• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
11. led 2010 ve 13:03  • Odpověz
Hele ženy, ta halenka nemá víc knoflíků :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A rozesmívala nás tam ta druhá fotografka a jelikož tam málem hodila držku, tak jsem krapet víc otevřela pusu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ALe jinak dežo hadra :rolling_eyes:

Zuzi, však máte krb, byste neumrzli :wink:

HOdnej teda vůbec nebyl, ani si to nezasloužil, ale když už to bylo koupený, tož co s tím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 ve 13:27  • Odpověz
Kubínek je krááááááááááásnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Takovej velkej chlapák, taky už to není to mimiško :frowning2: :frowning2: :dizzy_face:

Zuzi a ty jsi někdy snad pochybovala, že Tobeš není celej Vašek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já teda ne :grinning: :grinning: :grinning:

Pátek se mi na sraz hodí, nic nemám :wink: JInak místo je teda u Lucky? Mě je to vesměs jedno, může to být i tady, místa tu sice moc není, ale když jsme se vešli k Mic na domeček, tak sem musíme tuplem :wink:
11. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
Ty voe ženy, ta společná fotka z hor je drsná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Není tam nic vidět, to byl asi umělec, ten borec :grinning:
11. led 2010 ve 13:47  • Odpověz
Já jsem se musela jít chvilku natáhnout :grinning: .

Mak, já jsem nikdy nepochybovala o podobě Vaška a Tobika, ale na té fotce mi to přišlo brutus :grinning: .

Já jsem včera konečně stáhla fotky, ale tak 90% mám rozmazanejch :confounded: . Chjo.

A Kubajz vypadá jak chlap konečně :wink: , moc mu to sluší :dizzy_face: .

Mak, krb máme, ale dřevo do něj neee :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tak Sláva bude muset navozit :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
11. led 2010 ve 14:05  • Odpověz
Nellina dneska bojkotuje spánek, už 2x se zavřela v pokojíku a rachotila tam a teď se přitáhla s kazetou Děda Mládek Illegal Band 2, totálně vymotanou, kolem krku :angry: :angry: :angry: . Vopica. :rolling_eyes:
11. led 2010 ve 14:11  • Odpověz
Tak Miška spí ...ale už to nevidím na dlouho ... platím nějaké resty přes net ... pořád jen prachy prachy .... 15tého odejde úvěr a budu fééést v mínusu.

Taky jsem něco přidala http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3683931&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0 ... sice tu z hor už jste viděla ...ale líbí se mi i do albíka.
11. led 2010 ve 14:11  • Odpověz
musím zas dávat inzeráty ... abych mohla zaplatit složenky ... fakt tento měsíc krušněj jak kráva ... na sobotu máme koupeny lístky na ples a vypadá to, že ani nebudem mít peníze, aby jsme tam šly :pensive:
11. led 2010 ve 14:15  • Odpověz
11. led 2010 ve 14:23  • Odpověz
11. led 2010 ve 14:26  • Odpověz
11. led 2010 ve 14:59  • Odpověz
Michálek je vzhůru ... jdeme dolůůů ... zatím pááááááááá
11. led 2010 v 15:00  • Odpověz
Holky na rajčeti už jsou fotky z Jeseníků, tak mrkněte :wink:

JInáč já pomalu mizím, mám dneska angličtinu a jsem úplně vygumovaná :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Navíc máme náhradu za minule, kdy nebyla, takže mě tam dneska bude dusit dvě hodiny, mě jebne, nechciiiiiiiiiiiiiiiiiiii :cry: :cry: :cry: :cry: :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 15:52  • Odpověz
Mic,hezký fotky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A ta s Tobišem v tom MC, ta je drsná, bobešek je tam takovej malinkej :frowning2: :frowning2: :frowning2: To tak uteklo :cry:
11. led 2010 v 15:56  • Odpověz
Maky ...hoď mi link na to rajče ....síííím
11. led 2010 v 17:27  • Odpověz
Mak ...jak to, že máš najednou angličtinu v pondělí?????
11. led 2010 v 19:35  • Odpověz
Fotky super :wink: , fakt se mi tam líbilo :dizzy_face: .

Já jdu zalehnout, Nellda zas zlobí jak 100 čertů, Sláva je z ní taky pěkně vytočenej - vůbec neposlouchá :angry: .

Mic, vaše fotky jsou taky good :wink: .
11. led 2010 ve 20:07  • Odpověz
Kufa, už se po x-tý připojuju a nechce se mi ten příspěvek připsat :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
11. led 2010 ve 20:30  • Odpověz
Tobouš spal dneska po obědě jenom necelou hodinu a od té doby, co jsem přišla z angliny, tak tu řádí a Vašek má kopr ho jít dát spát :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Se nebudu stresovat :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Já bych se taky vrátila na hory, teď, když je tam sníh :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Micino voe, zas nečteš :angry: :angry: :angry: Sem to řešila už na horách, že budu mívat angličtinu od novýho roku v pondělí :rolling_eyes: Bo ten lektor, co nás měl, tak odešel a máme od minulýho týdne novou úču, je divná :rolling_eyes: a té nevyhovovovala středa, takže máme pondělí :angry: :angry: :angry: Vogo, čti :angry: :angry:
11. led 2010 ve 20:34  • Odpověz
Jo a dneska mi taky frajerka říkala, že prej kdo nebude chodit, tak si to bude nahrazovat :grinning: :grinning: :grinning: Individuálně prej :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: Naivka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A taky prej budem psát testy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: To jsme s Martinem (tím lektorem předtím) nepsali :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Kdyby to nestálo tolik peněz, tak na to prdím :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 ve 20:36  • Odpověz
Jaksi mi to furt nefárá a nemám tady na tu kobylu pomalou nervy :angry: :angry: :angry: Jdu si číst :angry:

