• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Nejlepší je udělat kuřecí maso na pánvičce třeba s paprikou (kapií atd.), okořenit, aby to bylo trošku pikantnější, ten kuskus tu chuť hodně srazí, tak aby to pak nebylo bez chuti, a jednoduše smíchat s tím hotovým kuskusem (většinou na tom kuskusu bývá napsaný jak ho připravit).
15. led 2010 ve 12:20  • Odpověz
prubnu to na véču :slight_smile:
15. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
Jojo, jen si dejte :dizzy_face: .

Marky, ještě mě jako bezmasý jídlo napadla koprovka s vejcem nebo fazolový lusky s vejcem a nebo Micinina rajda s vajcem :grinning: .
15. led 2010 ve 13:08  • Odpověz
Ahojky Babuchy.

talk jsem byla z Miškem u dr. jelikož má pořád horečky .... je už uplně hyn a já taky. Dr, mi řekla, že to vypadá, že to nejhorší už má za sebou, ale kdyby horečky do pondělka nepřestaly , tak valit k ní anasadí nám antibiotika .. což bychbyla nerada ... příjde mi to hodně brzo v 17 měsících do něj rvát antibiotika.

Teď spinká... a já t chodim jak tělobez duše ... hodně v noci plakal ...

s tím kinem jste hodný .... ale pravděpodobně k nám zítra příjde taťka montovat ty dveře , takže budou z mirkem pracovat na nich ... takže nebudu ani naznačovat, že bych někam šla. ... ale díky
15. led 2010 ve 14:55  • Odpověz
Ahoj holky..

nevíte náhodou o nějakém volném fleku pro chlapa ve vašem okolí?? Jsem koukala na net a tam je kulový... :pensive: :pensive:
15. led 2010 v 16:38  • Odpověz
Luci a pro koho, pro Toma? :confused: :confused: :confused: :confused: Já fakt nevím, mám co dělat sama se sebou :confounded: Práce je málo a na hovnec :unamused:

Mic a s tebou zítra počítám, bez řečí :rolling_eyes:
15. led 2010 v 16:51  • Odpověz
Jo nejraději bycho ho poslala někam jinam ale nemůžu nic najít, jako nosí dom míň než já mám na mateřské a to o hodně... :pensive: :pensive:
A nebo budu holt muset hledat práci i já či co já vím....bože bože...
15. led 2010 v 16:54  • Odpověz
Luci, to je naprd, ale je zima :unamused: Radši ale ať vydrží, protože z pracáku by ti nenosil dom vůbec nic a to by bylo ještě horší :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: Vydržajte, nedá se nic dělat, u nás to taky není růžový :confounded:
15. led 2010 v 16:57  • Odpověz
A nebo ať se jde třeba zeptat do Sulkomu v Boskovicích nebo do jiné stavební firmy, jako ať jde přímo za šéfikama a tam se domluví :wink: :wink: :wink: třeba bude překvapenej a budou brát :wink:
15. led 2010 v 16:58  • Odpověz
No já vím, ale čekat jestli donese dom tolik nebo tolik to je hrozný, já to měla pevný a byl klid...a tím že ted bude dělat doma prý bude mít až o 3tisíce míň no potěš ještě víc...
15. led 2010 v 16:59  • Odpověz
Luc tak ať prozatím jezdí ještě pryč, vím, že je to blbý, že jste sami doma, ale zase na úkor peněz? :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
Hele, ale tak nějakej fixní plat snad mají ne? A pak co? To dostávají navíc diety a nějaký odměny nebo co? :confused: :confused: :confused:
15. led 2010 v 17:21  • Odpověz
no když oni ted budou tady celá ta jejich partie, jenže to ještě nevěděl že bude krouhlej i na penězích že...
15. led 2010 v 17:29  • Odpověz
Nebudem si kazit náladu, tohle sem nepatří..každý máme doma svoje...pojďme se bavit o něčem jiném, stačí že se hádáme doma...
15. led 2010 v 17:31  • Odpověz
Luc doba je zlá, věřím ti, že je to těžký, ale teď asi musíte brát to, co je :unamused: :unamused: :unamused:

No nic, jdu se s váma rozloučit, mizím s MM do víru velkoměsta, nevím kdy se vrátíme :wink: hezkej páteční večír a já se zase ozvu :wink:

Zítra se na vás babuchy těším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Páčko :dizzy_face:
15. led 2010 v 18:48  • Odpověz
Zdarec bambule!

