• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Super Zuzi, tak to už jsme 3, ženy rychle, mám ještě 2 místa v autě a nebo bychom musely dvěma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 v 19:52  • Odpověz
A kdo jede taky? :confused:
13. led 2010 v 19:57  • Odpověz
Dobré ráno,

no co je toto za flákando?Jsem nás našla kdesi v prdelákově!!!!

Já od rána nějak nestíhám,furt cosik dělám.Zítra mám službu na tom našem maturitním plese,ukecala jsem švagrovou,tak jde se mnou a ještě domluvila její kamarádku...Asi mě jebne,já ponocovat nějak neumím,pak jsem z toho vyřízená ještě 2 dny :grinning: .S kinem dám vědět,domluvím se s Davidem.Od kdy do kdy by to bylo?

Zuzi,my jsem byly s kamoškou na jídle minule v Jevu na Moravě a bylo to super :slight_smile: ..
14. led 2010 v 09:09  • Odpověz
Krásný čtvrtek!
Nic se mi nechce - to ale není nic novýho :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale dala jsem prát aspoň pračku :sunglasses: .
Ven radši nepůjdem, Nellda občas kašle, ještě má rýmu, takovou tu hustou :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak furt zvažuju plavčo :unamused: . Našla jsem sirup na kašel, tak ho už do ní cpu. No uvidíme.

Copak Míša? :confused: Snad už je na tom líp.

Leňouchu nedělej Vlastu a pojeď též - bude nás víc, nebudem se bát vlka nic :grinning: a bude prdel :grinning: .
14. led 2010 v 09:30  • Odpověz
Ahojte,

Leňajs prostě odpoledne ne? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
14. led 2010 v 10:56  • Odpověz
Hoj ženy, jdu jenom na chvilku, musím jít vařit a ve dvě chci jet k našim a nakrmit k Míši želvouna...v sobotu už se vrací, tak dneska budu dravou zvěř krmit naposledy :slight_smile:
Včera jsme se odpoledne zastavili s Martinem u známých na kafo a pak jsme se váleli doma, jak je venku hnusně, tak se mu nic nechce, ale včera už jsem hučela, že když jsem teda v pondělí odstrojila stromek, že by ho mohl odnést :grinning: takže u nás je to jak před Vánocema, máme v obýváku stromek ale je holej, má jenom hvězdu na špici, bo na ni nedostanu....no ale aspoň pořád voní...jenom by zmetek nemusel tak opadávat :angry:
14. led 2010 v 11:03  • Odpověz
Jo Marky, program jsem si ztáhla, tak se na to zítra mrknu, snad to zmáknu i já, podle vysvětlivků bych mohla :grinning: :grinning:
14. led 2010 v 11:04  • Odpověz
Včera se Sláva zeptal jestli se už taky nezbavíme Vánoc, já jsem řekla, že ne, že se mi to líbí a on prej, že mu ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tak si to může odzdobit sám :grinning: . Nám naštěstí nemá co opadávat :grinning: .

Na to plavčo asi pojedem, nezdá se mi tan kašel tak hroznej. Sláva pak pojede na Sanatorku na masáž, dostal to od ségry a její rodiny k narozkám. Zas ho začaly bolet záda, tak mu to snad aspoň trošku pomůže.
Já bych si dala taky nějakou masáž :dizzy_face: , lákají mě ty lávový kameny.
14. led 2010 v 11:15  • Odpověz
Ahojky ženy.
Tak Míša celou noc hycoval tak se střídal nurofenz panadolem ...chjo ... no aráno zas.

jsem volala tatkovi zda by s náma nezajel k dr. ...a je na školení ....chjo .. jak na schvál.
Takže pokud se to do zítřka nezlepší tak jedem . teď to Miškovi zabralo, tak si vedle mě hraje .. ale před chvilkou ještě ležel na pohovce, držel mě za ruku a fňukal.

to by mě zajímalo, zda aspoň na ty moje 30 tiny půjdem na véču ... ale nějak tomu nevěřím ... vlastně semi nechce ani nic slavit ... se na všechno vyprdnu a basta. ... vlastně ani nejsou love na nějaký oslavy.

jÁ UŽ VÁNOCE VYRUŠILA MINULEJ TEJDEN ... MYSLÍM TEN DEN, JAK JSTE ODJELI.

jen mám na oknech ještě ty nálepky.

Dneska Mirek doveze to umyvalo, tak už si konečně budem čistit chtu v koupelně jak lidi ... akorát se tam musí ještě prvně vymalovat. ... a o víkendu se možná chlapáci vrhnou na ty dveře na vrchu .

