• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Hezkou sobotu!

Jsem úplně hotová :confounded: , vrátila se mi rýma i kašel :angry: , přemýšlím, jestli po neděli nepošupu k MUDr., přeci jen už mám kašel asi 3 týdny :confounded: . Ještě ke všemu mi třeští hlava jak blázen :rolling_eyes:.

Jinak včera večírek byl fajn, vydrželi jsme tam do 1. hodiny, jídlo dobrý, pití taky :grinning: . Vyhráli jsme v tombole dort :confounded: , tak jsme si kousek nechali doma, zbytek rozdali. Škoda, že jsme ho nedostali před horama, vzali bysme ho s sebou. :unamused:

Nellda u našich prej hrůza - teda spánek, usnula až po 23. hodině :rolling_eyes: . Jinak prej ani nezlobila :grinning: .

Chtěla jsem dodělat cukroví teď o víkendu, ale nemám na to vůbec náladu :confounded: .
Hned ráno jsme byli ve Třebové a ve Svitavách, furt mi ještě něco chybí za dárky :rolling_eyes: , ale to už dokoupím tady a prdím na to. Sláva si vybral boty, tak je dostane od Ježíška. :wink:
19. pro 2009 ve 14:18  • Odpověz
Zuzi,já mám ty 2 medovníky....takže každej vezmeme jen nějaky drobny :wink: ,ať máme ke kafíčku..
19. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz
Ahojky,

tak já jsem dneska nic moc neudělal jen jsem vyprala a nabarvila mamce hlavu...

Jinak jsem koukala, že na hlavní stránce o té chatě už mají, že Silvestr 2009 Obsazen.. :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning:

Jo a koukala jsem mikrovlnka tam je, stojí na ledničce... :wink: :wink:
19. pro 2009 v 17:08  • Odpověz
Dobrý večer,

i my jsme už doma, byli jsme se projít, zima jak v Rusku :confounded: :confounded: :confounded: ale obešli jsme tady blok a zapluli na kafe a bábovku k M bábi, tam poslouchali blbý kecy a šli dom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Dopolko jsem v Lídlu kojupila dva litříky červenýho, tak to jdu svařit a uděláme si generálku na hory :grinning: :grinning: :grinning: kdo toho víc vydrží :grinning: :grinning: :grinning:

ZUzi, tak hlavně, že jste si večírek včera užili :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To je super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A ten kašel a rýma je na pikaču, k Mudře bych určitě šla, ať jsi hlavně na hory fit a nemusíš to tam proležet :wink: :wink: Melinka je brouček hodnej, to je jasný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: přeci ti nebudou vaši tvrdit opak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2009 v 19:18  • Odpověz
Jdu vám jen popřát dobrou noc, su úplně na srač.y :pensive: .
Hezkou dobrou noc :wink: .
19. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
Zuzíku dobrou i tobě, snad ti bude líp :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz
Zdar ženy.

Tak před půlk hodinou jsme dojeli domů.

Zima tu ješ jak v rusku.

Jdu jen umejt nádobí po věči, jsu se vykoupat a spát.
20. pro 2009 v 00:18  • Odpověz
Ty vole ... přeluštíte to po mně?
20. pro 2009 v 00:37  • Odpověz
Máme s tátou splín , že budem opouštět domeček ... přeci jen to byl náš domov 4,5 roku :confused:

no nic .. pa ááá ženy a krásnou nedělu.
20. pro 2009 v 00:38  • Odpověz
Zdar ženy ... tu zas nikdo .... tak pa páááááááááá valím na barák ....... krásnou nedělku
20. pro 2009 v 08:53  • Odpověz
Ty br´do ... tu nikdo není :sweat_smile:

Mirek chudák ve finále vstává v 1:30 ... vůbec nemá dobrej pocit :pensive: doufám, že bude mít cestu v pohodě :pensive:
Jdu ho vyhnat z Míšem do pelíšku.
20. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz
Tak Mirek z Míšem už jsou v pelíšku .... a já tu mám mrdník ako prasiso
20. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz
Hezkou zlatou neděli Boženky! :slight_smile:

Mně je dneska o chlup líp, jsem ale domluvená s našima, že se zítra zastaví pohlídat Nellouška a já si skáknu k MUDře.

Dneska jsem ani nechtěla zapínat PC, ale chystám se posílat vánoční přání a nevěděla jsem PSČ do České Třebové :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak jsem to hledala.

