• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Ahojte,

vidím, že se nám ten pátek jaksi hroutí, ještě je možnost to nechat na další týden, abychom se zúčastnily všechny, aby se Míša uzdravil, Jaňouch třeba ještě nebude uschopněná, takže by to mohla taky zvládnout a když bude, tak holt přijede až odpoledne :wink: Tobeš taky ještě dost kašle a rýmu má taky docela velkou, myslela sjem, že už to ustupe, ale nic moc :confounded:

Vařím aspoň česnečku, abychom vyhnali bacily :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:

Vašek je ještě pořád doma, kvůli tomu sněhu se jim to jaksi bortí, mají jet do Krkonoš, tak se jim tam nechce :unamused: :unamused: :unamused:
13. led 2010 v 11:07  • Odpověz
Mic tak hlavně, aby byl Miška v pořádku, joudík malej :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
13. led 2010 v 11:07  • Odpověz
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ženy, mám na vás velikou prosbu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

V pondělí jsme v anglině dostali za úkol napsat esej, nebo spíš udělat průzkum a vytvořit z toho esej. Potřebuju 5 lidí, kteří mi řeknou
1) Čím jste chtěli být v dětství (povolání)
2) Proč
3) Vyplnilo se vám to?

Děkuji, nejsem schopná to sesmolit ani česky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
13. led 2010 v 11:11  • Odpověz
Co to tu čtu :frowning2: ...Posíláme Miškovi pusinu na uzdravení!!!Ještě,že ten pád odnesla jen pusa :pensive: .Tobíkovi taky posíláme pusinu na udzravení!!Chjo,zasrany bacili :rolling_eyes: .

V Alpáču jsem dopadlo o.k...paní si mě pamatovala :slight_smile: .Říkala,že ta slečna,co tam jeb na brigádě a kasírovala mě,tak že to není poprvé,co se jí to stalo :unamused: ,takže jestli tam půjdete,tak se hned koukněte na účtenku...

S tím pátkem dejte vědět..ale bylo by blby,kdyby polovina chyběla..na víc druhý oslavenec..to bych byla raději taky pro další týden.

Marky,písnu ti to do IP :grinning:
13. led 2010 v 11:22  • Odpověz
Tak já uvidím co mi řeknou na kontrole v úterý, ale do Skalice můžu dojet i po práci, kdybych už byla uschopněná, takže pohoda, jsem tam za deset minut a zpátky mi taky bus jezdí.
Chudák Mikeš, ještě si takhle natlouct....ach jo.... :pensive:

Tož Makel....

1) chtěla jsem být astronaut nebo astrolog
2) protože jsem chtěla objevit nějakou planetu s mimozemšťanama :grinning: a strašně me bavili filmy o letech do vesmíru a taky hvězdy, ráda jsem chodila do hvězdárny v Brně a měla jsem hromadu knížek o hvězdách a tak
3) sice si v lékárně taky občas připadám jak mězi mimozemšťanama, ale není to samé :grinning: :grinning:

doufám, že ti to stačí, anglicky ti to teda psát nebudu :grinning:
13. led 2010 v 11:23  • Odpověz
Proč do IP, já chci vědět, čím jsi chtěla být :grinning: tak to pěkně napiš sem

To je fajne,že ti to v Alpine uznali, Hanka je v pohodě, nikdy jsem s nima neměla problém, takže mi to bylo divný, že by tě natáhla, no ale koukám,že to byla ta druhá,tak to jo....

no nic,jdu si dodělat oběd a měla bych jít uklidit, musím umýt koupelnu a vysát, babička mi donesla karla abych mu vyčistila klec a to naše modrý pako se rozhodlo, že se chce koupat, takže misku s vodou a měla jsem všechno mokrý...je to debil :grinning: :grinning:
13. led 2010 v 11:26  • Odpověz
Nazdárek mařenky!

Chudák Mišiš :frowning2: , snad se z toho brzo dostane :frowning2: , jestli má horečky hodně vysoký - nad 38°C a nejdou ti srazit, tak střídej Nurofen čípky a Paralen čípky - nám to takhle pomohlo.

Tak a zas mám v hlavě vymeteno :rolling_eyes: .

