• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Ahojky ženy.
Tak dneska jsem nějak nestíhala .. dočetla jsem jen něco .. máte toho hodně naprndanýho.

U nás nepadla ani kapka a na přepjeťovky valím taky .. hlavně kompl .. ten bych si neryskla bez toho.. hlavně tam mám všechny fotky.

Dnešek bylo mooc fajne , večer se nás sešlo i z dětmi , tak to bylo gutoví. Ale i tak jemi líto, řže jsem nebyla s váma.
Právě jsem douklízela, al euž padám na držku ... zítra tu asi taky nebudu .... v : už musím bejt ve Válmězu a nevím, jak dlouho tam bude.

jdu se očáchnouta spát ... tak pa páááááááááá
4. črc 2009 ve 02:11  • Odpověz
Ahojte :dizzy_face:

Tak jsem doma, uvařila jsem si kafe a asi si půjdu na chvíli hajnout, než mi přijede miláček a pojedeme za Tobouškem do Lipníka :wink:

Včera to bylo super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Moc se mi to líbilo a snad na dalším čochu, zdar :dizzy_face:
4. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
Ahojky,

tak to jsem ráda, že jste si to včera užili.

Já teď byla zametat dvůr, sekli jsem tam trávu a jsem úplně hin...

Holky poraďte mi nějakou dobrou kadeřnici chci se jít jen někam ostříhat na krátko..

Marky kam ty chodíš?? někde v boskovicích??
4. črc 2009 v 11:36  • Odpověz
Luci já chodím do penzionu k Jitce Prchalové :wink: Mladá holka, slušný ceny a mě vyhovuje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
Který penzion myslíš Marky?? Ráda zkusím něco nového chci se nechat ostříhat takhle

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2868036&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D7680%26vOrderBy%3D2

Jaký má ceny jen za ostříhání?? díky
4. črc 2009 v 11:52  • Odpověz
Ahojda,

no včerejško dnešek byl super :dizzy_face: ,jsem v lihu ještě teď :sweat_smile: .Byla jsem pověsit prádlo a nějak to slunko mě zmohlo :grinning: .Malej se ráchá v bazénku se synovcem,za chvíli se naobědváme a pak malýho ukecám na odpolední odpočinek :sweat_smile: ..potřebuju se z toho nějak dostat..špatně mě není,ale hlavinka se mě motá :grinning: .

Luci,já jsem u té Makelíny kadeřnice byla taky a byla jsem s ní moc spokojená :dizzy_face: ,jak cenově tak s výsledkem :wink: .

Tož jdu.Hezký den.pá
4. črc 2009 v 11:57  • Odpověz
Nazdáááár!
Vypadám asi takto: :pensive: - jako že se mi chce spát :grinning: .

Včera to bylo fajn, jen mě mrzí, že jsme tak málo tančily :unamused: , ale bylo to fajn odreagování, zapařila bych víc. Jen mi přišlo, že to tááááák rychle uteklo :unamused: :frowning2: . Bylo 23 hod., pak najednou 3 a hned 5. :grinning:

Chudák Sláva maká venku :frowning2: , ale já už už jsem upekla korpus na dort, vysála jsem a ještě půjdu zabalit dárky mamči k svátku, ségře k svátku a neteři k narozkám :wink: .
4. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz
Teda ženy Vy jste dlouho juchali :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A co Janča byla taky??

Leni a to je ten účes jak jsi měla naposledy teda myslím tu barvu to bylo moooooc hezké, tak proto se ptám...
4. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz
Luci, je levná, já platím za barvu, melír, stříhání a všechno okolo vždycky max 4stovky :wink: což je paráda a skoro zadáčo :wink: Je v penzionu, jako v domově důchodců :wink:
4. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz
Aha tak to mi musíte lépe popsat to je někde u coopu nebo úplně jinde, kdyžtak si vezmu kontakt a zkusím ji zavolat a objednat se, jaký má objednací lhůty nevíte??
4. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz
Zuzi jsi teda aktivní, já teda unavená nejsem, ale ani se mi nechce nic dělat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Janča byla taky, jasan :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A ještě jsem zapomněla poděkovat Zuzce za skvělej fuuuuuuuuuuull servis :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a báječnou snídani :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz
Právě že vy máte ty vlasy vždycky tak pěkné všechny a já je mám jak květák ale na dlouhé už se necítím to jsem měla jen na svatbu tak nevím co si s tím nechám spáchat, poraďte mi....
4. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz
Jo, je to pod Coopem, kontakt ti pošlu do IP, jo? :wink:
4. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz
Děkujiiiii :dizzy_face: :dizzy_face:
4. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz
ty to máš taky dobrý :wink: K tobě se krátký vlásky hodí :slight_smile: :dizzy_face:
4. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz
Zduř kuř,včera to bylo mega,super,hyper,oktan bomba,musíme to zopáknout.Já lítám jak tryskomyš.A nekoupila jsem ten Sunar!Jsem kravka.Jo Zuzi,já ti neodepsala na IP :grinning: ale už asi víš že dojedu :grinning:
4. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz
Zuzi,ty jsi aktivní,já jsem dokázala zapnout pračku a pověsit prádlo a tím to pro mě dneska končí :grinning: :grinning:

Luci,nene,to od ní nebylo..
4. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz
Mě připadalo,že Turbo vždycky hráli božsky,včera jen pár písniček a hotovo...
4. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz
Půjdeme dneska na novo? :grinning: ..ale teda jen zatancovat :sweat_smile: ....opíjet se nemusím,to ještě jsem :grinning:
4. črc 2009 ve 14:37  • Odpověz
teď mě volala švagrová,že na chvilku dorazí,tak bych měla nachystat něco na zub.....hmmmm,ale co... .
4. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz
Leni, tak to nevím jestli by mi prošlo doma...jít dneska na novo :grinning: :grinning:
Já jsem dneska taky hyper...mám vysáto, umyté podlahy, uklizenou koupelnu, osprchované kvítka, nastříkané sprejem na lesk, umyté nádobí, odmažuju mrazák, vyprala tři pračky s prádlem a jednu už vyžehlila :grinning:
a mám toho plné kecky...ale dobrý, na to, že jsem dneska spala všeho všudy dvě hodiny, tak jsem celkej oukej... :grinning:
4. črc 2009 v 16:09  • Odpověz
cholky,vy zase parite?Bo co?
4. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
tak jsem si dala žůžový a koukám na Novu,je tam nějaká pikačovina...
4. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
Zdár ženuchy.
Tak jsem doma a dnešek byk moooc fajn. Marky v Tescu jsem Mikešovi koupila strašně podobný kraťáky Mikešovi jak má Tobís s toho Nextíku ty kostičkovaný .. za 220,-kč a je v nich prďák :grinning:

JHé to je super žejste si to užily .. moc mě mrzelo, že jsem nemohla bejt s váma ...domluvily jste se aspoň nějak na to Suchý, nebo dáme v tejdnu srazíka?
4. črc 2009 ve 23:23  • Odpověz
Luci, nebo ta Olinak je taky gutová ...holička
4. črc 2009 ve 23:25  • Odpověz
Jako teda Olina :grinning:
5. črc 2009 v 00:24  • Odpověz
Leni .. co ta zítřejší pouť? :confused:
5. črc 2009 v 00:25  • Odpověz
Jsem vyčach´taná ... jdu si vyčistit chrupa a spááááááááááááát tak pppppppppppá a brou nocinku :dizzy_face:
5. črc 2009 v 00:41  • Odpověz
Nazdar ženy!!! :slight_smile:
Já jsem včera táááák moc chtěla jít večer na ty pivní zas .... :frowning2: .
Tak příští rok, no :wink: .

Bolí mi škopek :confounded: - to bude změnou počasí, má se ochladit :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Já jsem byla včera taky aktivní, za to jsem si dneska chtěla pospat, tak jsem vstala v 6.30, že dám na chleba do pecny, jak jsem to měla hotový, tak jsem se chystala nahoru zpátky do postele a v tom přišel Sláva s Nelldou, tak mám po spaní :angry: :rolling_eyes: .
Dneska jsem na obídek k našim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , tak se tu možná objevím až večír :wink: .

Mic, na Suchý jsme se konkrétně nedomlouvaly, tož asi budem muset udělat srazíka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . A jestli to bude tento týden, a jestli klapne Nellda u tchánovců, tak s vama budu od rána do večera :dizzy_face: .
5. črc 2009 v 07:41  • Odpověz
900 :sunglasses: , tož henem 100 a máme první 1000. :wink:

Mám vás moc ráda, holky. :sunglasses: :dizzy_face:
5. črc 2009 v 07:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.