• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Zdarec palec,

tak včera jsem umřela ihned po ulehnutí.

hele,já jsem to nějak nepochopila s těma bečkama..jako že 23.12.budeme muset jet kamsi pro bečky??V tom by nebyl problém,akorát teda mě uvěďte na pravou míru :sweat_smile: .Jsem dneska jakási přibržděná :rolling_eyes:,tak jsem se z toho včerejšího rozhovoru nic nedozvěděla .

Doufám,že se mě kůň neodhlásí než to napíšu,bo furt někdo otravuje :angry: :angry: :angry: ...no jo,jsem tady dneska nejdůležitější člověk :grinning: :grinning: :grinning: .

Makelíno,vy jedete do Karlovic,ne?A od tam do Jeseníků,ne??

my budeme mít akorát kufr...lodní :grinning: a asi nějakou tašku s oblečením,sáňky,boby a talíř ,takže k nám se něco vleze....prostě to nějak rozdělíme :wink: .

Jo a zítra mám jet na 15hod.k doktorce :angry: :angry: :angry: :pensive: ..zkusím ji zavolat a přeložit to po Novym roce,bo se fakt musíme domluvit!!!!Možná bych se z práce utrhla dřív jak ve 14hod. :wink: ,uvidím dle situace.
Zuzi,pojedeme jedním autem?nebo pojedeš k Micoušům už dopo? :confused:

zase nakouknu za chvilu :wink:
16. pro 2009 v 08:32  • Odpověz
hele,teď jsem byla obhlídnout sklad a jsou tam ty várnice ve více velikostech :grinning: ...odhaduju-10litrová,20litrová,30litrová....kterou mám vzít?Jo a nemají kohoutek :unamused: ,leda že by jsme si to nabírali žufánkem..a neboooo teď mě ještě napadlo,že bych mohla půjčit z jídelny,co používáme běžněkaždej den a tam kohoutek je :slight_smile: ...ale to taky zabere min.čtvrtku kufra :unamused: ...no,napište názor...
16. pro 2009 v 08:42  • Odpověz
všechny chrápete bo co?? :angry: :angry: :angry:
16. pro 2009 v 09:35  • Odpověz
Ahojjjjjjjjjjjjjj
16. pro 2009 v 09:54  • Odpověz
Nechrápu, mrznu, doma je jakási zima, jsem navlečenáa venku sněží, to je maso :confounded: :confounded:

Jsem vzhůru asi od čtvrt na 7, Tobeš se brzy vzbudil, tak jsme byli dneska i brzo ve školce, ale teda dneska brečel, že chce jít domů a být se mnou doma, tak moc nepomohlo ani domlouvání, to tam na mě v šatně zkoušel, no děs :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: pak přišla paní učitelka a jako když utne :angry: :angry: :angry: chytl se jí za ruku a ani ahoj mi neřekl :angry: :angry: :angry: Héééééééééééééééérečka je to :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
16. pro 2009 v 09:55  • Odpověz
Jináč brouzdám po netu a hledám práci :unamused: :unamused: opravovala jsem životopis a píšu motivační dopis :grinning: :grinning: :grinning: sranda, jsem úplně mimoň :grinning: :grinning: :grinning: Jedna dobrá práce by tu byla, je to sice v Adamově za Blanskem, ale oni upřednostňují hlavně místní :confounded: to je diskriminace :confounded: :confounded: :confounded: ale životopis tak zkusím napsat. Volala jsem na soud do Blanska, tam jsou těžce plní, ale prej mám poslat životopis, kdyby něco, tak se ozvou :wink: to samý na státním zastupitelství, vopruz :confounded:
16. pro 2009 v 09:57  • Odpověz
K těm bečkám, Leni, Vašek pro ně 22. ráno pojede a vy byste pro ně 23 měli dorazit sem k nám, nejlépe všichni a nebo jenom vy a vemete i pro Kafkouše a nebo Kafkouši a vemou pro vás. Micina se sem staví 24. to je pohoda. Kapišto? :confused: :confused: :confused: :confused: :wink:

Jo a ani jste mě včera neopravily :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: si tady píšu o těch pivech a popletla jsem to :grinning: :grinning: :grinning: Takže ještě jednou :slight_smile: Budou to 2 třicítky a jedna dvacítka, to jest 160 piv, na jeden večer jich vychází 26.5 a na jednoho chlapa 6,5, což není žádná hrůza, takže bych řekla, že moc toho není, lepší než pak jezdit kupovat do Jeseníku lahváče, ne? :wink: Jsem zvědavá, co Vašek přiveze za vínko, říkal, že maj na moravě jenom bílý, tož nevím a ani nevím jaký bude, takže kvali tu nezaručuju, případně na svařák bude dobrý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 v 10:00  • Odpověz
Chtěla jsem jít do města, potřebuju ještě dokoupit jeden dárek a dát vyvolat 8 fotek, ale taaaaaaaaaaaaaaak moc se mi nechce :confounded: a navcí tam fouká a sněží, to prdím nebo půjdu odpoledne :wink:

Leni, pokud Zuzik zítra pojedou na plavčo, tak tu může Sláva vyhodit sedajdu a můžu vzít Zuzika já :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A ty dojedeš a zpět ju vezmeš ty :slight_smile: Nebo jak se Zuzce bude chtít :slight_smile:
16. pro 2009 v 10:02  • Odpověz
Leni s tou nádobou na čaj záleží na tobě, taky dle toho, co se vám vleze do kufru :wink: :wink: To promysli a dej vědět :wink:

My jedem do Jeseníku z Lipníka, jedem tam 25 večer nebo 26 ráno, dle nálady a počasí a pak 27 pojedem odtamtud, je to blíž než z Boskovic :wink:
16. pro 2009 v 10:03  • Odpověz
Dobré ranko...

tak venku nám poletuje sníh to je super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Vidím že co se týče denního režimu pití tak zameškávat nebudete....hlavně si dejte i něco teplého ať Vás to na svahu zahřeje... :wink: :wink: :wink:

My se oblečeme a valíme ven...malý v noci celkem spinkal..

Makel..myslím že ty ses ptala, ano malý se v noci různě budí někdy stačí dudel jindy mlíko...i když mu dám na noc kaši, tak se stejně vzbudí a mlíko občas ani nevypije, tak ho má v postýlce a jak se vzbudí tak si najde flašu a dojede ho...

Zítra razíte i Micině?? :confused: :confused:
16. pro 2009 v 10:09  • Odpověz
zDAR ŽENY ... NEDOČÍTÁM

VALÍM NA BARÁK

MAK DOBRÁ ZPRÁVA ...BUDU NA HORÁCH PAŘIT

lUCI ....JJ JE SRAZÍK

PA PÁ VEČER
16. pro 2009 v 10:13  • Odpověz
Ty nejedeš plavat? :confused:
16. pro 2009 v 10:13  • Odpověz
Luci jj, zítra se jede k Mic, tak doraz :wink:

Mic super :grinning:
16. pro 2009 v 11:26  • Odpověz
Tak jsem si myslela,že se budu flákat a ono hovno :rolling_eyes: .Ozvu se z domu.pá
16. pro 2009 v 11:51  • Odpověz
Zduř buřt!
Dočítala jsem vás asi hodinu :rolling_eyes: a nevím ani hlavu ani patu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
No to je šumák, musíme to probrat osobně. :wink:

Jinak jsem absolvovala gyndu i s Nellouškou, naštěstí byly přede mnou asi jen 3 baby, tak se to dalo. U sestry i MUDra byla Nellda jakžtakž hodná - teda houpala se tam, pak MUDrovi řekla ahoj, u sestry lezla po židličce pro pacoše, ale dalo se to :grinning: .