Mak, tak ti taky pomůžu s esejí :grinning: :

ad 1) chtěla jsem být buď zubařka nebo průvodčí :grinning:
ad 2) zubařka - hrozně se mi to líbilo - jako uzdravit lidi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:, pamatuju si, jak jsem to ve výtvarce furt kreslila - já jako zubařka :grinning:; průvodčí - tou jsem chtěla být kvůli tomu, že o prázdninách, jak jsem bývala u babičky, tak jsme každej den jezdili vlakem na jejich chalupu a mě to přišlo hrozně úžasný - cvakat jízdenky těma kleštěma :dizzy_face:
ad 3) no hádejte :grinning:
13. led 2010 ve 12:23  • Odpověz
Ahojky,

tak jsme doma z plavča Kubík mi teď podruhý usnul než jsme dojeli dom.

Mě jaksi taky začíná škrábat v krku a Kubík soplí jen když brečí, asi ho bolí ty zoubky...

Včera večer tak spadl nevím jak prostě šel po 4 a spadl buď na dudlík nebo se kousnul protože kouknu a valila mu z pusy krev, teď jak slintá tak jí bylo hodně pýžo taky od krve ale moc nebrečel, v koupelně si vypláchnul a po krvi ani vidu ani slechu...

Vaška jsem dneska potkala asi na města jak jsem valila na bus, jen jsem si nebyla jistá, jestli to byl on...

Já bych tedy srazík nechala až budou všichni zdraví co vy na to???
13. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
Já souhlasím, nechala bych srazíka na příští týden, ať se prďolky můžou dát dohromady, snad se nám podaří domluvit se a nebude nemocnej někdo jiný....
Ty jo, tak už i Kubík nám začíná s karambolama, ale jsou to chlapi, ti musejí být krapet dobouchaní a mít nějakou tu jizvu :grinning: :grinning: hlavně ale aby to nepřeháněli...
13. led 2010 ve 12:49  • Odpověz
Já začínám zvažovat zítřejší plavčo bo Nellda začíná celkem dost kašlat :rolling_eyes: . No ještě uvidíme, mám doma jitrocelovej sirup, tak ju začnu dopovat.

Mak, měla jsem půjčenou od Lenky Lanczové knížku, myslím se jmenovala Letní něžnosti nebo nějak tak - prostě taková puberťácká oddychovka. Už ju mám přečtenou - dolouskala jsem ju dneska ráno a už je u mamči, aby si taky početla :grinning: .
13. led 2010 ve 12:57  • Odpověz
tak Mišišišák mi asi 2 hodiny ležel v náručí ..... pak jsemmu dala zas nurofen sirupa naštěstí pěkně zabral ... takže spapal obídek a te´d leze s postýlky a do postýlky ..... měl 39 a čípek si nenechá dát ... tak jsem mu dala na střídačku nurofen a panado, nebo jak se to menuje s tím tučňákeml

1, tak já si pamatuju co jsem řekla v 1 třídě čím chci bejt a to byla baletka / přitom vůbec nevbím proč jsem to řekla, asi pro to že to řekla kamarádka a mě se to v tu dannou chvílu líbylo/
ale jinak jsem vždycky chtěla dělat buď mateřské školce a nebo u českých lesů.

2. mateřinka - chtěla jsem dělat z dětma a líbylo se mi, že si člověk celej den hraje :grinning: ha hááá ............. a u Lesů ...celej život mě to tam táhlo, takže jsem tam chtěla i dělat a chodit v kamizole.

3. Vyplnilo ...hahááááááááááááá ........... před podáním papírů na lesnickou školu jsem byla u své alergo a ta mi řekla , že pokud se tam budu hlásit, že mi hned dá ZPS ... tím pádem bych se nedostala nikam ..tím pádem nevyplnilo.

