• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Tak Míša už spinká ...blbě se mu teda dejchá, protože má rýmu jak hrom ...bobíšek můj malinkej.

Luci, díky za ten tel: .. tak naštěstí to vše vyřešilo ...byli tam 2 Macháčci a připsali to tomu druhýmu ... tak jsem ráda, že je to ok ...a budem teda chodit ve čtvrtek na 9:00 ... jdu něco dělat.
7. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
Jé oni Vám to přehodily na čtvrtek tak to se s Vámi nebudeme ani potkávat tak to je škoda....
7. led 2010 ve 13:38  • Odpověz
No co toto je za oučast? :confused: :confused: :confused: :confused:

Já byla pro Tobiho ve školce, pak jsme se stavili v obchodě a už peču kuře na večeři a ještě chci udělat salát. Vašek prej do 7 přijede, tak jsem zvědavá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Jelikož tu nikdo není, tak jdu třídit věci, co chci nafotit na Mimáč :wink:
7. led 2010 v 16:41  • Odpověz
já tu jsem, ale už to budu dnesky vypínat ... jdu jen tátovi přes net zaplatit founa..

Makouš ... věci 92 ba víc jo, at je z čeho vybírat ... bereš i na lízing?????

ženy ...tak pááááááá
7. led 2010 v 17:52  • Odpověz
Pěknej večír,

byli jsme plavat, ale jsme z toho takový rozladění :confounded: , no uvidíme, jaký to bude příště - dneska tam nebyla ta lektorka co normálně, jenom ta jedna, tak se mi to zdálo zmatený a nic moc :confounded: :rolling_eyes: .

Nellina je dneska brutus uzlobená - furt to pokračuje :angry: , já už su z ní pěkně na prášky, tak ať se s ní nervuje taky tatínek :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Obávám se, jestli včera u Micoušů nechytla nějakej zlobící bacil :angry: .
7. led 2010 v 19:44  • Odpověz
Ahoj holky, tak mě se včera taky nepodařilo připojit...bylo to super, jsem ráda, že jsem vás zase viděla, bo to už fakt bylo po dlouhé době....
dneska jsem se chtěla nasomrovat k Makelínům na kafo, ale tetka nebyla doma, byla v Letovkách kuli dortu, tak jsem musela na kafo k našim :grinning:

Jinak s tím příštím týdnem mě je to úplně buřt, já pojedu asi v pondělí a ve čtvrtek krmit želvu, ale vzhledem k tomu, že mi do Skalice jezdí co chvilka bus, tak není problém, zajedu do Bozaka a pak zpátky do Skalice a nebo to budete mít jiný den, takže mě stačí jenom napsat...jo a prosím, potřebuju to teda vědět dopředu, abycho měla čas sehnat dárečky...i když jsem na tom teda podobně jak teta Mic...dneska mě mamka zkazila náladu, neschopenka chodí až kolem 20-týho, takže super :confounded: :confounded: i kdybych šla od února nebo ještě v lednu do práce, tak pořádnou výplatu za únor dostanu až na konci března, fakt super :angry: :angry: :angry:
tak pisnite na kdy to vidíte...pááááá
7. led 2010 ve 21:14  • Odpověz
Dobré ráno,

já mám náladu pod psa....malej má opět laryngitidu a já jsem taky opět na hromadě :pensive: .na víc jsem dneska dostala výplatní pásek :frowning2: :pensive: ..takže samo lepší.Vím,že bych měla být spokojená,že mám víc jak 3800,-,ale je to šok tady 3 měsíce mít relativně dobrej plat a najednou toto,ale to je asi normální bo co.
Já doufám,že se urvu brzo dom,bo je mě fakt na nic.
S tím srazíkem-pokud budeme o.k.,tak dorazíme,pokud ne,tak klukům pošleme dáreček po tetě Zuzce.
Dneska hned po ránu jsme měli výstup s jednou ubytovanou studentkou-furt samo problémy s ni,tak jsem se po ránu hned tak vytočila,že moc nezbývalo a dostala pleskanec,jenže dřív zdrhla...No nic,jdu něco dělat a pak musím do obchodu pro sáčky děckám na balíčky.Tady chundelí,tak budu zase jako sněhulák.zatím pá
8. led 2010 v 07:28  • Odpověz
Ahoj, dobré ráno,

u nás to stojí taky za prd, Tobouš se ráno probudil s šíleným řevem, že ho bolí v krku, chrchle a má totál uspaný dutiny, když něco vysmrká, tak zelenej sopel :rolling_eyes: :rolling_eyes: Myslím, že má i teplotu, asi ne moc vysokou, ale má, takže bombastik :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: I my sedíme na prdeli doma :unamused:

Včera mi opět nešel ků'n, tak jsem to vztekle zavřela a šla jsem si číst, abych se aspoň trošku uklidnila, mě to fakt točí, když už mám čas, tak to zase nejde :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Vidím, že nálada po ránu tu moc dobrá nepanuje :confounded: Tak snad bude holky příští týden líp :wink:

Davouškovi přejem hlavně aby se brzo uzdravil :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. led 2010 v 08:17  • Odpověz
Dobré ráno,

hlásím také chumelení....

