• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Krásný Štědrý den všem berušky :dizzy_face:
24. pro 2009 ve 14:10  • Odpověz
Hoj berunky,

byla jsem s kamarádkama na půlnoční :slight_smile: ,před chvílí jsem došla domů.Doufám,že jste si Štědrý den užili na max.s rodinkama!

Jdu chvilu čučet na net a pak půjdu zkusit spát.Tak dobrou nocinku.pá

Marky,co s těma lyžema?
25. pro 2009 v 00:25  • Odpověz
Dobré ráno berunky....

tak včera všechno dopadlo dobře, Kubík baštil o 106..pak byl úplně paf ze stromečku na to koukal jak to bliká...rozbalil první dárek a už nechtěl pokračovat, no pak teda pokračoval a líbilo se mu trhání papírů a skákání po krabicích....no bylo to prostě super...největší radost měl z vkládací lokomotivy, která je naučná na motoriku na vkládání tvarů...

Doufám, že každý našel pod stromečkem to co si přál a když ne, tak hlavně že jsme všichní zdraví to je to nejcennější....

Ad lyže...jsou nachystané dnes jsme doma asi do půl jedné pak jdeme k sestře,ale doma budeme zase večer...chtěla jsem říct, že se mak může stavit v neděli než pojedete, ale ona už vlastně v sobotu jede do Lipníka...marky tak se můžete stavit zítra než vyjedete do Lipasu...my budeme zítra celý den doma, kromě vycházky venku s malým... :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. pro 2009 v 08:51  • Odpověz
Ahojky Babuchy.

MNedočítám...

jsem u taťky tak píšu .... v novém,m mám sicer připojení na net, ale blbou přípojku, takže to musím hned po novém roce vyřešit .. takže jsem bez netu.

Takže kdyby něco pište na mobil.

Jinak jsme vcelku zabydlení ... ažna oblečení které mám převážne na domečku a vůbec nevím, jak se zbalíme na hory ....nemůžu ani najít fusak.

Miky má nádhernej pokojíček ... fakt jsem nadšená. Je zuž 2 dny jak urvanej z řetězu aneví co mám dělat dřív.

Popravdě už doufám, že takové vánoce nezažiju ..málem jsme nestihly ani večeři ... jsme z Mirkem upúlně hyna moooc se těšíme na hory jak si odpočnem.

Já dostala stolek do obejváku,. tak mám strašnou radost ...hned jsme ho včera zešroubovaly a úpoužily.

Miky měl největší radost z hrabůa na sníh a ponku :sweat_smile:

no nic ...valím ..už mi nadávaj, že přijedu na návštěvu ajdu ke komplíku ... možnáb se zde ještě na chvilku ukážu ...jinak tedy pište na mobilus.
25. pro 2009 ve 14:21  • Odpověz
Vánoční idylka krásná se zdála,
v cestě mi, bohužel, hospůdka stála.
Jsme národ veselý, berte to žertem
u kamen čekal mě Mikuláš s čertem.

Tak asi nepřijdu, moc mě to mrzí,
však příští vánoce budou už brzy.
Poklusem s kreditkou kupujte dárky,
já si dám pivečko a teplý párky.

Už to tak vypadá, jste v pekným srabu,
dárečky nebudou - fakt na to dlabu.
Pravda je taková, není jí rovno,
já od vás dostávám každý rok hovno.

Komu co nadělit, pečlivě zvažte,
já si dám vínečko a vy se snažte !!!
S úsměvem na tváři - moc vám to sluší,
VESELÉ VÁNOCE a slunce v duši !!!!

S pozravem
Ježíšek
25. pro 2009 v 15:50  • Odpověz
Hpolky, jak se domluvíte, kdy a kde se sjedeme toho 27.12 tak mi to napísejte ... typla bych to na tu Mohelnici ... nebo si dáme sraz už vc Oplatkách?
25. pro 2009 v 15:55  • Odpověz
:grinning: ženy, tak valím na domov bez internetu ... tak pa pááááááá a těším se na vás a hlabvně na Silvestra na tu grůůůpen líbačku :grinning: :grinning: :grinning:
25. pro 2009 v 16:46  • Odpověz
Zdarec palec, zdravím vás z rychlíku, doufám, že se zítra nějak navečer slezem, abysme se nějako domluvily.
Já bych viděla sraz až v Mohelnici, ne?