A mateřinka .......... asi jsem tenkrát i na to zapoměla ateď na to nemám školu.... a už asi ani toho nerva.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

doufám, že to bylo dostačující :sweat_smile: ............ ten řreferát pak chci vidět v čj :grinning:
13. led 2010 ve 14:03  • Odpověz
Luci a tobě to nebude vadit, že bude srazík příští týden ????
13. led 2010 ve 14:05  • Odpověz
Makouši ... čím jsi chtěla bejt ty????
13. led 2010 ve 14:09  • Odpověz
tyhle rukavky by se mi líbyli na Mišku ...ale ta cena http://www.skibi.cz/detske-palcaky-reima-reggie-mittens-fw09-10-dark-gry/ . ta je brutus ... jo kdyby vydržely velikostně 10 let tak jdu do nich. :sweat_smile:
13. led 2010 ve 14:12  • Odpověz
Bych zapoměla ... den po tom , co jste byli u nás, tak se Míša zavěsil o ten červenej závěs a přesně v půlce mi zlomil garnýž ...dobrý co :rolling_eyes:
13. led 2010 ve 14:15  • Odpověz
Ženy díky, si to sepíšu, přidám svůj a mám to, v češtině hračka, ale jak to budu dělat v angličtině to vůbec netuším :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No jelikož mám teď čas, tak se na to asi vrhnu rovnou, pak vám to sem hodím, budu to asi psát na PC, nebo to hodím okopčený na rajče :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: abych se nemusela stydět před celým koněm :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já fakt nevím, čím jsem chtěla být, přemýšlela jsem nad tím, ale jediný co mě napadlo, tak byla slavná basketbalistka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tou samoška nejsem :grinning:
13. led 2010 ve 14:52  • Odpověz
jsem zas něco nafotila tak tak douám, že mi Miška do čas to i zmenšit a vložit ..no hovidíme
13. led 2010 v 15:14  • Odpověz
Já se taky chystám jít fotit :wink:

Hele ženy, mám návrh, nechcete se v sobotu vypravit do Brna, do Multikina na Avatara v 3D, manžel to bojkotuje a nemám chuť se furt něčeho doprošovat, je otrávenej a já z něj ještě víc :rolling_eyes: Takže bychom to zkoukly společně, co vy na to? :wink: Bez těch otravnejch chlapů a bez dětí? :wink:
13. led 2010 v 15:18  • Odpověz
Marky .. po pravdě se mi vůůůůůůůbec nechce :pensive:
13. led 2010 v 15:28  • Odpověz
Není to povinný, je to na odreagování :wink: Já bych to ráda viděla, ale samotné se mi nechce, vzala bych auto, vyrazily bychom jedním :wink:

Tak mi hlavně dejte vědět :wink:
13. led 2010 v 15:30  • Odpověz
Tož aji by mě to lákalo, ale máme tu oslavu u tchánovců :unamused: , tož asi nic nebode :pensive: . Ale je to škoda. TAky bych potřebovala někam vypadnout, i když Sláva je relativně v poho. :wink:
13. led 2010 v 15:41  • Odpověz
A co v neděli? :slight_smile:
13. led 2010 v 15:50  • Odpověz
tak Mišiš mi zase usnul v náručí ahycuje .. ted mu nic dávat nebudu , až se vzbudí .. jsem ráda, že usnul ...chjo
13. led 2010 v 15:54  • Odpověz
Chůdě malý :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
13. led 2010 v 16:11  • Odpověz
Marky, který ten program máš stažený u toho Happy fota? Mají jich tam víc a nevím jaký je mezi nima rozdíl, díky :slight_smile:
13. led 2010 v 17:08  • Odpověz
Bobe myslím, že se to jmenuje HF Asistent :wink: Ten druhej je myslím na dělání kalendářů :wink:
13. led 2010 v 17:26  • Odpověz
Jo díky moc, už jsem na to přišla, oni sice mají na stažení programů víc, ale jenom u toh HF Asistent mají napsaný, že ty fotky jsou nejlevnější, tak snad to zmáknu, já počítačový analfabet :grinning:
13. led 2010 v 17:29  • Odpověz
pro dnešek se s vámi loučím ... takže ...páááááááááá
13. led 2010 v 17:40  • Odpověz
Jani to je ouplně jednoduchý :wink:

Mic dobrou a ať je Miškovi zítra líp :wink:
13. led 2010 v 17:58  • Odpověz
Takže změna, opět došlo k chybě v komunikaci mezi mnou a Slávou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , oslava je v neděli.

My jsme si se Slávou skákli na véču - opožděně k jeho narozkám a nic moc jídlo :unamused: - no no tady u nás se ani moc vybírat nedá :angry: :rolling_eyes: .

Taky doufám, že se Míšovi uleví. My jsme dneska do té školky nešly, nechtěla jsem tam tahat Nelldu kvůli kašli.
13. led 2010 v 19:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.