• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
tak Davouš vyfasoval kortikoidy :cry: :pensive: .Neměl čistej poslech,měl tam ten stridor :cry: ,.Se na to vyseru fakt..jakysi šmejdy do něj cpát.chjo....
8. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
Musím stáhnout fotky z foťáku, jak z Vánoc, tak z hor, ale su taková lemra líná, že se mi nechce vydělat ten foťák z futrálu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . A to ten foťák mám půl metra před sebou :zipper_mouth: :grinning: .
8. led 2010 ve 12:13  • Odpověz
Zuzi jo dala jsem mu ji, ale vůbec ho to nezajímá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak ji dejte až k svátku, aspoň to máš vyřešený :wink:

Leni, tak hlavně aby byl v pořádku, když se nedá nic dělat :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Já mám fotky už v PC, jsem líná je hodit na rajče :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jdu umýt nádobí :wink:
8. led 2010 ve 12:28  • Odpověz
Tak Nellouška se už vyspala :unamused: , dohromady spala tak 3/4 hodiny a furt békala, bože můj to zas bude :rolling_eyes: .

Leni, co naděláš, hlavně, aby to Davídkovi pomohlo. :wink:

Tak asi s tou knížkou počkáme.
8. led 2010 ve 13:18  • Odpověz
Tady tak šíleně pořád chundelí :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
8. led 2010 ve 13:27  • Odpověz
Taky mám pocit, že nás to zasype :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Za chvilku půjdu prohrnout cestičku k bráně, aby k nám mohli naši a jak přijde Sláva, tak musíme odházet celej nájezd :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ještě, že už není povinností majitele nemovitosti odklízet chodník :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
8. led 2010 ve 14:12  • Odpověz
Taky si říkám, máme na něm asi půl metra sněhu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 14:27  • Odpověz
Holky, ty hory dám zase na Rajče, chcete to opět uzamknout? Nebo to tentokráte dáme veřejně, ať se pobaví i ostatní, chci něco dát i na Facebook :slight_smile:
8. led 2010 v 15:14  • Odpověz
Ahoj ženy, tak co říkáte na počasí, božííííí, že :grinning: já jsem nadšena, ovšem méně, když mám jít odhrabovat sníh, ale dneska to dvakrát zmáknul tchán a jednou teda já a po čtvrtý půjde Mates, asi za chvilku zapadneme...

Koukám, že tady to hromadně marodí, tak snad budou berušáci brzo Ok, ještě napíše Lucka, že je marod i Kubík a je to komplet...chjo....už se těším na ty vaše fota z hor :grinning: jsem koukala na fejsu na tu ve vaně, ta je fakt bombastická :grinning: :grinning: :grinning:

tak já jdu zase něco dělat, dneska jsem se rozhodla, že budu vařit ve velkým, teda aspoň to tady tak vypadá :grinning: máme zapečený brambůrky s masénkem, gulášovou polívečku, vývar z kosti s nudlema a ještě zeleninový salátek...a zétra na to peču a nevařím :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 17:46  • Odpověz
Taky pomalu zapadáme :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Nellda furt soplí, protivná, měla 37,5°C, doufám, že to má jen k té rýmě :rolling_eyes: a nic horšího se nerozjede :frowning2: .

Já už taky začínám soplit :confounded: , su zvědavá, jestli vůbec půjdem zíta popřát taťkovi :unamused: .

Mak, fotky z Vánoc super :dizzy_face: . Já jsem je ještě furt nestáhla :pensive: .
8. led 2010 v 19:28  • Odpověz
Ahojky,

včera už jsem to sem nestihla, cestou z BK jsme se zastavili u ségry a nabrali tam mamku a jeli dom. Pak jsme ještě jeli pro opravenou Tv.

Plinky měli všude vyprodané tak se musím juknout dneska ještě v boskovicích jak budu Makelíně vracet auto.

