• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
jo a ženy ....mám vás ráda :dizzy_face:
2. led 2010 v 15:46  • Odpověz
Hojky....tak jsme taky dojely...už pereme první pračku....musíme ještě nakoupit...bo zítra bude mít Kubík tu oslavu, takže opět chlebíčky a jednohubky...ovšem kdo to bude jíst nevím...já mám snad zásoby na celý rok....

Hory byly super...jen škoda toho sněhu a že to taaaaaaaaaaaaaaaaaaak ryyyyyyyyyyyyyychle uteklo.....

Přeji Vám všem tedy hodně zdraví a štěstí v tom roce 2010 zvlášť Jaňouchovi....s tím jediným jsem si nepřipila s ostatníma ano..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. led 2010 v 16:05  • Odpověz
Nazdar ženy, tak vás vítám zpět, doufám, že jste ve zdraví všechny přežily i manželé a děti, zvlášt Nellinka, když jsem to tak četla, co ji Sláva provádí :grinning: :grinning:

Luci děkuji za přání, já doufám, že se brzo uvidíme a k tomu Novému roku si spolu všechny připijeme, musím to nějak naplánovat, v pondělí budu vědět co a jak, tak hned jak budete mít čas tak se slezeme...ju???
2. led 2010 v 16:21  • Odpověz
taky jsem pro brzkej slez ... jen v pondělí nemohu.
2. led 2010 v 16:30  • Odpověz
ty jo ... zase tam mám od té adminky 6 stoplejch inzerátů

:angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
2. led 2010 v 16:34  • Odpověz
Mic, já v pondělí taky asi nebudu moct a je to krapet na rychlo, nestihla bych nic nachystat :grinning: ale ráda vás uvidím co nejdřív a krom toho, nějak tuším, že Makel nebude moct v pondělí a v úterý...tak holky kdyžtak pisnite kdy se vám to hodí a domluvíme se.....
2. led 2010 v 17:11  • Odpověz
Makel nemůže v pondělí a pak se uvidí, zda bude mít práci , nebo ne.

no nic ...valím směr poříčo a bude u n ás šílené praní... tak pa páááa kdyžtrak písejte na mobilus.

ZDAR ZDAR ZDAR
2. led 2010 v 17:23  • Odpověz
Ahoj mandelinky vožralý :grinning: a Jaňoušku :grinning: !

My jsme dorazili kolem 15.30. Cesta byla v poho, jeli jsme stejnou cestou jak do Jeseníku. Stavili jsme se na obědě - hádejte kde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: - v Ostružné :grinning: :grinning: . Ale Marky, vzkaž Vašounovi, že jsme si fakt pochutnali :dizzy_face: , já jsem si dala ti gnocchi, co měl Tobiš a Sláva si dal meníčko - smaženej květoš. A fakt super. I s najezením nám to trvalo asi hodinu. A Parma tam opravoval nejdřív vysavač a pak světlo, já jsem byla zrovna s Nelldou na WC, držela jsem ju v náručí nad mísou bo dělala bobek a 2x nám vyplo světlo :grinning: , takže zábava :grinning: :grinning: .
2. led 2010 v 19:02  • Odpověz
Jinak musím zkonstatovat, že hory byly SUPER :sunglasses: :dizzy_face: a už teď je mi líto, že jsme doma, málem jsem se v autě rozbrečela :pensive: .

A mám vás moooooc ráda :slight_smile: :dizzy_face: .
2. led 2010 v 19:04  • Odpověz
Jo, pro sraz jsem všema deseti :sunglasses: co nejdřív :slight_smile: .
Jdu s Nelldou do vany, ještě pak nakouknu :wink: .
2. led 2010 v 19:05  • Odpověz
Ahoj brouci,

tak my jsem dojeli kolem 15hod.stavovali jsme se v Mohelnici na papu a taky jsme si moc pochutnali :sunglasses: .Pak jsme dali s Makoušama kávu a pak jsem jeli ke tchýni ji popřát k těm narozkám.Po cestě zpět jsme se stavili u kamoša pro křečka :grinning: a frčeli jsme domů.Už peru 2 pračky,ta jedna už by mohla být dopraná a druhá bude hned po ní,pak tam ještě naláduju jednu a zítra zbytek,to budou asi 3 :rolling_eyes: ..no a večer se poseru ze žehlení.

Jdu něco dělat,ještě musím vykoupat Peggušku a vymyslet něco na zítra na oběd...

Tak se mějte a já se ukážu snad zítra.pá a brou nocinku.

