• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Mic, hodila jsem ti to do emila, kdyby chěl náhodou někdo lustrovat IP :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
12. led 2010 ve 12:06  • Odpověz
Zítra mají v jedné školce u nás otevřeno pro budoucí školkáčky, tak se tam asi půjdem mrknout bo nevíme pro kterou školku se rozhodnout.
12. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
Zuzi ... já už si nepamatuju ani heslo a chce to po mně
12. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
Mic tak to je super, že prodáš Casuelko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já v poslední době neprodám nic, ale je pravda, že jsem líná fotit a vkládat, musím se do toho pustit :wink: S účtama jsme na tom podobně, i když Vaškovi přišly prachy za to rozbitý auto, tak jsme zaplatili aspoň ten debilní doplatek za elektriku :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Příští rok prej odstřihnem dráty :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Já sedím od rána na netu a odepisuju na inzeráty, snad se konečně něco zadaří, příští týden mě čeká pohovor v Brnisku v O2, tak uvidíme, zda to vyjde :wink:

V pátek, LUci, já doufám, že počítáš s tím, že to spojíme dohromady a uděláme to i pro Tobiho, domluvíme se pak třeba přes IP, ty bys udělala oběd a tak a já třeba nějaký chlebíčky, přivezu nějaký pití, musíme se o to podělit :wink:

Na jakou hodinu jsme domluvený? U nás se ještě taky soplí, ale snad to bude do pátku ok :wink:

Vašek je doma, tak si hraje s Tobim, aspoň mám klid na to hledání práce :wink:

Včera jsem si v angličtině domluvila individuální hodiny u pančitelky, tak se prej příští týden domluvíme, potřebuju kvůli práci trošku máknout na angličtině :confounded: :confounded: :confounded: Luci budem se v pátek bavit anglicky jo? To budeš čumět, co všechno už umím :grinning: Helou, hau ár jů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a tak :grinning:
12. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
Mic, tak už tam máš i heslo :wink: .
12. led 2010 ve 12:17  • Odpověz
i am fajn ... wodebaut ju ? :grinning:
12. led 2010 ve 12:17  • Odpověz
To casuelko ještě ale není jistý :sweat_smile:

Zuzi ...jj ...mooc díky
12. led 2010 ve 12:19  • Odpověz
Mak ... O2 to by mohl bejt super džopík .... kámoška dělala na T-mobile a byla moc spokojená ... tak se skus mrknout k více operátorům ...třeba i k ufounovi :grinning:
12. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
kde zas jako jste ?
12. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
Já hledám práci, tak odbíhám a posílám CVčka :wink:
12. led 2010 ve 12:22  • Odpověz
JJ, u těch operátorů to není špatný :wink: Jde o to, kolik se zase přihlásí lidí :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

Ale třeba dneska jak projíždím ty inzeráty, tak všude už chtějí na komunikativní úrovni jak anglinu tak němčinu, jako anglinu ještě jakž takž zvládám, ale němčinu? Umím tak Herzlich willkomenn :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a Ich heisse (nevím kde je to ostrý s) Markéta Honsová :grinning: :grinning: :grinning: Ich wohne in Boskovice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
S těma jazykama je to hustý - nebo teda bez nich si člověk ani neškrkne :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Já jsem angličtinu aji uměla, ale už jsem hodně zapomněla :confounded: .
12. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
a auf banštajg drai je na 3 nástupišti ...ale tak jak se to čte :grinning:

bych zapoměla ...grýsn zí cu hause .. pozdravujte doma :grinning:

co to je Cvčka?
12. led 2010 ve 12:27  • Odpověz
Modlím se, aby do pátku zas nenakydalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: . I když do Skalice by se jelo motoráčkem hezky - přímo od nás :wink: .

