• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Mic kdybych ti mohla nějak na baráčku uklidově pomoct řekni, MM je od soboty doma, já moc práce doma nemám tak ti klidně pomůžu s úklidem atd....
15. pro 2009 ve 22:01  • Odpověz
Tak aspoň něco, ne Luc :slight_smile: jsi se odreagovala, nenechala jsi si v Kiss Hády zahrát písničku? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 ve 22:02  • Odpověz
Myslím asi u nás ..... na baráku to stjí ještě za hovňajs a zadalší Mirek s taťkem budou potřebovat mít všude všechno rozdělaný ...myslím jako v obejváku ta%tka bude ho zestavovat
15. pro 2009 ve 22:02  • Odpověz
AHa, tak to jo, Mic a co v pátek, nechceš pomoct? Bych to zkusila nějak domluvit tady v Bozaku, hlídání a dojela bych třeba po obídku a večer jela dom :wink: CO ty na to? :slight_smile:
15. pro 2009 ve 22:04  • Odpověz
Luci, moc díky za nabídku ... ale pro mě je vcelku zdržovajda jet do Skalice a pak zas znovu ...... ale jsi moc hodná a vážím si toho. :dizzy_face:
15. pro 2009 ve 22:05  • Odpověz
JJ prý tam někde byli ale já je ani neviděla, už jsem se těšila dom, páč včera jsem toho moc nenaspala, ráno mě bolela hlava tak to jistil ibalgin a teď se mi spustila ta rýma, tak snad na mě něco neleze...

zítra budu mít velký praní, chcí převlíkat a naklidit ložnici, ale nevím jestli to nenechám na sobotu, tomáš má v pátek večírek, tak nevím s jakou se vrátí... :rolling_eyes:
To už budem mít doma Mic, budete pro to muset všichni dorazit :frowning2: Bohužel :unamused:
Já vím max ti můžu dojet do Letovic...jen kdyby jsi třeba potřebovala...za celý den se toho dát stihnout hodně, záleží na čem budeš pracovat...
15. pro 2009 ve 22:06  • Odpověz
Mak .. klíďo budu ráda ... po zubákovi odvezu Mišku do Bk a tradá na barák.

.... teď to vypadá, že tebe chci a Lucku ne ... to vůbec ne .............Luci, doufám, že víš jak to myslíš ...makel se přiveze :sweat_smile:
15. pro 2009 ve 22:07  • Odpověz
no tak když budu moct tak můžu dojet i s Makel když mě nabere..mamka mi třeba pohlídá... :wink: :wink:
15. pro 2009 ve 22:08  • Odpověz
Luci ... podle toho, co se všechno stihne vymalovat .......... a taky budu vlastně stěhovat barák .. ty vole ... to mi vůbec nedocvaklo ... mě jebne :sweat_smile:

no a vy odjíždíte kdy do Lipasu?
15. pro 2009 ve 22:09  • Odpověz
No ale ty jsi říkal, že můžeš v sobotu, ne? ...... a Mak přijede v pátek ........... já vás hlavně nechci využívat :pensive:
15. pro 2009 ve 22:10  • Odpověz
Jo, tak pokud má Tom večírek, tak bych neprala, nebo ho uložila jinam :grinning: :grinning: :grinning:

Já uklízím denně jakoby na Vánoce a denně je večer bordel, seru na to :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 ve 22:11  • Odpověz
já už tady neuklízím /kromě nádobí .....nemá to cenu :grinning:
15. pro 2009 ve 22:12  • Odpověz
ty jo ...mám doma 24stup. .... a je mi kosa jak sviňa
15. pro 2009 ve 22:13  • Odpověz
Mic ještě nevím, jestli pojedeme, zatím je to ve hvězdách :slight_smile:

Můžem s Luckou balit a vozit a ty budeš vybalovat :slight_smile:
15. pro 2009 ve 22:13  • Odpověz
Ty jo Mic, to není využívání, počkej, jak budeš makat o prázdninách tady, až budem potřebovat finišovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to není jen tak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 ve 22:17  • Odpověz
já vůbec nevím jak to bude ... zatím to nemám kam vozit ....vůbec si nedokážu představit, jak to bude.

A hlavně já kromě oblečení nemusím moc spíchat ... přestěhovat se to dá i později .... spíš bude\ asi to drhnutí toho baráku ....schodiště vypadá uplně hnus ...blééééééééééé

Protože by jsme se proto stavili bu´d při odjezdu do BK ...... nebo při odjezdu z BK
15. pro 2009 ve 22:17  • Odpověz
V poho Mic, na bečce se domluvíme a na domečku se domluvíme operativně v pátek, ju? :wink:
15. pro 2009 ve 22:19  • Odpověz
hoo kej

Tobi jde zítra naposeld do školky?
15. pro 2009 ve 22:20  • Odpověz
Jo finišovat ........léto ..................hm ....myslím otěhotním :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 ve 22:25  • Odpověz
JJ, bohužel už naposledy :unamused: Je to fajn, on se zabaví na skoro celej den a já mám klid na spoustu věcí :grinning: :grinning: :grinning: Ne, jako je to fajn, že tam chodí,z ítra bohužel naposledy :wink:

Já ti dám otěhotnět, dostaneš ťafku :angry: :angry: :angry: :angry: a ve čtvrtek máš den D, tak čekám informace za tepla :grinning:
15. pro 2009 ve 22:28  • Odpověz
Jdu si napustit vanu, mám tu sice nádobí jak po týdnu, ale seru na to, jak ho umyju, neměla bych vodu na plnou vanu, nádobí počká :grinning: ještě kuknu :wink:
15. pro 2009 ve 22:30  • Odpověz
Však budeš u nás, ne :grinning:
15. pro 2009 ve 22:31  • Odpověz
Aha, tak čekám informace za tepla hnedle po ránu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jdu do té vany :wink:
15. pro 2009 ve 22:32  • Odpověz
to příjde až odpoledne :grinning:
15. pro 2009 ve 22:33  • Odpověz
ty jo ...musím umejt nádobí ....se mi tááák nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2009 ve 23:01  • Odpověz
to napouštíš celou koupelnu a né jen vanu, ne ? :sweat_smile: :grinning:
15. pro 2009 ve 23:25  • Odpověz
Nakonec jsem umyla jen nádobí, Vašek mi ho utřel, tak máme uklizeno, jdu se umýt a hajat,

pa zítra :wink:
15. pro 2009 ve 23:33  • Odpověz
Pa páááá ... já se pustila do čisty ..... baráku, doufám, že mě to nepřejde :grinning:

pa pá a dobrou nocinu
16. pro 2009 v 00:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.