• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Jů vy už makáte na stěně :dizzy_face: :dizzy_face:
16. pro 2009 ve 22:02  • Odpověz
Ale koukám, že stíháš i vánoční výzdobu na oknech :grinning: :grinning:
16. pro 2009 ve 22:03  • Odpověz
no jedinej obejvák s kuchyní vypadá, že budem bydlet .....

... traťka montoval žaluzky a já mu tam šupala nálepky :grinning:
16. pro 2009 ve 22:15  • Odpověz
Tý jo vy si je montujete samy?? Já tu na to měla chlapa a jako vždy nahoře mi jedna ta potvora pořád vypadává, dělá to od začátku a já kráva mu hned nezavolala no moje chyba...sem tam to blbne při vytahování ale jinak je to ok...

A tak zítra bude exkurze v novém, asi ne že když je takové počasí... :frowning2: :frowning2:
16. pro 2009 ve 22:23  • Odpověz
JJ ... taťka dělá pro okno servis ... takže ví jak na to ...ale koukala jsme na něj a nic na tom vůbec není ... jak ti to vypadává? .. vždyť je to tam přišroubovaný ?

Exkurze .. mě je to fuk ...ale nemám auto, tak nevím , jaks e tam všicni sdostnem .. třeba mi Eva pohlídá Mikyho
16. pro 2009 ve 22:28  • Odpověz
no vpravo nahoře jak je ten konec taková ta kolejnička, jak tím prochází ty dva provázky taky to tam někde vypadne a když to tahám nahoru tak se to zasekne, tak musím oddělat tu krytku, dát ten provázek do té kolejničky a zase je to ok...nevím jak to popsat...on totiž hned jak odjel tak jsem to zkoušela a ta krytka má upadenou jednu tu packu aby to tam drželo a tím pádem to podle mě vypadává...
16. pro 2009 ve 22:34  • Odpověz
Luci , ale pokud myslím tu stejnoukrytku, tak to se dá normálně dokoupit a je to korunová položk a... takvej jakoby bílej čtvereček?
16. pro 2009 ve 22:45  • Odpověz
jj to je ono jen my máme hnědý... :wink: :wink: tomě nenapadlo...
16. pro 2009 ve 23:01  • Odpověz
Jééé zasněženej Mišák...jako vždy frája na celé čáře...vidím novo kombi od Topolina ta je úžasná... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Kubík dneska taky ťapal ve sněhu...v kočáře byl protivný tak jsem ho vytáhla ať si uvědomí jaká je venku zima a váží si toho že je v teple a on ne, musel být venku...no dlouho mi to nevydrželo...po chvilce jsme šli dom ...tahat se s ním a ještě s kočárem...o víkendu si na zkoušku dovezu sáňky od ségry, ať si stihne toho sněhu trochu užít, jsem koukala že na 24.12. už tam píšou nulu...
16. pro 2009 ve 23:04  • Odpověz
Tak se zeptej mak ... třeba ti to sežene od Vaška, nebo jí vašek poradí, kde to koupit.

JJ... to je ta nová od Topolka ...aůle už jí maj jak prasiso :sweat_smile:
16. pro 2009 ve 23:13  • Odpověz
sem změnila pasovku .. tamta byla lepší a já ji nemůžu spátky najít :angry:
16. pro 2009 ve 23:14  • Odpověz
Luc ....ale doufám, že zítra dorazíš taky ..jinak dostaneš na perdel
16. pro 2009 ve 23:14  • Odpověz
Budu se snažit nerada bych Vás fat nakazila, jsem si říkala, že bych si odpo sehnala auto a dorazila třeba na chvilku aspoň odpoledne...
16. pro 2009 ve 23:15  • Odpověz
Mic nepamatuješ si za kolik jsi kupovala v DM tu flashku to byla myslim 4gb kolem 400,-??
16. pro 2009 ve 23:18  • Odpověz
stála 290 ... ale nevím jaká byla velikost ale myslím, že 4ka .....někde se mi toulá :sweat_smile:
16. pro 2009 ve 23:28  • Odpověz
tak jsem zas pobalila nějaký dárečky .. jako třeba čaj pro babičku :grinning: .

Jdu umejt nádobí a jdu hají.

jak zítra vyjedete, tak napísejte ...aťz ještě nejsem v pyžamku :grinning: ........ pa pppppááááááá
17. pro 2009 v 00:42  • Odpověz
Hoj po ránu!

Tak furt dumám, jak to vymyslet :unamused: . Jestli jet plavat a pak k Micoušům nebo co :fearful: . Chjo, kdybych tak věděla, jak vypadají silnice :rolling_eyes: , tady co vidím z okna, tak nic moc - slabá vrstva rozježděnýho sněhu. Bóže Mic, proč nebydlíte v Boskovicích nebo Letovicích? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. pro 2009 v 07:31  • Odpověz
Jo Mic, fotky super :grinning: , to vyzdobený okno :grinning: .
17. pro 2009 v 07:32  • Odpověz
No nic,radši se jdu preventivně odchlupit - kdybysme jely plavat a odházet sníh :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Myslela jsem, že plavat nepojedem, tak jsem si říkala, že to odházím s Nelldou. Ta ale ještě spí a venku je -10°C :astonished: .
17. pro 2009 v 07:34  • Odpověz
Zdár ženy.

