• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Hele ale já jdu na pohovor ne do kavárny, ty šaty z Alpinka nejsou na pohovor vhodný :wink:

Holky na lednu mi právě odsouhlasily tu košili s tím šátkem a nebo tu bílou tuniku, jináč netuším :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
21. pro 2009 v 11:29  • Odpověz
Já jsem myslela s tím hlídáním na dopoledne, jak jedu na ten pohovor, odpoledne už je to ready, ale dopolko na pikaču :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
21. pro 2009 v 11:29  • Odpověz
Marky tak můžeš hodit malýho k nám jestli Ti to pomůže :wink: :wink: :wink:

Mě se líbí 1 a nejvíc 4 :dizzy_face: :dizzy_face:
21. pro 2009 v 11:33  • Odpověz
Jinak se jdu převlíct a razím na bus pak se ukážu, ještě musím skáknout od města...
21. pro 2009 v 11:34  • Odpověz
Luci uvidím, ještě zkusím MM strejdu a pak kdyžtak bych tě asi poprosila, ale nejhorší je, že mi jede vlak kolem 7 :sweat_smile:
21. pro 2009 v 11:35  • Odpověz
Marky není problém, ráno má dojet i Tomova ségra pro dárky, my určitě budeme doma a nedělá nám to problém, jen aby tu Tobik vydržel a já ti ho můžu vyzvednout u vlaku a nebo ho tu můžeš nechat jestli pojedeš do Skalice autem nebo vlakem...fakt to není problém a Tobík je soběstačnej....
21. pro 2009 v 11:37  • Odpověz
Ok Luci, kdyžtak bych dala vědět, díky :wink:
21. pro 2009 v 11:40  • Odpověz
Marky ...aháááá .... hm, ak normálně bych si Tobíka vzala ....ale te´d fakt nemůžu ...možná i dneska budemm na baráku chrnět ... ještě uvidím ...a pokud ne , tak zítra zas hned na barák
21. pro 2009 v 11:44  • Odpověz
Marky klidně s tím na 100% počítej my budeme doma a pak můžeme jít s Tobim klidně sáňkovat, byla jsem tak i včera s děckama od ségry...

Tak já už valím držte mi palečky ať je ze mě kóča... :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2009 v 11:47  • Odpověz
Luci, jsem zvědavá, pak sem hned prdni fotoooooooo

Maky, kdyby náhodou Luca nemohlka, tak mi ho přivez ... to by byla škooda, kdyby jsi kuli tomu přišla o práci.
21. pro 2009 v 11:58  • Odpověz
Mic, ale to nemá cenu ti ho vozit, to je daleko a navíc tam mám být už v půl 9, takže tam v 7 vyjet a cesta k tobě a zpět plus něco tam je asi 45 minut, to bych musela jet od nás aspoň v 6 a to je na pikaču, asi zneužiju Lucku, kdyby to náhodou nešlo :wink: Dík Luci, určo se ti ozvu :wink:

Já teď řeším, jestli se někde zeptat aspoň na manikůru, ale nevím kde :confounded:
21. pro 2009 ve 12:24  • Odpověz
Hoj máničky!!!
Tady je dneska živo :slight_smile: .

Mak, to ste si to včera krásně užili :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , úplně závidím ..... :dizzy_face:
Mic, ta baba je pěkná pinda :angry: :angry: :angry: . Chudák Mirek :frowning2: . Čůza jedna, kdyby to bylo jen za kopec, ale takovou štreku až do Prahy :angry: .

Jináč jsem vám chtěla něco napsat a už nevím co :grinning: . Jo, MUDr. jsem dneska vzdala, zdá se mi, že už tak nekašlu, jinak je tam ještě zítra i ve středu, tak bych tam přinejhorším skákla :wink: .

My jsme šli s taťkem koupit kapříka, tak se Nellinka podívala na živý rybky :wink: , ale smrdělo to tam, fujtajbl :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Mak, já už fotky nevidím, tak ti neporadím :unamused: . Na manikůru bych se vyprdla, max. si to nalakuj nějakým nevýrazným lakem jednobarevným - jako aby sis na to nedala ten s těma třpytkama :grinning: .
Jo! Jinak tě chválím za seznam, seš dobrá, my budem balit operativně, asi 26. večer, Nelldu zaavezem k našim, ať si jí holky z Ostravy užijou a my pošupem balit.
21. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz
Mic, mrzí mě, že se to všechno tak srajdí, snad ste si to nejhorší už vybrali a teď to půjde už po másle. :wink:
21. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz
Jen mě štve jak hlásí brutální oteplení od zítřka :angry: :confounded: , dokonce hlásí +7°C :angry: . Radši bych na Štědrej den mrzla s -20°C než břečky :rolling_eyes: . No na horách to snad vydrží :wink: .
21. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz
Jo včera to bylo super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Až na tu zimu :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: Jako byla jsem navlečená jak pumpa, ale byla mi faaaaaaaaaaakt mega kosa :confounded: :confounded: :confounded: ALe jinak super, být tam ještě chvíli, tak jsme se s tátou solidně picli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: I tak jsme měli 3 medoviny a dva svařáky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Nějaká aktivní adminka už mi to zase stihla smazat a znovu to sem dávat nebudu, no něco zítra vyberu, na co se budu nejvíc cítit :grinning: :wink:

ZUzi díky za pochvalu, ale já oproti vám už 26. doma nebudu takže nemůžu to nechat na poslední chvíli a seznam píšu operativně, jak si vzpomenu, abych nezapomněla něco sbalit :wink: Jídlo neřeším, to všechnou koupíme až v Jeseníku, takže snad nic nezapomenem :wink:
21. pro 2009 ve 12:48  • Odpověz
Na horách to musí vydržet :wink:
21. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz
Však si nějak poradíme, bude nás tam dost, tak si to půjčíme a hotovo :wink: .

