• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
No nic, jdu zas dolů, za chvilku nám dorazí taťka z práce :wink: . Večír snad načóhnu.
5. led 2010 v 15:30  • Odpověz
Hoj ženy, takže k nám zítra nehrozí že by jste dojely....dneska tu byl nějaký borec, že máme v koutě zahrady prasklý vodovodní potrubí, takže nám asi celý den nepoteče voda a tolik kýblu aby jste mohly chodit vesele lulat tu nemáme :grinning: a asi nebudu mít ani tolik nádobí na vodu na kafo a na čaj...takže pokud bude srazík u Mic, tak mi ale musíte ráno napsat, abych udělala ty chlebíčky a ještě jestli teda bude nějaká duše tááááák hodná a zastaví se pro mě....penízky na benzín dám, pořád mě některá vozíte, tak už bych to měla začít zálovat :grinning: :grinning:

A co ta Makel, že se zde ani neukázala, budu ji asi muset napsat....
dneska se zde ještě objevím, tak pište jak to vidíte, jinak u nás se můžeme klidně slézt i v pátek, ale bacha, my ještě máme stromeček :grinning: :grinning: Luc taky máme stříbrný smrk, taky z Voděrad a taky padá, svině jedna :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 19:23  • Odpověz
Ahojda,

já jsem vyfluslá jako sviňa....Dala jsem s Davoušem koupando a jdeme zalehat.

Zítra mě písnite,co ten srazík.Raději na telefon,nevím,jak na tom budu s časem v práci.

Tak zítra pá berunky,těším se na vás!!!
5. led 2010 v 19:39  • Odpověz
Tož se povinně hlásím, voňavá, čistá, vykoupaná :sunglasses: , jak hlásí Nellouška.

Jestli nebude kydat, tak dorazíme, no ráno si dočtu, jak ste se domluvily.

Jaňouši, snad vám to opraví brzičko :wink: .
5. led 2010 ve 20:24  • Odpověz
Já se dneska hlásím po dlouhé době, ale pořádně jsem za ty dva dny nebyla doma :confounded: jsu nějaká zničená, si už připadám jak Krejculína :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: asi taky budu chodit spát se slepicema :grinning: :grinning: :grinning:

Zítra teda uvidíme, dle počasí, Kuželka psala, že může až od 2, tak by bylo dobrý, kdyby pro ňu Leňa sjela, dneska říkala, že ju klidně vezme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. led 2010 ve 20:44  • Odpověz
Zítra teda dle počáska u Micouše jo? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: Tož jak se ráno vzbudím, tak bychom mohli vyrazit :wink:
5. led 2010 ve 21:35  • Odpověz
Já to moje dítko asi tř...knu...usne se mnou v posteli a jakmile ho dám do postýlky tak mi řve, protože se vzbudí jak mě slyší odcházet ach jo...

Zítra brzo vstáváme na plavčo, tak se tady pak ukážu nebo mi písněte na mobil jak jste se domluvily...

Mic...jdeš zítra taky plavat?? :confused: :confused:
5. led 2010 ve 21:58  • Odpověz
Tý jo tak u nás do rána napadlo hafo sněho a jak tak koukám tak zase sněží...aspoň se budou mít děti v čem vyblbnout,ale na to cestování je to blbé...
6. led 2010 v 06:05  • Odpověz
Zduř bambule, v noci jsem zas byla 100000000x vzhůru :confounded: . Na horách jsem spala jak dřevo, za to doma to stojí za pikaču :rolling_eyes: .

Tady taky nakydalo a furt kydá :angry: , takže auto asi vzdávám a uděláme si asi výlet busem s Nellinkou :grinning: . Kdybysme někde zůstaly viset, tak budem volat SOS :wink: , ale snad to nebude potřeba. I když vůbec nevím, kde teď Micouš přebývá :sweat_smile: .
6. led 2010 v 07:04  • Odpověz
Bré ráno,

hned po ránu takovej sněhovej šok :rolling_eyes: ..já jsem si vzala auto do práce,bo předpokládám,že odpo to budou mít silničáři rozsoleny.Zuzi,jestli vydržíte do 14:30,tak můžete jet pak s náma...Stejnak by pro vás musel někdo jet do Letovic,bo na Poříčí moc busů nejezdí..co teda vím :confused: a to stejny pak zpět.No jak chceš,kdyžtak písni.

