• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Ahoj ženuchy, tak mi byli včera s Matesem doma, odpoledne jsem jenom lítala, tak večer jsem sedla k telce, MM mi nalil žůžový, vypila jsem dvě dvojky a byla solidně nasolená :grinning: :grinning: ale super, pak jsme si užili večer, zalezla jsem do vany a asi v jednu hurá spát, ráno jsem musela ještě do obchodu a odpoledne pojedeme do Brna, Martin potřebuje nějaké nové oblečení na dovču, hlavně plavky, já chci taky něco na sebe, ale nevím jestli se mi něco bude líbit, když se mi něco líbí, tak to neobleču :grinning: :grinning: :grinning:

A večer jedeme ke známým grilovat, tak se těším...nějak mi ani nedochází, že zétra nejdu do hokny :grinning: :grinning:

Berušky, tak krásnou neděli....pak se domluvíme na srazíka, v týdnu nemůžu v pátek, jinak si myslím, že není problém....ale furt nemám stan, tak nevím jestli pojedu.... :unamused:

Taky vás milánkuju :sunglasses: pááááááááá
5. črc 2009 v 11:00  • Odpověz
Ahojda,

Zuzi,proč jsi neřekla :angry: ,já bych šla na pivase s tebou...

Jsme se s Davídkem váleli do 9 v posteli :slight_smile: ,pak jsme šli nakoupit,hodila jsem masátko do trouby a jdu žehlit,mám toho tady trošinku,tak ať to tu nestraší.

Já jsem pro srazíka v týdnu :slight_smile: .

Taky vás milánkuju :sunglasses: .

Dneska nevím,co budeme dělat..... .Hezký den.
5. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
Ahojky Barbuchy

No Jani, tak už je na čase, aby jsi ho začala zhánět ..... :confused:

Nám zbylo masiso z grilování, tak ve 13:00 přijede Mirek a uděláme si ho na grilu ...ňamík

Leni, co ta dnešní pouť ?
5. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz
POZOR POZOR

Navrhuji strazík ve středu 8.7.09 v 10:00

Šly by jsme se podívat třeba do West . městečka, nebo na zámek ... na Maoušovu přehradu .... odpo by se k nám přidal Jaňouch.
Udělaly by jsme si celí krásný den.
5. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz
no nic tak valím na pout .. treba tam Lenoucha potkám .... :sweat_smile:
5. črc 2009 ve 14:25  • Odpověz
no .. kdepak jste ?

Tak jsem byla na pouti a Mikeš jezdil na klokotočích .. řetízkáč teda pro něj nic moc ..ale mašinka a autíčko se moooc líbylo.

Leni , škoda že jsem nepřijela o chvilku dřív ... by jsme se potkaly ... tu sem jsem přečetla až teď , tak ani neodepisuju :sweat_smile:

Marky .. myskela jsem na tebe .. byli tam uplně šíílený kolotoče a já na ně tak strááášně chtěla .. jenže se mi nechtělo samotné :sweat_smile: ... hlavně ten kamikaze .. ten mě zaujel úúplně :grinning:
Ty jo 3 kolotoče a těch peněz .. no nechci to vidět, až bude větší .... 30,- řetízkáč ...40,- mašinka ... 25,- ten malej kolotoč... no hrůůza

pak jsem jela synovcovi popřát k narozkám .. k dárkům jsem mi koupila na pouti plyšouna spidermana a to měl největší radost.

pak jsem se s tátem rozhodly že jdem do hospůdky, ¨jenže jsme se ňafli tak jsme šly do prdelky :sweat_smile: ...ale už ho kej
5. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz
Ahoj bambuše :slight_smile: !
Dneska to bylo supér, v 11 jsme se vydali k našim, kde jsme se naobědvali venku :sunglasses: , pak jsme si dali dortík a kávičku, pak jsme si ugrilovali špízy :slight_smile: a nakonec jsme si zahráli rodinnej voliš :grinning: . Nehrála jsem ho, myslím 10 let :grinning: , ale šlo to :grinning: .
Zítra jdem odpo na otočku zas k našim, ségruše odjíždí do Ovy. To je fajn, že je zítra Sláva doma :dizzy_face: (teď si říkám, když to píšu, abych toho zas nelitovala :grinning: ).