Nelliša furt nespí :angry: , to zas od 16. hodin bude protivná na tečku :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
12. led 2010 ve 12:27  • Odpověz
já měla taky angličtinu ... ale jak to člověk nepoužívá ... je pravda, že jal jem dělala na hotelu na recepci, tak jsem se rozvykládaůla, ale bylo to všechno jen co se týče hotelu ...a odepsat meil bez chyby v angličtině jsem přeposílala na ší účtařce na kontrolu ... neumím psát česky ..na tož anglicky :sweat_smile:
12. led 2010 ve 12:30  • Odpověz
je novej x lander ...xa ... růžovej ... zajímavé
12. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
Mic, hoď odkaz na žůžovou
12. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
CV- Curiculum vitae - strukturovaný životopis :wink: Nevím, jak se to přesně píše latinsky :grinning:

No vidíte, aj bychom něco daly dohromady :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 ve 12:37  • Odpověz
aháááá ... tak to my s Poříčí neznáme :sweat_smile:
12. led 2010 ve 12:39  • Odpověz
ahoj,

dlouho jsem tu nebyla,jdu nakouknout,tak jak se mate po vanocich a v novem roce?
My se mame dobre,jsme zdravi,ted zapadli snehem des....mam ho rada,ale uz je toho moc..
tak se tu mejte hezky
12. led 2010 ve 12:43  • Odpověz
No Jituno, tos nám toho napsala :angry: . Aby ti neupadly prstíky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Co furt děláš, že nemáš čas? :confused:
12. led 2010 ve 12:47  • Odpověz
jééé ahojky Jity.

ty taky ještě žiješ?? ... jakto, že na nás prdíš ?
12. led 2010 ve 12:47  • Odpověz
ZUZI-hazim snih :slight_smile:
12. led 2010 ve 12:49  • Odpověz
čas by byl,ale je tu spousta šmejdilu a pak se moc vyklada :angry: :cry: :confounded:
12. led 2010 ve 12:50  • Odpověz
Mic-co vy?Uz bydlite v novym?Pokud jo,uplne zavidim(v dobrym :wink: )
12. led 2010 ve 12:52  • Odpověz
Hoj ženy nám dnes doma pro změnu pořád padá takže než něco napíšu tak jsem bez spojení.... :angry: :angry:
12. led 2010 ve 12:54  • Odpověz
Nazdar, zdravím naši ztracenou dcéééru...no to je dost, že jsi se nám zde Jituš ukázala :grinning:
Marky myslím,že Curiculum vitae máš napsaný správně,alespoň co tak pátrám v mozkovně zbytky latiny :grinning: :grinning:

Takže v pátek jo? Já musím sehnat nějaký dárky, ale nevím co koupím tady v té naši prdelce....no něco snad jo...jéé svíčková, tu jsem měla naposledy 2.1. u tchýně :grinning: :grinning: si vezmu ešuš i pro Martínka jo?? :grinning: :grinning: On svíčkovou miluje....

O penězích mi nemluvte, včera mi došla nemocenská, zrovna se mi od ní odečetly stavebka, pojistka, spoření a na účet se mi připsaly čtyři litry, super, na další měsíc :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: se na to fakt vybodnu, ještě že inkaso platí Martin, protože šest tisíc fakt nesplaším....kufa...ale přišel nám přeplatek za vodu :grinning: 1800 kč, lepší jak doplácet, takže za to zaplatíme popelnice a je to...akorát se musím dokopat a jít na MěU to vyřídit, ale je čas....

Já v ten pátek taky dofrčím busem, jede co chvilka, tak pak pisnu v kolik vyrazím, ještě to musím nějak vymyslet, potřebuju se potom zastavit u Míši nakrmit želvu, tak bych asi zpátky do Bozaka jela s Makel, pokud to nebude vadit a od nemocnice busem domů....asi jo..... :slight_smile:
12. led 2010 ve 12:56  • Odpověz
Hmmm, na šmejdily kašli a piš to, co můžou roznášet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
Tak my jdem obědvat, pak vás dočtu, odpolko jedem ke tchýni :wink:
Mě zatím kůň jede, nevím teda jak včera večer, to jsem zde nebyla, ale je fakt, že já mám docela pomalý PC, takže se nervuju jenom u toho :grinning:
Já jdu dovařit čočku a za hodinu razím do města....tak pa a já se pak ještě ukážu
12. led 2010 ve 12:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.