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: MÁM VÁS MOOOOOOOOC RÁDA! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. led 2010 v 19:54  • Odpověz
Tak jsme okoupaný, teda spíš spařený, dala jsem poněkud teplejší vodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , že Nellinka byla růžová jak prasátko :grinning: . Teď se tam čachtá Sláva a málem tam nevlezl, že je to horký :grinning: .

Jaňouši já si s tebou taky imaginárně ťukám k novému roku 2010 a přeji tobě i Matesovi jen to nejlepší, hlavně splněnní všech přání :dizzy_face: .
2. led 2010 ve 20:06  • Odpověz
Zuzi díky a vítám vás doma i tetu Krejčulovou :slight_smile: já se chystám s Matesem do vany za chvilku, ale je otázka jestli on vůbec vstane od telky....tak už vstal, tož idu..mějte se krásně a napište, který dny se vám srazík vyloženě nehodí a který den by to šlo...

Jo a kde je Makel?? pa pa
2. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
Ahojte,

tak jsem si říkala, že nebudu jedinej aktivista, co tu okouní a fakt, všichni už tu byli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Hory byly božííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: I mě moc mrzelo, že se už musí jet domů :cry: :cry: Fakt jsem ráda, že jsme jeli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já nemůžu prozatím pondělí a úterý, pak uvidíme :wink: :wink: :wink:

Tobeš s Vaškem už spí, tak jdu hodit lachtana do sprchy a jdem spát, zítra jedem ke švagruši, tak asi se ozvu až večer :wink:
2. led 2010 ve 21:15  • Odpověz
tak já ještě nakukuju,jsme vylezli s malym z vany a vypadáme taky jako prasátka :grinning: .Přemýšlím,zda jít za Davidem a kamošem na pííívo,ale bojím se,abych nenachladla,jak jsem rozpařená :unamused: .Ve vaně jsem se nějak probrala :sweat_smile: .
2. led 2010 ve 22:55  • Odpověz
Bré poledne :slight_smile: ,

mám hotový obídek,ale vzhledem k tomu,že jsme snídali v 10,tak ještě chvilku počkáme.Malej se už cpe a já s Davidem si dáme později.Máme brokolicovou polívku :sweat_smile: a špagety.Jinak ráno jsme šli společně nakoupit,jinak se tak nějak plápoláme.Já jdu naládovat pračky,ty ze včera už mám suchy :wink: .

Odpoledne půjdeme asi na prochajdu a pak zaplujeme do teplíčka a budem si užívat poslední den volna.Hezký zbytek neděle :wink: .
3. led 2010 ve 12:03  • Odpověz
no kde stééé?Ještě nakukuju,čekám,až dorazí sestřenka s přítelem na kafíčko :slight_smile:
3. led 2010 ve 13:58  • Odpověz
Ahojte,

dneska jsem grogy, uklízím a jaksi se nemůžu smířit s realitou všedního dne :frowning2: :frowning2: :frowning2: Hrozně bych se chtěla vrátit :frowning2:

Tobi a MM jsou u švagrové, mě začlo dneska docela solidně bolet v krku, tak jsem nejela, abych nenakazila neteřinku a jak přijedou, půjdu si lehnout, jsem vyřízená :pensive: Zítra mě čeká to druhý kolo výběrovky tak se musím dát trošku dohromady :wink:

Užijte si poslední volnou neděli, ať už jdete do práce, nebo manžílci a všechny vás MILÁNKUJU :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. led 2010 v 15:33  • Odpověz
Zdar ženuchy ... jsem u švagruš .. tak se na chvilku připojuji.

Zítra odpoledne jedu do Bk,. tak tam už se připojím a doufám, že během, úterý vyřeším už ten net.

Jinak u nás se domácnost krapet rozmluvila., ale jen kerapet ... vlastně pořád o to nestojím.

Moc je mi po vás smutno ...ale abych řekla pravdu po horách? ...ani moc ne.
3. led 2010 v 17:56  • Odpověz
Jak budete vědět, kdy srazík, tzak honem honem ...už se moooc těším.

tak pa páááá
3. led 2010 v 17:58  • Odpověz
Hoj bambule,

je mi jaksi divno, tak půjdu zaplout do betle. Dneska dopo jsme vyrazili k babičce a dědečkovi do Brněnce na Vánoce a dědečkovi popřát k 80. narozeninám, jeli jsme s našima a ségrou a její rodinou, tak to bylo fajn. Pak jsme se ještě stavili u tchánovců a konečně v 18. hodin dorazili dom, to jsme se pak už jen poflakovali.

Sláva už nerví z práce :unamused: , Nelliša neposlouchá, takže je to zas ve starých kolejích :confounded: .

