• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Zuz, tak to se vyplatí vás s sebou brát na akce :grinning: :grinning: za vás člověk ušetří :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
Jani, my tě přibalíme s sebou. makoušovi berou rakev :sunglasses: . Nerozmyslíš si to přeci jen? :grinning:
15. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
Vy zas dneska jedete jak fretky :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
15. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz
Holky s prachama se domluvíme na horách ju? Vemte si jich hodně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já trénuju, abych vydržela :grinning: :grinning: :grinning:
já bych jela,ale bez Matesa by mě to nebavilo :frowning2: chjo...tak snad v létě něco klapne :slight_smile:

jako že bych si v rakvi udělala rovnou nácvik, jo?? :grinning: Leni, tak to se na vás fakt těším :grinning: :grinning:
Jak znám Mirka s Vaškem, tak jim ty 3 bečky stačit nebudou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: -bez urážky :grinning: :wink: .
15. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz
Zuz, to je tím, že jsem tady já.... :grinning: važte si toho...ale za chvilku půjdu hodit sprchouše, tak předpokládám že mi sem někdo vleze.....hmmm,už je tady :rolling_eyes:
15. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz
AHoj ZUzi :wink:

Vašek hlásí, že noťas bere a má přes T-mobileho připojení :wink: tak to půjde :wink:

Zuzi tak u tebe to chápem, ty jsi máčka, tebe opijem po 2-4dcl vína a SLáva to aspoň přes hory natrénuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz
Jani, seš hubeňour, ty se do té rakve vlezeš i s Matesem :sunglasses: .
15. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz
jsem dneska chtěla zabalit dárky a nějak jsem to nestihla,celý den jsem doma a stejně nic nestíhám...to je děsný... :grinning: :confounded:
15. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz
Zuz už jsi viděla hubeňoura se 75 kily :sweat_smile: :confused: :rolling_eyes: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz
Týýýý jo, kdybyste teď viděly SLávův výraz, když jsem mu řekla o tom množství piva a vína :grinning: . Vypadal asi takto: :astonished: :confused: :astonished: :confused: když spojíte ty smajlíky dohromady :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
15. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz
Jani i nás mrzí, že nepojedeš :unamused: :unamused: :unamused: škoda, třeba příště už i s dítětama ne? :wink: Budete na tom přes svátky usilovně pracovat :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:

proto prej ještě budem jezdit pro lahváče :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz
Je toho málo, že jo ZUzi, Vašek to říkal :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
15. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz
Marky, jedete přeci jen Lagunou nebo už ste to změnili na dodávku? :confused: :grinning:
15. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz
no,já si troufám říct,že lahváči budou nevyhnutelní :sweat_smile: .....
chudák, Slávu mrskne ještě než tam pojedete :grinning:
dobře, tak zatím co vy budete chlastat, tak já budu plodit děti, abych to stihla do toho příštího roku :grinning: :grinning: :grinning:

jdu do vany...možná ještě dojdu....
JSem to říkala dneska Zuzce Jani, to nebal a dej to pod stromek tak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já mám téměř všechno :wink:
15. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz
Marky, prej málo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , pro nás je to nepředstavitelný množství :grinning: , když Sláva jako nepivař si dá tak 2 piva do roka :grinning: doma teda, letní posezení nepočítám :wink: .
já jdu za malym,moc toho nenakafrejte...jestli neusnu,tak dorazím.
Leňoušku dobrou :wink: .
15. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz
Zuzi Slávu naučíme aj to, co doteď neuměl, neboj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Zatím jedem Lagunou, ale bečky se nám tam nevejdou, takže budem muset někoho poprosit, asi Micoušovi, protože Mirek sito určitě bude chtít pohlídat :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz
Leni, prej jestli máte Octávku 4x4???? :confused: :confused: :confused:
15. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz
Dneska řekl Slávovi šéf, že to s tou jeho dovolenou nejspíš klapne :wink: , no i kdyby neklaplo, tak Sláva říkal, že prostě pojede :wink: .
15. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
Marky, Leňoušovi mají oktávu 4x4m tak nás kdyžtak všechny vytáhnou hore :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :wink: .
15. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz
To m za 4x4 nepatří :grinning: , měla tam být čárka :grinning: .
15. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Mám vás všechny moc ráda :slight_smile: :dizzy_face: !!!!!!!!!!

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
15. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz
To nic, to byla jen citová vložka :grinning: :wink: .
15. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz
Kde ste všechny??? Beztak číháte za bukem až bude 9.000, co????? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz
15. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.