• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Já to budu řešit balení až operativně 26 ..... hm ...toho asi zapomenu.

Chci vzít scrable ..tp si pamatuju.

Holky .. vezmete někdo kazoš ??????????
20. pro 2009 ve 22:57  • Odpověz
mak, Mirek počítá, že pojede průměrně 60tkou za hodinu ... takže radši počká, než aby přijel pozdě ...paní už jde v 6:30 do práce
20. pro 2009 ve 22:58  • Odpověz
jdu na to vyhláško ...příjdu
20. pro 2009 ve 22:59  • Odpověz
ChodÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚR :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. pro 2009 ve 23:03  • Odpověz
Jakej KAZOŠ???? Ten frčel za komančů, to si už ani nepamatuju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já už frčela na CéDa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2009 ve 23:04  • Odpověz
26. už budu dávno v LIpasu, tak to asi těžko můžu balit :grinning: :grinning: :grinning: Já budu balit od zítra, nachystám tašky a hodím je za gauč a budu tam postupně přidávat věci :wink: :wink: :wink: :wink: JInak bych to nestihla :slight_smile:
20. pro 2009 ve 23:09  • Odpověz
Jo a doplňuju seznam o

- DVD pohádkový pro děťouchy
- noťas s nabíječkou
- kartáčky a pasta
- foťák s nabíječkou
- nabíječky na mobileho founy
- pro Tobiho flašku na pití
- fén a žehličku na vlasy :sunglasses:
20. pro 2009 ve 23:13  • Odpověz
Oplakáváš Šmatloňa bo co? :confused: :confused: :confused: :confused: :sweat_smile: :cry: :grinning:
20. pro 2009 ve 23:17  • Odpověz
já tomu pořád říkám kazeťák ...i když je to cdpřehrávač :grinning:
20. pro 2009 ve 23:18  • Odpověz
ALe kazeťák stejně nemáme :grinning: :grinning: :grinning: Máme jenom věž :wink:
20. pro 2009 ve 23:19  • Odpověz
KDe si, zas tolik jsem toho nenapsala :confused: :confused: :confused: :confused:
20. pro 2009 ve 23:39  • Odpověz
věšela jsem prádlo ...zase kňučí Mikeš ...dneska to balím ..musím se ještě očáchnout...tak pa pááa dobrou ...doufám že nevzbudí tátu ... za hoďku a třičtvrtě vstává :pensive:

tak pa pááá
20. pro 2009 ve 23:50  • Odpověz
Ahojte při pondělku :dizzy_face:

Už se nám to krátí, ještě 6dní a jedem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

U nás je takhle po ránu "jen" -14° :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: k jídlu všechno máme, takže mě ven nikdo nedostane ani heverem :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: Ale teda svítí sluníčko, tak si to možná ještě rozmyslím :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2009 v 08:10  • Odpověz
Micouš už je asi na baráku, Zuzoušek u Mudráka, Leňa v práci, Janča odpočívá doma a Lucka netuším :confounded: Tož kde ste? Tobouš je zalezlej u tcháníka, furt tam vymýšlejí nějaký pikačoviny, tak to abych snad šla uklízet, bo co? :cry: :cry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2009 v 08:51  • Odpověz
Ahoj ženy.

Tak jsem hned od rána naštvaná ... se nám to sere........

Mirek fakt chudák jel 4 hodiny do Prahy ...od 2:00 do 6:00 ........ přijel tam a baba není doma .... že ji odvolali do práce ve 3:00(dělá u policajtů) .... a prej mi psala ...sami že na meilu ani na telefonu nic.Takže teď se Mirek zase 4 hodiny pachtí domů. Fakt mi je ho líto a jí bych nakopala do prdele .

