... takže mi paní ještě volala a omlouvala se .......takže mooooožná příjde v úterý .... ale jelikož máme sehnanej ten zátěžák, tak mě to ani moc netrápí.

Marky ...co plavčo? .......... jen se ptám .......... nenutím :grinning:
15. pro 2009 v 18:23  • Odpověz
já mám zas jedno domací v sobě :grinning:

No vš čtvrtek potvrdila účasu mic:

Micina ,Makelína, Krejculka ................................. kdo dál?
15. pro 2009 v 18:25  • Odpověz
Aha, zítřek plavčo co? :confused: :confused: :confused: :confused: sem na to jaksi zapomněla a navštívila mě bohužel teta, kurňa :angry: :angry: :angry: Vím, že jsem ti to slíbila :angry: :angry: :angry: Bych si udělala plus u šéfa, co? :grinning: :grinning: :grinning: Abych řekla pravdu, moc se mi do toho nechce :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. pro 2009 v 18:28  • Odpověz
Tak prď na to ... já se jen ptala :grinning: ..................... :sweat_smile: :grinning:

Jo a já ti dám Micouše přejmenovat na Machouše :angry: ............... :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 18:37  • Odpověz
Pozdravuj tetu Bětu :grinning: ............. to zas bude dneska u makoušu vymalováno na červeno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 18:38  • Odpověz
Ty jo, tak jsem vás dočetla a už vůbec nevím, co jste psaly.... :grinning: mám vycházky, ale nemám auto :grinning: :grinning: akorát já teda nemůžu na sraz zítra a nevím jestli nepojedeme ve čtvrtek do Brna, takže já se s váma asi neuvidím...ale stejně bych se k Micině neměla jak dostat, takže to je na prd...jinak Mic, kdyby jsi potřebovala pohlídat Mišáka, tak ho doval...já jsem doma, nemocná už prakticky nejsem, mám zvýšenou sedlivost, proto jsem doma, ale zítra ti ho teda nepohlídám a ve čtvrtek leda odpolko...jak chceš....fotky jsou boží a jak psala Lenča, ta s tím prstem je super :dizzy_face: :dizzy_face:
já si za poukázku ještě nic nekoupila, bo nebylo kdy, ale chci si zajet příští týden do Bozaka, snad to ještě stihnu, ale já zimní věci nepotřebuju, takže asi počkám až na březen, že by mohli mít něco z jarní kolekce, chtěla bych nějaké tríčo anebo kalhoty...uvidíme, ale mrknu tam, třeba si něco vyberu už teď...
jsem teď přemýšlela, s kým si tady jako budu mezi svátky vykládat, když vy budete na horách?? No to je dobrý...asi tady budu trpět samomluvou...chjo.....
15. pro 2009 v 18:55  • Odpověz
jani ... já si myslím , že s tvojí frekvencí na koňovi si ani nevšimneš, že budem na chvilku pryč.

jina taky díky za nabídku ...ale jak jsem psala ... v pátek rknu Mikyho do Bk.
15. pro 2009 v 18:59  • Odpověz
No jo, já za to nemůžu, ale Ježuchovi jsem psala o nové PC...a nebo ať mi laskavě někdo definitivně a pořádne opraví to moje, nebo se naštvu a řeknu někomu jinému a to by Mates nepřežil, aby mu někdo fušoval do práce :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 19:02  • Odpověz
To je něco jak můj rácha ... živí se správcováním sítí a v mím koplu mi posere co může :sweat_smile:
15. pro 2009 v 19:16  • Odpověz
Dneska bude ho.no, bo už bylo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jsme to s tátou ňák nemohli vydržet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A Machouši mělo být na vás všechny :wink:
15. pro 2009 v 19:21  • Odpověz
kurňa,já taky potřebuju naběhnout do alpáče...ale kdy :unamused: .

všichni chlastáte jak o život,tak si myslím taky rozdělám lahvinku žůžovýho :slight_smile:..jsem dneska dostala :slight_smile: :wink:

Jaňouchu,noťas s sebou beru,ale teda připojení...s tím to bude horší :unamused:

No a taky doufám,že mě nedorazí Bětuša na horách :confused: :angry: :rolling_eyes: ...by mě asi jeblo...
15. pro 2009 v 19:30  • Odpověz
Mic, to byla dobrá hláška :grinning: "s tvou frekvencí si ani nevšimneš, že tu nikdo není" :grinning: :grinning: :grinning: To mě poser :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 19:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.