• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Sakva, sakva, venku začíná držet sníh na silnici, doufám, že do zítřka nezapadnem, to bysme jely leda tak perdelky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2009 ve 14:00  • Odpověz
Ahojte,

jsme doma, pokoupila jsem hovňajz, barvy nemám, co jsem chtěla, na fotky prdím, jsem se rozhodla dávat dárky bez nich :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže mám všechno vyřešený, musím dokoupit nějaký ty barvičky, na ty mrknu asi zítra a bude :wink: Byla jsem si koupit ještě botečky s Goratexovou podrážkou, čekala jsem, až je slevní, takže místo 2,2 mě vyšly na 1,2 :wink: :wink: Tak dobrý ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Měla jsem je tam vyhlídnutý už 2 měsíce a furt je nikdo nechtěl :grinning: :grinning: :grinning: se nedivím, za takou masakrální cenu :confounded: :confounded:

Tobi ve školce pohoda :slight_smile: Škoda, že už nejde :grinning: :grinning: :grinning:

Tož se jdu nachystat, za hodinku máme ten vánoční večírek :wink:

zduř večír :slight_smile:
16. pro 2009 v 15:57  • Odpověz
Ahojda,

no,tak jestli bude chundelit jak do teď,tak taky pojedeme zítra tak leda do pr :rolling_eyes: ...

Zuzi,měla jsem je objednany na Rentě :wink: .

Ženský,nebláznite s dárečkama!!!!Stačí,že se máme rády,ne? :wink: Ani dětem bych to nezaváděla!!Stačí narozeniny!!!!!!!!!

taky jsem si koupila botky s goratexovou podrážkou :wink: ..teda jestli mě nenamazala baba med kolem huby v obchodě..taky byly v akci :wink:

Jdu pomoct uklidit ségře hračky do pokoje,děcka tu udělali nehoráznej bordel..my jsme dělaly co??Pily žůžový :grinning: .Tak večír pá
16. pro 2009 v 18:06  • Odpověz
Ahoj ženy,

tak hlásím první úspěch na nočníku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

No má teď sněžit tři dny po sobě...vy si na sníh netroufnete?? vždyť máte dobrý káry..já vím stát se může cokoliv...

Já uvidím jak mi bude, hodně soplím...tak bych Vás nerada někoho nakazila.... :pensive: :pensive:
16. pro 2009 v 18:22  • Odpověz
Luci,no vidíš to,jak je Kubík šikovnej :slight_smile: ...nechci tě strašit,ale tím to asi končí :grinning: ,jak u všech dětí,co znám..no,třeba budete vyjímka :wink: .

Zuzi,na tu Kaderkovic pařbu jde i ségra se švárou :wink:

Je fakt,že máme 4x4,ale to neznamená,že mě to někde nemůže podjet :confounded: ...já nemám strach o sebe,ale o to,že mě nějakej magor naboří :confounded: .
16. pro 2009 v 19:02  • Odpověz
Tak dítko už je v postýlce, dneska spal jen hodinu za celý den, tak doufám, že bude v noci spát...

Tady pořád padá sníh...

Ad nočník...vím že to bude trvat ještě dlouho, ale měla jsem z toho radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Leni s tím cestováním v zimě je to na prd já vím, ty můžeš jet sebeopatrněji,ale pojede nějakej magor a už to jede, na sněhu člověk nikdy neví, ještě, že jsme v tom makru byli včera...dneska už nevím nevím...
16. pro 2009 v 19:46  • Odpověz
Zdarec palec!
Venku je to nádherný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , teda jen do té doby, než se někam musí autem :unamused: .
Uvidíme, co zítra vy, já jsem předběžně domluvená se Slávou, že by nás tam hodil, plavání musíme nechat plavat :frowning2: .

Nakonec jsme byli u té zubařky. Nellinka šikulka nejšikovnější, slíbili jsme jí lentilku, když otevře pusinku, suprově ju otevřela, aji tam nechala zubařku šťárat :slight_smile: . Naštěstí s tou uzdičkou to zubařka neviděla tak černě, říkala, že ještě počkáme :wink: . Nellinka fakt byla statečná :dizzy_face: , pokecala si se zubařkou aji o Mikulášovi :grinning: .

Pak jsme nakoupili nějaký oplatky a pití a jeli jsme na otočku za tchánem, na sanatorku. Byli jsme tam asi 1/4 hodiny, tak jsme ho potěšili :wink: .

Jinak cesty masakr a to jsme ujeli asi jen 15 km :confounded: . No hnus.
16. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
Leni, my radši půjdem pařit na večírek :grinning: . Nellda pošupe k našim :wink: .

Sláva mi taky říkal, že mám jet klidně plavčit, mám jet prej pomalu, ale nejsu sebevrah, když vidím, co jezdí za hovada po silnicích :rolling_eyes: .

Venku už je hezká kosa - 7°C.
16. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz
No nic bambule, jdu to zalomit, ráno si vás dočtu, abych věděla, jak se zařídit :wink: .