Jinak nemáme sbalený ani ň, musíme to zvldánout zítra. Včera jsme si to užili hezky rodinně, dneska u našich, taky bylo moc fajn :dizzy_face: .

Zítra večír se snad objevím. :wink:
25. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz
Zdravím vás při druhém svátku vánočním :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

i u nás se vydařilo :dizzy_face: 23. jsme s manžou nazdobili náš pidi stromeček anež jsme šli spát, dali jsme ho vedle do místnosti, kde spíme, jelikož si kámoška na poslední chvíli odvezla sedačku, tak se nám uvolnilo místo :wink: Ráno byl teda v transu, jenom vstal, uviděl ho a taky pištěl, že je tam stromeček :grinning: :grinning: byla to docela sranda, ale pak si teda postěžoval, že on chtěl velkej stromeček a opakoval to celej den :angry: :angry: :angry: nevděčník malej, prostě si nedal vysvětlit, že se nám tam velkej fakt nevejde :angry: :angry: :angry: dopolko jsme spolu obalili kapra, udělali chlebíčky a odpoledne jsme šli na procházku do města ke stromečku a přispět nějakou korunkou na charitu, pod stromem je u nás každoročně pokladnička na dětský domov či něco podobnýho :wink: Tchání, už mezitím začal smažit kapra a po 5 hodině jsme sedli ke stolu a baštili, Tobeš měl neuvěřitelnej hlad, nemohl ani vydžet, až se to dosmaží :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: dal si kapra s náma, no zblajznul toho fakt moc :wink: Po večeři šel Tobeš s MM a tcháníkem ven prskat prskavky, aby posvítili Ježušovi na cestu a já mezitím naskládala tu mega hromadu dárků pod stromek, no sama jsem čučela, kolik toho bylo :sweat_smile: Tobeš pak dorazil a zase ječákoval, že už jsou tam dárečky a první rafnul psův novej pelech a táhl jí ho ukázat, že jí tam nechal Ježíšek novej pelíšek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to jsem se fakt musela smát :grinning: Dárky rozbaloval stylem, že všechno roztrhal, taktéž trhal dárky všem ostatním :grinning: :grinning: :grinning: a ty svoje házel za sebe a říkal "jééééééééé, to jsem přesně potřeboval" a švih s tím za sebe a jedem na další :grinning: :grinning: :grinning: No byl z nich tak nadšenej, že nechtěl ani jít spát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Nakonec teda s mou pomocí usnul :wink:

Večer pak následoval menší večírek s tchánem a tetou, kdy jsme se zlily jak dogy a bylo nám s Vaškem celej druhej den tak blbě, že jsme ani jest nemohli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no fuj :grinning:

V pátek jsme navštívili dopoledne babičku a tetu, tam dostal Tobiš další salvu dárků, teda od bábi dostal domíchávač od Wadera a od tety to pexeso s Krtečkem :wink:
26. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz
Dali jsme si vaječňák, teda já ne, Vašek jo, asi aby si obnovil draka :grinning: :grinning: a jeli jsme po obědě pro tchýni a babičku a valili k MM strejdovi a tam si všichni najednou dali dárečky, tam to pokračovalo, Tobeš dostal auto, bagr, pak sadu nářadí na pásku a helmu, nějaký rukavice a pak mě dojala tchýně, koupila mu nádhernou modrou vestu s kapucí a k tomu krásnou pruhovanou červenou mikču a ještě teplejší tepláky, ale všechno velikost 140 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: což je 10-11let :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no maso, tam v tom Tobeš chodil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mikinu měl jak šaty, no já ju žeru, ona místo aby se poradila, ty voe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: prej, tak to schováš, jsem zvědavá, kde to za těch 7-8 let najdu :sunglasses: :grinning:
26. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz
Kolem 6 jsme dojeli domů a za hodinku jsme byli sbalení a vpůl 8 jsme vyjížděli do Lipasu. Tady na nás čekal můj taťka, tak Tobeš hned běžel ke stromku a už automaticky oznamoval, co že to dostane tak ještě dostal velký auto na dálkový ovládání, krásnej župan, pyžamo, taťka se výborně trefil do velikosti nějaký kostky, ale vedlo auto, do půl 11 tu jezdil, pak teda odpadl