Zítra jdem ráno k zubařovi :unamused: Bojim bojim :unamused: :unamused:

Dobrou :slight_smile:
11. led 2010 ve 21:42  • Odpověz
Dobré ráno,

tak já jsem zpět v kanclu,v zadu ve skladě je zima jako prase,tak si půjdu uvařit čajíček a kafíčko na probrání..jsem mrtvola...to vstávání je mazec!!!!Nejhorší je se vykopat z vyhřáté postele :slight_smile: ...

Fotečky suuuuupééééééééééééééééér,jsem se s Davidem včera u toho pobavili :grinning: .

Chceme jet ještě jednou na hory,aspoň na víkend :wink: ..

Jdu něco dělat,zase se ukážu.Včera večer mě kůň taky nefachal :angry: .
12. led 2010 v 06:48  • Odpověz
Dobré ráno...

tak už jsem zjistila proč to naše dítě tak slintá...leze mu dvojka vpravo dole a nevím jestli je jediná, nechce si tam nechat šáhnout ale tu dvojku už má hodně bílou, tak se každý den prorve...

Rýmečku máme tak trochu pořád, tak uvidím jestli pojedeme zítra plavat..

Jinak když to u nás klapne tak počítáme se srazíkem na pátek, asi bude svíčková a desert, naznala mamka že to budou jíst i děti, měla být původně rýže s pečeným kuřátkem nějaký mamčin recept,ale mám strach, že by ta rýže byla všude jo vlastně mě napadlo k tomu udělat br. kaši, takže se ještě uvidí...

Mě teď nejel net, asi někde zamrzl...

Tak jdeme se oblíct a razíme na naši ranní vycházku, mějte se krásně a neumrzněte je tam něco pod nulou... :wink: :wink: :wink:
12. led 2010 v 09:43  • Odpověz
Jééééé,svíčková :dizzy_face:....tak nám hlavně schovejte :grinning: ,dorazíme později-tak mezi 13-14hod.,dřív se z práce neurvu.
Me je tak děsná zima,že mám normálně modry prsty a to každej říká,jaky je tu teplo.To bude tím,že sedím u PC a nehýbu se,asi se půjdu někam proběhnout :grinning: .Ekonomka si už donesla elektricky topítko,tak ji budu asi následovat :grinning: .
12. led 2010 v 11:37  • Odpověz
Ahojky babuchy.

Tak Miška je na Pořičí u Dědy a babičky ... měla jsme včera 39teplotu ... teta přijela o 14 dní dřív ..... no jsem uplně hyn ..myslím vyrazím nekam na psichynu ............... :frowning2:

Mak ...asi jsem to zas někde prošvihla .....

pošlete mi někdo odkaz na to rajčátko... nebo na mě prdíte ????

Jinak mě už blbne kůň asi 3 dny ...přes www.modrykonik se vůbec nepřipojím ...musím jít na www.modtrastrecha.cz a pak se tam přepnout na koňa ...jinak mi to nejde.

Vypadá to, že prodám casuelkoi ... šiklo by e to ... do 3000,- by jsme koupily golfky a 3 ticice by zas byli na placení účtů ...chjo .. to je kolotoč :pensive:
12. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
svíčkovou tu já taky můůůůžu
12. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
Zdarec palec dorostenky!

Sotva funím bo se tu stavoval taťka a donesl nám domácí zelíčko, knedlíčky a uzený masátko :dizzy_face: . Tak jsem se pěkně přecpala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
Dopo jsme se poflakovaly doma, já jsem teda stírala garáž a trošku šudlala okna na autě a Nellouš řádila ve sněhu. Taky jsem ještě drhla srcháč, WC a umyvadla :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Odpo půjdem Slávovi naproti, pak do lékárny, na poštu a do knihovny, měli jsme tam být už v srpnu, ale jaksi nestíhám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
12. led 2010 ve 12:02  • Odpověz
Zdáááááááááááááár,

tož co je? Jak tento týden? :confused:
12. led 2010 ve 12:03  • Odpověz
Jinak s pátkem počítáme ... tak v kolik u Luc?
12. led 2010 ve 12:03  • Odpověz
Micouši, hlavně se vylež, ať jsi brzo ok :unamused: , chuderko.

Kůň mi taky večer blbne :angry: , že na to nemám nervy :confounded: .
12. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.