• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ve středu, 20.ledna 2010 sraz u nás :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink:

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bude oběd a kdo bude chtít zůstat i dýl, tak i večeře :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ještě teda nevím co ukuchtím, ale něco určitě, POLEJVÁK zajištěn!!!! Hlaste účast!!!
Zatím potvrdili účast Lenča s Jančou :wink: :wink: :wink:
18. led 2010 v 10:17  • Odpověz
Jinej termán mi bohužel nevyhovuje, dneska mám angličtinu, zítra mám na 10 pohovor v Brnisku a když už tam budu, tak se chci mrknout po městě a mám sraz s kámoškou na obídek a pak na půl 3 pro Tobeška do školky, a ve čtvrtek už odjíždíme do Karlovic, v pátek nás s Vaškem čeká akce v té jeho dodavatelské firmě :wink:
18. led 2010 v 10:20  • Odpověz
Dobré ráno,

tak včera jsem se vysmívala do Prahy, že u nás nic nenapadalo a píšu jim, že k nám to přijde přes noc a taky že jo, už je to tady..

tom má dovču, poslali je dom, že v takovém počasí nemají co dělat...zítra jdeme na krev tak bude zase doma...babička bude hlídat...

holky jak to vidíte s tím srazíkem?? dáme to na pátek ??, já to doma okaučuju aby byl hlavně klid....jídlo bude a pití taky...

Jinak jsem se chtěla zeptat někdo mě nahlodal že zuby mají růst postupně je to pravda jako 1 2 3 4 nebo nám, nám teď vyrašily ty stoličky a mezi nima nemáme nic jako mám 1 2 a pak to vypadá na 5 6 tak prosím zkušené o radu...

Včera tak foukalo, že jsme ani nešli ven, ale dneska už musíme, i když tam sněží ale ven rozhodně jdu i když tam padá čím dál víc, na odpo jsem si domluvila s kamoškou saně ale jestli bude takhle tak na to prdíme...

přeji všem krásné a úspěšné pondělí a v pátek už se na Vás moooooooc s Kubíkem těšíme...poznáte naše teritorium to abych začla gruntovat...když to máte všechny vždycky tak naklizené, ale u nás s tím svištěm, něco uklidím a za 5 minut to můžu dělat na novo... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2010 v 10:21  • Odpověz
Marky jak to ???? :confused: :confused: :confused: :confused:
18. led 2010 v 10:25  • Odpověz
Aha ty tu v pátek nejsi, já myslela že bude srazík u nás??? :pensive: :pensive: Teď jsem z toho zmatená....
18. led 2010 v 10:26  • Odpověz
Já jsem se s holkama domlouvala že je jedno, kde to bude, jestli u nás nebo u vás :wink: ALe jak chceš, já každopádně krom středy nemůžu, musely bychom to nechat zase na další týden :confounded:
18. led 2010 v 10:37  • Odpověz
To je v poho...tak zase další srazík uděláme u nás...juuuu.....tak já můžu dorazit po plavču,ale to by bylo moc brzo...podle toho jak bude, nechci s kubem nikde moc chodit po plavču v tomhle počasí, chvilku bych byla v lázních a pak vyrazila k vám, takže bych tam byla už kolem půl jedenácté není to na Tebe brzo???
18. led 2010 v 10:39  • Odpověz
Ad zoubky, to může být 4, ony jsou ty 4ky docela veliký a jak maj děti malou pusinu, tak se ti zdá, že jsou to další zuby, ale dětem teď narostou jen 1-4 a pak až kolem 20měsíce začínají růst 5ky, můžete být samozřejmě vyjímka, určitě i takový děti budou, ale spíš bych to tipla na 4ku :wink: :wink: :wink: 6ky určitě ne, ty se prořezávají podle mě až kolem 5-6roku, ale to nevím přesně, tak nechci kecat :wink:
18. led 2010 v 10:39  • Odpověz
Luci v poho, klidně dorazte hned po plavču :wink: Tobeš půjde ještě na dopoledne do školky, po obědě ho vyzvednu, aby si dětí užil, takže bude doma klid :slight_smile:

A Vašek dorazí až ve středu večír :wink:
18. led 2010 v 10:41  • Odpověz
Jdu něco dělat :wink: Kolem oběda se tu ukážu, pa :wink:
18. led 2010 v 10:43  • Odpověz
jsem zpět-uffff

