• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Práce je dost, jsem za hodinu odeslala 10 životopisů, ale nebaví mě to psát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Zkratka asi neexistuje, bo vrtulník nemám, bohužel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 ve 12:48  • Odpověz
Teď jsem tu našla pozici na číšníci-servírku v hotelu Hilton v Ománu :grinning: asi pojedu :grinning: za šejkama :grinning:
16. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz
Fotila jsem to, jak jsme to balili, jen tak :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
Já zítra určo nedojedu, páč kamoška má auto v servisu, nejede ji topení, takže ji nebudu ani volat...ale těšila jsem se, že Vás ještě uvidím do konce roku,ale už to asi nestihnu :pensive: :pensive:
Luci tak já tě po cestě vezmu :wink:

Hele já něco uvařím, ale nevím co, navrhněte něco? :wink:
16. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz
Makouši - řízečky a bramborovej salátek :dizzy_face: :grinning: , uděláme si spolu takovej malej štědrej den :dizzy_face: . Nééééééééééééé, dělám si srandu :grinning:
16. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz
Mak a ty nepovezeš Zuz z Boskovic?? :confused: :confused:

Ještě bych se zeptala kamošky, ale nevím zda to vyjde, mají teď půjčenou i autosedačku na otestování, budou taky kupovat novou.
16. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz
Makouši, hurá do Ománu, budeš nám posílat balíčkama ropu a my to tady tvrdě zpeněžíme :grinning: .
16. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz
Ty jo, to vůbec není špatnej nápad :confused: :confused: :confused: ale nemám pro vás žádný dárečky :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz
Luci, nene, my pojedem vlastní farokárou, taky moc nečteš, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Nene Luci :wink: Zuzka psala, že jede sama, bo Sláva s nima jet do Boskovic nemůže :wink:
Hele, já vám každé zabalím ten jeden větrník a mám dárečky :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .
16. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz
Já jsem teď drhla u mamky koupelnu prcek spal, tak jsem jaksi přejetá a moc jsem nedočítala :grinning: :grinning:
Akorát nevím, co bych dělala 2 roky s Tobišem, je to na dva roky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: třeba by si mě nějakej šejk vzal do svýho harému, ty voe, bych se měla dobře :grinning:
Tak já jediný co můžu vzít je vánoční cukroví.... :pensive: :pensive:
16. pro 2009 ve 13:02  • Odpověz
Tobiho s sebou, bude malej šejk :grinning: . A být tebou, tak si nabrnku rovnou nějakýho ropnýho magnáta, přeci nebudeš v harému - jedna z mnoha?! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz
Luci, vem cukroví :dizzy_face: , já ho nemám ještě hotový :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
O víkendu musíme někam zajet - asi do Svitav a dokoupit zbytek dárků :confounded: . Ale stejnak se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Jdu přiložit, ať tady nezmrzneme, za chvilu jsem tu.
16. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz
My Vás pak v lednu s Kubíkem pozvem na menší narozeninovou párty, když teď už se to nestihne... :wink: :wink:
16. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz
Nic my se jdeme s Kubíkem naobědvat, dneska to má nějak posunutý, pak se ukážu... :wink: :wink:
16. pro 2009 ve 13:08  • Odpověz
Já mám pro děti jen malý čokoládky a na vás prdím, něco vám uvařím a pak se s váma na horách zperu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já už vím co uvařím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Udělám vám výborný maso na pivě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: takže zítra to přivezu, a k tomu by to chtělo bramboráčky, ale teda nevím, zda se mi s tím bude chtít patlat :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 ve 13:08  • Odpověz
Já právě nevím, jestli oni všichni nepěstujou mnohoženství :confounded: :confounded: :confounded: ale aj to by mi stačilo :grinning:
16. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz
Já ještě taky neobědvala, dneska měl vařit tchán, ale teprve teď tu cosi šušní, takže to bude spíš večeře :rolling_eyes: mě někdy sere, ještěže Tobeš má obídek ve školce a já jdu večer na véču do hospody, tak tu budou s Vaškem ouřadovat spolu :slight_smile: Já jsem si ráno koupila v Coopu čerstvej vlašák, tak si ho dám s rohlíkem a kolem 3 jdu pro Tobouše :slight_smile:

měla bych jít do toho města, ale nechce se mi :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :grinning: Ještěže mi chybí už jenom jeden dárek, zbytek dojde poštou - kalendáře a ještě jsem objednala Tobimu rybičky s prutem do vody a to je pro letošek všechno :dizzy_face:
16. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz
Luci, tak co kdybych se pro tebe zítra tak v 10 stavila? :slight_smile:
16. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz
Jsem tu, bylo to skoro vyháslý :angry: , snad to bude hořet, když jsem tam vrazila Pepo :grinning: .

To je jasný, že si nebudem dávat dárečky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
16. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz
Ještěže jsi tam nenalila benzín :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 ve 13:19  • Odpověz
No nevím, jestli je to jasný, ale je to tak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 ve 13:19  • Odpověz
No nic, tak jdu se oblíct a vyrazím asi do toho města nakoupit a pak pro synátora a pak se budem doma válet a před pátou mám ten vánoční večírek, se těším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz
To bych musela vycucnout z auta, a i tak ho tam moc není :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
S tím vařením tchána to máš na prd, hlavně, že Tobik jí ve školce. :wink:

Normálně Sláva bude v práci i 23.12. :unamused: Chjo.
16. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz
Mak, tak se moc nestřískej, ať o tobě neztratí iluze :grinning: .
My máme v pátek ten večírek, ještě máme možnost jít na loulačku Slávovýmu bratranci, jak jsme jim byli v létě na svajbě. Nestihli to udělat před svatbou, tak to dělají po půl roce :grinning: , ale tam se chlastá ve velkým, tož nic pro nás :sunglasses: :grinning: .
16. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz
Venku je pěkná kosárna -4,4°C fuj. Vůbec se mi tam nechce. :confounded:
16. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.