• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
jo a ještě vám musím napsat co mi provedl Mates v Brně...dojeli jsme do Vaňkovky a v Kenvelu nakoupili nějaké hadříky, tak jdeme k pokladně a Martin že už nemá peníze, tak zaplatí kartou...on ji vůbec nepoužívá, tak z toh obyl krapet vydřenej...no a zadal pin a prodavačka mu říká, že ji to píše karta odmítnuta...tak že znova...mezitím, já jsem blbec vzala tu tašku s oblečením, z toho pultu, nákup skoro za dva tisíce....no a zase...karta odmítnuta, tak se ho taktně zeptala, jestli má na kartě nějaký peníze, tak Martin říká, že jich tam má dost a ještě se ta prodavačka na tu kartu třikrát podívala, tak jsem vytáhla svoji, že zaplatím já...a trubka jsem zadala blbý pin, tak chudák holka, se začala potit, co to na ni zkoušíme...už k nám šel i ten hlídač, tak jsem ho podruhý dala dobře a v tom můj milovaný a nejdražší manžel říká, já jsem debil, já vám dal starou kartu, ona je propadlá!!! já myslela že ho zabiju....prodavačka se začala řezat na celé kolo, že to bude muset doma zkusit taky...no já myslela že mě trefí...už jsem čekala, kdy na nás zavolají policajty, že jsme něco chtěli ukrást :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
Jani, :grinning: tak to je blbí ..místo toho, aby jsi pumpla manžílka, tak on pumpnul tebe :grinning:
7. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz
Tý jo Jani, to vůbec nezávidím :pensive: , bych se asi propadla na vašem místě :fearful: Třeba to na tebe Mates zkoušel, nechtěl utrácet svoje korunky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Mic, ty nevíš, co je veřejná knihovna? Tam si jako chodíš půjčovat knížky :grinning: . Jo, Makel už taky nabízela Tobise ke tchánovcům :grinning: , ale jsem si jista, že jim bude na 100 péro stačit Nellda. :unamused:
7. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz
Maklína měla jet v sobotu s Vaškem do Lipasu za Tobim. Ale taky doufám, že jsou ok. :wink:
7. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz
Jsem to jakž takž pofackovala, ještš mi zbývá něco málo vyžehlit a zase prat, ale to už půjde :wink: . Před chvilou tady bylo zamračený, tak snad nebud chcandit :angry: .
7. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
Ahojte,

zrovna jsem si sedla k noťasu a Mic mi píše :wink: Jsme v pohodě, jen jsme měli tátu doma, tak nebyl čas na pc a dneska jsme vezli tetu do nemocnice, nastupovala na vytažení šroubu z nohy, když si v zimě zlomila nohu a byli jsme u babičky, bo to Tobeš chtěl a pak jsem musela rychle uvařit a teď jsem dala Tobeše hajat :wink: tak mám chvíli veget :wink:
7. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz
Mikeš spí, tak jdu trochu uklidit ... se mi tááák nechce..

Peču chlebík ... Zuzi . už jsi skoušela tu sekačku .. až ji vyskoušíš a bude ok, tak mi řžekneš jak na ní, jo :grinning:

Tu taky chvilku svítí a chvilku je zamráčo .... tak nevím co s toho bude .. od zítra zas hlásej hnusínec.
7. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz
Jé Marky .. to je dobře ... už jsme se začínaly bát.

takže už máš auto ready ?

Čepky už mám na poště .... nevím ptroč my je pošťák nedonesl.
7. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz
JO to jsem mu taky říkala, no ale i tak za mě před tím nějakou korunku utratil a včera jsem mu říkala, že má smůlu, ale o ty prachy ho stejně oberu, bo mám z Litexu objednaný plavky a od Bati boty a už bych nevyšla...takže zaplatí tohle :grinning: :grinning:

a taky jsem si vzpoměla, Zuz, jak jsi tady řešila ten Sunar, má ho máme pořád za 179,- myslím, že to tak bude do konce července....tak kdyby jsi ještě nějaký chtěla, tak napiš...Makel, to stejný...a Mic, ten HA mají taky pořád slevněný....
7. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz
Jani, já už ho nechcu ..... Mikeš pije i levnější mlíka, třeba to hami, neb jak se to jmenuje .. ale dík za nabídku.
7. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz
Auto už mám od pátku spravený :wink: :wink: Byly tam nějaký špatný kontakty, co vedou k baterce a pak jsme dávali novou baterku :wink: Jdus i uvařit kafe a pak vás dočtu :wink:
7. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz
No já doufám, že Mirek dá do kupy tu feinu, abych měla auto.

