• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Mic, tak to já bych na srazíka asi nedojela, vycházky mám až od dvou a nemám auto, takže bych se k vám neměla jak dostat, leda že by se pro mě někdo otočil,takže jak chcete, když pro mě přijedete vezmu i ty chlebíčky :grinning: tak záleží na vás.... :slight_smile: nebo bych jela busem do Letovic, ale stejně by jste se některá musela do těch Letovek pro mě otočit, ještě mrknu jestli to jede až k vám....
4. led 2010 v 19:36  • Odpověz
Mně je srazík celkem čumák, jen mě straší to sněžení, co hlásí :fearful: . A ve čtvrtek máme plavčo, ale teda odpo, to bych musela před 15. hodinou vyrazit k domovu vyzvednout Slávu.
Jinak kurča upečené, rýža uvařená, tak budu mít zítra klídek :wink: .

Mic, co Mikeš? Už mu aspoň vykoukl nějakej ten zuban? Chudák malej. :frowning2:

Taky čekám co Makouš. :fearful:
4. led 2010 ve 20:20  • Odpověz
Mic, pak písni co na té ortopce, držím pěsti :wink: .

Kdepak se fláká Lůca?

Já jdu chrňákovat, tož brou brou brouci. :sunglasses:
4. led 2010 ve 20:54  • Odpověz
Hoj ženy,

konečně tu...malý mi musel usnout v klíně tak jsem jaksi zabrala s ním a vzbudila se před chvílí...

Jinak kontrola ok, máme pořád 78 kg a 10,1 kg....potkali jsme Tobíka s Vaškem v čekárně taky šli na kontrolu... :grinning: :grinning: Tobík už z chodby hlásí, jééé tam je taky Kubíček...byl sladkej...

Jinak mě je taky srazík fuk, teda podle toho kde bude tak se tam taky dostanu...já Vás chci pozvat ale nechávám to až na příští týden až odstraníme stromek, aby si děti měli kde hrát teď je tam málo místa a stromek hodně opadá, což mě mrzí, myslela jsem že stříbrný smrček vydrží více,ale tak kubík mu dává taka zabrat...takže buď vydržíte do příštího týdne jinak nevím...ve středu máme první plavčo..ve čtvrtek můžu a v pátek už je doma Tom...

navíc Tom měl dělat v Bozaku, ale včera tu byli a opět jeli do ráje..tak z toho byl nasra...nej...že i na té oslavě ho to mzelo...tak to bylo takový k ničemu,ale nakonec se nám to líbilo, kubík furt říkal balooon na balonky tak to bylo krásné...

Ufff to je zase román....
4. led 2010 ve 21:18  • Odpověz
Taj Miky už spí ... nemohl zabrat a ještě mi zde bůlbne ufooon.

Jo a Mirek psal, že už doma jede net ... jupííí

tady je ta jedna fotka http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/micanek/album/micankovo-bydlenicko-ii/5009368 ....co už jste viděly

jo a zas něco doma ... včera blbě odtýkal hajzlík .... tak se Mirek dneska podíval do čističky a byla uplně plná , takže nefsakuje :pensive: . chjo ... fakt pořád nějaké trápení

Makelko, to mě mrzí, že to nevyšlo ..krásnej plat ....ale ta doba je šílená ... kor když máš doma malího prcka ... když neberu, že by jsi ho neměla kam dát, tak by jsi ho nevyděla vyrůstat ....fakt mazec
4. led 2010 ve 21:47  • Odpověz
ale vše zlééé je pro něco dobré ....aspoiň netrhneš bandu :sweat_smile:

jo a \Mikešovi jsem do Bk zapoměla vzít čepku, takže pokud by se stalo, že bych ráno nenakopla auto, tak by musel jet k dr. jak marfuška v šátku ... ještě že má teplou kapucku.