Jo, jinak budu zítra moc držet pěsti na ten pohovor, klidně bych ti Tobika pohlídala, jen jsme trochu z ruky :unamused: .
21. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz
tak ještě na schvál i když na to vůbec netrpím, tak mám migrénu jak bejk a chce se mi i blinkat ... myslím i budu :pensive:

Jinak já taky potřebuju aby mrzlo ---------- pokud budeobleva, tak se nedostanu při stěhování k baráku .. ted je ta bažina pěkně zmrzlá, že se tam dá jezdit autem.

Doufám, že od zítřka ž se to nakopne a docvakne ....chjo ... je mi mizerně :pensive:
21. pro 2009 v 16:37  • Odpověz
Hoj ženy jsem doma, číro mám nové a celkem slušivé paní mi to hodně zkrátila, tak jak bude čas tak hodím foto...

oběhala jsem pár shopů, Tomovi koupila dárek co dostane jakoby od našich a pak už jen něco v drogerii a pak jsem potkala známý tak jsme kecali...

Mak s tím zítřkem počítám, už jsem to nahlásila i doma...jen dej vědět co Tobík jí ať se přizpůsobíme a jestli ho dovezeš k nám nebo ho mám přijít vyzvednout k vláčku...

no a odpo už se těším i Micině, bude to takové odreagování před Vánocemi... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. pro 2009 v 17:26  • Odpověz
Luci, ale já pochopila, že mak nemá hlídání vůbec, ne .... neb jen dopoledne?

šup ať je tu foto
21. pro 2009 v 17:56  • Odpověz
No Tom teď říkal, že když Tobík bude hodnej tak je pohlídá oba.... :grinning: :grinning: a je tu i mamka s taťkou....

ok foto zmenším a dám, krmila jsem Kubíka, Tom si udělal palačinky...tak je tu bordel jak v tanku...
21. pro 2009 v 18:07  • Odpověz
žádný zázrak to není mám to zkrácený, tm. hnědý a v tom je červený melír, ale na fotce to bohužel tak nevynikne možná při denním světle....
21. pro 2009 v 18:07  • Odpověz
Luci ... nějaká aktivní adminka fotku smázla ... vyfoť se tam tey s kubíkem, ju ...to zi nesmázne ...., ta její aktivita fakt už musí bolet
21. pro 2009 v 18:31  • Odpověz
Kde je v Boskách Kapitána Jaroše? ....Mirelk tam má ráno jed do pneuservisu
21. pro 2009 v 19:56  • Odpověz
Luci tak jsem to vyřešila, díky moc za nabídku, ale pohlídá mi ho strejda, je to pro mě jednoduší, než se s ním vláček do Skalice, takhle ho hodím po cestě na vlak ke strejčkovi a je to :wink: Ale jsi moc hodná, že jsi se nabídla :dizzy_face: :dizzy_face:
21. pro 2009 v 19:58  • Odpověz
Je nějaká aktivní, adminka :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Holčině u nás na lednu taky smázla foto :rolling_eyes:
21. pro 2009 v 19:59  • Odpověz
Jinak zítra ještě nevím, jak to odpoledne bude, jestli budu moct a budu mít čas Mic za váma přijet, moc ráda bych, ale ještě nevím, jak to bude s hlídáním :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: Dám ti vědět během dne zítra :wink:

Kapitánka je ta od Restaurace u Růže nahoru, myslím až po policajty :wink: Jak jsou Kryštůfkovy dobroty, celá ta dlouhá cesta :wink:
21. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
Tak bambule, volal mi ten chlápek z chaty z hor! :wink:

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

*Ptal se, kdy přijedeme - že můžeme dorazit kdykoliv - už i dopo nebo odpo. Tak jsem mu řekla, tak přibližně kolem 14. hodiny.
*Říkal, že povleče všechny postele.
*Máme jet prej přes Červenohorský sedlo.
*Je tam asi 20cm sněhu
*V neděli můžeme odjet taky kdykoliv - klidně odpoledne (asi tam nikoho nemají, kdyby se to změnilo, tak by nás asi lifrovali pryč už dopo)
*Lednička tam je klasická - nahoře mražák a dole lednice - je i na jedné fotce. Pak říkal, že 2. lednice je v tom baru.
*Mikrajda tam je taky, rychlovarná konvice též.

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz
Aby se ta aktivní adminka nepo..... :confounded:
21. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.