Leni, tak to mi ani neříkej, že bys včera šla :frowning2: :rolling_eyes: . Jestli jo, tak jsme pěkný trubičky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: . :grinning: :grinning: :grinning:
Jani, tak co, pokoupili jste?
Mic, co na pouti? A co ty Luc, taky?
Makelínka si užívá rodinky :dizzy_face: .

Já jsem celkem hotovson, Nellda už vytuhla, odpo nespala, tak máme volnej večír, než se zas vzbudí a bude vřéskat :unamused: .
5. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz
Jé mi jsme ze Zuzkou písaly zaráz :grinning:
5. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
... asi spíš zarás ... bo proč se tim vlastně trápím. :sweat_smile:
5. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz
Jé Zuzi .. ty rodinné akce musej bejt super.

Holky, nebo ten srazík klidně můžem udělat u nás .. napustíme dětem bazén, mám vcelku velkej ... to by bylo tké okejoví
5. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
Mic, hlásí ochlezení - jako s tím bazénkem :unamused: .
Mně je to jeedno, kde se potkáme :wink: .
To je fajn, že jste si užili pouť :dizzy_face: , kolotoče jsou drahý jak sviň :angry: , počkej až bude větší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: .

Jo, holky, musela jsem se řehtat, jak jsou u našich neteře z Ostravy, tak byly včera chvilku navečer na pivních. Ta nejstarší tam s něma nebyla, ale prej jak včera přišly, tak se bavily jenom o klukách a o nějakým kunďákovi :astonished: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Tož ženy, my co to nepoužívám jsme už hoooooodně za zenitem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: .
5. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz
Jooo, kdo milujete Vratný láhve, tak je dávaj na Markíze :wink: :slight_smile: .
5. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz
No nic, vypínám se, jsem ko a jdu za MM, tož hezkej večír si užijte. :dizzy_face:
5. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz
Zuzi,já jsem to říkala,jestli půjdeme v SO znova..jste to nějak nebraly vážně :grinning: ..
Se musím zeptat ségry,jestli v Šenově používají taky ten výraz :grinning: ..ale to bude asi na tom Ostravsku stejný :grinning: .
Mímák mě ještě nespí,bo vytuhl,jak jsme jeli z Vranové a doma jsem ho nemohla vzbudit,pak se mě to podařilo,ale byl mega protivnej,půl hodiny se probouzel :rolling_eyes: .Ale kouká na pohádku,tak snad brzo usne.

Mic,je to škoda :unamused: ,jsem čučela jak péro,div jsem si nevykroutila hlavu,jestli tě tam uvidím a pak jsem tě zahlídla na poslední chvilku,když jsme kolem tebe projížděli :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Na klikotoče chodil tatík s malym..taky peněz jako prase :rolling_eyes: uvalenejch.Jsem měla záchvat smíchu z toho jak tam byla ta zrcandlová místnost..byl tam kluk,kterej pořád narážel :grinning: :grinning: (ven ty lidi,co tam jsou nevidí,ale ty lidi venku vidí ty lidi vevnitř),no a on se vždycky rozběhl a narazil :grinning: ,pak už byl skoro ve finále a zase taková rana :grinning: ,se tam všichni řezali a on to nějak neunesl,tak začal bulet a letěl za maminkou(mohlo mu být tak 13let)...a teda nevím,proč tam lezl,bo bylo vidět,jak měl strach z toho prostoru...byl úplně opocenej..nebo taky-jak tam byla ta lavice,co se toč do boku,tak na ní byla malá holčička,ale jako fakt malá!!!!Nevím,kolik jí mohlo být,no víc jak 8 nee,no a ta byla zelená, brečela a nějak v tom sedátku se nemohla udržet sedět...sedla si sama doprostřed a pak byly lidi akorát na kraji,tak kolem sebe neměla nikoho...no pak to zastavilo a ona se doblila..jsem říkala,že ty rodiče jsou pělkně padlý na hlavu,takovy kolotoče jsou až od 12let..měli to u takovejch tam vyvěšeny..
5. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
Já si jdu vyčistit zubky a jdu hajat,pořád dospávám ten deficit,pivníma jsem si to zase rozházela :grinning: ..ale nelituju :grinning: .Jo,malej je nachlazenej :rolling_eyes: ..doufám,že v noci nebudeme dávat prednison :rolling_eyes: .Tak dobrou noc.pá
5. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
Leni, škoda ... mohla jsi se jít klokotočovat semnou :grinning:

Jé holky ..brou noc .. tu bude dneska mrtvolno co ... ta pááá ...půjdu asi pokračovat v albíku.
5. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
Ty brďo .. Mikeš konečně usnul .. máme v baráku strašneh hyc všude mám všechno vyvylený a nemůžu to teplo vyvětrat.
5. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
Tak jsme doma, malý má rozhožený režim tak ještě nespí...točí se v postýlce a cucá si prysty u nohou :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak to bylo super, dneska je tam jaky ještě juchanda, jsem si říkali, že bychom ještě šli, ale chci se vyspat, včera jsme tam byli do půl druhé, ráno zase vstávačka a jít zpět k ségře na oběd, chlapi měli fotbal a my s dětma siestu za barákem u bazénu bylo to super :dizzy_face: :dizzy_face: a na kolotoče se šlo až kolem sedmé a myslím, že to bohatě stačilo..peněz v pr...a to Kubík ještě nejezdí, já teda byla na řetízkáči se synovcem a to je co říct, se mi vždycky dělá zle ale přežila jsem to. :sunglasses: :sunglasses:
5. črc 2009 ve 22:14  • Odpověz
.... tak já zas vkládám Mikeškovi fotky ... bude mít už hotoví 3 měsíce .. jsem fáákt borka .. dneska musím ten srpen dodělat ... ale už mě toí tááááák nebaví ... chjo a očiča se mi zavíraj ... a okupat se ještě musím ... jd na to ať už to mám hotovson.
6. črc 2009 v 01:50  • Odpověz
Ty brďo .. to je zas hodin ... jdu chrápat ... tak pa pááá a brou noc .... :dizzy_face:
6. črc 2009 ve 03:15  • Odpověz
ale já v deset ráno nemůžu!Tak dojdu později.brou noc. :grinning:
6. črc 2009 ve 03:23  • Odpověz
Ahojky babuchy .

Jani .. ty jsi včera trhla rekord :grinning: ... však já psala, že by jsi došla za náma :sweat_smile:

Malímu jsem napustila bazének ... akorát jak máme nerovnej terén, tak je to na prd, že v jednom rohu je vody hafo a v druhým kapka ..... budu ho muset jít vyhledat :sweat_smile:

Jinak doufám, že budu mít na středu auto .. MIrek ho celej tejden potřebuje , ale jel by klidně feldou .. jenže se tam včera vysral tlumič a musel by oplem ... tak doufám, že to dá do kupi.
6. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
Dobré ranko,

tak my jsme zatím doma a přemýšlíme co budeme podnikat, zatím peru a uklízím, co jsem nestihla o víkendu.

Malý chrupká a MM se dívá na TV...
6. črc 2009 v 11:06  • Odpověz
Tak já jsem pro změnu sama doma .... Mirek je na stavbě , ale každou chvilkou přijede na obídek .. Mikeš chrupajzní.

Jsme jakási utahaná .... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz
Jinak musím nahlásit úspěch, včera se Kubík už skoro přetočil,zavazela mu tam už jen ruka a dneska už to zvládnul celé sám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: sice pozdě ale přece a taky se nám hrozně tahá do sedu, no už aby to bylo.

Tak mládě je doma tak já valím...
6. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
Luci ... gratuluju ... ale nikam nespěchej .... všechno uteče jak voda a bude ti smutno po tom miminku.

Jdem otestnout bazén, dkud neprší, je nad náma mrak jak hrom.
6. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
Hoj, aha tak to jsem nedočetla, psala jsem z mobilu a ty příspěvky se mi vždycky nějak blbě posunou, tak jsem si toho nevšimla, fajne, takže já za váma někam dokvačím :slight_smile:
včera jsme dojeli z Brna asi v půl desáté a pak jsme jeli ke známým na grilovačku a seděli jsme skoro do čtyř do rána :grinning: v sedm jsem vstávala a jsem jak po mladejch, teď přemýšlím co budu dělat, Martin jel do práce a já se asi pojedu projet na Křetínku na kole, uvidíme...

Luci taky gratulace ke Kubíčkovým pokrokům :dizzy_face: :dizzy_face:
6. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
Jaňouchu -- třak dojeď.
6. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz
zrovna mi pisala sestra, že dojede ve tři s Martinem a kolečkovýma bruslema, tak si půjdu rozbít hubu :grinning: :grinning: ale kdybych jela na Křéťu, tak se zastavím....
6. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz
6. črc 2009 ve 14:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.