Holky, se tedy zítra domluvte a dejte mi vědět ... zda vr středu v kunzdorfu nebo u nás .. popracdě by to asi bylo pro mně lepší u nás, jelikož nebudu mít určo auto :pensive: ... Autobus by mohla udělat zase Makel :sweat_smile:
4. led 2010 ve 21:50  • Odpověz
Micina ponocuje aspoň s někým můžu vykládat,ale blbne mi kůň....

K micině může jet jen tehdy když mě někdo veme...a ve středu mám první plavání takže můžu tak asi od devíti...či od půl desáté... :grinning: :grinning:
4. led 2010 ve 21:58  • Odpověz
Moc ponocovat nemůžu ... brzo vstávám

Míša má taky ve středu plavání , pokud s ním půjde teta Makelína ... to by jsme mohly nakoupit u něco na papu.
4. led 2010 ve 22:02  • Odpověz
mě zas nejdou dát fotky na facebook :rolling_eyes:
4. led 2010 ve 22:03  • Odpověz
je tu ještě možnost, že auto třeba bude ... protože pokud teta Makelína půjde z Mikym do bazénu, tak táta pojede felinou ... to obětuje opla pro Mišku
4. led 2010 ve 22:05  • Odpověz
Já vím Mic proto to tu píšu, aby jsi ráno nebyla paf že nemůžeš vstát..
4. led 2010 ve 22:08  • Odpověz
kurňa dala bych si polejváka ...ale není tu ani krapet alkoholu .....- proooččč????

Fakt už asi půůjdu zalehnout ... ty jo to bude ráno má smrt
4. led 2010 ve 22:17  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29437536&tab=0 ... vypadá to, že prodám zappíky
4. led 2010 ve 22:47  • Odpověz
ty jo ... byt nad mamkou má někdo novej ... je uplně nažrabej a dupe jak Kubík . mě hrábne ... ty hory mě pronásledujou ... aby to zachvilku nebyla noční můra :rolling_eyes: :sweat_smile:
4. led 2010 ve 23:22  • Odpověz
No dovol to by ten pán či paní museli lézt po 4 aby byli jako Kubík.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2010 ve 23:25  • Odpověz
já mám titiž ocit, že ten borec už po 4 leze :sweat_smile:
4. led 2010 ve 23:44  • Odpověz
no nic ...valím chrnět ... tak pa páááááááááááááá ...ty vole za 5 hodin vstávám ....zdar
4. led 2010 ve 23:45  • Odpověz
Dobré ráno,

koukám,jestli tu byla Makelína a ono nic :frowning2: .

S tím srazíkem-mě je to jedno,jen to potřebuju vědět dopředu :wink: .

Včera jsem vytuhla od 18-asi půl 8 :sweat_smile: ,pak jsem se šla vykoupat a zaplula do postele...no a ráno jsem nemohla vstát :sweat_smile: ...

Jdu si udělat kafe a čaj,je mě strašná zima,furt odbíhám do skladu přebírat zboží a ti idioti za sebou neumí zavírat venkovní dveře :angry: :angry: :rolling_eyes: ..pak se divím,že jsem věčně nachcípaná :rolling_eyes: .

Zatím pá
5. led 2010 v 07:17  • Odpověz
Zdar ženy .. tak jsem doma z ortopedky.

takže dr. se nožičky líběj, jen ta levá je ještě krapet křivíá ... takže z dlahama pokračujem ...ale už mi to nepříjde .... hlavně, že Mišánkovi to neva.

Koupila jsem mu papučky ... sehnala jsem mu zase s tou přeskou kolem nožičky, tak jsem ráda ...barva je teda zas brutální ...tm. zelené z teleblbísama ... no hrůza ...ale jen za 130,- ...normálně je kupuju za 209,- ... dneska jsem je koupila přímo v lékárně.

Nechala jsem si píchnout klíště ...zase 650,-kč v prd.....

