• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Jani poslala, ale vrátilo se mi to dneska zpět, netuším proč, ještě to zkusím znova poslat :wink:
9. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
Micina se ani neozvala, že dorazili, takže má u mě ťafku :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
9. led 2010 ve 14:36  • Odpověz
Hoj, Micina dostane za uši, já teď dojela z Rudky a hnus fialovej, silnice je jak sklo, Martin jel do vedlejší dědiny ke kámošovi, tak jsem měla obavu že bude chtít abych pro ně jela, ale že se kdyžtak projde, vede od tam do Kunštátu stezka a je to kousek, tak jsem ráda...
Maky, já ti kdyžtak pošlu adresu i soukromou a pošli mu to tam :wink:
Jdu si ohřát polívečku a asi půjdu koukat na telku...zase sama doma, dneska jsme se s Martinem vyloženě míjeli, on dojel z práce a já jela pryč a teď jsem dojela domů a jel pryč on, ach jo....

Ale poňuchňala jsem si u kámošky malou Sofinku, akorát strašně roste, ještě nedávno to bylo tří kilový malý prdě a už má šest :grinning: ale je roztomilá, akorát z nás byla krapet vykulená, tolik ženských pohromadě asi ještě neviděla :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2010 v 17:33  • Odpověz
hoj ženy .. právě jsme v Lipníku, zvoníme u Janotů na kávu a nikdo neotevírá ... no cesta je děs ... námraza jak kráva
9. led 2010 v 18:59  • Odpověz
Mak soráč ... uplně jsem zapoměla ... nebyl čas .... byli jsme selá família na boulasua fakt sjůůper
9. led 2010 v 19:02  • Odpověz
a ted ti nemůžu poslat sms, jelikož mám founa v kufru
9. led 2010 v 19:03  • Odpověz
chčije jako sviňa a takouvou námrazu jako jedem snad ještě neviděla .....mazééééc ... ještě že \miška spinká a neřve.
Vezem ještě bráchu do BK.
9. led 2010 v 19:05  • Odpověz
Bych se nedivila, kdyby s takovím chcancem přišly i povodně.
9. led 2010 v 19:07  • Odpověz
kde stééé když su tu jááá ... pořád ještě jedem ..... zítra si vyrazíme někam na sáňky ... pokud se mi teda nepřidaj horečky ... je mi mizerně, ale nebolí mě klouby, tak by to mohlo zůstat u nachlazení.

... no a ted mě napadlo, že příští tejden můžem udělat srazík ... když jsou ty děti všeccchny nemnocný, tak nemaj co lapnout :grinning:
9. led 2010 v 19:13  • Odpověz
Jo Mic, to je fakt,že když jsou nemocný všechny, tak nemají co od sebe chytnout :grinning:
no s těma sáňkama nevím nevím, jestli to do zítra namrzne, jako že stopro jo, tak budeš mít honičku je ukočírovat...já jsem si málem rozbila hubu u baráku :grinning: mi pěkně podjely hňátičky :grinning: :grinning:

Tak jeďte opatrně a pozor na ty ostatní idioty....kámoška mi dneska říkala, že jela včera z Libavé a celou cestu v pohodě a nakonec skončila pod Valchovem v příkopě...no kámoška, Ivka co se mnou slavila narozky...nějací borci ji chtěli pomoct a urvali ji nádrž u auto, bo měli moc tlusté lano a nešlo provlíknout za oko na jejím autě... :sweat_smile: tak říkala, že jim ani nemohla nadat, bo ji chtěli pomoct...takže bacha i poslední kilometry jsou kritické a ten váš kopeček k baráku bude myslím pěkná skluzavka.....
9. led 2010 v 19:38  • Odpověz
Hlásím Prostějov ...ale všude je moooře vody ... se asi utopíme cestou

s tou Ivkou je to mazec .. to má jako po autě, bo, co?
9. led 2010 v 19:45  • Odpověz
tak nám to hlásí BK 37km .. tak třeba FAKT DORAZÍME VE ZDRAVÍ :sweat_smile: :sweat_smile: ... PAK SICE JEŠTĚ NA pOŘIČO ...HMMHMMM
9. led 2010 v 19:51  • Odpověz
Ne musela ho dát na opravu, ale měla štěstí, že ji neurvali nápravu, to by bylo horší, spíš to vypadá,že má nějak posunutou nádrž bo co, no vůbec nechápe, kam to lano přivázali a to jim původně chtěla dát dvě kila za pomoc, nakonec jim nedala nic :grinning:
9. led 2010 ve 20:07  • Odpověz
Dobré dopoledne,

já vařím obídek,do toho z lehka uklízím :slight_smile: .Včera jsme strávili tak nějak rodinně lážo plážo,dnešek vypadá stejně :wink: .Když si představím,že zítra vstávando do práce,tak je mě šoufl....