Prej nám ji ve středu doveze ...haha ...už tomu ani nevěřím. :angry: :frowning2:

Před chvilkou volala mamka , že je brácha nemocnej ... takže 23.12 žádný vánoce v BK :pensive: .... že to necháme až na ty její 60tiny. :pensive:

Vánoce jak vymalovaný. :pensive:
21. pro 2009 v 08:55  • Odpověz
Ty voe, tak to je baba frajerka, to bych jí za tu cestu ve středu nedala ani korunu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: A to nemohla zavolat? No to je teda komunikace :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Mic a tak pozvěte mamku k vám, když je brácha nemocnej :wink: :wink:

A nesmutni, vždycky si vzpomeň, že my nemáme ani střechu a hned ti bude veseleji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2009 v 09:16  • Odpověz
Hoj při pondělku,

jsem tu jen na skok, valím k ségře vytiskla mi nějaký obrázky na to stříhání...a dvanáctkou do Bozaku na střih a pak domů...

mic...Mirka je mi teda líto :pensive: :pensive: :pensive: doufám, že Vám ji ve středu doveze...

Zuzi...přeji brzké uzdravení....
21. pro 2009 v 09:26  • Odpověz
Mak jestli pojedeš zítra k Mic, tak můžu jet taky jen jsem nevěděla zda na celý den nebo odpoledne, tak mic když budeš chtít, tak se mnou můžeš počítat...kýbl, hadr a rukavice mám již nachystané :grinning: :grinning:
21. pro 2009 v 09:30  • Odpověz
Jéééé Luci, tak se pak vyfoť ať tě vidíme :wink:
21. pro 2009 v 09:31  • Odpověz
Mak vyfotím, ale zítra mě uvidíte naživo...když ten zítřek klapne.. :wink: :wink: :wink: :dizzy_face:
21. pro 2009 v 09:59  • Odpověz
Luci jela bych až po té endo :wink: což netuším kdy bude a jestli budu mít hlídání :unamused: to se ještě rozhodne :confounded:
21. pro 2009 v 10:21  • Odpověz
Holky právě mi volala paní a zítra v 8.30 mi držte palečky, jedu do Brniska na pohovor kvůli práci :dizzy_face: Pan majitel si mě vybral do druhýho kola :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: A je to hned vedle nádraží, takže i dobrá dostupnost do práce, kdyby to klaplo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. pro 2009 v 10:22  • Odpověz
SE NA TO VYSERU .... FÁKT ... TEĎ MI volal taťka že nepřivezli dveře .... orj až zítra ...

...fááákt na posranýho i hajzl spadne :cry: :cry: :cry: :rolling_eyes: :frowning2:
21. pro 2009 v 10:56  • Odpověz
Když přijedete, budu moc ráda.
21. pro 2009 v 11:01  • Odpověz
Marky, to by bylo super kdyby ti to vyšlo .... a co je to za práci????
21. pro 2009 v 11:04  • Odpověz
Mirka jsem vyhnala do pelechu ...mám ho ve 12:00 vzbudit ... to s moc neodpočne :pensive:
21. pro 2009 v 11:07  • Odpověz
bych taky chrápala ... fakt už jsem unavená.

jo,jo ...vánoce svátky klidu ... u nás je to prevej opak :sweat_smile:
21. pro 2009 v 11:17  • Odpověz
Tak čučněte a řkeněte mi v čem mám zítra jít :wink: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3634707&vReferer= Hrozný je všechno, ale nahá tam nejdu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2009 v 11:17  • Odpověz
Mic to je na pikaču :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: Ale tak ještě jsou dva dny, neházej flintu do žita :wink: Mě zse nemá kdo zítra dopoledne hlídat Tobouše :unamused: :unamused: :unamused: Tchán jde jak na sviňu na cukr, na kterej je už 3 měsíce obědnanej :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
21. pro 2009 v 11:18  • Odpověz
mě se nejvíc líbí ta 1 varianta a za to 2varianta vůbec.

No a nebo máš z alpinka to růžové .. to ti taky moc sluší

s tím hlídáním na to plr´d ... já už to nějak zvládnu
21. pro 2009 v 11:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.