Makelína určo vychrapává ... byla smíř
ená s tím, že už se nevyspí a ono jo ... :sweat_smile:
5. led 2010 v 09:34  • Odpověz
právě jsem si dala magnum ...mňam
5. led 2010 v 09:40  • Odpověz
jsem tááák unavená ...asi si půjdu lehnou ... ve finále už jsem stávala ve 4:00 protože se tak Miša vzbudil ... to nemělo ani jít cenu spát
5. led 2010 v 10:19  • Odpověz
Já jsem sežrala geišu na nervy :sweat_smile: .

Mic,tak to je super,že se to myškovi lepší,ono je to vidět i na pohled :slight_smile: .Je to veliká šikulka..

Já bych spala,až bych brečela :sweat_smile: .Ještě tady mám nějakou práci,ale to už je nic moc,tak se těším,jak vypadnu brzo,snad o půl 3 :wink: .Vyzvednu Davouška a budeme utíkat do teplíčka :slight_smile: .On jak chodí ze školkou ven a pak jdeme pěšky dom,tak se mu nechce ani odpo vylízat do té zimy :unamused: .No a mě teda taky ne,jsem ráda,že jsem doma.

Dneska mě tady serou opět kolegyně :rolling_eyes: ...asi jim něco udělám bo co....

Ukážu se asi až z domu.zatím pá
5. led 2010 v 11:13  • Odpověz
Ahojky,

Makelína nevychrápává je přece na tom dalším pohovoru v Adamově...

Jak to tedy vidíte s tím srazíkem?? Já Vás oficielně zvu na příští týden jen se musíte domluvit který den Vám vyhovuje...
5. led 2010 ve 12:25  • Odpověz
vuááááááááááááá . tak jsem se vzbudila ...naobídkuju se a valím domů
5. led 2010 ve 13:29  • Odpověz
volala mi makelína ...asi ve 12:00 byla v BK .hm .....gutoví .... a já to prochrápalal

jela teda s toho pohovoru ............. vísledek ještě neví

večer se tedy domluvíme ..... ale jak písám klidně u nás ...makelína udělá autobus přes skalici a \kunštát :grinning: . a aspoň budou mít děti kde řádit :dizzy_face: :dizzy_face:

a Jaňouch dovezu tu hrtomadu chlebíčků :sweat_smile:
5. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
Já myslela Mic, že už píšeš z domu, bylo mi divný že píšeš tak brzo a ty jsi v BK...

Koukala jsem že v Nejčí mají slevněný nějaký nábytek a moooc se mi tam líbí jedna komoda co bych mohla prozatímně dát Kubíkovy do pokoje, když už tu žádnou skříň nemá...tak to jdu očíhnout...

Jinak Kubík usnul až teď jak Tobík odjel, dopoledne v kočárku vyváděl a pak si hráli s Tobíkem.... :dizzy_face: :dizzy_face:
5. led 2010 ve 13:36  • Odpověz
:sweat_smile: ahá ...Tobík byl u Luc ... to jem nějak prošvihl :sweat_smile:
5. led 2010 ve 13:56  • Odpověz
no nic ... dopiju kafíí ...obleču se a valím na /Pořičo ... ještě se stavíme na Prostředním za babičkou.

zatín páááááááááááá
5. led 2010 ve 14:00  • Odpověz
Já to tu ani mic nepsala tak jsi nic neprošvihla...
5. led 2010 ve 14:02  • Odpověz
Zdar máničky!
Byly jsme s našima v Olmiku šopovat, ale nic nemaj, aspoň jsem neutratila to kulový, co mám v peněžence :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .

Sakra, zas jsem vám chtěla napsat něco chytrýho a už jsem to zapomněla :rolling_eyes: .

Zítra má taťka narozky, takže v sobotu valíme k našim na obídek, jen vymyslet, co mu koupit :unamused: . Pak má ségra 13. svátek, neteř 14. narozky, 16. Slávův taťka narozky, pak SLáva i jeho taťka svátek 22. a 23. má můj taťka svátek. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže celkem maso. A to doufám, že jsem na nikoho nezapomněla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
5. led 2010 v 15:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.