Bolí mi záda jak čert, kufa :angry: , doufám, že to do zítřka přejde :confounded: bo bych chodila jak invalida :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vy byste se za mne styděly :grinning: .

Já jsem udělala česnekový trojúhelníčky :wink: , takže Micouši, kdybys ještě váhala, zda jet nebo ne, tak kdybys jela, tak bych ti nabalila do krabičky do auta na cestu do Brna :dizzy_face: . Co?! :slight_smile:

No nic, jdu za těma rampepurdama do koupelny :wink: .

Jo, Luc, já taky o žádným místě nevím :pensive: .
15. led 2010 v 19:52  • Odpověz
hm ... česnekové trojuhelníčky .. to začnu přemejšlět ...

...jinak ženy pááá vypínám kompl . táta šel na trať a já jdu žehlit ... tak se tu mnějte.
15. led 2010 v 19:56  • Odpověz
Mic, ještě to zvaž :wink: :dizzy_face: .

No nic jdu si lehnout a aspoň trochu se narovnat a kukat na rytíře. :wink:
15. led 2010 ve 20:03  • Odpověz
15. led 2010 ve 21:43  • Odpověz
Dobrý večer,

celej den jsem trpěla jak nevím co :rolling_eyes: .Jsme to včera se švagrovou přehnaly na tom plese :sweat_smile: .Asi ještě výletujete,co?Já mám za úkol zítra ráno vypadnout a vrátit se až večer,tak nevím,co podniknu :unamused: .Nechcete jet někdo někam na výlet?
No nic,na víc se nezmůžu,jsem zralá do postele,tak se jdu vykoupat a spat.Máme tady na noc neteř,tak doufám,že dacoši brzo usnou...
Dobrou noc
16. led 2010 v 19:05  • Odpověz
AHoooooooooooooj,

jsem úplně hotovson, bylo to dneska fajn, i filmík, ale jaksi mě to totál vyšťavilo, jdu to zabalit do peřin :wink:

Leni a to jsi tam ani nechtěla jít :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Kdyby se ti chtělo tak já bych dopolko vyrazila na lyže, i s dětma, kdyby sji se chtěla přidat, doraz :wink:

Dobrou :wink:
16. led 2010 ve 21:14  • Odpověz
Dobré ráno,

tak koukám, že jste si to včera užily...já se vyblbla s klukama na sněhu byli jsme na hoďku sáňkovat, tak jsem z toho byla pěkně unavená...

Dneska jsem Kubíkovi objevila další zoubek je to vlevo nahoře vzadu, takže nevím co to může být, viděla jsem to když zíval, a nemůžu se dopočítat, jedničku a dvojku má vylezlou a pak má mezeru takže bych do viděla na až 5 či 6 to je nějaká stolička že?? není na to nějak brzy, doufám, že nebude mít zuby po mě já je měla šíleně křivé,tak aby mu tam náhodou nevylezlo něco jiného...musím mu dneska prozkoumat pusinu ať chce nebo nechce...

Přeji všem hezkou neděli, malý spí tak se jdeme naobědvat..... :dizzy_face: :dizzy_face:
17. led 2010 v 11:40  • Odpověz
Zdarec palec všem!

No co je totok za morálku?! :confused:

Včera jsem byla taky pěkně hotová, přecpaná a hlava mi třeštila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Ale jinak to byl fajn relax :dizzy_face: .

Sláva říkal, že ani nečekal, že dojedu tak brzo :wink: . Prej si to s Nelldou užil, bobovali, chtěli postavi iglů, ale z toho prašanu to nešlo. Pak ještě spolu žehlili :wink: .

Dneska jsme byli u tchánovců na oběd a oslavu, celý odpo jsme se cpali. Přišli jsme před chvilkou, Nellda už byla protivná, ospalá, ale po sprše se totálně probrala, takže na spaní, to nevypadá. :rolling_eyes:
17. led 2010 v 19:12  • Odpověz
Ahojte,

u nás se právě večeří, jaksi nebyl ještě čas písnout :wink:

Včera jsme se rozhodli, že ráno vyrazíme do Olešnice na lyže. Nakonec jsme se vykopali v půl 11 teprve z baráku, já jela lyžovat a MM s Tobim na boby, ale zkusil si i lyže, musím mu dokoupit ty přeskáče, aby mohl už začít a asi ho zkusím přihlásit do tamní lyžařské školky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já si sjela 10 jízd, ale zapomněla jsem doma brýle a v tom větru a jak padalo, tak to bylo na hovnec, nic jsem neviděla a furt jenom slzela :confounded: :confounded: :confounded: ALe jinak super relax :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Dojela za náma i Léňa s Davídkem, tak byli silná parta, vypili čokoládku a já akorát dolyžovala a jeli jsme. Stavili jsme se ještě v Kunštátě v restauračce na jídlo, Tobouš s Davoušem tam dělali rachot, ale větší srandu jsme měli z pana domácí, to byl kolík :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Dojeli jsme dom, akorát se naobědvali, vařil tcháník, a šli popřát MM dědovi k zítřejším narozeninám :wink:
17. led 2010 v 19:22  • Odpověz
Jdu vypnout PC, jaksi mě ta oslava zmohla :grinning: .

Teda Makouši, 2x obědvat, jo?! Hanbo!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Tady bylo počasí taky na figu, naštěstí jsme byli v teploučku. Jen z okna jsme viděli srnku, jak jde po naší ulici!!! :astonished:

Jdu si hajnout, brou brou beruny. :wink:
17. led 2010 v 19:31  • Odpověz
Ahojda,

jsem taky k.o.,ještě jsem byla s Davoušem lyžovat tady u nás na malinkym kopečku,docela mu to jde,když se mu chce :slight_smile: .Pak jsem šla s velkym Davoušem ještě na prochajdu-potřebovala jsem do práce,tak jsme si dali poloviční kolečko městem,teď jsme se navečeřeli,já se jdu s malym koupat a David se učí.... .

Pan číšník byl jedlej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak já jdu,zítra mám náročnej den,musím ještě ráno valit do Bozaka do laboratoře s krví ,pak tatíkovi do BK pro insulín a pak zpět do práce.

tak dobrou noc,zítra se ukážu asi až kolem oběda.pá
17. led 2010 v 19:48  • Odpověz
ZUzi já měla jenom palačinku :grinning: :grinning: :grinning: Leňouch s Davoušem obědvali :wink:

Já si jdu lehnout do vany, vezmu si čtení a půjdu si lehnout, zítra nás čeká školka a mě snad první posilka :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2010 v 19:54  • Odpověz
Dobré ráno!

Zas venku padaj ty bílý hov.á :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Potřebuju něco zjistit na netu, tak využívám, že Nellouš ještě spí.

Nic se mi nechce :angry: .

Makouši, jak posilka? :confused:
18. led 2010 v 07:34  • Odpověz
Bré ráno,

tak máme po poradě a já čekám,až mě David zavolá,abych odvezla malýho do školky a pak frčím s tou krví.Venku je to hnus fialovej,to pojedu aspoň půl hoďky do Bozaka :rolling_eyes: .No jo no,když mám v hlavě na.rany :rolling_eyes: ..jsem mohla mít výsledky v ruce už v pátek...

Mě se taky nic nechce :unamused: ..leda tak se válet,to jo :slight_smile: .Až doletím dom,tak musím umýt koupelnu a to je tak všechno,co zvládnu.Ještě chci dát píct sekanou,ať je na véču a zítra na oběd,dneska tam máme ještě guláš.

Jdu si vypít čajík,tak zatím pá
18. led 2010 v 07:59  • Odpověz
Ahojte,

teda venku je to jak v Mrazíkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Vašek jel až kolem čtvrt na 10 do Jeseníku :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: ALe už volal, že je v Mohelnici a tam to je prej dobrý, rozsolený a jede se dobře, nic po cestě nepotkal, tak to asi padá ten bílej nesmysl jenom tady :unamused:

Leni jeď opatrně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Posilka zatím nic, paní mi oznámila, že tam ten trenér je až odpoledne, takže se mám stavit, že mu o mě řekne, aby se mnou počítal, tak jak půjdu pro Tobeše do školky, tak se tam stavím, abych zítra začla :wink:
18. led 2010 v 10:13  • Odpověz
Jsem vykecávala po telefonu s mamkou a mezitím mi vystydlo kafe :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :angry: ach jo, jdu si ho strčit do mikrovlnky, už jsem zase poslala nějaký životopisy a jdu trošku poklidit :wink:
18. led 2010 v 10:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.