Zuzi .. ty lávové kameny jsou super ...ale u tebe nevím nevím :confused:

jo a od nového roku jsem vzala 1 prášek na ty záda, jsem borka co ... vždycky večer na to zapomenu.
14. led 2010 v 11:27  • Odpověz
Holky takže ta sobota :slight_smile: Avatar 3D je plně obsazenej na celej víkend. Maj na sobotu na 15:20 poslední 4 místa, ale ty maj rozházený po celým sále, takže bychom seděly každá jinde :confounded:
Takže druhá varianta je, že nepůjdem na Avatara a půjdem prostě na něco jinýho. Hrajou Kawasakiho růže, novej českej film, ten bych já osobně docela ráda viděla. Ale házím vám sem program, tak se nějak domluvme, já to pro jistotu zamluvím :wink: A hlavně potřebuju vědět počet, zatím jsme 3 :wink:
14. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
Ty vado, jsem slyšela, že na ten Avatar je celkem nátřesk, ale že až takovej, to jsem neutšila :fearful: .

Jinak je mi to celkem jedno na co půjdem :grinning: . Mám ráda český filmy, takže klidně i Kawasakiho růži :wink: .
14. led 2010 ve 12:18  • Odpověz
Ségra na té Kawasakiho růži byla a prý docela dobrý, krapet pesimistický,a le líbilo se jí to. Nic zajímavého jsem se dívala že ale nedávají, já osobně bych šla ještě na Nový měsíc, ale pokud někdo neviděl Stmívání, tak mu to asi nic neřekne, bo je to vlastně druhý díl....
14. led 2010 ve 12:19  • Odpověz
Já bych byla i pro 2012 a nebo Sherloka Holmese, je mi to taky docela jedno.

Na Avatara 3D se prej dělá rezervace od pondělního večera, tak jedině nějakej další týden, prej to budou ještě dávat měsíc :wink:

Jani a kde vidíš ten film Nový měsíc? :confused: :confused: :confused: :confused:
14. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
Marky máš tam link..

Jinak Vás zdravím právě obědváme, spíš už dojídáme měli jsme rajskou :grinning: :grinning: :grinning:

Zoubek už je nám krásně vidět....zatím tedy jen ten jeden...
14. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
Luci to jo, to bych taky našla, ale v programu to dle mýho není :confused:
14. led 2010 ve 12:54  • Odpověz
Mak, je tam Nový měsíc, jako úplně poslední film.

Mic, nemyslela jsem ty lávový kamen jako hned, ale jednou.... časem... možná... :wink: Stejnak nemáme prašule na vyhazování. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2010 ve 13:00  • Odpověz
Tý jo Mrky v programu to bylo úplně na posledním řádku ted to nevidím :astonished: :astonished:
14. led 2010 ve 13:07  • Odpověz
Já už to vidím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 13:10  • Odpověz
A já to vidím furt :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
14. led 2010 ve 13:23  • Odpověz
Luci, Leni, Mic, tak se vyjádřete, není čas na okolky :wink:
14. led 2010 ve 13:30  • Odpověz
A ještě info pro zúčastněné, není to nakupovací odpoledne, cílem akce je si odpočinout, posedět, dát si třeba véču, nebo si skočit jenom na kafíčko a na filmíček a případně navštívit Ikeu, nic víc nic míň. Kdo míní podnikat nějaké nákupy, tak jen jako soloakci :wink:
14. led 2010 ve 13:31  • Odpověz
Beru a souhlasím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: .
14. led 2010 ve 13:37  • Odpověz
A na kdy že se to plánuje ten odjezd?? Je to to tedy tato sobota?? od kdy??
14. led 2010 ve 13:45  • Odpověz
Luci sobota, ale pořád potřebuju vědět, kdo pojede, abych případně zamluvila lístky a od toho se to bude odvíjet :wink:

Já navrhuju:
1) Kawasakiho růže
2) 2012
3) Sherlok Holmes
4) Twilight sága: Nový měsíc

Já hlasuju pro Kawasakiho růže :wink:
14. led 2010 ve 13:52  • Odpověz
Kawasaki :wink:
14. led 2010 ve 13:58  • Odpověz
Sakra baby - Mic, Luc, Len - tak cooooooooooooooooo?

Z vás aby to páčil heverem.
14. led 2010 ve 13:59  • Odpověz
Viděla bych ty Kawasakiho růže buď na těch 14:45 nebo 17:00. Takže dle toho se přizpůsobte :wink:
14. led 2010 ve 14:03  • Odpověz
když já nefím :confused: :rolling_eyes: :zipper_mouth:
14. led 2010 ve 14:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.