Dneska dopolko jsme se váleli, dali si pozdní snídani a valili na oběd k mé mamce, tam další salva dárků, dostal CD přehrávač, ten je teda super, celý den hraje, Tobeš zpívá do mikrofonu no měla jsem toho plný zuby to vidím, že brzo zlikviduju baterky dostal pěknou knížku Zvířátka na statku No celkově to bylo fajn dneska už nám bylo dobře, tak jsme se s Vaškem nažrali Letos jsem po dlouhé době dostala spoustu kosmetiky, tak jsem byla spokojená
26. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz
Marky tak to je dobrý s tím oblečením... :grinning: :grinning: :grinning:

jinak zdravím všechny...jsem totálně přecpaná, ale i dnes to bylo super...

Přeji Vám všem zítra pohodovou cestu.... :wink: :wink: :wink:
26. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz
Dobrý co, Luci? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jsem přemýšlela, že bych to prodala na mimáču :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. pro 2009 ve 21:42  • Odpověz
No nic, jdu hajat :dizzy_face:

Luci a Jani, mějte se tu krásně, moc se nespařte na SIlvestra, Kužílku tebe ať neodnese nějaká raketa a ozvěte se :wink: Mám nějaký volný MMSky, tak vám pošlu :wink:
26. pro 2009 ve 21:46  • Odpověz
Marky tak dobrou...zítra všechny od nás moooooc pozdravuj a určitě se ozvěte....třeba se tam objevíme když se zadaří... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. pro 2009 ve 21:48  • Odpověz
Ahojky, já jdu zatím jenom pozdravit, odpoledne pisnu víc, přes svátky jsme nezapínali PC, tak jsem vás teď dočetla....ale stejně zde bude jenom Luc, tak já po obídku pisnu...pa
28. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz
Jé ahooooj Jani, tak jak je už jsi zdravá?? a co Ježíšek nechatl Ti taky něco pod stromečkem kromě Matesa??? :wink: :wink:
28. pro 2009 ve 13:56  • Odpověz
Ahojky Luc, no já mám obavu, že jsem od Martina chytla zase nějakýho bacila, ale zatím docela dobrý, ten je nachlazenej už od Štědrýho dne, ale dneska už v noci nechrchlal, za to mě teče z nosu :angry: :angry:
Ježíšek donesl mooooc dárečků :grinning: Matesovi samý oblečení, dostal dvě košile, mikču, triko, boty...na ty čekal jak na smilování a ono je venku teplo, chudák, když byly ty mrazy, tak mu mrzly palečky :grinning: a pak tašku do práce a kosmetiku, parfém a pokosovou pilu....já jsem dostala taky nějaký tríča, kabelku, knížky...ale ty už jsou přečtený :grinning: , parfém, presovač, sukni a nějakou kosmetiku ...takže super, jo a taky jsme dostali nějaký korunky, tak jsem je schovala až mi dojde neschopenka tak aby to se mnou nešvihlo, tak si to k tomu přidám :grinning: :grinning:

psaly ti holky? Musím jim poslat smsku, jestli náhodou už někdo není na záchytce :grinning: :grinning: , že se ještě neozvaly...dostanou na budku, všechny...

