• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Jani, nechci ze sebe dělat debila, ale co to znamená ta sedlivost? :confused: To ti jako nesedly ty antibiotika a spíš ti to ještě zhoršily? :confused: :confused: :confused: :confused: To je na pikaču :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Tak hlavně, aby jsi byla brzy v pořádku, je lepší, že tě Mudra nechala doma, ještě bys mohla chytnou prasečí chřipku a to by bylo ouplně v perdeli :confounded: Tak pěkně odpočívej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Užívej si domova a snad budeš brzy ok, přijedem tě zas navštívit :slight_smile:
15. pro 2009 v 19:34  • Odpověz
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ženy!! Vašek jede zítra do Znojma, kámošovi lepit parapety, ale to není důležitý, ale doveze 15l vínka ju? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Co vy na to? Na hory to bude asi málo, ale budem mít dooooooooooobrý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Souhlasíte?

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15. pro 2009 v 19:37  • Odpověz
Leni, na tetu Bětu prď, já teď jenom špiním a ta pravá určo příjde až na svátky, aby mi to nebylo líto :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Ale nám to co? Nevadíííííííííííííííííí :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 19:38  • Odpověz
Makouši a vydrží to až do vánoc ?
15. pro 2009 v 19:43  • Odpověz
A ještě jedna věc, Vašek dneska objednal z Čeháčka 3 bečky, 11°, 12° a jakejsi novej nesmysl, myslím že je to Velen bo co :confused: A jsou to 2 30ky a 1 20ka :wink: Tak Zuzi a Leni, řekněte to chlapům, aby nebarali pivo :wink:
15. pro 2009 v 19:44  • Odpověz
Ne Maky, jestli já tomu dobře rozumím, tak to spíš znamená, že mám buď někde nějaký zánět, že to není ještě úplně doléčený, takže je lepší být doma v klidu, ale pamatuju si, že moje spolužačka ze základky se s tím léčila skoro tři měsíce :sweat_smile: tak nevím....
to by bylo fajne kdyby jste dojely...ale jako zajímalo by mě kdy :grinning: to vidím, tak po Novém roce, až všechny vystřízlivíte....teda všichni ne :slight_smile: děti doufám chlastat nebudou :grinning: :grinning: :grinning:
no ty voe to mě poser...tolik chlastu, to je horší jak u nás...já bych si taky něco nalila, ale nemůžu...neměla bych chlastat...chjo...ale v neděli jsem si dvojku dala :grinning:
15. pro 2009 v 19:54  • Odpověz
Jasan, že vydrží, to snad nevyžeru ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,Micina je prostě éro...

Mak,ty voe,to z vopice nevylezem :sweat_smile:
15. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz
Ty voe, co si o mě myslíš, su snad Alpa, bo co? :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
No jenom aby... :grinning: :grinning:

hele jak jste sháněly ty hračky od Wadera.....http://www.kohoutcentrum.cz/?p=productsList&iCategory=29&sName=WADER-hračky zkuste mrknout sem...třeba tam budou mít co chcete, ale nevím jak jsou na tom cenově....
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..se nediv,když každej den trénuješ :grinning:
15. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz
Makouši,tak pak písni,kolik Vašek platil za všechno ,ať to můžeme vyřídit :wink:
15. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz
máte někdo vodafone?? Asi ne, že...já jen, že teď mají akci na mms tak že by jste mi mohly podávat pravidelné hlášení formou fotek...ať mám přehled, kdo je mrtvej a kdo ne :grinning: :grinning: :grinning:
Jani aha, tak snad to bude ok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ať se zase můžete vrhnout na plození :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Leni, ty moc nepiješ, ale my počítáme s Micinou tak 2 litříky na osobu na večer, jsme tam 6 večerů, to je 12l a co budeš pít ty a Zuzka? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Se jako podělíte o ty 3l na celej týden jo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ccccc :angry: ..
15. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz
No spočítaný to máte dobře :grinning: podobným stylem jezdí na dovolenou Martin :grinning: akorá letos jsme to vychytali, bo v Chorvatsku měli pivo stejně drahý jako u nás, takže se kupovali lahváče, akorát že už třetí den, byli tak profláklý, že když je prodavačka viděla, už jim chystala lahváče do tašky a čekala na prázný flašky... :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz
Jani sice Vodafone nemám, ale sms ti posílat budu :grinning: :grinning: :grinning: Když Leňa vezme noťas, tak ti pošlem i nějakou fotku do mejlíku nebo hodíme na rajče :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz
Zdůůůůůř mařenky :sunglasses:
plození....?? Tomu moc šancí nedávám.... :grinning: :grinning: co jsem doma, tak v devět lehnu a jsem mrtvá :grinning: :grinning: :grinning:
asi ne,když nebudeme mít připojení :rolling_eyes:
Se ptám ne, Leni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Říkala jsi Davidovi o tom pivu? Bude mu to stačit? :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz
no to se těším :grinning:
Ahojda Zuzouši :slight_smile:
říkala...
Leni, třeba tam wifina bude, bylo by to super, kdyby jste mi podávaly pravidelné hlášení, ať se pak nezděsím, až dojedete...ale stejně vám závidím :pensive: :frowning2:
Jako mně na den stačí tak dvojka vína a Slávovi tak 2-3 píva :grinning: a jsme jasní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
15. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz
nazdar Zuz :slight_smile:
dojedeme z monoklama na ksichtě,vyškubanýma vlasama a zlámanýma nohama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jani na netu Wader je, Lucka to sháněla spíš po Brně, ale jinak je maj i na MMB, já objednávala na MMB :wink: Ale díkec :wink:
15. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
s monoklama
15. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.