• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
6. črc 2009 ve 14:52  • Odpověz
Hoj bambuše :wink: :slight_smile: .
Mic, díky za fotku :grinning: , ale myslím, že ve snu byl ten výhled ještě hezčí :grinning: , ale brala bych všema 10 ten váš :dizzy_face: .

Jináč včera jsme si s MM udělali super hezkej romantickej večer :dizzy_face: , Nellda usnula brzo, tak jsme si spolu vlezli do vany, s vínem, byli jsme tam asi 2 hodiny :dizzy_face: , pak jako že si půjdem lehnout no a v tom nejlepším se vzbudila Nellina s totálním hysterákem a vyváděla asi hodinu, až jsme ju vzali mezi sebe, tak usnula :angry: . Takže bylo po všem :angry: . No ale vynahradili jsme si to dneska po obědě :grinning: :grinning: :sunglasses: .

Leni, tak to mě fakt mrzí, že jsme se nějak nedomluvily :unamused: na ty pivní.

Dneska jsme hned po O valili k našim, rozloučit se ségrou, teď je tady šíleně zamračený a MM s taťkem nakládají ještě kontyš, tak snad to stihnou a nezmoknou. Nelliša usnula, to jsem zvědavá, kdy půjde spát večer :rolling_eyes: .
6. črc 2009 v 15:53  • Odpověz
Zuzži, Mikeš je taky pěkně hotovej a že by vy držel do 20:00 si myslím že nehrozí... ale je na tečku

Ty jo Zuzi , takovej romantoš .. no já doufám, až budem v novém, taj se vše změní .. hlevně Mikeš bude mít pokojík ... my ložnici .. no už aby t bylo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. črc 2009 v 16:34  • Odpověz
Tak jsem se vrátila z vycházky a přinesla jsem si déšť, ještě že jsem měla pláštěnku pro malýho a deštník :grinning:
6. črc 2009 v 17:31  • Odpověz
U nás tzaky pěkně chcandí . no a Mekeš zatím neusnul , ale je taková protiva :sweat_smile:
6. črc 2009 v 17:42  • Odpověz
Tak já jsem nakonec vyrazila na kole a zmokla jsem...no dobrý, brusle jsou v garáži, prubnu je v týdnu ...
Mates jel do Rudky s autem, tak jsem doma sama a půjdu umýt nádobí....se mi nechce...

Teda Zuzi, to jste měli fááákt romantiku...ty voe, úplně závidím :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
6. črc 2009 v 18:36  • Odpověz
Tak Mikeš už chrní ..asi před 10 min. to zabalil .. doufám, že nebude vstávat ráno v 5:00 to by mě asi jeblo, ale dneska se pokusím jít brzo chrupkat.

jani, mrkni mě prosím v práci na ty sprcháče, ještě jsi mi neodpověděla.
6. črc 2009 v 19:28  • Odpověz
jo vidíš to, já ti chtěla napsat a zapoměla jsem, už jsem si napsala upomínku, tak na to zítra mrknu, jestli je mají....
6. črc 2009 v 19:38  • Odpověz
já ještě nějaký mám, ale pro jistotu ať to mám do zasoby
6. črc 2009 v 19:59  • Odpověz
Jo, jako romantika to byla :grinning: , ale už jsem lákala Slávau do vany v sobotu, to nechtěl :angry: , tak jsem mu "nadala" a včera tam šel doborvolně :grinning: :wink: .

Taky byl taky pěknej lijavec :angry: , akorát stiohli naplnit kontyš a slejvák jak prase :rolling_eyes: , Nelliša zatím spala a pak vstávala ďupou napřed, tak minimálně 1/2 hodiny prořvala :angry: . Já jsem měla chuť na bramboráky - už od soboty, protože je dělali na pivních (Slávova mamka, ale nedovolali jsme se jí, aby nám vzala dom :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), tak mi Sláva postrouhal brambory a pomáhal smažit a teď mě bolí břuch :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: bo jsem se jich nehorázně přecpala. :pensive:
6. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz
Jaňouchu, ty voe, proč jezdíš na kole, když prší :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Nellouš je ve vaně a asi hned tak spat nepůjde :stuck_out_tongue_closed_eyes: , vstávala až v 5.
Zítra dopo ju předávám tchánovcům, zkusí ju mět na noc, kdyby moc vyváděla, tak by nám ju vždycky večer dovedli a já jim druhej den ráno. Tak uvidíme, ale zas jak naschvál hlásí ochlazení - kolem 20°C a bouřky, tož nevím co s ňou budou dělat celej den doma :rolling_eyes: .
6. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz
Jé bramboráky .. ty bych si dala ... u nás není ko by je udělal :grinning:

To počasí mě taky pěkně sere .. jsem zvědavá jak bude toho 17náctého.
6. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz
Prej hlásí celý prázdniny takhle mokrý :angry: :angry: :angry: :angry: .
my děláme bramboráky maximálně 2x do roka :wink: - jsou moc pracný :grinning:
6. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz
Tak mi jsme si s MM pustili DVD a dali si čevené víno, no jelikož u toho byl Kubík tak z DVD jsme moc neměli, teď jsme ho vykoupali a úplně padl za vlast... :dizzy_face: :dizzy_face:
6. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz
Luc, tak bude romantika, jo? :wink:
6. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz
No to nebude, máme na návštěvě tetu :grinning: :grinning: :grinning:
6. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
Aha, tak nic :grinning: .
Nellina si zas vymýšlí :angry: .
6. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
To já budu dneska romantikovat z polštářem ... jsme uplně grogy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
Mic, ty seš romantoš :grinning: . Asi to půjdu za chvilku taky zabalit. :wink:
6. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
Zuzi .. no jo jsem a už se na něj těším. Jelikož Mikeš usnul něco po 19:00, tak se bojím, kdy bude vstávat.
6. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
Tak už jsem vykoupaná a jdu to zabalit .. to už se mi dlouho nestalo jít tak brzo spát ... jdu vyčistit chrup a hajííí .. tak páááá a brou nic.
6. črc 2009 ve 22:48  • Odpověz
Ahojda :slight_smile:

bambulky,ještě k tomu srazíku-já možná ve ST pojedu ke švagrové do pátku,tak kdyby byl ve ST,tak bych pak jela přímo z Bozaka,ale já bych byla pro až po O :confused:
6. črc 2009 ve 22:49  • Odpověz
a nebo jak chcete...ale pokud bude pařák,tak se mě teda malýho nechce tahat někde přes poledne..je z toho vždycky mega vyřízenej ..se potí i tak,natož venku na pařáku.
6. črc 2009 ve 22:52  • Odpověz
Krásné ráno! :slight_smile:
Venku je hmlisto :confused: , že není vidět na krok :confused: :grinning: .
Za chvilku pobalím Nellince věci a jak se nabaští, tak pošupe :wink: . Jsem zvědavá, jak to budou zvládat, jestli nám ju budou na noc dávat a tak.
Tož se zatím mějte fajne. :slight_smile: :sunglasses:
7. črc 2009 v 06:55  • Odpověz
Tý vado, vy snad ještě chrníte bo co?! :confused: :confused: :confused:
7. črc 2009 v 10:15  • Odpověz
Já už jsem předala Nelldu :dizzy_face: , zas mě ráno táááák vytáčela :angry: , že jsem byla fakt ráda, že jsem ju darovala. Takže se jdu vrhnout na uklizení :confounded: , ale vůbec se mi nesce :frowning2: .
Odpo asi skočím do knihovny, ale ještě musím najít jednu knížku a nevím, kde je :confounded: .
7. črc 2009 v 10:17  • Odpověz
Čao ženy.

Ty jo Zuzi .. do knihovny? .. co to je?

Holky, kde je Makouš?... vím že měla doma Vaška, ale není to divný, že se ještě ani naozvala?
7. črc 2009 v 11:06  • Odpověz
Nazdarek, tak jsem nějak nestihla od rána napsat....Makelína je asi s Vašíkem, jinak by se ozvala, otázka je, jestli ještě nezůstala v Lipasu a jestli ji funguje to PC, bo v pátek říkala, že ji nefakčil, tož těžko řéct...tak ji o srazíku raději písnite smsku...

Já bych taky chtěla manžela někomu darovat...kdo ho chce :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
jooooo MIC!!!!!!!!!! Oni ty sprcháče vůbec nemají a paní na firmě mi říkala, že už je asi mít nebudou :pensive: :pensive: :frowning2: :frowning2:
7. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
Je to možný ..no doufám, že jsou v pořádku .

Zuzi a nechcou tchánonci ještě někoho k Neldě do párečku :sweat_smile:
7. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.