• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
No to je dost Jaňouchu, že se taky objevíš!!!!! Se poflakuješ doma a na nás ani nemáš čas :angry:

Sláva konečně dostal nějaký prémie v práci, ale zaplatíme z nich složenku, takže zas nic :confounded: . Ještě mám teda hrůzu z vyúčtování elektriky, plynu i vody :confounded: , beztak budem zas všude doplácet :angry: .
12. led 2010 ve 13:09  • Odpověz
12. led 2010 ve 13:12  • Odpověz
JIty ,,, jj ... už jsme v novém ...ale závidět není co ....

Jaty jasný ... na šmejdily kašli .... nanejvejš roznesou, že odhazuješ od barákju sníh :grinning:
12. led 2010 ve 13:13  • Odpověz
Luc, dík za odkaz, ale růžovou nevidím :grinning: .

Sakriš, mám žízeň, ale nechce se mi jít dolů udělat šťávu :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
12. led 2010 ve 13:16  • Odpověz
ty xa-ky jsou krasny,ten hnedej a sedej,to ten nas muze jit..... :dizzy_face:
jestlipak ty hluboky vanicky pujdou nasadit na konstrukci starsiho typu
12. led 2010 ve 13:16  • Odpověz
tak mě e zdálo. že je to růžová ... tak jaká to tea je ????
12. led 2010 ve 13:18  • Odpověz
růžová byla 2009 letos jsou jiné....
12. led 2010 ve 13:19  • Odpověz
Teď čtu na webovkách Opatovic, že se vloni narodilo 42 dětí, v roce 2008 jich bylo 60 a když se narodila Nellinka, v roce 2007 jich bylo 32. Tož nic moc.
12. led 2010 ve 13:20  • Odpověz
Mic-kdyby jen to(ze hazim snih :wink: )...vim svy,jak na s.inu se mi to vzdy donese :unamused:
Proc pises,ze neni co zavidet,joudo.TY nejsi snad rada?

ZUzi-taky si myslim,ze je cervenej,ale krasnej,my kdyz ho kupovali,tak v te cervene nebyl hezkej,nebo mne se aspon nelibil,nebyla to jasne cervena..
12. led 2010 ve 13:21  • Odpověz
Jo Luc, tak to už je růžovej, ten novej odkaz, ale stejně to není tak brutus růžový, jak jsem si myslela :grinning: .
12. led 2010 ve 13:34  • Odpověz
Zuzi, já bych se ozvala, ale já až do včerejška neměla net :grinning: a nesmím to moc zakřiknout, aby se mi PC opět neposerynkalo :grinning:
no já se jdu oblíct, zhlídla jsem fotky z hor, no některý jsou fakt brutus :grinning: :grinning: ale vyhrála Micina u noťasu, ta je bezkonkurenčně nejlepší :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 ve 13:41  • Odpověz
jsem chtěla napsat, že se jdu oblíct a jdu na nákup...tož toho moc nenakecejte....pak dojdu...snad :sweat_smile: jestli někde nezapadnu...
12. led 2010 ve 13:42  • Odpověz
sem ještě ty fotky neviděla ... ale už teď se děsím :pensive:

byla jsem na půdu hodit krabice a jsou tam chycené 2 myši .......bléééééééééé
12. led 2010 ve 13:43  • Odpověz
> Řidič nákladního auta jede v dešti a veze náklad bowlingových koulí.
> Na krajnici vidí stát dva rómy, tak se mu jich zželí a nechá je nastoupit
> pod podmínkou, že si vylezou na korbu a tam ani nemuknou.
> Za chvíli náklaďák zastaví příslušník a ptá se kam řidič jede.
> Ten odpoví, že do Rakouska.
> Příslušník jde dozadu, podívat se na korbu a jak odhrne plachtu zkoprní,
> přiběhne k řidiči a rychle na něj drmolí.
> "Okamžitě nastartujte a jeďte co nejrychleji, ať jste co
> nejdříve za státní hranicí!"
> Řidič na to dupne a jede co to motor dá.
> Příslušník volá přes operační středisko:
> "Všem jednotkám. Ke státní hranici jede vysokou rychlostí řidič bílého
> Iveca. Prosím nezastavovat a nechat volný průjezd.
> Veze náklad cikánských vajec a dva už se mu na korbě vylíhli."
12. led 2010 ve 13:45  • Odpověz
No a najednou zde nikdo není....Mic z toho si nic nedělej, my máme dvě chycené myši ve sklepě, jdou na sejra mrchy jedny hnusný :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Ten vtip je fakt dobrej :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 15:00  • Odpověz
nám zas baštěj ořechy.

