• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Vy už snad všichni chrníte??? :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning:
21. pro 2009 ve 23:44  • Odpověz
já néééééééééééééé :slight_smile:
21. pro 2009 ve 23:49  • Odpověz
21. pro 2009 ve 23:49  • Odpověz
No teda Leni ty jsi noční pták :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kde se tu bereš??

Jdeš ještě do práce nebo už jsi skončila??
21. pro 2009 ve 23:55  • Odpověz
ještě jdu zítra...teda už skoro dneska :grinning:
21. pro 2009 ve 23:56  • Odpověz
Jsem dneska opět trénovala na hory :grinning:
21. pro 2009 ve 23:56  • Odpověz
Byla tu švagrová,tak jsme se trošku zdržely u vínka :slight_smile:
21. pro 2009 ve 23:57  • Odpověz
Já jsem nestihla Luci Tvou fotku :frowning2:
21. pro 2009 ve 23:57  • Odpověz
Já už ani nevím,co jste psaly :rolling_eyes: ..vždycky,než se dohrabu k reakco,tak už nevím,co jsem chtěla :rolling_eyes:
21. pro 2009 ve 23:58  • Odpověz
Jsem se teď vykoupala a ještě se mě nechce spát,tak asi půjdu chytat myši :sweat_smile: .David usnul,sotva leh...kolikrát mu to závidím...
21. pro 2009 ve 23:58  • Odpověz
Luci,hoď sem tu fotku ještě....kouknu hned a můžeš ji hned smazat,až ti napíšu.Teď snad adminka nebude drsná :angry: .
21. pro 2009 ve 23:59  • Odpověz
Zítra drandíte k Micoušům? :confused:
22. pro 2009 v 00:00  • Odpověz
jsem trefila bomba příspěvek-00:00 :slight_smile:
22. pro 2009 v 00:01  • Odpověz
Lucííííííííííííííííí,jsi tu???
22. pro 2009 v 00:05  • Odpověz
Tak nic...jdu hajat.Brou noc
22. pro 2009 v 00:10  • Odpověz
Tak jsem právě dožehlila ... ještě odmražuju ledničku ...ale jsem totál hyn .. půjdu se vykoupat a spát ...doufám, že do rána zde nebude potopa.

Tak papáááááá
22. pro 2009 v 01:33  • Odpověz
Kufa, kdo vymyslel to ranní vstávání :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
22. pro 2009 v 06:11  • Odpověz
Marky, držím pěsti!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. pro 2009 v 06:31  • Odpověz
Jinak hezké ráno všem! :wink:

Chtěla jsem si přečíst poznatky a reakcce od vás na hory, ale tady nic :pensive: .

Venku už se pěkně otepluje, do háje! :angry:
Potřebovala bych, aby se tady stavili naši, skočila bych si k té MUDr. :unamused: . Zas jsem chrchlala jak blbá :rolling_eyes: .

No nic, mám umytou škebli, dopo musím skáknout do drogiše a ještě jednoho obchodu - koupit Slávovi ještě jeden dáreček.
22. pro 2009 v 07:34  • Odpověz
Ahojky ženy.

Marky ....ať ti to víjde.

Zuzi ...soráč ...ale nějak to nevnímám ..budu to vnímat až před odjezdem .... fakt mám plnou hlavu uplněněčeho jiného.

Zrovna teď zde mám potopu od té ledničky :confused:
22. pro 2009 v 09:04  • Odpověz
Tak když vezmu jednu dobrou zprávu z rána .... přišly dveře ...

tak se to sere dál...

Mirek jel doObi proskkříňku z umyvadlem ...... zrovna ji prodali , tak ji musí objednat ... takže budem bez umyvadla.

noa hlídání ..... nemám ...když nepočítám, že ho zrušila včera ..... tak dneska musela jet s taťkem pro dveře ... takže si vezme Mikeše až odpoledne ...fakt paráda a já potřebovala balit ...bulim zde jak želva

Nejradši bych Mišku odvezla do BK tam je spoleh vždycky. :cry: :pensive:
22. pro 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahojky...

Mic já bych Ti řekla dovez ho k nám ale to ti moc nepomůže, když ho musíš dovézt....a nevím jestli by tu vydržel..posledně mu chvilku trvalo než se rozkoukal ale pak už to bylo ok, my jsem doma a koukáme na Tv a já bych měla uklízet koupelnu ale nějak se mě do ní nechce, to mě chytne rapl až večer...