Jinak se hlásíme taky k marodům, Kubík má od včerejška rýmu teče mu soplík o 106, sem tam si pokašle, ale spíš je to jen o tom soplíku. Navíc jsem mu asi včera blbě kapla vigantol, měl moc zakloněnou hlavu do toho pak začal kašlat a jak vypil mlíčko a já ho nesla do postýlky tak mě celou pozvracel, chůdě moje malý nevěděl co se děje, tak se do toho rozbrečel...

Tom venku odrhnuje sníh, jak to dodělá tak se oblečem a vyrazíme mamka bude hlídat...pak se ozvu...

Doufám, že na mě něco neleze páč mě je taky nějaký teplo ale to asi bude z přetopenýho baráku... :grinning: :grinning:
9. led 2010 v 08:33  • Odpověz
Jo a taky byl Kubíček včera poprvé u holičky, pěkně držel a má to krásně na krátko, jak bude čas dodám foto...
9. led 2010 v 08:52  • Odpověz
Dobré ráno,

tak já hlásím,že se mě opět rozjíždí rýma :angry: ..k tomu kašli je to super :rolling_eyes: .Dnešní noc malej zvládl perfektně,ale já jsem jak po mladejch,celá rozlámaná a nevyspalá..když už jsem ráno zabrala,tak mě malej zbudil stylem,že mě zařval u ucha :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: .David jel střídat řidiče do Poličky,tak jel raději naším,bo služebním by nedojel ani do Jevíčka :sweat_smile: .Večer jsme byli ještě ve Třebové a silnice byly katastrofální!!!!Vůbec to nebylo shrnutý,takže co nakydalo,tak leželo na silnici a dneska to je ještě horší.A silničáře jsem ještě neviděla :rolling_eyes: .Jak se vrátí,tak chci zajet do Pennáče do Let..K obědu budeme mít br.kašu a rybu :wink: a asi ještě udělám nějakej mrkvičko-jablečnej salátek....na polívku kašlu.No a na zítřek mám vymyšlenou kotletu na houbách se špeclama :wink: :dizzy_face: .
No nic,je mě zima jako sviňa,tak se jdu oblíct,trochu to tu pofackuju a půjdu nachystat na ten oběd.Zatím pá a všem marodům poslíme pusu na brzky uzdravení!Teď už jsme fakt komplet :angry: ..
9. led 2010 v 09:14  • Odpověz
Kuř buřt,

ani se nebudu vyjadřovat k tomu, že mi to samozřejmě nefakalo :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Se mi dneska nic nechce, u nás bude asi vinná klobáska s bramborama a něco k tomu, ale to je ve hvězdách, asi vzduch omaštěný větrem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Vašek je od rána na zabíjačce, dorazí prej kolem 1, oslavu Tobiho narozenin přesunujem na zítra, dneska je ještě nachrblanej a já teprve odpoledne pojedu pro dorta, takže ňuc :unamused: Dneska si jen trošku posedíme, popijeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Opijeme :grinning: :grinning: :grinning:

Vidím, že se to tu všechno sype, ženy a děti, tak se držte, ať jsou ty sra.ky brzo za náma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. led 2010 v 10:07  • Odpověz
Jo a Micoušovic famílije jela do Valmezu, tak na ně moc myslete :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já se o ně docela bojím :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: V tomhle humusáckým počasí :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. led 2010 v 10:08  • Odpověz
Hoj, tak já jsem taky sama doma, Mates jel naštěstí jenom do Bozaka do práce, ale i tak z toho nejsem na větvi, ještě že Audina je taky čtyřkolka, ale nikdy nevím, jestli do něho nenapalí nějakej idiot....
Mě do rána vyskočil parádní opar, fakt super, akorát nevím čím ho mazat, bo žádnou mast na opary nevedu, tak asi pojedu jenom na jeleních lojích, ale bolí jako čert, grrrrr :angry: :angry:

Luci, tak Kubík měl včera premieru u holiče :slight_smile: ty jo, to bude fešák...i když taky marod...
Já nevím co mám vařit, mám v lednici dva kousky masa a nevím co....asi je jenom podusím s rýží, ale vůbec nevím co na zítra, nic se mi nechce, Mates tady má ještě zapečené brambory s kotletou od včera a já se nafutruju polívkou, máme gulášovou a vývar, tak snad hlady neumřeme, ale nejraději bych zapadlo do peřin a chrněla...odpoledne jedu se ségrou na návštěvu za kámoškou do Rudky, tak aspoň zase na chvilku vypadnu z baráku....