Místo toho baych se potila, tak drhnu navrchu podlahu od barvy ... třeba to někdo ocení :sweat_smile:
12. led 2010 v 15:31  • Odpověz
hmmmmmmmm ... tak super ... mamka volala, že má babička něco naštíplího na noze ... takže nemůže chodit ... tím pádem mamka nepřijede z Valmezu ... a tím pádem nemáme hlídání na sobtní ples ....chjo ......... sere se fakt všechno
12. led 2010 v 16:03  • Odpověz
Ahojda,

jdu vás jen v rychlosti pozdravit..my jsme vyrazili ve 14hod.na kontrolu,Davídek je o.k. :slight_smile: ,pak jsme šupajdili na vlakáč a jeli vláčkem do Bozaka :dizzy_face: .David nás vyzvedl na vlakáču a jeli jsme do Alpinka..koupila jsem si 2 tríča a čepku a David taky 2 tríča....Pak jsme zašli do Kryštůvka na kafíčko a zákusek a jeli domů.Doma jsem zjistila,že mě v Alpinku ošidila o 299,-!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Napočítala mě Davidovo tričko 2x :cry: :cry: :cry: ..jsem myslela,že mě jebne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Zítra tam zkusím zavolat,ale pochybuju,že s tím půjde něco udělat :pensive: .Ale na skladě jim to musí přebývat,ne??? :confused: ..je mě z toho ouplně šoufl a zkazilo mě to zbytek dne :pensive: .Jsme po večeři a jdeme se koupat.Ráno zase vstávando.Ještě mě nasrala máti do toho,tak doufám,že už je to dneska všechno.Jooo,potkala jsem Monču v Bozaku :slight_smile: ,jsem v letmu jsem se pozdravily,bo já jsem ji spozorovala na poslední chvíli,až mě někdo zdravil :slight_smile: ,valila s kočárkem :slight_smile: ..taky se tu dlouho neukázala vopica jedna....

Tak my jdeme hodit koupando a chrnět.Tak brou nocinku všem...
12. led 2010 v 19:03  • Odpověz
Micouši, vtípek je dobrej :grinning: . S tou babičkou mi to mrzí :unamused: , my máme v sobotu oslavu u tchánovců, děda má narozky a my furt pro něj nic nemáme :unamused: . Tak se na ples vyprdněte, aspoň ušetříte.
12. led 2010 v 19:56  • Odpověz
Mic plesu je škoda, ale zase budou :wink:

Leni to je na prd, ale ta paní tam je docela ochotná, takže tam zkus fakt zítra zavolat, třeba to nebude taková hrůza :wink: Třeba to půjde :wink:

A my nemáme na víkend v plánu nic, chtěla bych jet na lyže, ale nevím nevím :confounded: :confounded: :confounded:
12. led 2010 v 19:59  • Odpověz
Leni, to ste si pěkně užili :wink: , snad vám ty 300Kč vrátí.

Já to balím, dneska zas začíná Ordinačka. Ještě jsem si v knihovně půjčila knížku, tak si jdu chvilku číst :wink: .
12. led 2010 ve 20:00  • Odpověz
Co ten pátek? :confused: Jak to vidíte, na kolik hodin? :confused:
12. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
Zuzi co sis půjčila, dej tipa, taky se tam chci vypravit :wink:
12. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
no jo ... jenže tohle je jedinej na kterej chodíme a moc se na něj těším :pensive:

ale co je mazec tak Míša míá horečku jak ráva ... tak jdu z aním .... papáááááááá
12. led 2010 ve 20:13  • Odpověz
Mic jedině ho dovezte sem, já ti ho přes noc pohlídám, ale nevím, zda tu bude chtít spát, toť otázka :confounded:
12. led 2010 ve 20:16  • Odpověz
Dobré ráno,

tak zase v práci..nic se mě nechce,mám kopra :rolling_eyes: .David jel kamsi do prdelákovic,tak mám strach,jak dojede...přeci jenom silnice jsou jakysi oplzly,jsem si málem rozbila hubu,jak jsem ráno šla do práce.

Po 8 zavolám do toho Alpinka,tak doufám,že to vyřeším...max.příjdu o 300,- :rolling_eyes:
13. led 2010 v 07:04  • Odpověz
Ahojky babuchy

takže s námav pátek moc nepočítejte ... spíš něpřijedem než přijedem .Míša má dost veliký horečky.

Mak ...tím se to vyřešilo ...ale dík za nabídku :pensive:
13. led 2010 v 10:10  • Odpověz
Ahoj holky, tak to je mi líto, že je Mišiš nemocnej, chuďátko naše malý :frowning2: my letos asi taky na žádný ples nepůjdeme, na ty co chodíme jsou teď a já jsem pořád na neschopence, takže nic a potom už nic není...tak to letos oželíme, Martin možná půjde pomoct aspˇoň hasičům na ples, když nepůjdeme spolu....
Já jsem dneska docela nervačila u PC, hned ráno jsem se dočetla, že na Haiti bylo velké zemětřesení a haiti sousedí s Dominikánskou republikou, kde je Míša, ale naštěstí psala, že u nich nic, tak jsem si oddychla....

Leni, zkus tam zavolat, holky tam jsou hodné, tak snad ti to vrátí, je to fakt, že si myslím, že mají všechno v PC, takže by ji to mělo na skladě přebývat....uvidíš....
13. led 2010 v 10:38  • Odpověz
teď mi bobíšek usnul v náručí.

... a to jsem ani nenapsala, že ráno šel za mnou do sklepa a slítl ze schodů ...milionkrát mu můžu říkat stůj .. takže s pusiny zase krve jak s prasete :pensive:
13. led 2010 v 10:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.