ST beru na vědomí.Asi bychom dojeli vláčkem o půl 4 :slight_smile: .Zuzi,budeš brát auto?Pokud jo,tak by jste nás pak vzaly zpět? :slight_smile:
18. led 2010 v 11:07  • Odpověz
Ok Leni :wink: :wink: :wink:

Hele co mám uvařit? :confused: :confused: :confused: :confused: chcete nějaký maso s bramborama? Ať furt nefutrujem majdy? :confused: :confused: :confused:
18. led 2010 v 11:34  • Odpověz
co takhle třeba dušenou mrkvičku s bramborem :slight_smile: a dušenym masátkem...a nebo špenát...a nebo jen tak zapečeny s bramborem a brokolicí :slight_smile: ..no něco,aby jsi kolem toho nemusela lítat :wink: .A nebo klasicky zapečeny brambory-jako francouzsky třeba s kuřecím nebo uzenym :slight_smile: ...co mám dovézt já???
18. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj
18. led 2010 ve 12:02  • Odpověz
Nic nevoz, přivez sebe :wink:
18. led 2010 ve 12:02  • Odpověz
Zdár pipnky.

Makel a nemáš náhodou ve středu ten pohovor s tím pánem ve vaně? :confused:
18. led 2010 ve 12:05  • Odpověz
jo a ti volám a ty jsi nedostupná :angry:
18. led 2010 ve 12:05  • Odpověz
prosím dušenou mrkev ...nééééé
18. led 2010 ve 12:06  • Odpověz
Téda tady to jede :dizzy_face:
18. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
Jinak u nás se včera dalali dveře na vrchu , tak yni nebyl čas sem hupsnout .

Miky už jse vcelku ready, až na to že je strašně protivnej ...ale slintá jak baryk, takžeb je to od zubů.

Luci, nám taqky zoubky rostou na přeskáčku a jak mám tu kamarádku Marťu s Kučima, tak Fidovi prvně vyrostli dvojky.
18. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
Jo a já jsem znovu nachcípaná .. se stoho nevyhrabu, bo co ...
18. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
Tak jsem vás dolouskala, se středou počítám :wink: .

Leni, záleží, jak budou vypadat silnice, podle toho vezmu auto :unamused: . Kdyby to byl hnus jako dneska, tak bysme jely asi busem. No ještě uvidíme.

Jo a co chcete ode mne dovízt?
18. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
Mic, já su taky furt nachlazená :confounded: , ale už jsem si jaksi zvykla :rolling_eyes: , hlavně že Nellda je relativně v poho :wink: .
To je fajn, že máte nahoře už taky dveře :slight_smile: . Neboj všechno bude, sice postupně, ale bude :wink: .
18. led 2010 ve 12:14  • Odpověz
Ok .. já teda se středou také počítám ...

chybí na vrchu jedny ... protože jsme na ně iudělalimoc velkou díru, tak se to musí dozdít.
18. led 2010 ve 12:23  • Odpověz
Makouš hraje jakýsi koule na FB :stuck_out_tongue_closed_eyes: a mě teď nešel kůň :angry: , zmetek jeden.
18. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
Já jsem se teď přecpala obídkem - měla jsem ještě ze včerejška od tchánovců přírodní vepř.plátek s opíkanejma brambůrkama :dizzy_face: a kukuřičku.

Mak, nijak extra nevyvyařuj - něco rychlýho a bezpracnýho :wink: .
18. led 2010 ve 12:25  • Odpověz
Makouš obědvá, takže si hraje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2010 ve 12:25  • Odpověz
Mic měla jsem ho mít buď v úterý večer nebo ve středu dopolko, dneska ráno volal, jestli bych mohla zítra kolem 10 :wink: takže zejtra :wink:

A dušená mrkev fakt nebude, tu nemusím ani já :confounded:
18. led 2010 ve 12:27  • Odpověz
BUDU MUSET JÍT miKEŠ ŘVE JAK NAJATeJ, Že Se ZDE NUDÍ ...
18. led 2010 ve 12:29  • Odpověz
Jo, já mluvila s operátorem, potřebuju něco vyřešit, tak jsem asi byla nedostupná a mám tam furt jakousi tu šílenou hlasovou službu a nejsem schopna ju zrušit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. led 2010 ve 12:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.