U nás malý ok v noci se párkrát vzbudil...byla jsem na sedánku u kamošky vrátila jsem se kolem jedné,ale bylo to super aspoň jsme pokecaly...

Davídkovi přejeme brzké uzdravení, pořád ho taky něco trápí kloučka malýho :pensive: :pensive:

Dneska chceme jet do Boskovic a do Blanska ale uvidím dle počasí jak to dopadne ale do toh BK bych chtěla jet a v Boskovicích potřebuji surně nakoupit aspoň drogerii
8. led 2010 v 08:22  • Odpověz
Jéééééééé Luci, to by si se tu mohla stavit, potřebovala bych vyzvednout od Anny fotky a s Toboušem se tam nedostanu :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
8. led 2010 v 08:42  • Odpověz
Marky no klidně a to musím mít od Tebe nějaký lístek, páč já jedu busem až nahoru?? :confused: :confused:
8. led 2010 v 08:49  • Odpověz
myslím že nemusíš mít lístek, jen řejneš jméno :wink:
8. led 2010 v 09:07  • Odpověz
mám tam jen 3 druhy fotek :wink: snad by to mělo být do 500 :wink:
8. led 2010 v 09:09  • Odpověz
Zdarec ženuchy.

Myslím že lístek nepotřebuješ, měla by ti to dát i bez něj.

U nás taky krásně chundělí ...má přijet Marťa s Kuřimy, tak doufám, že dorazí v pořádku.

Zítra jedem do Valmezu k té babičce na 85 narozky, tak doufám, že nebude kalamita ... ještě musíme pro bráchy do Bk.
8. led 2010 v 09:26  • Odpověz
Tak jsem přišla do kanclu,jsem zmrzlá jako sviňa.Venku je to mazec!!!Jsme tu zasněžení jak nevím kde....

Marky,to je na hovno,že je Tobiš taky marod :frowning2: .Posíláme pusinku na uzdravení.Teď to asi lepší nebude v takovym počasí :confounded: .

Jsem volala Mudrovi,jestli máme chodit,tak pré jo,tak David s malym šel,jsem zvědavá,s čím příjdou.
8. led 2010 v 09:41  • Odpověz
Ty jo Zuz, tam to bude hrůza, ve Valmezu, jestli tady chundelí, tak tam to bude dvakrát tolik, to určo znáš :confused: :confused: :confused: Tak hlavně, ať jede zítra Mirek opatrně :confounded: :confounded: :confounded:

Jo Leni, taky nás to chztlo, na pikaču :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
8. led 2010 v 09:48  • Odpověz
Bré ránu babuchy!

U nás v noci kalamita, Nellda furt řev jak sviňa, tak nakonec ju Sláva vzal k nám, už v noci jsem slyšela, jak v ní líce sopel a ráno se probudila celkem horká s rýmou jak blázen :rolling_eyes: . Takže rozšiřujem řady marodů :rolling_eyes: , naštěstí už se mi teplá nezdá, jen ta brutus rýma :rolling_eyes: .
8. led 2010 v 09:48  • Odpověz
Marůdkům přejeme brzké uzdravení, snad vás to brzo přejde :unamused: .

Sněhu je jak na horách :stuck_out_tongue_closed_eyes: , mrkněte na předpověď počasí na Seznamu - na té hlavní stránce, musela jsem se řehtat, na další 4 dny předpověď némlich stejná, škaredej šedej mrak se spoustou vloček :confounded: .
Před chvilkou mi volal Sláva, jel do Boskovic do banky :frowning2: , doufám, že dojede v poho, protože tady ty silnice stojí za figu :confounded: .
8. led 2010 v 09:51  • Odpověz
Juj i Nellda? :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: To je na pikaču, tak taky přejem, aby ju to brzy přešlo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Vidím, že to je fakt všude stejný, stejně na hovno :confounded: :confounded: :confounded:
8. led 2010 v 09:51  • Odpověz
Marky, jestli se sejdem příští týden na té celebration, tak mi vem ty vitamíny, odkoupím je od tebe :wink: .