Marky, zítra držím pěsti v snad budoucí práci. Leni, ty se 1. den v novém roce v práci moc nepředři a Jani, jestli jdeš na kontrolu, ať dopadneš dobře :wink: . Ostatní žeňuchy se válej na mateřské :grinning: .
3. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
Dobré ráno :rolling_eyes: ,

asi umřuuuuuuuuuuuuuuuuuu,jsem ráno myslela,že mě jebne,když mě zvonil telefon ve 4:45 :rolling_eyes: .14 dní válečka aspoň do 8 a teď totok :rolling_eyes: .
Večer jsem si s Davidem ještě dali vínko,koukli na film a šli jsme spát :wink:.Davídek na to,kdy včera vstával,tak usnul pozdě-až kolem půl 10 :angry:,nevím,co se to s ním děje,že vstává brzo a usíná tak pozdě :unamused:.

No nic,jdu něco dělat,ať mě ty resty ubíhají.tak zatím pá
4. led 2010 v 07:13  • Odpověz
Čauvec babuchy!

Kdepak couráte? :confused:

Nellda leží v pokojíčku, snad usne, já jsem do sebe nasoukala obídek a nejdradši bych šla zalehnout - taky jsem si jaksi zvykla na pozdější vstávání :unamused: . Ráno mě vzbudil Sláva v 6.30, jak vstával, až odešel, tak jsem usnula do 8., kdy Nellda halekala z pokojíku.

Dokonce jsem se vykopala do obchodu, i když se mi vůbec nechtělo. Tady furt pochumeluje, ale jen drobně.
4. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
čao ženy.
.... jsem pořád tak sztrašně unavená ... mám pocit psichycky i fizicky .. potřebovala bych tak na měsíc na \hawai
Už jsem v Bk ... jsem tu teda od oběda, ale pak jsem šla z malím zalehnout.
Jsem pořád tak fizicky i psichycky unavená ... potřebovala bych tak na měsíc na hawai .... hmm tak to asi nedopadne.

MÍŠA RÁNO HLEDAL MIRKA V PELÍŠKU ... POŘÁD ZVEDAL JEHO PEŘINU A NECHÁPAL, žE TAM TÁTA NENÍ ... BYLO TAKOVÉ DIVNÉ .... kurńa ten notas si píše jak chce

Jsem zvědavá, co Makel ..........
4. led 2010 v 15:55  • Odpověz
Ráno mě zas ták bolela záda ... fááákt mazec. :rolling_eyes:
4. led 2010 v 15:57  • Odpověz
kde jste, když jsem tu já ?
4. led 2010 v 17:04  • Odpověz
Mic, peču kuře :wink: a nic se mi nechce :pensive: :rolling_eyes: . Achjo.
4. led 2010 v 18:04  • Odpověz
Ahoj ženuchy, tak jak se máte? Koukám že nic moc :grinning:
Martin mě taky ráno vzbudil, jak šel do práce, takže jsem taky po dlouhé době vstávala v sedm, ale zase jsem toho víc stihla, tak aspoň něco...co ta Makel, ještě se neozvala,jak dopadla?
A co ten srazík? Zatím jste nikdo nic moc nenapsal....já teda hlásím že nemůžu ve čtvrtek bo musím k mudře, takže zítra, středa, pátek, klidně, příští týden si myslím, že budu moct v úterý, středu a pátek, musím jezdit ve vycházkách kámošce krmit želvu :grinning: tak ty dny kdy nebudu moct, jsem v Bozaku, kdyby se vám někomu chtělo jen tak na kafo :wink:

ha manžel smaží topince, no nic, jdu zbaštit večeři a žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2010 v 18:40  • Odpověz
MAKEL SE MI TAKÉ NEHLÁSÍ.

Miky už se rochní ve vaně a doufám, že půjde przo chrniskat ... brzo vstáváme.

MUSÍM JÍT TAKY ZÍTRA NA DRUHÉ OČKOVÁNÍ NA KLÍŠTĚ.

se mi nechcéééééééééé

na ksichtě mám pěknýho bedříška a bolí jako sviňa.

Jinak navrhuji srazíka na středu ...klííídne u nás ....ale nevvím, zda zvládnu nakoupit ....

jediné co mám doma, tak je oblíbená čočka a špenát ...ale už jen z vajíčkem ... uzené už myslím došlo ... i když možná je na prostředním v mra žáku.

nebo u toho jaňoucha .. tak to bude i s chlebíčkama

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....jak chcete
4. led 2010 v 19:16  • Odpověz
Míslím si zas vezmu tu umrtvovací piluli, abych měla ten měsíc pilulí za sebou .... jsem ták ospalá :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
4. led 2010 v 19:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.