Jo, jinak 22.12. bysme měli být odpo v Boskovicích, tak bysme se mohli stavit u Makoušů pro něco :wink: . Já teda taky doufám, že to poberem, chtěla bych vzít sáně i bobky, asi radši vezmu rychlovarnou konvici a nějaký zásoby.
16. pro 2009 ve 12:11  • Odpověz
A jééé Mic zase nevěděla, kdy čekat tetu, že ja?! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz
Jestli si Sláva půjčí lyže od švagra, tak chce taky ZKUSIT lyžovat :grinning: , to je asi jedinej sport na kterej je větší dřevo než já :grinning: .

Luc, ty píšeš o horách, jako by se tě to netýkalo?! :unamused:
16. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz
Dneska je tady kosa jak sfiňa :angry: , když jsme vyrazily ven, tak bylo -5°C a teď jsou -4. :zipper_mouth:
Dneska asi jedem k té zubařce.
A zítra, jestli nenapadnou tuny sněhu, tak jedem plovat a od tama asi k Mic.

Říkala jsem si, že bych se stavila u nás v cucně koupit každé větrník, ale nevím, jestli je jíte. Tak prosím info!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz
zuzi já teď koukala do IP a já ti to poslala na starou adresu tak pošlu znova co jsem psala holkám, ale hory jsou pro nás bohužel tabu... :pensive: :pensive: :pensive:
16. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz
Tak to jsem ráda, že se nám ten počet lyžařů rozrůstá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Zuzi, jen ať si je SLáva půjčí, já se na ně moooooooooooc těším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak vidíš, Nellda to zvládla, hlavně, že se taky nechtěla nechat prohlídnout :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Zuz a jak pojedete k Mic, nechcete se svést s náma? jsi mi na to neodpověděla :confused: :confused: :confused: :confused:

Větrníky miluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz
Mak, SLáva s nama zítra bohužel nepojede :confounded: , tak budu muset šupat svým autem :rolling_eyes: .
16. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz
Aha, tak to jo, já jen, že jsi nemusela jezdit tam a zpátky :wink: to neva, tak na vás počkámea můžeme jet společně :slight_smile:
16. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz
Škoooooda, no :unamused: .

Sakra, Nelliša místo aby spala, tak tady jančí jak pominutá :angry: .

Luc, zítra k Mic dorazíš, ne? :wink:
16. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz
Ženy,tak jsem koupila na hory 2 medovníkovi dorty :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..mají záruku až do 7.1.2010,takže pohoda :sunglasses: ..ke kafíčku se budou hodit :wink: jo a ananasy na boulu :grinning:..ještě pořídím nějaky jiny ovoce v plechovce a spráskáme se jak klokani :grinning: :wink:
-zase budeme považovány za nezodpovědny matky,co se nestarají o děti a furt jen chlastají :grinning: :grinning:

Zuzouši,já též větráky miluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

u Mudry jsem se přeobjednala,tak zítra to nějak vykoumám :wink: a budu se snažit dojet brzo :wink: .

A teď už jdu něco dělat,ať můžu brzo vypadnout.
16. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz
Marky, jezdíš asi přes Letovice, že?
16. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz
Jo, přes Letovky, proč? :confused: :confused:

Ty voe, mě to hledání práce tak nebaví, připadám si jak socka, co se někoho doprošuje :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: a nechci se vrátit zpět do té staré práce :rolling_eyes:
16. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz
Léňo, ty to nějak flákáš v práci :grinning: . Kdes koupila dorty? :confused:

Micouš taky baští větníky, co si pamatuju od Kryštofa a Lůca určo taky :grinning: .
16. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz
Leni ty jo neblázni, nebo budem fakt muset být v lihu imrvére :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jsem si vyfotila dárečky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Vašek říkal, že su blázen :grinning:
16. pro 2009 ve 12:43  • Odpověz
Mak, to hledání práce ti nezávidím :pensive: , je to na pikaču, gor v této době, kdy ještě doznívá celosvětová krize, tak poptávka po zaměstnancích je skoro nulová. :confounded:
Ohledně Letovek - jestli tam nejezdíš nějakou zkratkou :grinning: .
16. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz
Proč fotíš dárky? :confused: Až pod stromečkem, ne? :wink:
16. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.