Já jsem relativně ready,akorát v noci mě to trochu dráždí ke kašli,ale je to nic moc,tak aspoň že tak.Malej je na tom stejně,jako já,během dne o.k. a k ránu už ho to dráždí....ale snad to bude dobry,kortikoidy má do úterka.Dneska už má první sníženou dávku.

Ještě se dneska ukážu.Jdu dodělat ten obídek.zatím pá
10. led 2010 v 11:00  • Odpověz
tak my jsme po obídku,pověsila jsem prádlo,dala prát ještě bíly a asi se budeme válet.Venku zase opět kydá sníh...Davídek si hraje v pokojíčku,tak doufám,že mu to ještě chvilu vydrží,bo já jsem zralá do postele.Užíjte si zbytek víkendu a já nakouknu asi až večír.
10. led 2010 ve 12:46  • Odpověz
Zdarec babuchy!
Tak včera jsme tady měli přímej přenos z cesty do ValMezu a zpět jo?! :grinning:

Mě by nikdo do auta nedostal ani heverem :rolling_eyes: , fakt to byl hnus. Tady na včerejšek nakydalo cca 20cm sněhu, včera začalo chcandit a namrzat, takže úžasná ledovka. Byli jsme u našich popřát taťkovi k narozkám, Nellinka jela na saních a protože naši bydlí na kopcu, tak jsme zpátky jeli všichni na saních. Já s Nellinkou jsme seděly, Sláva nás tlačil a brzdil ze zadu :grinning: . Dneska tady zase chundelí, i když je skoro 1,5°C nad nulou.

Nellouška teď spinká, my jdem uklízet do velkýho pokojíku, kde máme binčus ještě z Vánoc :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Včera u našich to bylo fajn, jen jsme museli jít už v 18. hodin dom bo Nellda byla protivka. Furt soplí, dneska už frfnila zelenej sopel :unamused: .

Snad se marůdci brzo uzdraví :wink: .
10. led 2010 ve 12:53  • Odpověz
Já jsem dneska neklohnila bo jsme dostali výslužku u našich :dizzy_face: . Odpo v plánu nic nemáme, možná navštívíme tchánovce. Jinak se mi nic nesce :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Sakra, chtěla jsem s něčím reagovat na Janču, ale už nevím na co :grinning: .

Makoušovi, užijte si oslavičku :dizzy_face: .
10. led 2010 ve 12:55  • Odpověz
Ahojte,

vidím, že si všichni užíváte nedělního dne, venku chrstá furt sníh, je to na pikaču :unamused:

My včera trošku pařili s MM sestřenkou a jejím přítelem, tak mi bylo celý dopoledne zle :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: Fujtajbl :angry: Kluci jsou ve Svitávce u známýho, tak snad za chvíli přijedou. Já jsem zatím nachystala všechno na oslavičku a měli bychom kolem 3-půl 4 začít, tak uvidíme :wink:

Jináč se tu teda mějte :wink:
10. led 2010 ve 14:39  • Odpověz
Hoj, tak já jsem měla super hlavně noc,od půl druhé do půl šesté jsem nespala, podařilo se mi zabrat až kolem té šesté, takže jsem z postele lezla v deset zbytá jak kůň....a ještě vymýšlet oběd, no hotovo, nejdřív jsem Martina přesvědčovala, že jíst nebudeme a dáme si jenom polívku, tak uvařená byla, ale nakonec jsem teda udělala maso, sobě s rýží a Matesovi s nudlema...
Martin dojel asi v deset z té svoji párty, takže jsme ještě poseděli u telky a pak jsem šli spát, teda někteří :rolling_eyes: :rolling_eyes:
tak jsem zvědav, jak to bude dneska, ale zývám od rána, tak snad budu v noci mrtvá....

Zuzi, to by mě zajímalo, co jsi mi chtěla napsat :grinning:

Makel, užijte si oslavu....
10. led 2010 v 16:53  • Odpověz
AHojte,

tak já před chvílí vyhodila poslední hosty, Toboušek kolem půl 9 odpadl, brouček, usnul v půlce pohádky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Dostal spoustu krásných dárečků, ale vůbec se jouda nechtěl fotit :unamused: Tak jak stáhnu fotky, tak snad tam něco kloudnýho bude :unamused: JInak od nás dostal další koleje k vláčkodráze, jezdící bagr, dvě knížky, magnetický puzzle s Patem a Matem, to se mu moc líbí a taky registrační pokladnu, s tou tu blbnul celej večer a ještě od nás Granko s tekutým Grankem a hrnečkem. Dostal taky 2 pokladničky, tak od každýho loudí prachy :angry: :angry: :angry: a prej do obou pokladniček :grinning: :grinning: :grinning: dostal od tchýně ještě hrníček, pak jízdního policistu na koni, letadlo s vrtačkou, to se dá celý rozmontovat, nějaký pexeso, od MM bábi jakousi knížku a penízky a byl tu i MM bratránek a ti mu donesli kartičky s písmenkama, tak to se mu taky líbilo, no zas mrtě hraček prostě :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Dortík byl moc dobrej, Tobi dostal od nás s manžou Krtečka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ještě nás čeká oslava v Lipasu, ale to nevím kdy tam pojedeme :unamused: tak snad už si to všichni s těma hračkama rozmyslí, zas máme na rok pokoj :grinning: :grinning: :grinning: Svátek máme až v červnu, tak máme pokoj :grinning: :grinning: :grinning:

No a jelikož mi po včerejšku pořád není nějak dobře a dopoledne mě zítra čeká pracák, tak si jdu radši lehnout :wink:

Dobrou
10. led 2010 ve 22:16  • Odpověz
ahoj ženuchy.

Jdu vás iba pozdravit ... není mi 2X fajne, tak sem radši ani nelezu.

Unás je taky mraky sněhu ... Mirek jel dneska někam za Brno, tak doufám, že bude v pořádku.

Míša má taky pořád rýmajznu.

Na kdy vidíte ten srazík ... vidím to spíš ke konxi tejddddddne ... pokud odsud teda vyjedu :sweat_smile:
11. led 2010 v 08:43  • Odpověz
Ahojky,

my taky tak trošku ještě rýmujeme a do toho slintáme, tak nevím jestli je to tou rýmou nebo mu tam něco leze, do pusy si nenechá podívat.

Co to tedy nechat na pátek?? když ve čtvrtek mají Zuzky plavčo...příští týden je u nás ohrožen...a nebo ještě středa třeba od těch 11....
11. led 2010 v 09:38  • Odpověz
Ahojda,

já jsem dojela z Letovic,byla jsem s tatíkem v diabetologické poradně.Cesta pro mě o.k. :wink: .Jsem se vyřádila na sněhu :grinning: .
Jinak u nás bacily na ústupu,dnešní noc paráda,ani já ani Davídek jsme nekašlali :dizzy_face: ...občas smrkne,ale to není žádná novinka :rolling_eyes: .David je dneska doma,tak jeli vsvobodit do Bozaka D.kolegu,bo mu exlo auto a pak budou doma,tak budu za něma spěchat z práce :wink: .
Takže já jsem pro srazík na ten pátek :slight_smile: .
Jdu něco dělat,zatím pá
11. led 2010 v 09:54  • Odpověz
Luci, určo plavat nejdem i kdyby Mirek mohl .... tu rýmu určo ještě bude mít ... tak nechci aby v tom lítal znovu ... užvted má celej odřenej šňupáček.

Jo a ve středu pravděpodobně nebudu moct. ... takže klído pátek
11. led 2010 v 11:24  • Odpověz
Ahojte,

od rána lítám, nestíhám, ozvu se po obědě, hodila jsem jen fotky z ateliéru, ale vypadám tam jak debil :angry: :angry: :angry: :angry:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3683517&vReferer=
11. led 2010 v 11:31  • Odpověz
Ty fotky jak je malej v kufru jsou náááádherný ... na těch sáňkách je taky moc pěkně ....ale vypadá tam už táááák velikej .... no ata společná ... jsi mohla trochu zavřít pusu a jeden knoflíček zapnout by taky neuškodilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 11:47  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: ,ten knoflíček se rozepl asi sám :grinning: ..
krásnééééééééééééééééééé fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. led 2010 v 11:58  • Odpověz
Krásné poledne! :slight_smile:

Mak, fotky pěkný :dizzy_face: , ty tam vypadáš dobře, tak neremcej :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale Tobiš to je celej Vašoun :zipper_mouth: :wink: :grinning: .

My nejspíš na plavčo povalíme, i když Nellda ještě rýmuje, ale už vysmrkává, tak do čtvrtka snad bude ok :wink: .
Takže krom čtvrtka mi je to jedno, kdy se nacpu :grinning: :wink: .

Tady ráno od 5 nešla elektrika, tak jsem viděla ty nejčernější scénáře, jak umrzneme atd., ale v 6.30 ju zapli, takže v poho :grinning: .

Tobik dostal teda dárečků :confused: , to byl asi moooooc hodnej, co?! :grinning:

My jsme tady měly na návštěvě moje rodiče, tak to aspoň uteklo :wink: .
11. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
A je tady zas nakydanýho sněhu - přes noc se nahoře činili :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tak odpo asi půjdem se sáňkama Slávovi naproti, včera jsem nevystrčila nos z domu :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
11. led 2010 ve 12:15  • Odpověz
Tak jsme doma, všude šílenýho sněhu tak se jezdí suprově :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mak fotečky kráááásnýýýý
11. led 2010 ve 12:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.