A co u vás? Co Kubík? Byl spokojenej? Ho teď ještě miláčka čekají ty narozeniny, ten se má, samý dárky :grinning: :grinning: já jsem včera večer seděla u stromku a ptala se Martina jestli ještě někde nemá zašitej nějakej dárek, tak prý ne...no neva....a taky jsem přemýšlela kam se nasomrujeme na oběd, už včera mě točilo, že musím vařit a dneska jsem na to normálně zapomněla....jsem si seděla v poledne v klidu u telky, když se Mates ozval že má hlad...tak jsem mu frkla na pánev dva řízky a ze včerejška brambory a byl klid :grinning: :grinning:
28. pro 2009 v 15:51  • Odpověz
Zdaréééééééc babuchy,

tak se jdeme na vás podívat :slight_smile: .je to tady tak nějak v normě...akorát nás mrzí,že tu není ten sníh,kůli kterýmu jsem sem jeli.Jinak tatínci nezlobí :slight_smile: a děti jsou taky o.k.,až na občasny nějaky výstupy,ale dá se to přežít.

Jani,tak to jsi musela být moc hodná,když Ti Jéžišek donesl toooooooolik dárků :dizzy_face: .Jinak nového nic.Zítra se chystáme na nějakej výletík a s Makel lyžovat,tak na mě myslete,ať si nezlomím nohy :sweat_smile: .Jinak Makelína Ti posílala SMSku i MMSku z Vaškovýho telefonu...nic tě nedošlo??

Tak se mějte a my se zase ozveme.papá Krejčulína a spol.
28. pro 2009 v 17:37  • Odpověz
Nazdar, Vaškův telefon mě asi nemá rád, bo mi nic nedošlo :frowning2: škoda, určo to byla ale nějaká prasácká fotka, jak vás znám :grinning: :grinning: :grinning:
já jdu za chvilku hodit lachtana do vany a lehnout k telce, chtěli jsme s Matesem koukat na nějaký nový film na HBO ale mají to lulani s titulkama a to se mi fakt číst nechce....

tak si to užívejte a hlavně bacha na nohy !!!!! pozdravujte všechny....
28. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz
Ahojky děvčata.
Moc se vám omlouvám že sem nějak nechodím ale prostzě není čas a mám tu pořád moji máti takže se sem nějak nedívám měla by nějaké blbé kecy kam to chodím.
Jinak už asi všechny víte že se mně narodil 3.11.2009.klučík jménem Šimon vážil 2750.g a měřil 47.cm.
Jinak zatím to zvádáme pohodě.

Mějte krásného dilvestra a do nového roku vám všem přeji hodně zdravíčka. :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
Nazdárek ženy.
Stáni moooooooc gratulujeme k bobíškovi, přijdi za náma častěji :dizzy_face:

Jinak Lucia Jani nazdárek.

Až na to , že zde není vůbec sníh, tak sjůper....chodíme na průlezky.

Valím bumbat ...pa pááááááááááááá
29. pro 2009 ve 21:52  • Odpověz
No to jste mi toho fakt hodně napsaly :rolling_eyes: a vzhledem k tomu, že už je v tahu i Lucka, tak si tady asi budu povídat sama, že ??!! chjo....tady normálně napadl sníh, to jsem včera docela čučela, takže předpokládám, že u vás je už konečně taky....Luci jak jste dojeli? Doufám,že v pohodě, vzhledem k tomu, že krapet mrholilo.
Já dneska ležela celý den v posteli, psala jsem i Lenči, že mě bolí hlava a v krku, takže jsem raději zalehla, přeci jenom nehodlám být nemocná, i když jsem na neschopence :grinning: :grinning: tak snad to bude OK...a co provádíte? Doufám, že i fotíte a nejenom chlastáte...a taky mi laskavě něco napište, jste se cachaly, jak budete psát a prdíte na mě jak na placatej šutr...teda....

No nic,jdu míchnout gulášem a prásknout s sebou k telce, doma jsem sama, Mates chystá ohňostroj, tak čekám, kdy dojede...zítra naštěstí do práce nejde, tak jsem ráda ...tož pa a všechny zdravím....
30. pro 2009 v 16:55  • Odpověz
Ahojky Jani.

Tak Lůca už je tu ...krapet jsme se zase zmrskali.

jo a sníh tu žádnej není .......... máte ho všechen v Kunštátě.

ZASE VALÍM ....PA PÁÁÁÁÁÁ

ZÍTRA SE ZASE ČUČNEM
31. pro 2009 v 00:12  • Odpověz
Jani, napísali by jsme více, ale nevidíme na klávesnici, tak ti pak radši vše povykládáme.

