• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
To je dobře Leni, půjčovna tam určo bude :wink: Tak to jsi ty, já, Vašek a Mirek, to už je dobrej počet :dizzy_face:
15. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz
Já mám na seznamu zatím jen

- pivo
- víno
- rum
- slivka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz
Micouši, kde se flákáš, jsi to taky prokaučovala dneska :wink: škoda :confounded:
15. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz
Ty voe, no to bude fakt masakr...vy budete v lihu minimálně ještě na Tři krále :grinning: :grinning: hele vína si vemte hodně na svařák a do svařáku rum...to je teprve bomba pití...a nezapomeňte na skořici a hřebíček, ať to máte s čím chlastat :grinning: :grinning: A kde je vlastně Mic??
15. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz
Já si jdu vyfoukat škopek a asi taky zalehnu, Mates se dneska diví,c o tady tak dlouho datluju, prej jestli nevypisuju nějakýmu chlapovi :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz
jsem mu říkala že jo a hned pěti najednou :grinning:
15. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz
Aha jsem přišla s křížkem po funuse...no nic, jdu na ty vlasy...tož brou noc....
15. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz
Nene bobe, jsem tu :slight_smile:
15. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz
Jasan Jani, všechno máme nakoupíno, mám z makra takovou srajdu, co se dává do svařáku místo těch kuliček a tyčinek a je to na více porcí, takže to beru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:

To je právě rudý kladivo, víno s rumem :grinning: :grinning: :grinning: Půl napůl :grinning: :grinning: :grinning: To si budu vařit do pleskačky na svah :sweat_smile: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 ve 21:16  • Odpověz
Tak jsem si Na Jančinu radu dala do toho svařáku rum a je to super :grinning: :grinning: :grinning: To bude masakr ty hory, já nevím, proč sebou berem ty děti, protože nevím kdo se bude starat o to moje :grinning: :grinning: :grinning: teda naše, protože Vaška nepočítám vůbec :grinning: :grinning: :grinning:

Jani proč chlapovi, tomu se snad píše stručně a nevypisuje, ne? :grinning: :grinning: :grinning: To by nepochopil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 ve 21:24  • Odpověz
Micina snad usnula s Mikešem a nebo už je skalená na PCčku :grinning: :confused: :confused:
15. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz
Marky ... tě sklamu ale já do kufru tak, tak dám kočár, postýlku, židličku ...a už nic víc ...a to ještě nepočítám kabele. .... něco by se m vešlo pod nohy ... ta jedna malá bečka.
15. pro 2009 ve 21:43  • Odpověz
Hoj ženy jsem doma...byla jsem s kamoškou a kamošem v makru, pak ještě v ok elektro či co a v globusu...unavená jsem jak mimino a mám šílenou rýmu... :angry: :angry: :angry:

V makru spousta věcí jen nebylo za co nakupovat...tak jsem koupila jen to nutné...a v globusu jsem byla nakoupit mamce a vyzvednout malýmu kartu do mimi klubu a rovnoud dostal i dárek k narozeninám...vzorkové balení lovely na praní :grinning: :grinning:
15. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz
Mic musíme vzít každej něco, jako fakt 3 bečky neuvezem :confounded: :confounded: Mirek to vymyslí :slight_smile: Kočár musíš hodně složit a nebo proč ho vůbec bereš, vždyť Miška ho potřebovat nebude, vem jenom Zapky, jestli je neprodáš, ne? Nebo ti Zuz půjčí golfky :wink: Míša už je velkej a budeš mít na vození sáňky, tak je kočár zbytečnej :wink:
15. pro 2009 ve 21:47  • Odpověz
T yvole ...vás dočíst ..jste ee zbláznili ne :grinning:
15. pro 2009 ve 21:48  • Odpověz
Ahoj Luci,

tak co, dárečky nakoupené? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. pro 2009 ve 21:48  • Odpověz
zapky jsou jen na asfaltku ... těma sníh neprojedu ...ani kamínkovou cestu ...... bez kočáru nejedu .. pokud půjdem na procházku, tak Mikeše neponesu ...a sníh ... bůhví, zda bude......

my jsme se spíš bavili zda 3 bečky nejsou hodně ................a toho vína bych taky rozhodně více nebrala, příjde mi toho dost .... a kořku .. tu já vám rozhodně žádnou nevypiju :grinning:
15. pro 2009 ve 21:50  • Odpověz
Nemáš se kdesi flákat, mohla jsi kafrat s náma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 ve 21:51  • Odpověz
Jo a Mirek je i vinař :grinning:
15. pro 2009 ve 21:52  • Odpověz
Mak .. no a celkově ... vždyť vy budete v Lipasu :confused:
15. pro 2009 ve 21:52  • Odpověz
Koupala jsem Mišku .. ještě jsem mu musela povlíct postýlku, jelikož si tam dnneska vylil celou flašu a pak přijel Mirek , tak jsem dělala véče .... proto to zdržení :grinning:
15. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz
Ráno valím na ten barák ... tak edy doufám, že aspoň něco udělám.
15. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz
No lde se zas teď flákáte vy?
15. pro 2009 ve 21:55  • Odpověz
Nepůjdete někdo do Lidlu ... tam by měli mejt ještě akc na tu fry kolu ... bych vám 2 balíčky zaplatila ... stála 9,90
15. pro 2009 ve 21:57  • Odpověz
Luci ... dorazíš ve čtvrtek?
15. pro 2009 ve 21:57  • Odpověz
A co že budem v Lipasu, bečky byste si museli 23. vyzvednout :wink:

No jak chcete, jsou to 3 bečky, je to 100 piv na 6 večerů, to je asi 16 piv na večer, to se mi nezdá moc, jsou tam 4 chlapi, když si každej dá 4 tak jim bude ještě chybět, tak ať si to Mirek rozpočítá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Sláva sice moc nepije, ale dá si třeba 2-3 za večer, David a Vašek pili na té vaší akce asi stejně a Mirek o trošku víc, to je víc jak 16 :wink: :wink:
15. pro 2009 ve 21:58  • Odpověz
S kočárem jak myslíš :wink: V metru sněhu ti stejně bude naprd :grinning: :grinning: :grinning: Já jen že by vám nemusel zbytečně zabírat místo :wink:
15. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz
A v ten čtvrtek teda co? Kdy a kde? U vás nebo ž na domečku? :wink: :slight_smile:
15. pro 2009 ve 22:00  • Odpověz
ok ... tak se budem muset nějak na toho 23 domluvit .... jedem totiž do bk na štědrej den ... tak jestli si dáme sraz v ČH ?
Mak...ne já byla jen na čumandu s kamoškou do makra...chtěla jsem malýmu ty přesnídávky,ale měli to jak po vykradení a navíc je u nás mají levnější...tak jsem zase koupila jiný věci jako rumík a věci co chtěla ségra...já si jen udělala radost a koupila si ty dlouhé bordo svíčky na svícen co chci mít na stole 24.12. a pak slaměné ozdůbky tam měli levnou sadu tak jsem je vzala..jo a taky 10 balonku kubíkovy na narozeniny s nápisem a ještě asi budu muset nějaký koupit, ale mám strach, že to stejně o stromek hned popraská :grinning: :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.