• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
No nic, nakouknu večír. :wink: Tož pěknej plodnej den. :wink:
14. led 2010 ve 14:26  • Odpověz
Do večera máte termín, pak objednávám lístky jen pro přihlášený :wink: :wink: :wink: Protože takto se nikam nedostanem :rolling_eyes:

zatím čágo :wink:
14. led 2010 ve 14:47  • Odpověz
vždyt jsem psala, že se mi nechce .. nemám na to ani love ... nemám ani hlídání .... takýže já určo ne.
14. led 2010 v 15:52  • Odpověz
Hoj, tak jsem doma, nakrmila jsem želvouna, zapla Míši myčku, zastavila se na kafo u našich a počkala na Matesa a hurá domů.
Jsem byla úplně vděčná, za tu procházku ze zastávky k Míši domů...a ještě ty jejich schody, bydlí v kopci, tak se člověk krapet projde :grinning: ale bylo to fajn....

Teď přemýšlím co budu dělat...mám plnej koš špinavýho prádla, ale když ho vyperu, tak ho taky budu muset žehlit a to se mi fáááákt nechce, tak já nevím...asi vyhodit a koupit nový...ale na to zase nejsou prachy....kufa proč se nedělá oblečení na jedno použití za kačku :grinning: :grinning:
14. led 2010 v 17:53  • Odpověz
Mic tak love by se daly vyřešit, prostě bych tě pozvala, pohlídá snad Mirek ne? Je to sobota a to bude doma ne? A chtít se ti určo začne :wink: Ale jak chceš :wink:
14. led 2010 v 17:53  • Odpověz
Tak jsme s Nelldou osiřely bo se jel Sláva masážit.
Nakonec jsem plavčo neriskovala s tím usoplencem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .

Su jakási přecpaná, ani nevím z čeho. Udělala jsem akorát pudink. :wink:

Mic, však bysme tě s holkama pozvali hromadně, nechceš si zajet odpočnout, kdyby Mirek hlídal? :wink: Bylo by to fajn.
14. led 2010 v 18:28  • Odpověz
Dobrý večír,

Tobeš ve vaně, Vašek někde v čoudu a já asi usnu na klávesnici :rolling_eyes: Byli jsme se chvíli projít, Tobeš měl sice včera teplotu, ale volala jsem dneska Mudrovi a on říkal, že cosi řádí, ale že pokud dneska už teplotu nemá, že třeba na půl hodinky, ať vyrazíme, že mu to dobře udělá na dutiny a na to kašlání :wink: No jsem z toho jakási hotová :grinning: :grinning: :grinning:

V sobotu teda počítám se 3 lidma, zbytek nenutím :wink:

My se zítra s Vaškem chystáme večer si někam vyrazit :dizzy_face: Tak jsem zvědavá, co vymyslí :wink: Musím omrknout i kino, pokud budou hrát něco obstojnýho, tak to spojíme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Přišel s tím sám, docela jsem koukala :wink:
A to ještě příští pátek má akci u svýho dodavatele dřevěných oken, pokaždé tam jezdí s bratránkem, co spolu dělají, ale dneska přišel s tím, že by byl rád, kdybych šla s ním :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: No čumim, nevim kde mi ho vyměnili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Akorát nemám co na sebe :confounded: :confounded: :confounded: Musím něco vymyslet.
Pak to spojíme i s Karlovicema a uděláme si víkendík na horách, aspoň si stihnu sobotu a neděli zalyžovat :dizzy_face: :dizzy_face: A pořádně :dizzy_face:
14. led 2010 v 19:21  • Odpověz
Já ještě dělám brambory v troubě, asi si je dám na véču s mlíkem. Jsem taky jakási znechucená, příjde mi, že furt jíme jen maso :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: Nechcete mi hodit nějakej návrh na něco dobrýho a bez masa, ted krom sladkých jídel, ty už mě napadly :confounded:
14. led 2010 v 19:23  • Odpověz
Ahojky,

tak jsem doma byla jsem u kamošky o pár domů dál, pak jsme koupali a teď už dítko usíná a já si dělám véču...

Já v rámci šetření raději zůstanu doma... :pensive: :pensive: i když takový výlet s Vámi bez dětí by byl žůžový..ale kino za 150 nebo kolik to stojí si nechám tentokrát ujít...máme jít na ples naštěstí u nás na vesnici ty ceny nejsou nic hroznýho, už se tam nechodí ani tak společensky oháklí jako dřív, ale alespoň společně někám vyrazíme, chtěla bych vytáhnout i mamku ta nikam chuděra nechodí, ale tím pádem nám nemá kdo hlídat max. mě napadla Tomova ségra že by tu spala...ale ta má svoje plány...
14. led 2010 v 19:23  • Odpověz
Marky, zkus třeba čočku s vajíčkem nebo zeleninový rizoto....chtěla jsem ti napsat hrachovou kaši, ale k tomu se většinou jí taky nějaká flákota :grinning: a nebo vepřo, knedlo, zelo, bez vepřa :grinning:
Já taky pořád přemýšlím co vařit, Martin by tak nejraději maso každý den, ale bohužel zásoby v mrazáku nejsou nekonečné, takže za chvilku budeme na dně...tak jsem dneska udělala rizoto a ohrnul mi nad ním nos...prý měl v práci segedin...tak ať je hladem....

nebo špenát, mě teď napadl...aha, ten udělám příští týden....a rybičku bych si dala, hmmm, bude pangásek... :dizzy_face:
14. led 2010 v 19:43  • Odpověz
Tý jo Marky, kde ti vyměnili chlapa :confused: :dizzy_face: .