Micouši,písni cestu k vám..už si to nějak nepamatuju,jen vím,že jsme jeli furt rovně a najednou odbočka v levo do kopce...nějakej záchytnej bod by to chtělo.
6. led 2010 v 07:31  • Odpověz
kufa,teď mě vyrušil a hlavně vylekal kolega :rolling_eyes: :angry: :angry: no fuj...
6. led 2010 v 07:35  • Odpověz
a už nevím,co jsem vám chtěla napsat.....
6. led 2010 v 07:37  • Odpověz
Leni, tam se dopravíme busem - snad to zvládnem, už jsem s ním nejela ani nepamatuju :grinning: .
Zpátky bych se svezla buď s tebou nebo by pro nás Sláva sjel :wink: . Kdyžbysme jely s tebou, tak by ti Sláva musel šupnout do auta našu sedajdu, ale to se s tebou ještě domluvím - jen bys zastavila u našeho baráku, ju?
6. led 2010 v 07:38  • Odpověz
No nic, vypínám PC a jdem důle se chystat, bus nám jede v 9:10, v Poříčí bysme měly být v 10:40, takže hodinu a půl na cestě, to bude maso.
Takže budu na mobilu :wink:.
6. led 2010 v 07:46  • Odpověz
Nazdárek ženy.

Jupíí .. přijedete ... to je bomba :o))

Mirek se vrátil z práce .. nebo spíš tam anii nedojel že v ČH to bylo zacpaný ... tak jel aspoˇm z Míšem do plavča a pak se staví na očkování klíště te pro Mišku .. po včerejšku mě z očka bolí pěkně ruka .. doufám, že Miška nebude trpět ...miláček můj protivnej

Jinak jedete na Horní Poříčí ... a hned za cedulou Horní Poříčí se dáte do leva... pokud nevyjedete nechte auto dole ...ale Mirek celou cestu odházel .

No nic .. jdu oddělat stromeček ... nebo ho aspoň přemístit nahoru :grinning: :grinning: :grinning:

Moooc se na vás těšíííím
6. led 2010 v 08:36  • Odpověz
jo a Tooooooobbíkoovvvvvvviiiiiiiiiiii všechno nejlepčí k narozeninááááááámmmmm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. led 2010 v 08:49  • Odpověz
Dobré ráno,

Micina mě vzbudila :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: venku sněhu, tak asi počkám, jak pojede Mirek s Míšou z plavča a pojedem za ním, jinak se fakt bojím :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. led 2010 v 09:01  • Odpověz
Micouši,máš radost,co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 11:09  • Odpověz
Zuzi,jestli nakouknete,tak mě napiš sem-Sláva bude tak brzo doma,jo? :confused: ..
6. led 2010 v 11:10  • Odpověz
Halóó halóó,co se stalo?To jste všechny kantáre? :slight_smile: ....no,nebudu honit machra,já už se taky chystám do postele.Jen jsem chtěla popřát brou nocinku.Ráda jsem vás viděla :slight_smile: a těším se na příší týden :slight_smile: .Hoďte termán :slight_smile: .Tak dobrou noc a zítra pá
6. led 2010 ve 21:54  • Odpověz
Bré ráno :wink: ,

umyla jsem si škopíček, tak tu bubákuju tak brzo. :wink:

Chjo nic se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to mám vysávat, setřít podlahu, umýt umyvadla a poklidit dole :confounded:

Včera to bylo fajn :slight_smile: . Sláva měl strach, kde sme tak dlouho, ale nezavolal, holomek jeden. Tvrdil, že cestu k oknu v obýváku už měl pěkně vyšlapanou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
7. led 2010 v 07:04  • Odpověz
Dobré ránko,

mě se zase opět nechtělo vstávat,jsem jak po mladejch :confounded: .Dneska mám relativně klid,zatím jen jeden průser(ne můj,ale dodavatelův),tak je to zatím o.k.