TAK CO TEN ZÍTŘEK ?
7. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz
V sobotu máme oslavu babiččinejch 80tin. Vůbec nevím, co jí koupit. Takže prosím raďte, ju.
7. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
Mic, teď jsem koukala na to Hami, za kolik ho kupuješ? Mají na něho taky slevu...HA za 142,- a klasický 190,- ale nevím,jak se cenově pohybují v drogiši....

jo postřehla jsi ty sprcháče?
7. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
My babičce kupujeme krém na obličej, nějaký víno, nebo Magistra, něco hořkýho...čokošku, má ráda takový ty oplatky z Lidlu, nebo moje babička používá voňavky, takže to...nebo druhé babičce beru vitamíny z lékárny...nějaký balíček z něčeho...teď babičce kupujeme mobil, ten velkej pro důchodce :slight_smile:
7. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz
Mic, no zatím se na tu sekajdu nechystám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , tož to prubni prvajz :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Já bych se s váma ráda srazila :grinning: :sunglasses: :dizzy_face: .

Jani, Sunar nechci, máme doma asi 5 velkých krabic a v Jevu v lékárně stojí 173Kč :grinning: , ale díkec.

Já su úplnej pošuk, furt si myslím, že Nellda spí, tak čekám, kdy se vzbudí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
7. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz
Mic, babičce bych asi koupila univerzální dárkovej koš - my dáváme většinou nějaký jídlo anebo kosmetiku, na vánoce dáváme pratkickou drogišu - prací prášek, aviváž atd. :wink:
7. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz
Mobil má ..mám v plánu ...voňavku, lak na páčo a pěnoví tužidlo, čokošku, Stahovací punčocháče... a dál nševím .. patáků žere milion, je to takovej náš hypochondr, takže by si neryskla vzít ani vitamín .. co jí prostě neřekně lékař, to nebere.

jani, kolik je to gramů ? ..600?

Co ty sprcháče.
7. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
Jé nepostřehla jsem sprcháče .. kde, kdy jak , ským?
7. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
Zuzi, ty koše jí právě dávaj všichni a pak to rozdává ....ach jo ... ale koupíme jí v makru ještě balík kafe, co si kupuje.
7. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
Hele, jestli je babička čupr, tak masáž nebo poukaz ke kadeřnici?
7. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz
POZOR POZOR

Srazíme se u nás, nebo v Bozaku.

Já bych radši u nás, to by byla pro mě jistota, že můžu přijít ... pořád nevím jak to budu mít s tím autem.
7. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz
Už tady spadlo 5 kapek :angry: .

Normálně su z toho voliše úplně kaput, bolí mě celej člověk, jak se vůbec nehejbu. :unamused: Ale chcem využít toho, že budem bez Nellouše a jít si zahrát v týdnu zase nebo badboš.
7. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz
My budem mít sraz? A kdy? :confused:
7. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
Mic, mi je to šumáááák :wink: . Ale když budem u tebe, tak budeš mít lítání kolem nás :unamused: .
Asik záleží na tobě jak se rozhodneš :wink: .
7. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz
Zétra Makouši :wink: , jestli se domluvíme :zipper_mouth:
7. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz
Tož prndejte, čekám na první 1000 a pak valím do knihovny :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
7. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz
Já vás ještě nedočetla a vůbec nechápu, vo co tu go, z jakýho voliše Zuzi? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: tož jdu číst :slight_smile:
7. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz
Marky, jen běž dočítat, zas toho není tolik naprndanýho :wink: .
Jak vy ste se měli? Co Tobiš? V poho?
7. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
Tý jo, ženy, musím valit, si to mám tady naprdnat sama? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.