Kdybych měla auti tak za Tebou hned jedu... :pensive: :pensive: :pensive: aspoň že Vám přišly ty dveře... :wink:
22. pro 2009 v 10:04  • Odpověz
A copak naše Makelína jsem na ni myslela... :confused: :confused:
22. pro 2009 v 10:05  • Odpověz
Ahojda,

Micouši,vydrž!!!už se vám to blíží!!!!Já jsem na tom stejně jako ty..taky se mě vždycky všechno sralo :pensive: ,ale to k životu prostě asi patří..

Zuzi,je čupr,že se pán ozval...máme jistotu,že je to naše :grinning: a že se tam nepotkáme s další nějakou tlupou :sweat_smile: .

Já jsem v práci,dělám tu podělanou uzávěrku...na víc roční :rolling_eyes: .Kufa a nesedí mě zelí ve skladě :angry: :angry: :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ...sem ho někde neodepsala :rolling_eyes: .

Makouši,sem tě zapoměla včera poplivat pro štěstí :pensive:.Doufám,že ti to klapne,moc držím pěsti!

Jo,Davídek mě včera večer říkal,že ho bolí krk,když polyká :angry: :frowning2: :cry:...takže pošupajdíme k Mudrovi,jestli se mu něco rozjíždí,tak ať to podchytneme,do odjezdu je 6 dní,tak by jsme to stihli teoreticky vyléčit.Je to všechno na pikaču!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dneska toho mám mega moc,co musím stihnout a večer jdu s kamarádkou na vínko,takže se už asi neukážu.Možná,jak dorazím,tak nakouknu,ale nslibuju.Tak se mějte,já jdu pokračovat.papá
22. pro 2009 v 10:10  • Odpověz
Luci ... na to prď .... však odpoledne si ho prej veme, ale nejradši bych se na to uplně vyprdla :angry: no a stejně bych ti ho ani nemohla dovíst ...mám doma jen felinu a v té z Míšem nupojedu, protože není pořád spravená.
22. pro 2009 v 10:16  • Odpověz
Tak třeba aspoň klapne to odpoledne s Makelínou uvidíme...jsem se těšila na dámskou jízdu že to u Vás při tom úklidu rozjedeme a zatím nic...bych dojela třeba ségřiným autem, ale jede s prckem na logopedii a pak dělá poslední zkoušku v tomto roce... :pensive: :pensive:
22. pro 2009 v 10:22  • Odpověz
Luci prd na to ... třeba nebudu mát hlídání vůbec ... bych se nedivila
22. pro 2009 v 10:40  • Odpověz
Zuzi, já vím, že ty hory tě teď neberou a máš milion jinejch starostí, vydržaj holka :wink: . Taky nemůžet bydlet blíž? To bys sem Mikeše frkla a hotovo :wink:.

Copak ta Makelína? :confused:

Leni, snad bude Davídek ok.

Já jsem konečně byla u té MUDry, na poslech jsem naštěstí čistá, tak jsem si koupila jitrocelovej sirup a vzpomněla si na dětský léta, když jsem ho jedla při nemoci :slight_smile: .
Naštěstí se stavili naši, tak jsem se s něma svezla k MUDr., oni zatím nakoupili s Nelldou a pak se šli ještě projít, pak jsme sjeli ještě do jednoho obchodu, kde jsem koupila Slávovi poslední 2 dárečky, pak jsem se stavila v té drogiši a šly jsme za Slávou a nakoupit a pak hurá dom. Nellina je dneska na ranu, vůbec neposlouchá, všechno jí říkám 100x :angry: .
22. pro 2009 ve 12:09  • Odpověz
holky,tak jak velkou tu nádobu na ten čaj mám vzít :unamused: ?..ještě by to chtělo gastro čaje,ale nevím,kam na ně jít.
22. pro 2009 ve 12:26  • Odpověz
Co to je gastro čaje? :confused:

No Leni, jak velkou nádobu - bude nás tam +-10 lidí, tak aspoň 10-ti litrovou? Už si nepamatuju jak velký tam máte.

Já jsem teď zas balila dárky :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale furt mi ještě nějaký zbývají dobalit. :unamused:
22. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.