Já bych taky měla uklízet,ale nechám to na víkend..zrovna asi odstrojíme stromeček a bude to..akorát mě mrzí,že jsem si ho vůbec letos neužila...

Teta Micina byla z nás asi pěkně k.o.,že se neukázala :grinning: ..jestli chudák neuklízí do teď :sweat_smile: .

No nic,jdu něco dělat.Zatím ahojda
7. led 2010 v 09:00  • Odpověz
Ahojky ženy.

Jdu vás pozdravit ... mám to te´d z přístupem k netu těší ...je v pokoji kde spíme ...musí se co nejdřív dodělat místnost vedle, aby jsme se mohli přestěhovat a net bude přístupnej pořád. ...jen kde na to vzít a nekrast ...sice to už moc pěněz nechce, ale teď už jsme uplně švorcoví.

Mirek má uplně na sračk botry do práce a není ani na to .... díky tomu , žše jsme prodala zappíky, tak můžu zaplatit telefon.

Včera se nám podařilo odzbrojit stromeček ... je tam pěknej mrdňoch ...musím to jít vysát a setřít podlahy ... fčera už nebyla síla.

Tak kdy je teda tan Termán srazíku ....ať můžu nahlásit auto ... :sweat_smile:
7. led 2010 v 09:04  • Odpověz
Ahojky tak včera cesta ok přijeli jsme zároveň s Vaškem...obě děti po cestě usnuli...

Mě je termín celkem jedno jsme doma pořád, akorát ve středu mám to plavčo,ale to jsme v deset doma,když to stíháme a v pátek už je doma Tom, takže kterýkoliv den.

Včera to bylo suprový, Kubík byl asi vylítaný v noci celkem spal...tak je nutné takové srazy častěji...

Tak mi valíme ven, malý už je protivný tak snad brzo usne...tak pááááááá kolem oběda se zde ukážu...
7. led 2010 v 09:49  • Odpověz
a já jdu taky něcodělat ...hlavně přebalit toho mího posrance ....smrdí jak cap ... blééééééééééé
7. led 2010 v 09:56  • Odpověz
Ahojte,

mě jaksi blbne kobyla, tak jsem včera psala akorát na FB, bylo to včera super :wink: Jak je teď u Micoušů dost místa, je to fajn :dizzy_face:

Termán na příští týden je mi zatím jedno, v úterý jdem sice k zubákovi, ale to jdeme už na půl 8, takže pak můžem, ale potřebuju to vědět dopředu, abych odhlásila Tobiho ze školky :wink:

Nic, jedu si k Lucce pro autí a valím do Letovek dát paní věci na upečení toho dorťasu :wink: budem mít Krtečka :slight_smile: :slight_smile:

Tož zatím pa :wink:
7. led 2010 v 11:11  • Odpověz
Ty jo ...sem se pustila do toho pokojíku ..byhnevěřila co ty děti dokáží :sweat_smile:

Makouši, tak se stav, nééé ?
7. led 2010 v 11:22  • Odpověz
Nellina je dneska na tečku :angry: , nebo rovnou na dvě :confounded: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: . Od rána mě točí, brutálně :angry: :angry: :angry: .
Musím se od ní držet dál, jinak bych ju bila jak nezralý žito :angry: .

Odpo valíme na to plavčo, stejnak se mi nechce, i když bude plovat Sláva :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Ohledně příštího týdne - nehodí se mi čtvrtek, odpo máme plavání, jinak je mi to asi šumák.
7. led 2010 v 11:47  • Odpověz
Hoj ženy jsme doma z vycházky, máme pěknou červenou barvičku. Za chvilku přijede teta Makelína tak se jdeme napapat...
7. led 2010 v 11:59  • Odpověz
my jdem taky baštit a doufám že to moje ukousaný štěstí půjde do hajan ... tak pááááá
7. led 2010 ve 12:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.