• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Marky, ty jsi myslím říkala, že máš velkej pekáč, já mám jen malej - tam se vleze tak jedno kuře. Nechceš ho vzít s sebou??? :wink:
Mám v mražáku nějaký kuřata, tak jsme si říkali, že bysme je vzali, event. se můžou udělat hned v pondělí. Ještě je teda musím spočítat, ale 3 tam snad budou :grinning: .
21. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz
No nic, není mi dneska zas ok, tak si jdu lehnout :unamused: . Tož brou brou beruny.
21. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
Zuzi samý super zprávy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A je fajn, že nás toho druhýho nebude chtít vyhodit už v 10. hodin, parádička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: V klídku se sbalíme a pojedem :wink:

Píšu si jeden prvotřídní velikej pekáč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz
Taky doufám, že se tam nikdo nenasomruje po nás, aby jsme se vypakovali co nejdřív.

Jo, Marky, budete někdo zítra tak kolem 17-18. hodiny doma? Že bysme se stavili pro nějaké to alkoholové zavazadlo :grinning:
21. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz
max pro víno :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: pivo ještě není :confounded: :confounded: :confounded:
21. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz
Tak máme vzít aspoň to víno? :confused:
Protože ve středu už se asi nikam nedostanem - Sláva bude v práci dlouho, pak pojede pro tchána.... :unamused:
21. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
Přísáhám, že neubyde ani půl deci :grinning: .
21. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
No nic, jdu zalehnout. Tak už fakt dobrou. :wink:
21. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz
Marky ...já si víno klidne taky vemu :grinning:
21. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz
Micině víno nedám, to bychom museli jet ještě 25. pro další :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz
Hoj tak malýho už nevyfotím už chrní... :grinning: :grinning:

tak jestli jste tu tak to sem zase šupnu a ona to smázne... :grinning: :grinning:

Mak tak na Tebe aspoň zítra budu myslet tfuj tfuj tfuj....
21. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz
No tak my jdem 25.12 k ségře a 26. měla přijet tchýně, ale jde do práce a na pátou se jí sem jezdit nechce...no tak ať si víte co...tak prý dárky pro malýho doveze zítra Tomova ségra, tak ji říkám, že na hory nejedeme a ona na to že teda uvidí kdy se sem dostanou,ale dárky mu pošle už zítra, tak nevím co na to říct, a to očekávala, že pojedeme my k nim, hlavně že ji říkám, že já se s kočárem o svátku nikam nepotáhnu... :pensive: :pensive: :angry:
21. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz
Šupni to sem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz
Luci rodina je někdy za všechny prachy :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Luci, zítra nevím, jak to odpoledne bude, nějak mi nevychází hlídání ani na odpoledne :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
21. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz
No co si budem vykládat, já už to neřeším, když sem nemůže jet tak ať si zůstane doma, že neví kdy ji přijede auto, dělá ve špitále..jindá je tam dvě hodiny i s cestou a najednou neví...no tak já budu mít aspoň čas na naši rodinu páč tu bude ségra s dětmi a možná i brácha, když se sem vlezou tak o zábavu nebude nouze...

Takže to můžeme dělat stromek, říkal Tom a tak nenazdobíme si ten stromek a já na to, že nemůžeme, že možná přijede Tobík :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2009 ve 21:16  • Odpověz
ale je to naprd vidět v reálu je to snad lepší, aspon pro mě hlavně že to mám zase ostříhané...
21. pro 2009 ve 21:17  • Odpověz
Luci super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Moc ti to sluší :dizzy_face: :dizzy_face: Byla jsi u Jitky jo? :slight_smile: Já jsem s ní spokojená, je moooooooooc šikovná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz
Jééééé, tak Luci stromeček nazdobit už můžete :wink: My ho zdobíme večer, jako překvápko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. pro 2009 ve 21:38  • Odpověz
Luci ...mnoooc pěkný sestřih.

Počky ... tak teda na ty hory jedete, nebo ne ????? :confused:
21. pro 2009 ve 21:46  • Odpověz
Já jsem zeď umyla okna ...vyprala záclony ... teď peru závěsi ... ať neodjedem z domečku jak prasata.

Dneska je tu pravděpodobně naše poslední noc v domečku :pensive: ... je mi s toho nějak ouvej.
Jdu vyklízet ledničku a umejt.
21. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz
Mic nebuď smutná...já vím je to kus života...hrozně to letí, ale v novým si Mišánek hned zvykne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. pro 2009 ve 21:50  • Odpověz
už jsem dostala zdrba od admina.. :pensive:
21. pro 2009 ve 21:53  • Odpověz
ta adminka je fakt asi vymatlaná
21. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz
No stromeček budeme zdobit buď zítra večer a nebo až ve středu...aby z toho byl Kubík taky vykulenej...

Jsme u mamky zdobily alespoň girlandu, páč to tam mají malý na stromek a malej na to pak koukal jak vyjevenej, protože jsem tam dala i světýlká tak nevěděl kam dřív koukat... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. pro 2009 ve 21:55  • Odpověz
Mic a vy už zítra budete spinkat v novém???

A co ta sedačka doveze ji ta paní ve středu jak slibuje??

No ty budeš mít taky hoňku do poslední chvíle...pak si toho dva dny užiješ a hurá na hory.... :wink: :wink: :wink:
21. pro 2009 ve 21:56  • Odpověz
Já budu dělat stromek ve středu v noci ... mám nakoupený nerozbytný báně :grinning: ...no jsem zvědavá, jak to bude Mikeš česat :sweat_smile:
21. pro 2009 ve 21:57  • Odpověz
Stejně bude mít Kubík největší radost z trhání toho papíru už to vidím jak naživo...

Jo a dneska nám asi odešla Tv, zase začala blbnout, tak jsme ji raději oddělali a dali tam tv z ložnice...zítra zkusím zavolat kamošovi tady odsud opravuje tv, jestli by se na to nemohl podívat zda je to něco závažného..dělalo nám to už dříve, pak to zase bylo ok a teď to blbne od neděle... :pensive: :pensive: :pensive: :angry: :angry: :angry:
21. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz
Luci, to mi zas na Horním nechytáme Novu ...nebo spíš hooodne špatně
21. pro 2009 ve 22:58  • Odpověz
no tak jsme dali dolů tu druhou tv a to jaksi šumí že pomale není slyšet zvuk, takže to zítra musíme dát do kupy, páč teď mi taťka říkal, že budeme muset jíst za pochodu, že je tam pořád nějaká pohádka...no vidím to na půl patou....
21. pro 2009 ve 23:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.