Krásnou dobrou noc.
16. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz
tak bych měla jít něco dělat ale nějak se mi nechce, nejraději bych zalehla, ale musím toho využít že kubík spí a jít něco dělat..přes den s ním už nic neudělám...to mi víc škody udělá ještě on...

jinak já koupila nový teploměr a nevím teda jestli funguje, páč mi tam teď máme jen -3 stupně, někde jsem viděla teploměr našich digitální ten co se strčí ven takový jen drátek a ukazuje to vnitřní a venkovní teplotu a já si za boha nemůžu vzpomenout kde jsem to viděla, no to až budu zase hledat něco jiného tak to určitě najdu...

jinak u nás pořád padá...
16. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz
jSEM DOMA ... NA BARÁKU JSEM NA ZÍTŘEK UPEKLA STEHNA A BUDOU Z RÝŽÍ...

JDU VÁS DOČÍST
16. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz
Jůůů Mic máš nějaké foto domečku...já se vždycky těším až nějaké hodíš... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz
jINAK VÁS VŠECHNY ZÍTRA ČEKÁM.

uPEKLA JSEM a baráku stehna a zítra dodělám rejžu ... pak už vám můžu nabídnout jen kávu a ščávu :grinning:
Z mak už jsem mluvila ... takže nic vařit nebude

Luci ... myslím, že jsem dneska ani nic nevyfotila ... nestíhám
16. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz
Leni ..éprosím, prosím nezapomeň zítra ten stroj .........děkujjjjjjjiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
16. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz
Nic sladkého doma nemám ... takže sladké by bylo sjůper ..... vetrnáky můžu :grinning: :grinning:
16. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz
a tak koupelnu už máte obloženou a co dveře už se ti ozvali??
16. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz
v koupelně chybí dlažba...

... a dveře dojdou do BK v pondělí ... takže pak to bude totál , brutus mazec
16. pro 2009 ve 20:54  • Odpověz
Kuř buřt buchty :wink:

Jsem doma z večírku, no bylo to takové komorní, dala jsem si jen dvě lahvinky lambruska, bo bych si přišla jak barbar :sweat_smile: :sweat_smile: bo všichni starší jak já a i ti co neřídili chlastali vodu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: asi jsem alkoholik :grinning:

Vašek dovezl to vínko, 10l červenýho a 15l bílýho :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: ale něco si asi necháme doma. Říkal ale, že červený je krapet trpčí, že ten kámoš to má takovou směsku, nemaj přímo jednodruhový víno, ale pak usoudil, že Micině bude jedno, co si stříkne colou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jestli on tě už nezná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 ve 20:58  • Odpověz
Luci prosimtě ráno mi písni, jestli se pro tebe mám stavovat, nejlépe do IP? Ale doufám, že pojedeš, jestli jo, tak v 10? co ty na to? :slight_smile: Nebo později, či dřív? :confused: :confused: Micina říkala, že tam máme být co nejdřív :wink:
16. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz
Ahoj Mak jo ráno Ti písnu do IP nebo na mobil jak to se mnou bude..zatím nic moc :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: se tady šourám a přitom uklízím, ale pořád to nějak není vidět...

Jinak to bysme tam byli asi zase až do večera?? :confused: :confused:
16. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz
Ok Luci :slight_smile:

Kufa jsem nastříkala do koupelny to Savo na plísně a chce se mi z toho blejt, jak to smrdí a to mám zavřený dveře, doprdelky :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
16. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz
Já ho taky musím nastříkat do sprcháče ...ale nevím zda dneska budu mít na to odvahu ...jak musím kuli Míšovi pořád zavírat dveře, tak mi plesniví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2009 ve 21:14  • Odpověz
Marky to jsem dělala dneska u mamky v koupelně a jak jsem v tom byla a uklízela ještě chvilku tak jsem se začla dávit a myslela jsem si že už to nerozdejchám :rolling_eyes: :rolling_eyes:
16. pro 2009 ve 21:15  • Odpověz
U nás to sav jde do celího baráku ... proto se mi do toho nechce ......blééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz
teď s tou babou v Praze kuli sedačce je taky domluva jak polib mi prdel ...já jinapíšu, že by manžel přijel ráno mezi 7 -8 hodinou (Mirek že by už vijel ve 4:00 aby byl v 11:00 doma) a ona mi napíše ....jasně ... po 16:30 budu každej den doma.
Ty vole ... tohle pokud dopadne ....
16. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz
tak jsem teď s ní domluvená, že v pondělí v 6:00 bude Mirek v Praze ....chudáček :pensive:
16. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz
Mic a jaká to bude vlastně ta sedačka?? :confused: :confused:
16. pro 2009 ve 21:45  • Odpověz
je to trjsedčka pak dvojseačka jednosedačka/neboli křeslo :grinning: .... meruňková a podle foitek moderní design za 3500,- což super cena
16. pro 2009 ve 21:46  • Odpověz
A na tom jsi byla kde?? to je jako nové nebo použité??
16. pro 2009 ve 21:47  • Odpověz
To je 2 roky stará .... ale prej ve 100%s tavu ... no uvidím ... sehnala jsem ji přes MMB.

Jo atohle je jediná fotk a co jsem dnes udělala na baráku V ... ten koberec je teda flekatej ...ale lepší něco než nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2009 ve 21:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.