Dneska jsme byli hned v 9.hodin u kostela, hráli tam koledy :dizzy_face: , pak byl Sláva s Nelldou ještě venku a odklízeli sníh. Jak se odpo Nellda vyspala, tak šli bobovat na zahradu - Nellinka teda říká gumovat :grinning: místo bobovat. A pak jsme šli ještě se Slávou v 17. hodin na firmu, tiskli jsme tam ty oznámka :grinning: . A to už bylo -16°C a teď máme -18°C :astonished: .
Jinak jsem dneska dodělala všechno cukroví, konečně :wink: a ještě jsem balila dárky, už jenom pár a mám to z krku :wink:.
20. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz
V noci a dopoledne tady zas napadalo sněhu, minimálně 5cm :dizzy_face: , jen mě mrzí ta obleva, co hlásí od útery :rolling_eyes: :frowning2: .

Mic, hlavně ať jede Mirek opatrně, to ale asi ví, on to zvládne, nebuj :wink: . Chudero ty furt makáš na baráčku, ale už se vám to blíží, tak zatni zuby a sesbírej poslední síly :wink: . A chápu že vás přepdal splín ze stěhování, mně to taky bylo celkem líto, jak jsme odcházeli z bytovky :unamused: .
20. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz
Zuzi ... tak mi máme na baráku -21 ... jsem říkala že je to jak na schvál když Mirek zrovna musí do té Prahy. :pensive:
20. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz
Dneska jsme tady měli taky jakejsi velkej binčus, tak jela dneska myčka 2x :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
A já jdu zalehnout a kukat na TV :unamused: , už je na mě hodně hodin :grinning: .

Tak všem hezkou dobrou noc :slight_smile: .
20. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz
Mic, zítra už se má postupně oteplovat, tak snad i v Praze bude teplejc :wink: .
20. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz
Ahojda,

já koukám na telku,jsme najezeni a vykoupani,Davídek už leží a já ho budu následovat.Bolí mě opět ten zub :confounded: a do toho mám asi skříplej nerv za krkem :confounded: ,takže čupr.... .

Jinak doufejme,že počasí vydrží,ať si hory užijeme... .Micouši,na státních silnicích to je rozsoleny :wink: ,dneska jsme byli ve Třebové,tak kotěhulkama samo že metr sněhu na silnici,ale jak jsme vjeli na sátní,tak to už bylo o.k...

Já jsem dneska zvládla jen vysát a vyprat všechno,co šlo.... ,jinak jsme se váleli.

Jo,Davídek zvládl spaní u ségry bez problému :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ,chtěl tam spát i deska :sweat_smile: .Jsem za to ráda,bo kdybych nááááhodou někdy potřebovala,tak vím,že tam bude v pořádku a nebude nějak strádat.. :wink:

Tak jdu za koblížkem do ložnice.Zítra jdu do práce ale půjdu až tak kolem 9,pak musím v úterý a pak už na to kašlu-snad se nic nepo.... .

Jo,ještě jsem chtěla,jestli by jste napsaly nějakej seznam věcí,co si budete s sebou brát-bojím se,že na něco zapomenu :sweat_smile: .

Tak dobrou noc,zítra se ukážu.
20. pro 2009 ve 20:54  • Odpověz
Zuzi ... tady jse spíš o tu jízdu v noci, co se bojím :sweat_smile:

Já dneska byla v Bk pro Míšu a do Letovek to byl děs běs ... pak naštěstí státní byla dobrá.

Já dneska kupovala ty sračky do myčky .... doma na to čučím a místo soli jsem koupila prášek :sweat_smile:
20. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz
chjo ....Mikeš se budí . ... řve .. jdu na něj ať nechá Mirka spát
20. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz
Kuř božky :wink:

teda, tady to dneska moc nefrčelo, dke ste celej den :confused: :confused: :confused: :confused:

Jsem včera skoro do půlnoci žehlila, pak jsem se šla rychle sprchnout a zaplula za Vašíčkem do pelíšku ... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ráno jsme vstávali kolem 8, nasnídali se a Vašek jel odvést kámošovi vysavač a pro náš, měl půjčenej náš, máme od Karcheru, stavební, ještě mi stihl oškrábal brambory a já pak udělala na oběd bramboráky :wink: Se mi fakt povedly :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Chválil je i tcháník a to je co říct :wink: Ráno jsme se rozhodli, že pojedem odpoledne do Brniska, Vašek pak navrhl, že pojedem vláčkem, takže jsme se v půl 3 nalifrovali do motoráčku tady v Boskovicích a vyrazili jsme s Tobim do Brna, obkoukli jsme trhy na Zelňáku, dali si svařáka a medovinku, Tobi chtěl taky medovinu :grinning: :grinning: :grinning: a přemístili jsme se na Svoboďák, obkoukli to tam, jezdí tam mašinka se zvonečkem, tak se Tobi svezl, my si dali další medovinu, bo byla příšerná zima, koupili si trdelník a olej do vonné lampičky a museli jsme se schovat na chvíli ohřát k Macovi, jinak bychom tam zmrzli, pak jsme se ještě stavili za tchýní ve Vaňkovce, ale tam je šrumec, tak neměla čas a valili vláčkem o třičtvrtě na 7 domů :dizzy_face: :dizzy_face:
20. pro 2009 ve 22:34  • Odpověz
Tak teda Mic, to je mazec, proč jede tak brzy, vždyť tam má být až na 6, ne? :confused: :confused: :confused: :confused: No, hlavně aby dával pozor i na idioty kolem :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

Hele na úterý po obídku si domlouvám to hlídání, tak pokud chceš, tak určo přijedu :wink: Na 12 mám tu endokrynologii a pak se uvidí, doufám, že dýl jak hodinu tam nebudu :wink:

Zuzi k Mudrovi určo utíkej, hlavně ať jsi na hory ok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. pro 2009 ve 22:39  • Odpověz
Leni o zubech mi ani nemluv, bolí mě obě vrchní osmičky, v lednu jdem na preventivku a já mám jít obě trhat, takže pevně doufám, že přes hory mě nechytnou, jinak budu muset na pohotovost a tam jim nezbyde nic jiného, než mi je vytrhnout :pensive: :pensive: :pensive: Tfuj :angry: :angry: :angry:

Hlásím, že u nás je i teď -16° :confounded: :confounded: :confounded:
20. pro 2009 ve 22:41  • Odpověz
Seznam pro Léňu, co si beru já:

- Pleskačka
- slivka
- víno
- pívo
- rum
- karty a jiné společenské hry + kostky na Macháčka :grinning:
- několik kusů krýglů :grinning:

A teď ty méně důležité věci

- hadry na lyže (kalhoty, bunda, termotričko, mikča, helma)
- lyže, lyžáky, hůlky :grinning:
- spodní prádlo
- trička
- tepláky na chajdu
- ponožky
- mikča
- punčochy na lyžičky
- pýžo
- rukavice, čepice, šála
- ručník (osuška)
- něco sexy na Silvestra :grinning:

- šampón, gelík na tělíčko :slight_smile: jeden na pipinu :grinning:
- něco na ksicht, šminky, odličovače, mlíka, tampóny a další pičičmundičky
- lak na vlasy, gel na vlasy
- brýličky, čočky a další pičičmundičky k tomu jako pouzdro na brýle a tak :grinning: (pro bezbrejlovce tuto položku vynechat)
- papírový kapesníčky
- léky na bolehlavy a jim podobné :grinning: :sunglasses: :sunglasses:

A určitě jsem ještě na spoustu věcí zapomněla, ale to doplním :slight_smile: :wink:
20. pro 2009 ve 22:50  • Odpověz
ty jo takovej román ...jdu tě přečíst
20. pro 2009 ve 22:51  • Odpověz
chvíle strpení ...zrovna vyhlašují superstar
20. pro 2009 ve 22:52  • Odpověz
A pro Tobouše

- 2x zimní komplet
- čepice, rukavice, šála,
- spodní prádlo
- trička na ven i na chatu
- tepláčky
- kalhoty
- punčocháče
- ponožky
- 2x boty
- papuče
- pýžo
- krém na pusinu na ven
- boby
- hračky
- vlhčený ubrousky
- šampón, mýdlo
- ručník
- léky (hlavně na larynu)

to mám prozatím na seznamu, dál netuším, asi nějakýho plyšoňa na spaní :slight_smile:
20. pro 2009 ve 22:54  • Odpověz
Tak to já místo na bolehlav si vezmu pankreolan na pupíček :grinning:
20. pro 2009 ve 22:55  • Odpověz
Ještě nic nevyhlašujou :wink: ale ještě tu chvílu budu :wink:
20. pro 2009 ve 22:55  • Odpověz
prdli do toho reklamu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. pro 2009 ve 22:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.