Jedinný nemasový pokrm mě taky napadlo zeleninový rizoto. :grinning: No zkusím ještě přemýšlet. CO takhle smažený sýr? Anebo jsem dělávala zapečený těstoviny se zeleninou, hříbkama a nivou :dizzy_face: .
Nebo žampiony plněný nějakým sýrem - nivou, hermošem. Smažený sýr, niva, hermelín, tvarůžky..... :grinning:
14. led 2010 ve 20:12  • Odpověz
A co brokolice nebo květák? Tý jo, dala bych si smaženej květák s brambůrkama a okurkovým salátem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Nebo bramboráky.
14. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
Nebo kapustový karbenátky. Nebo kuskus s něčím :dizzy_face: .

Tý jo, bych si něco dala :frowning2: , ale nic dobrýho nemáme.
14. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
Anebo Makouši mrkni na MMB na recepty, je tam sekce bezmasá jídla :wink: . A hotovo, to by bylo, abys nevymyslela něco bez masa.
14. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
Tý jo Jani, tak to by mohl Sláva ohrnout nos nad nějakým mým jídlem! :angry: To by viděl čoro! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. led 2010 ve 20:22  • Odpověz
Nellda kouká na Ordinačku u nás v posteli :unamused: , to je morálka :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
14. led 2010 ve 20:23  • Odpověz
9797 :slight_smile:
14. led 2010 ve 20:23  • Odpověz
Už přišel Sláva a jde ju uspat. :wink:
14. led 2010 ve 20:24  • Odpověz
A já si půjdu lehnout a kukat na TV :wink: .
14. led 2010 ve 20:25  • Odpověz
Tož brou brou beruny :wink: .
14. led 2010 ve 20:25  • Odpověz
Než jsem se stihla vykoupat, jste v čoudu :confounded:
14. led 2010 ve 20:32  • Odpověz
Díky za tipy, asi fakt mrknu na Mimáč, ale o brokolici a květáku sjem přemýšlela, čočku na kyselo moc nemusím, ale asi si uděláme nějaký dobrý těstoviny a rizoto taky. Kuskus umím dělat jenom s masem :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
14. led 2010 ve 20:36  • Odpověz
Smažák je sice fajn, to samý hermloš a tvargle, ale to zas nechci dát Tobimu :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
14. led 2010 ve 20:37  • Odpověz
Vašek dneska projevil zájem o rýžovej nákyp, bléééééééééééééééééé, ale dlouho jsem nedělala jáhelník :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. led 2010 ve 20:53  • Odpověz
makelino, ty zradče!!! jsem vedela, kde te vyhmatnout!!! :angry: :grinning:
14. led 2010 ve 21:55  • Odpověz
Dobré ráno,

sotva jsem přišla do práce,tak už se mě nic nechce.Jsem pořád unavená a to mám jít večer na ten ples :rolling_eyes: .Je to od 19-02 min.:rolling_eyes: .Si asi půjdu udělat kafo,ať se trošku proberu...Je tu dneska blbákov,děcka lítají jak pominutí a dohání to,na so se vysrali už od září :angry: :angry: :angry: .

Zuzi,až budeš někdy dělat ten kuskus,tak mě kousíček schovej :slight_smile: ,ještě jsem to nikdy nejedla a zajímalo by mě,jak to chutná..Chodím kolem toho vždycky v obchodě,ale netuším,co bych s tím dělala :grinning: .
15. led 2010 v 06:54  • Odpověz
no kde stéééé,to jste jely na výlet už dneska???? :confused:
15. led 2010 v 11:13  • Odpověz
Ahooooooooooooooooj mandelinky!

Jo, Leni, jsme na výletě :grinning: . Byly jsme dopo nakoupit, pak jsem stáhla garáž, vysála spodek a uvařila polívečku :wink: . Teď jsem ráda, že jsem si sedla. Bolí mi záda jak čert :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Leni, službu na plese nezávidím :unamused: . A kuskus - to je vlastně těstovina - dalo by se říct, skoro jako instantní - je to hotovo za 5-10 minut. A výýýborná.
15. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
Ještě vám musím napsat, jak Sláva včera uspával Nellinku. Ještě v 21. hod. jsem ju slyšela kecat, ale Sláva tam byl s ní, tak jsem se v klidu dívala na růžofku. Ta skončila, tak jsem to přepla na Primu - bylo tam O pár let mladší, nebo jak se to jmenuju. To skončilo, tak jsem se dívala ještě na Jílkovou na čt1 do 22.30. Pak jsem to vypnula a usnula. Sláva si vesele chrněl u Nelldy. Pak jsem šla asi za hodinu na wc, tak se mi ho zželelo a vzbudila jsem ho. Jak přišel do ložnice, tak se ptal, jestli už růžofka skončila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
15. led 2010 ve 12:14  • Odpověz
no jo,ale co s tím jako děláš,když to uvaříš???Co do toho přidáváš?

no jo,tatínek :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 12:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.