Zuzi ...aspoň krapet jsem musela nadhodit atmosféru vánoc :grinning:

Jo a šup ať už jste tady laskavě, jo
17. pro 2009 v 10:08  • Odpověz
Hoj mic...tak jaké je u Vás počasí?? a kde se parkuje dole?? Když to dám tak dojedu, Mak psala kolem 11 a později...taky mám nějaké vyřizování tak se mi to hodí... :wink:
17. pro 2009 v 10:12  • Odpověz
Ahojda,

já se válím v práci a nevyjdem ě to prchnout dřív,než kolem 13hod. :unamused: .Musím se stavit doma pro věci a hlavně pro Davídka :grinning: ..

Micouši,kde mám nechat auto? :confused: Asi dóle,co?

Zuzi,kdyžtak písni,kdyby jste chtěly jet s náma.
17. pro 2009 v 10:17  • Odpověz
Leni a taky pro stroj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já vyjedu až ke stodole .... kdo se o to bude pokoušet tak hned dole si přeřaďte na jedničku ...... jinak se dá zaparkovat dole v tom vjezdu jako by jak se odbočuje k nám na ten pozemek na tu cestu ... u té lípy ... tak tam stávaj vlečky ... tak tam to někde nechat bokem a když to nemůjde tam tak ješt dole podel toho pltu . ale když pojedete na jedničku tak by jste to měli vyjet k té stodole ..... hlavně pomalu ať se nehrábnete.
17. pro 2009 v 10:22  • Odpověz
já se hrabat nebudu :grinning:
17. pro 2009 v 11:12  • Odpověz
ale abych nezapadla u stodoly :sweat_smile: ...v kolik přijede Mirek? :grinning:
17. pro 2009 v 11:12  • Odpověz
Ahojky, tak koukám nikde nikdo, to asi ještě paříte u Micouše...chjo já vám tak závidím :frowning2: :frowning2: je mi z toho smutno, mám pocit, že jsem teď úplně mimo, ještě ty hory...achjo, to zase ořvu jako to Suchý...no nic....

Já musím zítra jet do Bozaka dokoupit nějaký dárky, ale strašně se mi nechce, ale Martin nebude doma, tak se budu beztak nudit....tak si udělám výlet...včera jsme jeli z Brna asi dvě hodiny a nakonec jsme museli přes Blansko, v Závisti to prý nějaká kočena naprala do svodidel a místo aby s autem uhla, tak to tam zašprajcla, pak byl ťukanec ještě u ČH, takže jsme byli rádi, že jsme doma...no nic, jdu objednat Oriflame, naušnice a zapadnout do betle...tak pa pa
17. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz
Luci ...aventku doma nemám ....jen ten kelímek od cukroví.
17. pro 2009 ve 23:47  • Odpověz
Mic já vím, že budeš mít asi ráno hoňku, ale já ji teda musela vytrousit po cestě dolů jak jsem šla od Vás s kočárem :pensive: :pensive: protože jsem ji měla v té boční kapse u té modré kabely a ona mi asi vypadla....možná někde u čumáku taťkovýho auta, protože tam jsem musela hodně nadhazovat kočár a nebo pak dolů po té kamenité cestě...jukneš mi poní....jsem si jistá že jsem ji tam měla...kdyžtak bych písla ještě léni jestli jsem ji nevytrousila v autě...ale jestli budeš mít čas tak po ní jukni jak půjdeš dolů k autu tak to vem obchvatem přes taťky a ne zkratkou díky....
18. pro 2009 ve 03:05  • Odpověz
Zdarec ženy ... jsem tu jen na skok ... přijela jsem si domů vyžehlit závěs a valím spátky na berá.

Tkaže večer zas makelína chtěla ponocovat ... vypila mi všechno víno, co mi Vašek poslal a kolem 2 jsme se dostali do pelechu .... jo a Makelína si chtěla povídtat tak, že vzbudila Tobiho, aby si s ní povídal :grinning: :grinning: :grinning:

Ráno jsem valili k zubákovi a Mak na nás počkala doma ... cestou domů od zubáka už mi volal borec že na mě čeká na baráku .. kuli tomu netu

Takže jem rychle vypakovalo los Mikíšoš k Makelínos do autos a valila na barák a...a Mak do Bk odvíst Mišiška.

Odjížděl z brekotem ... spíš se řvaním, tak mi to přišlo strašně líto :pensive: :pensive: ...ale prej než vyjeli z Poříčí, tak už si ovídal s Tobíkem.

MARKY takže za všechno mooooooooooooooc děkujiii

Luci ... tu aventku Mirek našel ráno ve sněho zmrzlou ..... takže dofám, že ti nnepraskl ten dudýnek ... no uvidíš ..

Tak pa pá a valím
18. pro 2009 v 11:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.