• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Odpo valíme do Boskovic, tak na mě myslete :wink: .
22. pro 2009 ve 13:28  • Odpověz
22. pro 2009 v 15:34  • Odpověz
Všechny vás zdravím berunky :dizzy_face:

měla jsem toho dneska moc, tak jsem se až teď utrhla, je teprve třičtvrtě na 4 a já jsem už vyplivnutá :rolling_eyes: Chápu, jak se cítí Leňa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Chci vám všem moc poděkovat, že jste mi držely palečky a myslely na mě :wink: Je to velká podpora :slight_smile: Pohovor byl fajn, i když mi těsně před vstupem k šéfikům do kanceláře bila hercna tak 220 :grinning: :grinning: :grinning: Jak při prvním sexu :grinning: :grinning: :grinning: No ale pohovor byl fajn, krátkej, ale asi účelovej, převážně jsem mluvila já, i když asi kraviny :grinning: :grinning: :grinning: ALe udělala jsem dojem a postoupila do 2.kola výběrka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To je hned v pondělí 4.ledna během celého dne a tam se rozhodne :wink: Jen nesmím na horách moc chlastat toho 2., abych nebyla ještě 4.vožralá a podala nějaký výkony :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jsem unavená, tak jdu na chvíli odpočívat, písnu víc později :wink:
22. pro 2009 v 15:42  • Odpověz
Mluvila jsem s Micoušem, komplík už má přestěhovnej na baráku a zatím ho nemá zapojenej, takže tu asi dneska nebude :wink: abyste se nebály :wink:
22. pro 2009 v 17:54  • Odpověz
Jé já bych to k nim jela tak očíhnout Marky a co máš zítra v plánu?? to už je doma Vašek??? :grinning:
22. pro 2009 v 18:02  • Odpověz
Ahoj ženy, tak jsem vás konečně přelouskala, ale vůbec nevím,c o se tady řešilo :grinning: Luc setřih jsem taky nestihla, tak snad tě uvidím dřív, než ti to doroste...
Hele nechci se vám do toho seznamu plést, ale čím si budete na Silvestra připíjet? Nebo jsem tam bubliny přehlídla? Bez bublin není Silvestr :grinning: :grinning: takový šampíčko s vodkou, to je bomba :grinning: :grinning: :grinning:

Já dneska uklízela jak najatá, ale mám to zde docela vygruntovaný, zítra udělám salát, uvařím polívku a ve čtvrtek si Mates akorát nazdobí stromek a já obalím rybičky a půjdeme do Rudky na procházku a vezmeme to přes hřbitov....chodíme takhle každej rok,a korát letos jsem se těšila, že konečně bude sníh a vypadá to že zase prd...chjo....ale dneska to moc nevypadalo, že by se mělo oteplovat, tak jsem zvědavá...

Už se vám to ženy krátí, co??? Ty jo, to bude stejně masakr :grinning: :grinning:
22. pro 2009 v 18:32  • Odpověz
Vašek jo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Dobrej ftip Luci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2009 v 19:56  • Odpověz
Ty voe Jaňouchu, pravda, šampíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ale máme asi 4km od chaty Kaufl, takže ten to jistí :wink:

To je moooooooooc hezkej zvyk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: My se večer jdeme projít ke stromečku na náměstí, uděláme kolečko a jdeme domů :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak to jsi borec, já tu mám akorát tak bordel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale letos na to prdím, furt jenom uklízím a nejde to vidět :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Příští rok to snad bude lepší :wink:

No ty hory budou masakr, ale nejede Luca, tak nevím, s kým se budu ošahávat, asi s Micinou, bo Leňa se Zuzkou budou pít ty svoje dvě tři deci :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
Mak jsem chtěla napsat jestli zítra už je Vašek doma, nějak jsem se psala... :wink:

No můžu Ti půjčit vycpanou podprsenku ať se máš s čím ošahávat a jestli budeš chtít s někým tak ji nasaď na nějakýho chlapa s menším obvodem hrudníku... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz
No nazdar....takže ošahávačka jo?? Tak to bude hustý...vidíte ženy, ještě že mě máte, šáňo by jste zapomněli :grinning:

No nic, jdu k telce dávají tam prej nějakou Divočinu :grinning: :grinning: akorát bude slovensky :sweat_smile: tak budu potřebovat překlad....brou noc..... :dizzy_face:
22. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz
Teda nikdo nikde :confused: :confused: a my už máme stromeček... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a moc se nám líbí... :dizzy_face: :dizzy_face:
22. pro 2009 ve 23:46  • Odpověz
Dobrou beruny :wink:
22. pro 2009 ve 23:49  • Odpověz
Krásnou středu! :slight_smile:
Hledám nějakej přírodní recept na zmizení kašle :stuck_out_tongue_closed_eyes: bo v noci chrchlu jak blbá :angry: .
Venku nám krásně leje a fučí a zítra má být skoro 12°C :rolling_eyes: , no ale hlavně, že je Štědrej den :dizzy_face: .
Dneska chci udělat vánočku a salát na zítra, trošku to tady došomtat, dobalit poslední dárečky a večer až bude Nellouš spat, tak ozdobit stromeček. Pochybuju, že Sláva dorazí z práce dřív :rolling_eyes: , to má jet ještě pro tchána a dala jsem mu seznam co koupit bo v tom hnus ven nejdem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .

Jani, to je dost, že ses taky ozvala!!!

Zítra plánuju uvařit asi jen polívku a válet se u TV, su zvědavá, jestli to tak klapne :wink: .
23. pro 2009 v 07:59  • Odpověz
Copak Micouš :confused: :wink: ?
23. pro 2009 v 08:00  • Odpověz
Ahojky,

teda nikdo nikde...to všichni gruntujete a nakupujete?? :confused: :grinning:

Já pomale uklízím...teď si ještě ke kamošce skáknu pro CD s koledama od Gotta tak uvidím jaký budou a skopčím si je na zítřek..

Po sněhu ani památku, ale pozítří má už zase mrznout, tak snad začne padat...
23. pro 2009 v 11:00  • Odpověz
Tak, mám uvařený brambory, upletenou vánočku, která kyne u krbu, tak ju půjdu za chvilku šupnout do trouby.
Venku to vypadá jak na jaře :confounded: .

Čekám až Makelína doveze pivo :grinning: .

No nic, jdu na tu vánočku, pak asi začnu chystat na salát. Jak dorazí Sláva, tak ještě vysaje spodek a setře celej barák. :wink:

Stavovala se tu mamča, že má taťka horečku :unamused: , tak snad to vyleží co nejdřív. A tchán už je naštěstí doma, tak pro něj Sláva nemusí :wink:.
23. pro 2009 v 11:25  • Odpověz
Tak jsem si pustila Goťáka a jdu na úklid... :dizzy_face: :dizzy_face:

Zuzi si narazíte bečku pod stromeček??? :grinning: :grinning: :grinning:
23. pro 2009 ve 12:07  • Odpověz
Zuzi jinak stromek jsme přivázali a kubívkovy trvdíme, že pálí takže se ho nesmí dotýkat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. pro 2009 ve 12:08  • Odpověz
Luc, že se nestydíte mu takhle lhat chudákovi :grinning: , počkej, však si jednou sáhne a pak po tom bude chňapat furt :grinning: .

Vánočku mám upečenou, je megaobrovská, ale dosti tmavá :angry: , zdá se mi, že ta moje trouba peče víc než by měla :unamused: .

Jo, si dáme zítra od rána bečku :sunglasses: .
23. pro 2009 ve 12:33  • Odpověz
Tak Nellouška už je vzhůru, tak jdem dělat salát, jen musím čekat na mrkev, kterou mi donese Sláva :unamused:, ale ten samo ještě tvrdne v práci :confounded: :rolling_eyes: .
JSem jakásí přejetá a nic se mi nechce :confounded: . TAk jdu aspoň nakrájet okurky a cibulu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
23. pro 2009 ve 14:27  • Odpověz
AHojte,

já jsem grogy, od rána lítám jak hadr na holi, byla jsem v ČH pro pivo, pak v Oplatkách dovést ho Zuzikovi a Léni, pak zas dom, ještě do ALberta pro pečivo a salámek a jsem mrtvá,p řijela jsem ve 2 dom a to jsem z domu ocházela v 9 :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Vařím brambory a zeleninu na salát, kapra mám naštěstí od včerejška v ledničce :wink: A mám tu ještě nachystaný na chlebíčky, tak ty asi udělám dopoledne, vařím ještě polívku, tak ta bude zítra na oběd nebo půjdeme na náměstí na polívku :wink:

Luci stromeček máte úžasnej, fakt je nádhernej, taky máme převážně slamněný ozdoby, jsou nádherný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Takový tradiční :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tož jdu něco dělat, nebo to tu jaksi nebere konce, navíc nás musím dneska ještě zbalit, ještě jsem nezačla :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
23. pro 2009 ve 14:43  • Odpověz
Ještě na radu Lenči přidávám na seznam věcí na hory:

- chůůůůůůůůvičky :wink: :wink: :wink:
23. pro 2009 ve 14:43  • Odpověz
Tak teď tu byla ségra ještě pro nějaký ozdoby co nebudu potřebovat...

Leni....co ty lyže....mám je nachystaný, jestli bude mít Mak rakev a místo tak Ti je může vzít nebo si je můžeš půjčit ty Maky nevím jestli máš nebo ne..bota je tak na 7 nohu a lyže délka 160cm, prostě po mojí bradu...klidně Vám je půjčím v horším stavu už být nemůžou přeci jen už jsou 4 roky starý... :wink: :wink: :wink:
23. pro 2009 v 15:03  • Odpověz
Hojda,

tak já jsem se doplazila dom,dneska jsem zase měla maraton,ale jdu se odreagovat za kamoškou :wink: .Dneska to hospy nejdeme,budeme v klidu domova :grinning: ,včera to stačilo.Jsem byla nažraná ještě když tu byla Makelína :sweat_smile: .Čekám,až přijede David,abych mohla vyrazit.
Kdybych se zítra neukázala,tak vám všem přeji krásný zátřejší den,hodně dárečků a hlavně pohodu :dizzy_face: ,na svátky taktéž.Posílám vám všem pusu!

Hele,Makouši,nááhodou poctivě trénuju a už nejsem žádná máčka,jo! :grinning: ...žádná obíračka nebude!Na to zapomeňte :sweat_smile: .

Tak pá Boženky moje.

Jo,Zuzi,gastro čaj=čaj,ale sáček má myslím že 50g :wink: .
23. pro 2009 v 18:30  • Odpověz
Jo,Luci,já bych si ty lyže půjčila...akorát teda Marky,vlezly by se vám do rakve?Budete ji brát?
23. pro 2009 v 18:31  • Odpověz
Ok Leni já Ti je nachystám...jen nevím kdy si pro ně Mak přijede, kdy jedou do toho Lipníka 26??? to jsme celý den doma tak by to mělo být v poho...max. Ti musí poštelovat vázání aby Ti vyskočilo, když by jsi náhodou hapala... :grinning: :grinning: :grinning:

Copak Micina jestli už jsou zabydlení a všechno to stihla tak jak chtěla..prcek teď spal, takže jsem zvědavá kdy půjde spát...

ale mám nagruntováno, stromeček hotový, takže je mi to celkem jedno kdy půjde spát :grinning: :grinning: :grinning:

Taky všem přeji bohatého Ježíška, hlavně zdraví a pohodu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2009 v 19:33  • Odpověz
Tak se taky hlásím :wink: .

Salát hotovej, aji jsem ho musela pořádně okoštovat :grinning:, kapr naporcovanej v lednici, kuřecí prsa taktéž :grinning: .
Sláva dorazil až po 4. hodině :unamused: , tak se hned vrhl na úklid, tak ještě teď musí setřít spodek a nachystat stromek. :wink: Čekám až Nellda usne a půjdu mu pomoct zdobit, nerada bych aby nás Nellda překvapila :grinning: .
23. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz
Aji jsem pekla ještě jednu vánočku bo ta první byla fakt dost tmavá, ale ta druhá je zespoď porád tmavá :rolling_eyes: . Takže budem odkrajovat spodek, ale nemám strach, že by se nesnědla :grinning: .
23. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz
Já vám i vašem rodinám přeju spokojené a pohodové Vánoce, bohatýho Ježíška a hlavně klid. :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz
Jdu vás ještě před Štědrým dnem pozdravit, přeju vám krásné svátky, hlavně si je užijte v pohodě a v kruhu rodinném nebo s lidma, se kterýma chcete :wink: :wink: :wink: Mám vás všechny moc ráda.

Krásné svátky berušky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2009 ve 23:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.