Doufám, že se Micina ozve jak dorazí zpátky domů, v tomhle počasí by vyrazil leda sebevrah :pensive: ale snad dojedou v pohodě....pa pa
9. led 2010 v 10:14  • Odpověz
ženy zdááár jedeme ....ale je to mazeeeec
9. led 2010 v 10:26  • Odpověz
mám bráchovího natasa, ale pořád strácím signáíl .. takže už píšu asi po 10áté
9. led 2010 v 10:26  • Odpověz
mám už taky brutus rýmu .blééééééé
9. led 2010 v 10:33  • Odpověz
Zuzi, já tu encikopedii mám pro Mišku až k narozkám.
9. led 2010 v 10:34  • Odpověz
Leni, nemyslela jsem homeopatika, ale homepatku .. já třeba beru vakcíny.
9. led 2010 v 10:34  • Odpověz
Teta, hlavně jeďte opatrně...silnice musejí být pěkný hnus :slight_smile:

Makel, tak mi 3.1. přišla ta tvoje MMS, akorát jsem si ji musela vyzvednou na netu, takže díky :grinning:

A tu encyklopedii, já ji dávala synovi od známých v srpnu, ke třetím narozeninám a jeho maminka mi nedávno říkala, že Radimkovi se knížka strašně líbí, ale nejraději má kapitolu, jak se rodí děti :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2010 v 10:38  • Odpověz
Doma musel Mirek auto doslova vykopat .... půl metru bylo zahrabaný.

Silnice jsou sice mazec, ale naštěstí všichni jezdí pomalu ... teď jsme v Prostějově ... krapet teda za ním
9. led 2010 v 10:48  • Odpověz
ty jo 11:00 ... a to jsem chtěla už bejt ve VALMEZU .... to máme asi tak ještě hodinu před sebou :sweat_smile:
9. led 2010 v 11:09  • Odpověz
TED HRAJSOU TU SUPERSTÁROVOU PÍSNIČKU ... je fakt božííí se mi moooc líbí
9. led 2010 v 11:18  • Odpověz
No tak dle propočtu by Micánkovi měli být ve Valmezu, tak snad jo...
tady konečně přestalo kydat, čekala jsem, že Martin dojede na oběd domů a vypadá to, že asi ne :frowning2: takže opět budu obědvat sama a beztak dojede až potom, co já odjedu, chjo :frowning2:
už takhle jsem celý dny sama a ještě i o víkednu, fakt mě to nebaví...si pořídím asi nějaký zvířátko, sestřenka má činčilu strašně roztomilou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak jak se naštvu, tak jdu do ní taky....kočku Mates nechce, tak aspoň tohle, sice máme ve sklepě myši, ale to není ono :grinning: :grinning: ty si můžu pohladit maximálně mrtvý v pastičce jinak jsou strašně rychlý :grinning: :grinning:
9. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
No nazdar Micouši, doufám, že se budeš hlásit :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: Jinak bude buchec :angry: :angry: :angry: :angry:

Jaňouchu, tak si zítra někam na obídek zajděte :wink: Sééééééééééééér na vaření :wink:
9. led 2010 ve 12:23  • Odpověz
No Maky já bych šla, ale Martinovi se nebude chtít, jak ho znám....no ale přemýšlím, že vytáhnu kotletu a udělám nějaký závitek a opečené brambory....nějakou rychlovku, v neděli nesnáším vyvařovat složitý jídla....to je jediný den, kdy si můžu krapet pospat, akorát nesmím zapomenout vytáhnout maso z mrazáku, jako posledně :grinning: :grinning:

Maky poslala jsi toho emaila? našla jsi tu adresu?
9. led 2010 ve 12:31  • Odpověz
Já ti půjčím na pár dní Tobouše Jani, tě to přejde, s těma zvířátkama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.