Deme

Hoj Jani, zdravíme tě z hor, Micouš ti to ani nedopsala :grinning:. Furt chlastaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:.
Jinak krásnej Silvestr :dizzy_face:. Před chvilou tady pěkně chcandilo :confounded:. Po obídku se chystáme ven, ale než se vykopem, tak bude zas půlnoc :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Bože, musím jít, Sláva nám likviduje dceru = nejdřív ju přivřel do dveří a pak ju bouchl do stropu.
Měj se krááááásně a hezky si užijte Silvestra a do nového roku vkročte správnou nohou. :dizzy_face: :dizzy_face:
31. pro 2009 ve 12:24  • Odpověz
Ahoj ženy, no aspoň nějaké info o vás mám, až dojede tak musíte přijet, zamluvím chlebíčky ať je Micouš spokojená a popovídáte mi co jste prováděly, i když jak to tak čtu, tak to vidím na zkažený žaludky a domlácený děti :grinning: :grinning: :grinning: tady dneska taky chcandilo, ale sníh tuť ještě je, teda takový jako nárazovky,ale na pohled to stačí....večer jdu ke kámošce, mám nachystanou sedmičku vína a razím...ještě šampus a budu plně vybavena :grinning: :grinning:

tak se moc nezhulákejte a mějte se krásně a hlavně si ten dnešek moooooc užijte....a pamatujte...Pravou Štěpanku, pravou :grinning: :grinning: :grinning:
31. pro 2009 v 17:12  • Odpověz
Ježkovy voči, já jsem zapomněla, že Kubík měl narozeniny....

Kubíčku, sice číst neumíš, ale přeji ti hodně štěstíčka, zdravíčka, hodné rodiče a ať tě nikdo nezlobí....posílám obrovskou pusinu...... :dizzy_face:
31. pro 2009 v 17:17  • Odpověz
Čau teta :wink:

chlebíčky a jednohubky máme nachystaný, šáňo se chladí, děcka se koupou, chlapi s něma, my tu sedíme a jsme mrtvý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Teda Micouš umejvá nádobí :wink: Moc se teta nespař, užijte si s Kužílkem posledního Silvestra ve dvou a ať se Martin neodstřelí :sunglasses:

Jinak všechno nejlepší do nového roku 2010, hlavně zdravíčko, štěstíčko a hlavně mimouška v bříšku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Posíláme hubana :wink:

Tvoje tety koníkovky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
Ahoj ženy, tak co? Žijete?
Já skoro ne, včera jsem se pěkně napapala, takže jsem v noci měla krapet honičku se záchodem, ale dobrý, vypila jsem asi dvě decky vína, prolila se litrem čaje a byla spokojená jak želva, posmrkala jsem asi celý balík kapesníků a po jedné Martin naznal, že nemá cenu, abychom z Kunštátu chodili do Rudky a pak zpátky domů, takže jsme šli rovnou spát...Mates měli letos nádhernej ohňostroj, litovala jsem že nemám svůj mobil, protože na ten krám co má, to nešlo vyfotit a foťák jsem si nevzala, no prostě letos to bylo luxusní, všichni to přežili, tak to bylo super....

Tak doufám, že vy dneska budete střízlivět a zítra už mi každá napíšete co a jak.... :grinning:

Pa pa a krásný nový rok 2010 vám všem a posílám velikou pusinu..... :dizzy_face: :dizzy_face:
1. led 2010 v 19:29  • Odpověz
Sláva nazdar víletu, víletu ... né jako Sláva, ale jako sláva :grinning:

Tak jsme ve zdraví dojeli do Bk a teď čekáme na papu.

Cwsta byla poněkud tichá .... čím to asi bylo ??? :sweat_smile:

Pokud se nepřipojím zítra tak určitě v pondělí to budu spát v Bk .... no zítra se vlastně nemám kde připojit. :sweat_smile: Takže na 100% až v pondělok.

jo a mamce k 60tinám jksem koupila jen k\tku ...nic jiného jsem nesehnala ...v tom hyperalbertu fakt nebylo CO
2. led 2010 v 15:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.