Musíme koupit Nelldě ten vitamínovej sirup, celou dobu, co ho brala, byla ok a teď došel a má rymajzlu jak trám, možná je to náhoda :unamused: , ale......
8. led 2010 v 09:55  • Odpověz
Chtěla jsem jít odhazovat sníh, ale přitom jak chundelí to nemá smysl :angry: .

Včera jsme se se SLávou kukali na Líbáš jako Bůh a celkem pohodovej film, jako viděla jsem už i lepší, ale dalo se to :wink: .

Nellouška tady leží jak placka a kuká na DVD :unamused: .
8. led 2010 v 09:56  • Odpověz
mIREK ŘÍKAL, ŽE SE dneska kuli počasí budou taky vracet kolem poledene ... no fáákt mazec ... aspoň mi zas něco vytáhne z čističky a budu moc vyprát ... fakt je to na hovňajs jak se na baráku vše sere.

Leni .... Z Davídkem už bych neváhala ani chvilku a našla bych si pořádnýho homeopata ... pořád se mu to vrací a tím pádem musíš do něj rvát samí sračky a tím má i slabší imunitu ... mě ta homeopatka pomohla , že nemůžu na ní říci půl slova. .... klidně bych ti dalka i na ní kontakt, ale mám pocit, že nebere., že má strašnějch lidí.

Zuzi, tak to asi Nellinka byla protivná sté rýmajzny ...Míša taky jak nemůže dejchat tak je protivnej jak hovno.
8. led 2010 v 09:57  • Odpověz
Mic, ona včera nebyla protivná, jen mi dělala naschvály a zlobila, neposlouchala až hrůza, ještě ke všemu se škodolibým úsměvem :angry: .
8. led 2010 v 10:00  • Odpověz
Zuzi .. tak jí skus ...vlastně i tobě koupit to osiillococinum ... bere se jedna ampule tejdně ...dospělí i děti

no nic ..jdu dolů ...myslím že v krbu už nebude žádné světýlko ....
8. led 2010 v 10:04  • Odpověz
Zuzi vitamínky vezmu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já chci taky koupit Tobimu ten sirup, co máte, musím do něj nacpat nějaký vitamíny, aby taky trošku vydržel :slight_smile:

Zuzi to jsou s Tobim asi sourozenci, Tobís dělal včera to samý :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
8. led 2010 v 10:06  • Odpověz
No asi ten tejden na horách děckám stačil, aby se začali chovat stejně - parchantit a marodit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Nebo jak viděly ve středu Mikeše, tak jsou s ním solidární a maj rýmu od něj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
Mic, já jsem byla spokojená s tím sirupem - Nelldě aji moc chutnal, jen je drahej jak sviň :confounded: - myslím kolem 200Kč.
8. led 2010 v 10:11  • Odpověz
Mic,homeopatika máme vyzkoušeny...bez výsledku... :unamused:

Kortikoidy měl naposledy loni,jak jsme byli v nemocnici,od té doby,když má laryngitidu,tak se držíme bez nich,ale je to mazec no....když bere ten imunoglukan,tak to má lepší průběh,než když ho nebere.Já už nevím,co s tím...Na víc do toho má sopla jak trám :confounded: a mě chytly zase hlasivky :confounded: .

Já doufám,že se do příštího týdne všichni uzdravíme :frowning2: ..Tak nám ještě chybí Kubajs a jsme komplet :pensive: ...
8. led 2010 v 10:25  • Odpověz
Tak Sláva už je naštěstí v práci, teď jsem málem napsala doma :grinning: , ale to si ještě počkám :unamused: . Cesta prej hnus brutus, jen trochu shrnutý, jinak uježděnej sníh :confounded: .

Leni, jak teda dopadli u MUDra?
8. led 2010 v 10:47  • Odpověz
My jsme po obědě, Tobouš leží, dala jsem ho spát, aby si odpočinul a jdu uklidit kuchyň, kolem 3 se staví tchýňka za Tobim mu popřát k narozeninám :wink:

Zuzi hlavně že je SLáva ok :wink:
8. led 2010 ve 12:05  • Odpověz
Tak my máme po obídku, Nellinka taky leží, ale co chvilu béká, slzí ju oči, i pro mě samotnou je rýma pěknej opruz :confounded: , natož pro děcko.

Jojo, jsem ráda, že nikam o víkendu nepojedem, v tomhle nečase to je za trest.

Tak se apoň Tobiš na chvilku zabaví s dárečkama :wink: .
Mic, Marky, daly ste klukům k Vánocům ty knížky - encyklopedie? Já jsem na ňu zapomněla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Tak jí ju buďto dáme dodatečně pod stromeček, myslím, že hnedtak ho neodzobíme anebo to necháme k svátku na únor.
8. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.